RafflePress Recenzie: Najlepšie WordPress Darčekový doplnok?

Zaujíma vás, ako spustiť prezradenie? RafflePress sa môže pochváliť tým, že je najlepším doplnkom na prezradenie WordPress na trhu. V tejto recenzii sa pozrieme na doplnok RafflePress a jeho funkcie, aby sme zistili, či je najúčinnejším a užívateľsky najpríjemnejším doplnkom súťaže WordPress..


Začnime.

O spoločnosti RafflePress

rafflepress-prezradí-plugin

RafflePress je úplne nový darčekový doplnok WordPress na trhu, ktorý uľahčuje spustenie úspešnej online súťaže. Tím spoločnosti RafflePress si všimol, že väčšina doplnkov pre prezradenie WordPress bola nafúknutá, buggy, pomalá a ťažko použiteľná. Vytvorili preto RafflePress s cieľom poskytnúť doplnok, ktorý je výkonný a ľahko použiteľný.

RafflePress je oficiálny overený doplnok WPBeginner a pochádza od tvorcu doplnku Coming Soon Page SeedProd. V roku 2018 sa spoločnosť SeedProd pripojila k spoločnosti Awesome Motive Inc., ktorá stojí za populárnymi doplnkami ako OptinMonster, WPForms a MonsterInsights..

Prečo by ste mali spustiť prezradenie s RafflePress?

doplnok pre prezradenie wordpress

Ak vás zaujíma, prečo by ste mali v prvom rade vytvoriť súťaž o prezradenie, pozrime sa na niektoré z výhod:

1. Zvýšte návštevnosť webových stránok
Spustenie online súťaže je skvelý spôsob, ako zvýšiť návštevnosť vašich webových stránok. RafflePress ponúka vstavané zdieľanie vírusov, ktoré odmeňuje používateľov bonusovými položkami, ak odporučia priateľa alebo ak zdieľajú váš darček na sociálnych sieťach.

2. Rozšírte svoj zoznam e-mailov
Pri odovzdávaní darčekov môžete od používateľov vyžadovať, aby sa zaregistrovali do vášho zoznamu e-mailov, aby mohli dostávať príspevky do svojej súťaže. Ľudia sa ponáhľajú, aby sa stali predplatiteľmi šance vyhrať vašu súťaž.

3. Posilnite nasledovníkov sociálnych médií
Používateľom tiež môžete povoliť, aby vás sledovali na Twitteri, Instagrame, Facebooku a na ďalších miestach výmenou za bonusové príspevky pre váš darček..

4. Generujte cieľové potenciály a tržby
Spustenie úspešného darovania vám môže dokonca pomôcť pri generovaní cielenejších potenciálnych zákazníkov a predaja. Pretože virálne darčeky zvyšujú povedomie o vašej značke, do vašej firmy a toho, čo musíte ponúknuť, sa predstaví viac ľudí.

Napríklad KnivesShipFree.com uskutočnila úspešnú súťaž, ktorá podporila ich príjmy o viac ako 10 000 dolárov.

Recenzia RafflePress: Prehľad funkcií

tombola najlepší wordpress prezradí plugin

RafflePress ponúka všetko, čo potrebujete na jednoduché a úspešné spustenie prezradenia online. Poďme sa rýchlo pozrieť na niektoré z ich vynikajúcich funkcií:

 • Drag and drop prezradí Builder – Tvorca darčekov pre drag and drop prezradenia RafflePress vám umožňuje zostaviť reklamnú kampaň za pár minút bez toho, aby ste sa dotkli riadku kódu.
 • Preddefinované šablóny prezradenia – Ponúkajú vopred pripravené šablóny na prezradenie, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele, či už ide o získanie ďalších odberateľov e-mailov, sledovateľov atď..
 • Citlivý, priateľský k mobilu – Miniaplikácia RafflePress poskytuje 100% odozvu, takže na stolných počítačoch, tabletoch a mobilných zariadeniach bude vyzerať skvelo..
 • Odporučiť priateľa – Pomocou funkcie RafflePress Refer-a-Friend môžete vytvárať vírusové darčeky a rýchlo sa vyjadriť..
 • Integrácia sociálnych médií – Doplnok uľahčuje rast vašich sledovaní na Facebooku, Instagrame, Twitteri, YouTube a ďalších.
 • Ochrana pred podvodmi a jednorazové kliknutie – Záznam jedným kliknutím uľahčuje používateľom vstup do vašej súťaže a zároveň eliminuje podvody.
 • Marketing a integrácia CRM – RafflePress sa hladko integruje s mnohými najlepšími službami e-mailového marketingu a softvérom CRM.
 • Vstupná stránka – Vstupná stránka bez rozptyľovania prezradí vám pomôžu získať viac položiek pre prezradenie.
 • Sledovanie a presmerovanie – Na dosiahnutie cieľov konverzie použite funkciu sledovania úspechu a presmerovania.

Ako vidíte, RafflePress ponúka veľa funkcií, ktoré vám pomôžu vytvoriť najúspešnejšie darčekové predmety. Teraz sa pozrime na to, aké ľahké je vytvoriť vírusové darčeky s RafflePress.

RafflePress Recenzie: Najjednoduchší spôsob, ako vytvoriť Vírusovej prezradí

RafflePress je navrhnutý s ohľadom na ľahké použitie. Takže, ak si myslíte, že vytvorenie prezradí bude ťažké, nie je.

Poďme sa pozrieť, ako spustiť prezradenie s RafflePress.

Po inštalácii a aktivácii produktu RafflePress, ako aj po overení licenčného kľúča, môžete začať budovať svoj prvý darček..

