Recenzia AffiliateWP – Partnerský program pre WordPress

Hľadáte vytvorenie pridruženého programu pre váš produkt? Pridružený program je systém sprostredkovania, pri ktorom motivujete ostatných, aby odporúčali váš produkt tým, že im ponúknete províziu za každý predaj, na ktorý sa odvolávajú..


Ako vytvoríte pridružený systém vo WordPress? Na tento účel bol doplnok AffiliateWP vytvorený. To vám umožní ľahko vytvoriť plnohodnotný pridružený systém vo WordPress. Ak sa chcete dozvedieť viac o jeho funkciách, funkciách, cenách atď., Pokračujte v čítaní našej kompletnej kontroly affiliateWP nižšie.

Informácie o doplnku AffiliateWP

affiliatewp-best-pobočky-management-system-for-WordPress

AffiliateWP je doplnok 1 pre systém pridruženého riadenia pre WordPress. Umožňuje vám v systéme WordPress vybudovať kompletný pridružený systém a pomáha spravovať pridružené spoločnosti, sprostredkovania, platby atď. Z vašich stránok. Dodáva sa so všetkými nástrojmi pridruženého marketingu, ktoré potrebujete na rozvoj svojej firmy a zarábanie peňazí.

Je to doplnok vytvorený pre WordPress, ktorý vyzerá a vyzerá ako WordPress sám. Všetky jeho funkcie sú starostlivo navrhnuté tak, aby sa prispôsobili WordPressu a poskytli vám známy zážitok. Navyše je dodávaný s pokročilými funkciami sledovania pridružených a sprostredkovacích služieb, ktoré poskytujú spoľahlivé a presné údaje.

AffiliateWP bol vyvinutý rovnakým tímom, ktorý vytvoril doplnok Easy Digital Downloads eCoommerce. Preto má doplnok bezproblémovú integráciu s programom Easy Digital Downloads. Nehovoriac o tom, že má tiež plnú podporu pre WooCommerce a ďalšie populárne členstvo, formuláre a faktúry.

Ako funguje affiliate marketing?

Affiliate marketing je jedným z najpopulárnejších spôsobov, ako zarobiť peniaze online. Affiliate marketing vytvára obojstranne výhodnú situáciu; vlastníci firiem a pridružené spoločnosti. Je to spolupráca, v ktorej pridružené spoločnosti pomáhajú predávať viac produktov a majitelia firiem ponúkajú províziu pridruženým spoločnostiam za každý predaj, na ktorý sa odvolávajú..

Napríklad, ak ste vlastníkom firmy a snažíte sa predávať produkty, môžete na svojom webe vytvoriť pridružený systém a vyzvať pridružené spoločnosti, aby sa pripojili. Keď sa stanú pridruženým subjektom vášho webu, vyberú výrobky z vášho obchodu a propagujú ich na svojom blogu a rôznych iných platformách. Ak teraz ľudia prichádzajú do vášho obchodu prostredníctvom pridružených odkazov a kupujú si produkt, provízny predajca, ktorý odkázal zákazníka, dostane určitú percentuálnu províziu.

Ako majiteľ firmy získa váš obchod väčšiu viditeľnosť, väčšiu návštevnosť a vyšší predaj. Na druhej strane, pridružené spoločnosti zarobia peniaze za každý predaj, ktorý odporučili vo vašom obchode. Preto je prínosom pre podniky aj pre pridružených obchodníkov.

Ak prevádzkujete internetový obchod, ale nemáte pridružený program, určite ho musíte zvážiť.

Recenzia AffiliateWP – Začíname s AffiliateWP

AffiliateWP je doplnok určený výlučne pre WordPress s rozhraním rovnako ako pôvodné rozhranie WordPress. Je preto ľahké nakonfigurovať a používať.

Najprv si stiahnite súbor doplnku z oficiálnej webovej stránky AffiliateWP a nainštalujte ho na svoju stránku. Ak potrebujete podrobné pokyny, tu je náš podrobný návod, ako nainštalovať doplnok.

1. Všeobecné nastavenia

Po aktivácii doplnku prejdite na Pobočky »Nastavenia na aktiváciu licencie doplnku. Licenčný kľúč nájdete vo svojom účte na webovej stránke AffiliteWP.

affiliatewp generálny tuhnúce

Okrem aktivácie licencie, všeobecný Karta obsahuje množstvo nastavení pridružených spoločností. Môžete si vybrať pridruženú stránku alebo stránku dohody o pridružení; pokojne ich však môžete nechať tak, ako sú, pretože tieto stránky sa doplnkom automaticky vytvárajú, aby vyhovovali potrebám konkrétnych pridružených spoločností.

Ďalej môžete nakonfigurovať nastavenia sprostredkovania. Premenná sprostredkovania je v predvolenom nastavení ref a predvolený formát sprostredkovania vyzerá takto: https://yoursite.com/?ref=1.

odporúčací-settings

Ak chcete zmeniť premennú sprostredkovania, môžete použiť aff, refer, partner, atď.

