PreložiťPress Recenzie: Je to najlepší prekladateľský doplnok?

Hľadáte prekladový doplnok pre svoju webovú stránku WordPress? Pri vytváraní webovej stránky chcete, aby ju ľudia z celého sveta navštívili a boli schopní prečítať si obsah a porozumieť mu. Jednoduchým poskytnutím obsahu vo viac ako jednom jazyku môžete zvýšiť návštevnosť svojich stránok a otvoriť svoj obsah širšiemu publiku. Ak chcete, aby bol váš web viacjazyčný, budete potrebovať prekladový doplnok.


V tejto recenzii služby TranslatePress sa s vami podelíme o funkcie, funkcie, ceny, výhody a nevýhody a ďalšie informácie, ktoré vám pomôžu určiť, či je to najlepší prekladový doplnok pre vaše potreby..

O službe TranslatePress

translatepress-review-webové stránky

TranslatePress je prekladový doplnok WordPress, ktorý sa ľahko používa pre všetkých. Čo robí TranslatePress odlišným od iných prekladateľských doplnkov je to, že vám umožňuje prekladať príspevky a stránky priamo z prednej časti vášho webu. To znamená, že vidíte, čo prekladáte v reálnom čase.

translatepress-frontend

Rozhranie TranslatePress vám umožňuje ľahko prekladať všetok písaný obsah, ktorý vidíte na stránke, vrátane príspevkov, stránok, metaúdajov, doplnkov a dokonca aj témy WordPress..

TranslatePress tiež ponúka integráciu rozhrania API služby Google Translate, ktorá vám umožňuje urýchliť proces prekladu, ak manuálny preklad nie je pre vás alebo je príliš časovo náročný. Ak sú niektoré z prekladov podporovaných AI od spoločnosti Google nesprávne, môžete sa prihlásiť a opraviť ich ručne.

Okrem jednoduchého použitia je služba TranslatePress nabitá množstvom úžasných funkcií vrátane:

 • Viac jazykov – Podpora pre 221 jazykov.
 • Balíček SEO – SEO podpora pre stránku slug, názov stránky, popis a ďalšie, aby vám podporu v rebríčku miestneho vyhľadávania.
 • Automatická detekcia jazyka používateľa – Keď používateľ prvýkrát navštívi vaše webové stránky, bude presmerovaný na preferovaný jazyk na základe nastavení prehliadača alebo adresy IP.
 • Účty prekladateľov – Vytvorte účty prekladateľov a priraďte rolu každému používateľovi na vašom webe. Tento používateľ môže preložiť váš obsah bez toho, aby mal prístup do celej svojej administratívnej oblasti, aby bol váš web v bezpečí.
 • Navigácia na základe jazyka – Nakonfigurujte navigačnú ponuku svojho webu pre rôzne jazyky.

Recenzia TranslatePress: Začíname s

Začíname so službou TranslatePress je super ľahké. Predtým, ako začnete prekladať svoje stránky, musíte najskôr nakonfigurovať nastavenia. Po zakúpení a inštalácii TranslatePress jednoducho prejdite kurzorom myši nad Preložiť stránku v hornej časti panela WordPress a potom kliknite na nastavenie.

preložiť-Site-nastavenia

V oblasti Všeobecné nastavenia môžete nastaviť predvolený jazyk a vybrať všetky jazyky, v ktorých chcete svoj web sprístupniť. Ak chcete pridať jazyk, prejdite na Všetky jazyky a kliknutím na šípku vedľa položky „Vybrať …“ otvorte rozbaľovaciu ponuku. Zo zoznamu vyberte požadovaný jazyk.

výber jazyka

Po výbere požadovaného jazyka kliknite na ikonu pridať gombík.

add-language-translatepress-review

Opakujte postup znova a pridajte toľko jazykov, koľko chcete.

V oblasti všeobecných nastavení môžete tiež zvoliť, či sa majú jazyky zobrazovať v ich pôvodných názvoch alebo v angličtine, povoliť alebo zakázať prekladač Google, pridať prepínač jazykov na ľubovoľnú stránku alebo ponuku a ďalšie.

Keď nájdete nastavenia, ako ich chcete, nezabudnite kliknúť na ikonu Uložiť zmeny gombík.

Teraz ste pripravení začať prekladať svoje webové stránky. Ak chcete začať prekladať svoje stránky, kliknite na ikonu Preložiť stránku v oblasti nastavení.

prekladať-site-button

Po kliknutí na tlačidlo budete presmerovaní do vizuálneho editora TranslatePress. Vizuálny editor je jednoduchý a ľahko použiteľný aj pre úplných začiatočníkov.

translatepress-review-interface

Ak chcete začať prekladať svoj obsah, stačí vybrať z rozbaľovacej ponuky reťazec textu, ktorý chcete preložiť, ručne zadajte preklad a stlačte kláves Uložiť preklad v hornej časti obrazovky.