Kliknutím na ikonu RafflePress na hlavnom paneli programu WordPress prejdete do nového okna. cvaknutie Pridať nové blízko hornej časti obrazovky.

rafflepress-add-new-darček

Ďalej sa zobrazí výzva na pomenovanie darčekov a výber šablóny darčekov. RafflePress ponúka reklamné šablóny ako Classic (ktoré vám umožňujú vytvoriť akýkoľvek typ reklamných darčekov), rozšíriť zoznam e-mailov, odporučiť priateľa, rozšíriť svoju stránku na Facebooku a ďalšie.

rafflepress-templates

Po výbere šablóny sa dostanete na stavač prezradí RafflePress, kde môžete nastaviť podrobnosti o cenách za prezradenie. Koniec koncov, veľká cena je to, čo vám prinesie veľa súťažných príspevkov.

Tu si môžete zvoliť názov svojej ceny, napríklad „Beats by Dre Headphones“, uviesť krátky popis súťažnej ceny a nahrať obrázok ceny..

rafflepress-contest-prize detaily

Ak máte viac cien, môžete kliknúť na ikonu + Tlačidlo Pridať ďalšiu cenu pridať viac. Môžete tiež nastaviť počiatočný a konečný dátum pre svoj darček, ako aj časové pásmo.

Najzaujímavejšia vec RafflePress sú všetky akcie, ktoré ponúkajú. Do svojho prezradenia môžete pridať toľko akcií, koľko chcete, aby ste dosiahli svoje ciele a dali ľuďom viacnásobné príspevky do súťaže..

Ak napríklad chcete rozširovať svoje aktivity na sociálnych sieťach, môžete si vybrať akcie, ako napríklad Sledujte nás na Twitteri a Sledujte nás na Pintereste.

rafflepress-akcia-darčeky

Môžete si tiež vybrať, koľko záznamov každá z týchto akcií poskytne prezradeným účastníkom.

Navyše, ich akcia „Poslať priateľovi“ môže pomôcť vášmu darcovstvu stať sa vírusovým. Vďaka tejto akcii môžu používatelia získať ďalšie príspevky na zdieľanie vašej súťaže na akýchkoľvek platformách sociálnych médií alebo e-mailom.

rafflepress-vírusovej-reklamné predmety

RafflePress tiež ponúka možnosti dizajnu. Môžete si teda vybrať svoje písmo, farbu pozadia, rozloženie, farbu tlačidla a ďalšie.

rafflepress-prezradí-plugin-design

Akonáhle ste skončili s vytváraním darčekov, zdieľanie je tiež veľmi jednoduché. Máte 3 možnosti zdieľania darčekov online:

 • Blok WordPress pre RafflePress – Použite blok RafflePress WordPres na vloženie darčekov do príspevku alebo stránky WordPress (nový editor blokov WordPress)..
 • Krátky kód WordPress – Pomocou kódu WordPress Shortcode môžete svoju súťaž vložiť do klasického editora WordPress, do témy WordPress alebo do miniaplikácií bočného panela..
 • Vstupná stránka – Vytvorte pre svoju reklamnú stránku vstupnú stránku bez rozptyľovania, aby ste získali viac konverzií a interakcií.

rafflepress-prezradí-landing-stránky

Ako vidíte, vytváranie darčekov pomocou služby RafflePress je jednoduché, ale poskytuje výkonné funkcie, ktoré vám umožňujú vytvoriť presný typ online súťaže, ktorú chcete..

Ceny za RafflePress

RafflePress ponúka 4 rôzne cenové plány: Plus, Pro, Growth a Ultimate.

rafflepress-cenová

RafflePress Plus stojí iba 49 dolárov ročne a dodáva sa so všetkými základnými nástrojmi, ktoré potrebujete na zvýšenie svojej prevádzky a získanie ďalších sledovateľov. Plán Plus je prevádzka reklamných predmetov na 1 webovej stránke. Ponúka funkcie, ako sú časové kontroly, viacnásobné ceny, overenie e-mailom, upozornenia, akcie programu Pro (ako napríklad vstupovať do služby Twitter na Twitteri) a ďalšie..

Plán Pro je 99 dolárov ročne pre 3 webové stránky a je vynikajúci pre podniky a blogerov, ktorí chcú organizovať pravidelné darčeky a robiť s nimi viac. Tento plán obsahuje funkcie z plánu Plus, ako aj e-mailovú integráciu, prieskumy verejnej mienky a prieskumy, povinné akcie, odosielanie obrázkov a ďalšie.

Plán rastu, ktorý stojí 199 dolárov ročne, je najlepší pre majiteľov firiem, ktorí chcú rýchle a veľké výsledky. S plánom rastu získate všetko na serveroch Pro a 20, sprostredkovaní priateľom (vírusové), sociálne prihlásenie, vstupná stránka pre prezradené veci a ďalšie..

Napokon, konečný plán je na doživotnú licenciu a stojí jednorazový poplatok vo výške 349 dolárov.

V čase písania tohto článku môžete začať s RafflePress so zľavou 20% z bežnej ceny.

Náš verdikt: Ak použijete RafflePress na vytvorenie prezradenia?

RafflePress sa z nejakého dôvodu nazýva najlepším doplnkom pre prezradenie WordPress. Ak ste ešte nikdy nevytvorili darček, nemusíte sa obávať – ​​pomocou služby RafflePress môžete vybudovať úspešný darček za pár minút..

Navyše funkcie, ktoré ponúkajú, uľahčujú dosiahnutie vašich cieľov. Či už chcete budovať svoje sociálne médiá, rozširovať svoj zoznam e-mailov, zvyšovať návštevnosť svojich webových stránok alebo zvyšovať povedomie o značke, môžete to urobiť ľahko pomocou RafflePress.

Odporúčame RafflePress každému, kto chce rýchlo a ľahko spustiť prezradenie.

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte RafflePress »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map