Ďalej môžete povoliť Docela pridružené adresy URL ktorý nahradí reťazce dopytov (napríklad? ref =) a zmení sa formát adresy URL na https://yoursite.com/ref/1.

Môžete vybrať typ sprostredkovania z percentuálneho alebo paušálneho množstva. Potom môžete pridať mieru sprostredkovania. Tiež skontrolovať Vylúčte prepravu a Bez dane možnosti. Potom môžete tiež pridať trvanie vypršania platnosti súboru cookie; napríklad 30 dní (čo znamená, že nákupy do 30 dní od návštevy používateľa prostredníctvom odkazu na sprostredkovanie budú platné pre províziu).

referral-Rate-settings-affiliatewp-review

Po kontrole všetkých možností nezabudnite kliknúť Uložiť zmeny.

2. Integrácie

Doplnok má zabudovanú integráciu pre množstvo doplnkov a systémov pre elektronický obchod, členstvo, formu a faktúru. Tie, ktoré potrebujete, môžete ľahko aktivovať Pobočky »Nastavenia» Integrácie.

Integrations-affiliatewp-settings

3. Nastavenia e-mailu

Všetky e-mailové nastavenia môžete nakonfigurovať z e-mail v nastaveniach AffiliateWP.

email-settings-affiliatewp

Môžete nahrať logo, vybrať šablónu e-mailu, meno a e-mail atď. Potom môžete nakonfigurovať notifikačné e-maily týkajúce sa nových registrácií pridružených spoločností, akceptovaných pridružených aplikácií, pridelených odporúčaní, posudzovaných pridružených aplikácií a zamietnutých aplikácií..

4. Rôzne nastavenia

rôzne Karta v nastaveniach AffiliateWP vám umožňuje konfigurovať rôzne možnosti užitočné pre váš pridružený systém.

misc-settings-affiliatewp

Môžete povoliť alebo zakázať pridruženú registráciu samotným používateľom, požadovať súhlas pridruženej spoločnosti, reCAPTCHA a oveľa viac.

Skontrolujte všetky nastavenia a potom kliknite na tlačidlo Uložiť zmeny uložte svoje nastavenia.

Vytvorenie pridruženého priestoru

Affiliate Area je oblasť, kde vaši používatelia môžu vidieť registračný formulár a prihlasovací formulár. Prostredníctvom tejto stránky sa o váš pridružený program uchádzajú noví pridružení obchodníci, zatiaľ čo už zaregistrovaní pridružení partneri sa môžu prihlásiť do svojich účtov, vytvárať odkazy na sprostredkovanie, prezerať štatistiky a sledovať svoje zárobky..

Doplnok AffiliateWP automaticky vytvorí Pridružená oblasť pri inštalácii doplnku do WordPress. Ak nenájdete túto stránku, môžete si vytvoriť novú stránku sami a pridať skrátený kód [Affiliate_area] v hlavnej obsahovej oblasti, potom pre vás vytvorí stránku pridruženej oblasti.

Pozrite sa na snímku obrazovky nižšie a pozrite sa, ako bude vyzerať vaša pridružená oblasť:

pobočka-area

Keď sa používateľ prihlási do svojho účtu, uvidí inú pridruženú oblasť. Oblasť pridružených programov pre prihlásených používateľov vyzerá ako na nasledujúcom obrázku:

aff-area-url-generátor-affiliatewp

Pridružené subjekty môžu generovať pridružené adresy URL zadaním adresy URL stránky do poľa a kliknutím na ikonu Vygenerujte webovú adresu gombík.

Ďalej, štatistika možnosť zobrazuje prehľad platených a neplatených sprostredkovaní, návštev, miery konverzie, zárobkov a provízií.

pobočka-area Štatistika

Po kliknutí na ďalšiu možnosť, grafy, Pridružené spoločnosti môžu vidieť grafické zobrazenie štatistík pridružených spoločností.

pobočka-zónové grafy

odporúčania poskytuje pohľad na odporúčania pridruženej spoločnosti s vydělávanou sumou, popisom produktu a stavom vyplatenia alebo nezaplatenia.

pobočka-zónové odporúčania

návštevy možnosť zobrazuje stránky, ktoré navštívili ich pridružené odkazy.

reklamy možnosť zahŕňa propagačné bannery, ktoré môžu pridružené spoločnosti použiť na svojich blogoch a na viacerých ďalších platformách na propagáciu svojich produktov.

pobočka-zónové kreatívy

A nakoniec, nastavenie karta umožňuje vašim pridruženým spoločnostiam pridať svoj platobný e-mail, na ktorý môžete posielať provízie, ktoré zarobia.

pobočka-zónové nastavenie

Affiliate Area vyzerá veľmi čisto a jednoducho. Partnerskí obchodníci budú milovať vaše rozhranie pridruženého programu.

