Recenzia CSS Hero: # 1 Plugin Prispôsobenie témy WordPress

Chcete upraviť CSS svojich tém bez toho, aby ste napísali akýkoľvek kód? CSS Hero je prémiový doplnok WordPress, ktorý vám umožňuje upravovať CSS ľubovoľnej témy WordPress priamo z klientskeho rozhrania pomocou živého náhľadu. V tejto recenzii CSS Hero sa pozrieme na jeho vlastnosti, výkon a jednoduchosť použitia.


logo hrdiny CSS

Čo je CSS Hero a ako to funguje?

CSS Hero je výkonný vizuálny editor CSS pre webové stránky s podporou WordPress. Umožňuje vám prispôsobiť vzhľad vašej stránky WordPress pomocou režimu živého náhľadu s jednoduchým grafickým používateľským rozhraním. Nevyžaduje sa žiadne kódovanie ani žiadna znalosť CSS alebo HTML.

Väčšina používateľov WordPressu nie sú weboví vývojári. Títo používatelia nepoznajú veľa CSS / HTML na úpravu alebo prispôsobenie vzhľadu svojich stránok. Ak nie je možné v téme niečo zmeniť, bez ohľadu na to, aké malé alebo ľahké je, sú s nimi prilepené.

CSS Hero tvrdí, že každý užívateľ WordPress si môže prispôsobiť vizuálny vzhľad svojich webových stránok bez toho, aby napísal kód alebo najal vývojára.

Po tom sa pozrime na hrdinu CSS.

Recenzia CSS Hero: Pros & Zápory

Pros

Pozrime sa na niekoľko výhod používania CSS Hero.

 • Prispôsobte vzhľad svojich stránok bez nadúvania
 • Funkcia ukazovania a klikania uľahčuje úpravu vášho štýlu priamo z frontendu
 • Ľahké možnosti vrátenia a opakovania
 • Integrované režimy zariadenia
 • Dokonca aj základný cenový plán je dodávaný so všetkými funkciami po vybalení

Teraz sa pozrime na niekoľko obmedzení CSS Hero.
Zápory

Aj keď môžete tento doplnok používať navždy s jednorazovým poplatkom, budete musieť licenciu obnoviť, ak chcete aktualizácie po jednom roku..

Prioritná podpora je k dispozícii iba s najdrahším plánom programu Lifetime Pro.

Ľahké prispôsobenie témy WordPress pomocou CSS Hero

Prvou a najzreteľnejšou vecou CSS Hero je jej ľahké používanie. Po inštalácii a aktivácii doplnku jednoducho navštívte klientske rozhranie svojej webovej stránky.

Na prednej strane vášho webu si všimnete tlačidlo CSS Hero. Kliknutím na ňu sa rozšíri rozhranie CSS Hero a môžete začať prispôsobovať svoju tému tak, aby bola vždy viditeľná živá ukážka.

Prispôsobenie hrdiny CSS

Vizuálny editor v CSS Hero sa veľmi ľahko používa. Stačí kliknúť na ukazovateľ a potom kliknúť na ľubovoľný prvok na vašom webe. CSS Hero načíta svoje triedy CSS a môžete začať s prispôsobovaním.

Všetky vlastnosti prvkov, ktoré môžete prispôsobiť, sa zobrazia ako tlačidlá. Rovnako ako text, pozadie, orámovanie, veľkosť, okraj, výplň atď. Jednoducho kliknite na vlastnosť a hrdina CSS vám ukáže, čo s tým môžete urobiť..

Existujú tlačidlá, posúvače a ľahké ovládacie prvky na zväčšenie alebo zmenšenie veľkostí, hodnôt a takmer všetko, čo s CSS môžete robiť.

Vráťte sa kedykoľvek späť do ľubovoľného bodu pomocou CSS Hero

Pri prispôsobovaní webovej stránky môžete vyskúšať niečo, čo sa vám nepáči. Môžete skúsiť najskôr niekoľko vecí a potom sa rozhodnúť vrátiť sa k prvej vykonanej zmene.

História editovania hrdiny CSS

CSS Hero vám umožňuje jednoducho sa vrátiť k vykonaným zmenám a vrátiť ich späť. Môžete tiež prehľadávať rôzne stavy, aby ste zistili, ktorý z nich sa vám páči, a potom ho aktivovať.

Táto funkcia je vynikajúcou pomôckou pre začiatočníkov, ktorí chcú vyskúšať rôzne veci. Ak niečo nefunguje tak, ako ste očakávali, máte vždy možnosť vrátiť sa späť.

