Prihlásiť sa LockDown

Máte obavy z toho, že hackeri získajú prístup k dashboardu WordPress? Jedným zo spôsobov, ako chrániť svoj web WordPress, je obmedzenie počtu nesprávnych pokusov o prihlásenie v krátkom časovom období. V našej recenzii prihlásenia na uzamknutie prihlásenia zistíte, ako presne tento doplnok pomôže zaistiť bezpečnosť vašich stránok.


Prihlásenie LockDown na kontrolu prihlásenia

Prečo potrebujete zabezpečiť WordPress pred hackerskými pokusmi

WordPress je jedným z najpopulárnejších CMS (redakčných systémov) na webe – používa ho okolo 20% všetkých existujúcich webových stránok.

Je to spoločná mylná predstava vďaka svojej popularite je WordPress neistá, ale jeho prvotriedne bezpečnostné funkcie sú v skutočnosti jedným z dôvodov, prečo je tak populárny! Aj keď je to otvorený zdroj, veľa vývojárov pracuje na projekte, aby opravilo chyby a zapojilo všetky bezpečnostné úniky a medzery a neustále uvoľňovalo nové opravy..

Pri správnom použití je WordPress zabezpečený hneď po vybalení – to však neznamená, že nemôže použiť podporu pomocou bezpečnostných doplnkov..

Použitie doplnku, ako je napríklad Lock Lock, pomôže zaistiť ďalšiu úroveň zabezpečenia, vďaka čomu bude váš web pre hackerov oveľa ťažší cieľ..

Mohlo by byť vaše miesto zraniteľné, aby mohlo zaútočiť na násilné sily?

Hackeri používajú veľa rôznych trikov a techník, aby sa dostali na stránky WordPress. Jedna z techník, ktoré používajú, sa nazýva „hrubou silou”Útočiť.

Útok hrubou silou je, keď sa hacker pokúsi prihlásiť na panel dashboard WordPress uhádnutím hesla znova a znova. Často to robia automaticky pomocou špeciálneho softvéru, aby uhádli rôzne heslá čo najrýchlejšie.

Toto je jeden z dôvodov, prečo vás odborníci na bezpečnosť varujú, aby ste nepoužívali predvolené používateľské meno „admin“ a aby ste používali silné a jedinečné heslá. Náš bezplatný generátor náhodných hesiel bude pre tento prípad použitia veľmi užitočný. Útoky hrubou silou sa zvyčajne začínajú najbežnejšími nezabezpečenými heslami, ako napríklad „12345“, „heslo“ alebo „qwerty“. Bohužiaľ, na webe stále existuje veľa používateľov systému WordPress, ktorí používajú tieto nezabezpečené heslá, takže ich stránky sú zraniteľné voči každému, kto sa pokúša uhádnuť svoje heslo..

Viac informácií o útokoch hrubou silou a o tom, ako ich zastaviť, nájdete na stránke Ako a prečo by ste mali obmedziť svoje pokusy o prihlásenie vo svojom WordPress.

Ako prihlásenie LockDown zastaví hackerov

Prihlásenie LockDown zastaví tieto útoky hrubou silou prihlásením IP adresy každej osoby (alebo robota), ktorá sa pokúsi prihlásiť do svojho dashboardu WordPress..

Ak rovnaká adresa IP (alebo adresy v rovnakom rozsahu) opakovane zadá nesprávne používateľské meno a / alebo heslo opakovane v krátkom časovom období, automaticky sa zablokuje v prihlásení na určitý čas..

Ako nastaviť uzamknutie prihlásenia

Prihlásenie LockDown si môžete zadarmo stiahnuť z adresára doplnkov WordPress.org.

Po nainštalovaní a aktivácii doplnku môžete prejsť do časti Nastavenia »Prihlásenie LockDown a prispôsobiť nastavenia doplnkov pre svoje stránky.

Kontrola uzamknutia prihlásenia - nastavenia

V predvolenom nastavení tieto nastavenia zablokujú ktorýkoľvek blok IP po 3 neúspešných pokusoch o prihlásenie do 5 minút, pričom zablokovanie trvá 60 minút. Všetky tieto čísla môžete upraviť v rámci nastavení.