Môžete jednoducho umiestniť kurzor na ľubovoľný reťazec a kliknúť na tlačidlo úprav, ktoré sa zobrazuje vľavo a preložiť ho do ľavého prekladového rozhrania. Vďaka tomu je všetko vizuálne na rozdiel od prehľadávania rozbaľovacej ponuky.

prekladať na obsahu manuálne

Dôležitá poznámka: Automatický preklad je k dispozícii až po aktivácii rozhrania Google Translate API.

Ak chcete zobraziť ukážku prekladu, jednoducho kliknite na prepínač jazyka, ktorý ste pridali v sekcii nastavení.

language-náhľad

To je všetko! Urobte si viacjazyčnosť webových stránok pomocou služby TranslatePress neuveriteľne ľahké.

TranslatePress Plugin: Ceny

TranslatePress ponúka bezplatnú verziu doplnku a 3 rôzne cenové plány: Osobné, Obchodné a Vývojárske. Každý platený program je dodávaný s pokročilým prekladateľským rozhraním, podporou dynamických polí, integráciou so službou Google Translate, flexibilným prepínačom jazykov a jednoročnou podporou a aktualizáciami.

translatepress-review-cenová

Bezplatná verzia doplnku TranslatePress umožňuje prekladať vaše stránky iba do 1 jazyka, vďaka čomu je vhodný pre dvojjazyčné webové stránky. Ak teda chcete vedieť prekladať svoje stránky do mnohých jazykov, musíte si vybrať jeden z ich platených programov.

Osobný plán stojí 79 EUR ročne, čo predstavuje asi 88 USD. S osobným plánom získate použitie doplnku pre 1 lokalitu, ako aj doplnok pre viac jazykov a doplnok SEO pack.

Ak chcete mať možnosť používať doplnok na 3 webových stránkach, ako aj ďalšie pokročilé funkcie, ako sú účty prekladateľov, navigácia založená na jazyku, automatická detekcia jazyka používateľa a ďalšie, musíte si vybrať podnikateľský plán, ktorý stojí 139 EUR za rok alebo približne 155 USD v USA.

Pomocou plánu pre vývojárov získate všetky rovnaké funkcie a doplnky ako obchodný plán, získate však možnosť používať doplnok na neobmedzenom počte webových stránok. Plán pre vývojárov stojí 199 EUR ročne alebo 222 USD v USA.

TranslatePress Plugin: Klady a zápory

Keď už viete viac o službe TranslatePress, pozrime sa na výhody používania služby TranslatePress na preklad obsahu vašich webových stránok..

Pros

 • Verzia zadarmo: S prekladomPressPress môžete začať zadarmo.
 • Jednoduché použitie: TranslatePress je ľahké začať a umožňuje vám preložiť všetko z frontendu, vrátane produktov WooCommerce, obsahu vytvárača stránok, formulárov atď..
 • Podpora SEO: TranslatePress ponúka podporu SEO pre viacjazyčné stránky.

Ďalej sa pozrime na niektoré obmedzenia služby TranslatePress.

Zápory

 • Obmedzená bezplatná verzia: Bezplatná verzia služby TranslatePress je pomerne obmedzená. Svoju stránku môžete preložiť do jedného jazyka.
 • Žiadna podpora SEO: Bezplatná verzia tiež ponúka žiadne funkcie podpory SEO. Ak teda chcete zvýšiť hodnotenie miestneho vyhľadávania, bezplatná verzia pre vás nebude fungovať.
 • nákladné: Ak práve začínate, pre vás môže byť platený plán v službe TranslatePress trochu nákladný.

Naše rozhodnutie o používaní služby TranslatePress na preloženie webovej stránky WordPress

TranslatePress je vysoko hodnotený prekladový doplnok, ktorý uľahčuje každému prekladať svoje stránky WordPress do viacerých jazykov. Skutočnosť, že na svojom webe môžete preložiť stránky a príspevky v reálnom čase z frontendu, je skutočne príčinou toho, že tento prekladový doplnok vyniká z davu..

Aj keď je bezplatná verzia v poriadku, na vytvorenie úspešného viacjazyčného webu optimalizovaného pre SEO je potrebné investovať do jedného z ich platených plánov. Niektorým sa zdá, že platené plány sú nákladné, ale TranslatePress nie je iba jednoduchý prekladový doplnok. TranslatePress je vybavený funkciami, ako sú podpora SEO, automatická detekcia jazyka používateľa, navigácia na základe jazyka, účty prekladateľov a mnoho ďalšieho, čo vášmu viacjazyčnému webovému webu dodáva silu a zvýšený výkon..

Dáme mu 4,5 z 5 hviezdičiek. Tu je rozpis nášho skóre kontroly:

Dúfame, že sa vám táto recenzia služby TranslatePress páčila a že teraz viete, či je služba TranslatePress najlepším prekladateľským doplnkom pre vaše potreby. Ak si stále chcete prečítať ďalšie prekladateľské doplnky, prečítajte si náš článok o porovnávaní najlepších prekladateľských modulov WordPress.

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Half 4.5 / 5.0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Získajte TranslatePress Now »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map