Recenzia BirchPress – zásuvný modul na objednávanie termínov WordPress

Chcete na svoj web WordPress pridať online rezervačný systém? BirchPress je jedným z najpopulárnejších, používateľsky najpríjemnejších doplnkov na objednávanie a rezervovanie WordPress dostupných na trhu. Je to však pre vás najlepšia voľba?


V tejto recenzii BirchPress sa pozrieme na jeho vlastnosti, funkcie, ceny a ďalšie informácie, ktoré vám pomôžu rozhodnúť sa, či je to pre vás tá správna voľba..

O doplnku BirchPress

birchpress-WordPress-plugin

BirchPress je vysoko komplexný doplnok na objednávanie stretnutí WordPress. Umožňuje vám na webe WordPress vytvárať jednoduché formuláre na online schôdzky, aby si návštevníci mohli skontrolovať dostupnosť, rezervovať si schôdzky alebo rezervovať online. Je to dokonalý doplnok plánovača, ktorý umožňuje vašim používateľom jednoducho sa na vašom webe stretávať bez vášho priameho zapojenia.

Doplnok synchronizuje váš kalendár rezervácií s ostatnými kalendármi, ktoré už používate, ako sú Kalendár Google, iCal, iPhone, Android alebo Outlook. Svojim používateľom môžete nakonfigurovať a zasielať e-mailové upozornenia a pripomienky pri rezervácii, zmene plánu alebo zrušení schôdzky.

Má zabudovanú podporu PayPal a kreditných kariet pre prijímanie platieb. Ak chcete použiť ďalšie platobné brány, môžete ich pridať prostredníctvom integrácie WooCommerce.

BirchPress je vhodný pre všetky typy firiem, ktoré umožňujú online menovanie. Môžete ho použiť na zdravie a wellness, na vzdelávanie, fitnes, rekreáciu, salón, krásu, automobilový priemysel alebo na akýkoľvek iný druh služieb alebo obchodných webových stránok..

Recenzia BirchPress – Začíname s BirchPress

BirchPress prichádza s jednoduchým a čistým používateľským rozhraním, ktoré vám umožňuje ľahko pridať formuláre na objednanie schôdzky na vaše príspevky a stránky WordPress..

Najprv musíte na svoje stránky nainštalovať a aktivovať doplnok BirchPress. Potom choďte na Schôdzky »Nastavenia na konfiguráciu nastavení doplnku.

všeobecné nastavenia - objednanie schôdzky

V všeobecný na karte môžete nakonfigurovať svoje časové pásmo, formát dátumu a času, menu a preferencie rezervácie. Odtiaľto môžete vložiť aj licenčný kľúč podpory doplnkov.

Ďalšie, Tvorca formulárov vám umožňuje prispôsobiť si schôdzky. Doplnok má pre vás pripravený vopred určený formulár schôdzky, takže ak chcete používať predvolený formulár, môžete vynechať nastavenia nástroja na tvorbu formulárov..

oznámenia Karta umožňuje konfigurovať e-maily s upozornením pre poskytovateľov služieb a klientov.

Môžete pridať svoj e-mail PayPal a nastaviť možnosti platby z internetu platby tab. Ak chcete používať WooCommerce, môžete ho povoliť a nastaviť z internetu WooCommerce tab. Ak chcete pridať vlastný kód, môžete to urobiť z Vlastný kód pútko.

Po kontrole a nakonfigurovaní všetkých nastavení doplnku môžete pokračovať a pridať umiestnenia, poskytovatelia služieb, a služby.

Pridávanie miest, poskytovateľov a služieb

Doplnok BirchPress uľahčuje vytvorenie kompletného rezervačného systému na objednávanie schôdzok vo WordPress s možnosťou pridania rôznych miest, poskytovateľov a služieb..

Najprv môžete pridať rôzne miesta, z ktorých poskytujete služby. Ak chcete pridať nové umiestnenie, prejdite na Schôdzky »Miesta a kliknite na tlačidlo OK Pridať miesto.

birchpress-plugin-add-new-location

Ďalej môžete pridať rôznych poskytovateľov služieb. Poskytovatelia služieb môžu byť rôzne agentúry alebo rôzni jednotlivci v agentúre. Napríklad, ak vytvárate rezervačný formulár pre nemocnicu, musíte pridať každého lekára ako poskytovateľa služieb.

Ak chcete pridať nového poskytovateľa, prejdite na Schôdzky »Poskytovatelia a kliknite na tlačidlo OK Pridať poskytovateľa.

pridaním nového sprostredkovateľa birchpress-plugin

Zadajte meno a popis poskytovateľa služieb. Vyberte farbu kalendára.

Potom prejdite nadol na Dodatočné informácie a zadajte e-mailovú adresu poskytovateľa služieb. Táto funkcia je k dispozícii iba v prémiových verziách doplnku.