Kontrola uzamknutia prihlásenia - ďalšie nastavenia

Môžete tiež zvoliť automatické uzamknutie každého, kto zadá používateľské meno, ktoré neexistuje.

Ďalšou dostupnou možnosťou je maskovať chybové správy. Ak napríklad zadáte správne používateľské meno „admin“, ale zadáte nesprávne heslo, zobrazí sa chybová správa: „CHYBA: Heslo, ktoré ste zadali pre používateľské meno admin, je nesprávne.“

Tento typ špecifickej chybovej správy je pre vás nepochybne užitočný, je však rovnako užitočný pre kohokoľvek, kto sa pokúša vynútiť si cestu na váš informačný panel.!

Pomocou uzamknutia prihlásenia (Login LockDown) si môžete zvoliť, či sa tieto chybové správy majú skryť a útočníkom nedajú žiadne užitočné rady.

Nakoniec sa môžete rozhodnúť pomôcť vývojárovi zobrazením kreditného odkazu vo svojom prihlasovacom formulári.

Kontrola uzamknutia prihlásenia - nastavenie kreditného prepojenia

Prihláste sa LockDown vs. zabezpečenie WordFence

Ak ste videli našu kontrolu zabezpečenia programu WordFence, pravdepodobne sa čudujete, aký je rozdiel medzi dvoma doplnkami zabezpečenia a tým, ktorý by ste mali použiť na svojej vlastnej stránke..

Tieto dva pluginy vlastne nie sú spravodlivé porovnanie, pretože majú rôzne funkcie. WordFence je určený ako kompletný bezpečnostný doplnok, ktorý vám poskytuje veľa možností a funkcií na ochranu vašich stránok.

Na druhej strane je Login LockDown vysoko špecializovaný doplnok, ktorý slúži iba na ochranu vašich stránok pred pokusmi o prihlásenie sa hrubou silou.

Oba pluginy môžete používať súčasne, alebo môžete použiť prihlasovacie uzamknutie prihlásenia s inými bezpečnostnými doplnkami, pokiaľ nedôjde ku konfliktu kódu. Keďže fungujú rôznymi spôsobmi, použitie oboch môže pomôcť zaistiť, aby bol váš web bezpečnejší pred útokmi hrubou silou.

Iné spôsoby, ako zaistiť bezpečnosť vašich stránok

Útoky s hrubou silou však bohužiaľ nie sú jediným bezpečnostným problémom, na ktorý by ste mali dávať pozor, keď vlastníte webovú stránku.

Aj keď je program WordPress navrhnutý tak, aby bol zabezpečený po vybalení z krabice, určité správanie používateľov môže spôsobiť, že jeho bezpečnostné funkcie nebudú účinné.

Ak chcete, aby bol váš web bezpečný a bezpečný, nezabudnite:

Ďalšie nápady, ako zaistiť bezpečnosť svojich stránok, nájdete na týchto stránkach 13 dôležitých tipov a hackov na ochranu vašej administračnej oblasti WordPress.

Mali by ste si prečítať aj konečnú príručku zabezpečenia WordPress, kde nájdete ďalšie podrobnosti.

Náš verdikt

Pokiaľ ide o zabezpečenie WordPress, je lepšie byť v bezpečí ako ľúto! Možno si myslíte, že sa nemusíte obávať, ale každá webová stránka je cieľom hackerov.

Veríme, že Login LockDown je veľmi užitočný nástroj, ktorý pomáha chrániť vaše stránky pred útokmi hrubou silou.

Aj keď existujú iné spôsoby, ako môžu byť vaše stránky zraniteľné, LockDown prihlásenia je veľmi dobrý, pokiaľ ide o obmedzovanie pokusov o prihlásenie od nesprávnych ľudí..

Jeho použitie je veľmi jednoduché a má len tie možnosti, ktoré potrebujete – nič príliš komplikované alebo mätúce.

Dávame prihlasovacie meno LockDown 4 z 5 hviezdičiek. Tu je rozpis našich hodnotení recenzií:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 3,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 2,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získať uzamknutie prihlásenia teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map