Správa vášho pridruženého programu

AffiliateWP vám poskytuje jednoduché, ale výkonné možnosti na správu vášho pridruženého programu. Môžete pridávať, upravovať a kontrolovať pridružené spoločnosti; prezerať individuálne a celkové hlásenia pridružených spoločností; spravovať odporúčania, návštevy a kreatívne aspekty; a zobraziť úplné správy o všetkom.

Konfigurácia a správa možností správcu je s AffiliateWP jednoduchá. Ak chcete začať, môžete sa pozrieť na prehľad svojho pridruženého systému na adrese Pobočky »Prehľad.

admin-prehľad-affiliatewp

V prehľade nájdete celkové sumy pre platené zárobky, neplatené odporúčania, najcennejšie pridružené spoločnosti, najnovšie registrácie pridružených spoločností, posledné sprostredkovania atď..

Ďalej môžete ísť na Pobočky »Pobočky Ak chcete zobraziť zoznam všetkých pridružených spoločností, pridať nových pridružených spoločností, upravovať atď.

pobočky-affiliatewp-plugin

Celá správa pridružených spoločností funguje rovnako ako štandardné príspevky vo WordPress.

Doplnky pridruženého programu WP

Doplnok AffiliateWP je dodávaný s výkonnými bezplatnými a prémiovými doplnkami, ktoré môžete použiť na zefektívnenie vášho pridruženého programu. Okrem toho podporuje aj množstvo doplnkov tretích strán.

K dispozícii je 15 oficiálnych doplnkov zdarma a 14 doplnkov zdarma. Medzi profesionálne doplnky patria výplaty PayPal, opakujúce sa odporúčania, provízie za celý život, vstupné stránky pridružených spoločností atď. Bezplatné doplnky vám umožňujú pridať funkcie, ako je zobrazenie výsledkovej tabuľky, zobrazovanie priradených pridružených kupónov, vyplácanie pridružených spoločností obchodným kreditom atď..

K doplnkom sa dostanete z hlavného panela WordPress na stránke Pridružené spoločnosti »Addons.

affiliatewp-addons

AffiliateWP Plugin: Ceny a podpora

AffiliateWP je prémiový doplnok, ktorý ponúka 4 cenové plány.

affiliatewp-cenová

1. Osobné: Stojí to 99 dolárov ročne. Môžete ho použiť iba na 1 webovej stránke. Zahŕňa 15 oficiálnych doplnkov zdarma a všetky základné funkcie AffiliateWP.

2. Plus: Stojí to 149 dolárov ročne. Poskytuje 3 licencie na web. Zahŕňa tiež všetky bezplatné doplnky a základné funkcie doplnku.

3. Profesionálne: Stojí to 249 dolárov ročne. S týmto plánom môžete používať program AffiliateWP na neobmedzenom webe. Zahŕňa všetkých 15 doplnkov a všetkých bezplatných oficiálnych doplnkov.

4. Ultimate: Cena je 499 USD a je to jednorazový platobný plán. S týmto plánom môžete používať program AffiliateWP na neobmedzených stránkach. Zahŕňa tiež všetky doplnky pro a free a tiež budúce doplnky.

Vďaka trojročným plánom predplatného získate e-mailovú podporu a aktualizácie počas trvania vášho súčasného predplatného, ​​zatiaľ čo celoživotná podpora a aktualizácie získate prostredníctvom konečný plán.

Ak máte akékoľvek otázky, môžete ich okamžitý rozhovor použiť na okamžitý rozhovor. Môžete tiež odoslať lístok na dotazy týkajúce sa podpory, ale nemusíte sa spojiť s podporou, pretože majú podrobnú dokumentáciu so skutočne komplexnými článkami, ktoré vás prevedú.

Naše rozhodnutie o používaní programu AffiliateWP na vytvorenie systému províznych predajcov v systéme WordPress

AffiliateWP je nepochybne najlepším doplnkom pre systém pridruženého riadenia číslo 1 pre WordPress. Má kompletnú sadu funkcií a funkcií, ktoré vám umožňujú vytvárať výkonný pridružený systém vo WordPress. Vďaka integrácii s elektronickým obchodom, členstvom, formulármi a fakturačnými modulmi je toto riešenie all-in-one pre pridružené programy..

Doplnok bol vytvorený iba pre WordPress, čo z neho robí veľmi špeciálny produkt. Jeho rozhranie je veľmi podobné rozhraniu WordPress, takže ktokoľvek používajúci WordPress rozpozná jeho známy pocit a všetko nakonfiguruje veľmi ľahko. Je to jednoduchý doplnok WordPress, ktorý môžete používať bez toho, aby ste sa dotkli akéhokoľvek kódu.

Sme presvedčení, že AffiliateWP je najlepším doplnkom pre správu affiliate partnera na vytváranie a spustenie affiliate programu na weboch WordPress. Je to vynikajúci nástroj, pomocou ktorého môžete zvýšiť svoj predaj, vylepšiť SEO a rozšíriť svoje podnikanie.

Dáme mu 4,5 z 5 hviezdičiek. Tu je rozpis nášho skóre kontroly:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Získať AffiliateWP »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map