Potom prejdite nadol na Pracovný rozvrh oddiel. Potom vyberte miesto a kliknite na Pridať plán nastaviť dostupné časy. Ak sú služby poskytovateľa dostupné na viacerých miestach, môžete si ich nastaviť jednotlivo.

pracovný harmonogram-birchpress

Keď všetko nastavíte, pokračujte a zverejnite poskytovateľa.

Ďalej budete musieť pridať služby. Ísť do Schôdzky »Služby a kliknite na ikonu Pridajte službu gombík.

add-services-birchpress

Zadajte názov a popis služby. Potom vyberte umiestnenie služieb a poskytovateľov služieb z pravého bočného panela.

Potom prejdite nadol na Nastavenia služby a nakonfigurujte možnosti služieb.

nastavenia služby

Potom pokračujte a zverejnite svoje služby.

Teraz, keď ste pridali miesta, poskytovateľov a služby, ste pripravení pridať na svoj web formulár s menami.

Pridanie formulára rezervácie schôdzky na vaše stránky

Pridanie rezervačného formulára na BirchPress je jednoduché vďaka krátkym kódom. Všetko, čo musíte urobiť, je otvoriť stránku, do ktorej chcete pridať rezervačný formulár, a prilepiť nižšie uvedený kód:

[Bpscheduler_booking_form]

create-žltá-page-birchpress

Potom stránku zverejnite. Stránku si teraz môžete zobraziť v klientskom rozhraní. Formulár schôdzky vyzerá ako obrázok nižšie:

Vymenovanie-form-birchpress

Prezeranie schôdzok vo vašom kalendári

Keď ľudia začnú rezervovať schôdzky na vašom webe, môžete si ich prezrieť na hlavnom paneli. Ísť do Schôdzky »Kalendár.

kalendár breza

BirchPress vám tiež umožňuje zobraziť kalendár na front-ende vašich webových stránok, aby si ich používatelia mohli verejne prezerať. Ak chcete pridať verejný kalendár, môžete na stránku, na ktorej chcete zobraziť svoj kalendár, vložiť nasledujúci krátky kód:

[Bpscheduler_public_calendar]

add-verejné-kalendár-birchpress

Táto funkcia je k dispozícii iba v systéme Windows obchodné a obchodné+ plány.

Doplnok BirchPress: Ceny a podpora

BirchPress je bezplatný a prémiový doplnok WordPress. Jeho bezplatné vydanie nájdete v oficiálnom úložisku doplnkov WordPress. Má však obmedzený súbor funkcií. Ak chcete využívať všetky svoje funkcie, musíte si kúpiť prémiový program.

Existujú 3 cenové plány: osobné, obchodné, a obchodné+.

cenová-birchpress-review

S osobné plán, budete môcť používať automatické e-mailové upozornenia, odosielať pripomenuté e-maily a blokovať sviatky; chýbajú mu však možnosti platby. Osobný plán stojí 99 dolárov.

Ak chcete prijímať platby za online rezervácie, ktoré urobia vaši používatelia, musíte si ich kúpiť obchodné alebo obchodné+ plan. S obchodným plánom získate integráciu iba so službou PayPal; ale plán Business + vám tiež umožňuje používať sieť Authorize.net a WooCommerce.

Všetky 3 plány ponúkajú 1 licenciu na web a 1 rok podpory a aktualizácií.

Ak potrebujete podporu, môžete navštíviť oficiálnu internetovú stránku BirchPress a prejsť na stránku Podpora »Dokumentácia Ponuka. Obsahuje kompletnú sadu článkov, ktoré vám pomôžu nakonfigurovať a používať doplnok.

Naše rozhodnutie o používaní BirchPress pre rezervačný systém WordPress

BirchPress je užívateľsky prívetivý a funkčný doplnok na objednávanie schôdzok WordPress. Ponúka jednoduché rozhranie na pridanie vašich služieb, umiestnení služieb a poskytovateľov. Umožňuje vašim používateľom rezervovať si schôdzky pre rôzne služby na rôznych miestach u rôznych poskytovateľov bezproblémovým spôsobom.

Pridanie formulára schôdzky na vaše stránky je ľahké pomocou krátkych kódov. S prémiovými plánmi BirchPress môžete prijímať platby, konfigurovať e-mailové upozornenia, prispôsobovať formuláre stretnutí, nastavovať verejný kalendár a ďalšie. Doplnok obsahuje všetky funkcie, ktoré kedy potrebujete v rezervačnom systéme WordPress.

Veríme, že BirchPress je najlepší doplnok na objednávanie a objednávanie WordPress. Je ideálny pre každého používateľa WordPress, ktorý chce na svoje stránky pridať online rezervačný systém.

Dáme mu 4,5 z 5 hviezdičiek. Tu je rozpis nášho skóre kontroly:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Získajte BirchPress Now »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map