Mobilné testovanie a prispôsobenie pomocou CSS Hero

CSS Hero vám umožňuje jednoducho zobraziť ukážku vašich webových stránok na rôznych zariadeniach a veľkostiach obrazovky. Pomocou rovnakého používateľského rozhrania môžete tiež upravovať a prispôsobovať vzhľad svojich stránok v mobile.

Kompatibilita s hrdinským zariadením css

Pre začiatočníkov je ťažké otestovať a zobraziť ukážku webovej stránky na rôznych zariadeniach. Nehovoriac o vykonaní zmien v témach WordPress reagujúcich na mobil.

CSS Hero umožňuje prezerať a upravovať vzhľad vašej stránky v mobile. Pri úprave mobilného vzhľadu svojich stránok získate všetky rovnaké funkcie a jednoduché použitie.

Kompatibilita CSS Hero s témami a zásuvnými modulmi WordPress

Pre WordPress sú k dispozícii tisíce doplnkov a tém WordPress. Niektoré z týchto tém a doplnkov nemusia zodpovedať štandardu osvedčené postupy pre vývoj WordPress.

Výkon a rôzne vlastnosti CSS Hero

CSS Hero pracuje na všetkých moderných webových prehliadačoch. Využíva to JavaScript a ďalšie moderné technológie na vývoj webových stránok. Prekvapivo je užívateľská skúsenosť veľmi plynulá a necítili sme žiadne pomalé správanie, ani keď sa používa na starom počítači so systémom Linux.

Okrem dôležitých funkcií, ktoré sme spomenuli vyššie, CSS Hero prichádza s omnoho viac.

 • Nástroj na výber farieb umožňuje vybrať farby odkiaľkoľvek
 • Exportujte svoje zmeny CSS Hero do zmenšeného súboru CSS
 • Ľahko používajte komplexné vlastnosti CSS, ako napríklad prechody, tiene polí atď
 • Zabudovaná podpora pre viac ako 600 písiem Google
 • Ľahko obnovte predvolené nastavenia motívu

Je pre vás CSS Hero tým správnym riešením?

CSS Hero rozhodne nie je univerzálnym riešením pre všetky vaše potreby prispôsobenia. Pred ponorením a nákupom doplnku sa oplatí zistiť, či by vám mohol uľahčiť život.

Kúpiť CSS Hero, ak …

 • Chcete ľahko upraviť vzhľad (štýl) existujúcej témy bez toho, aby ste museli písať kód
 • Nechcete, aby sa váš príspevok pokazil krátkymi kódmi
 • Ste vývojár, ktorý chce rýchlo a ľahko prispôsobiť CSS
 • Je potrebné prispôsobiť CSS v spojení s doplnkom na tvorbu stránok
 • Nechcete pevný kód existujúceho súboru CSS.

Ak si nekúpite CSS Hero, ak

Hľadáte doplnok, ktorý vám umožní vytvoriť samostatnú stránku vytvorenú na mieru s množstvom nových funkcií. Alebo ak chcete doplnok, ktorý vám umožní nahradiť predvolený editor WordPress úplne novým.

V týchto prípadoch môžete zvážiť použitie doplnku na tvorbu stránok.

Možnosti tvorby cien a podpory pre CSS Hero

css hrdina ceny

CSS Hero je platený doplnok s tromi úrovňami cenového plánu. Ich počiatočný plán je 29 dolárov ročne a platí pre jednu stránku. Prémiový plán je cena 59 dolárov ročne a môžete ho použiť na 5 stránkach. Ich najlepší plán je profík, ktorý prichádza na 199 dolárov ročne a môžete ho použiť na 999 stránkach. Je tiež dodávaný s doplnkom doplnkov s názvom Hero Inspector.

Všetky plány zahŕňajú jednoročnú prémiovú podporu a aktualizácie.

Podpora sa poskytuje pomocou systému založeného na lístkoch. CSS Hero tiež prichádza s rozsiahlou dokumentáciou, ktorá je užitočná najmä pre používateľov, ktorí radi sami riešia problémy.

Náš verdikt o doplnku CSS Hero Plugin

Skutočne nás ohromilo, aké ľahké je používať CSS Hero. Má pekné jednoduché rozhranie, ktoré neovplyvňuje neporiadok a je veľmi intuitívne. Skúsenosti z krabice sú vynikajúce, fungujú tak, ako sme sľúbili. Možnosti tvorby cien sú veľmi rozumné a dokumentácia je pomerne rozsiahla a dobre napísaná.

Dávame CSS Hero 5 z 5 hviezdičiek. Tu je rozpis nášho skóre kontroly.

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte CSS Hero Now »
Pozri CSS Hero Coupon »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map