Recenzia LayerSlider – stojí to za to?

Chcete pre svoj web WordPress vytvoriť pútavé jazdce? LayerSlider vám pomôže predviesť obrázky, videá, uverejniť obsah a ďalšie. Zahŕňa stovky rôznych animácií a schopnosť vrstvenia obsahu v každom snímke. Je to však najlepší posuvný doplnok WordPress, ktorý je k dispozícii? Zistite to v našej recenzii LayerSlider.


preskúmanie vrstvy

Prečo používať posúvačový doplnok?

Ak na svojom webe máte čo ponúknuť, je ťažké vedieť, čo sa má na vašej domovskej stránke zobraziť.

Posuvník je zábavný spôsob, ako predviesť najobľúbenejší obsah, zobrazovať odporúčané produkty z vášho elektronického obchodu alebo zdieľať fotografie z vašej poslednej cesty. Posuvné animácie môžu byť pútavé a pútavé aj pre používateľov.

O vrstve LayerSlider

LayerSlider je populárny posuvný doplnok WordPress na trhu CodeCanyon s viac ako 1,5 miliónom aktívnych inštalácií, predajom 80 000 a 4,7 pozitívnymi hviezdičkami. LayerSlider umožňuje na vašom webe WordPress ľahko vytvárať posúvače, obrázkové galérie a prezentácie.

Tento doplnok bol vyvinutý spoločnosťou Kreatura, skupinou nadšených webových dizajnérov a vývojárov. Prvýkrát bol vydaný v januári 2012. Predávajú tiež prémiový zásuvný modul jQuery na CodeCanyon pre webové stránky iné ako WordPress..

Recenzia LayerSlider: Viacúčelový, responzívny zásuvný modul

LayerSlider je jedným z najpopulárnejších zásuvných modulov pre WordPress. Umožňuje vám vytvárať posúvače, galérie a karusely, ktoré upútajú pozornosť, pomocou animácií a prechodových efektov.

Ku každej snímke môžete pridať vrstvy obsahu vrátane obrázkov, videí, textu a ďalších. Každá vrstva môže mať svoje vlastné prechodové efekty. Môžete si tiež vybrať z 3 rôznych štýlov posuvnej navigácie.

Navyše, LayerSlider je dodávaný s 13 prispôsobiteľnými vzhľadmi, ktoré vašim jazdcom ľahko dodávajú jedinečný vzhľad. Sú zahrnuté aj súbory PSD z kože, aby návrhári mohli ľahšie vytvárať svoje vlastné vzhľady. Všetky vzhľady sú citlivé a prispôsobivé pre mobilné zariadenia.

Niekoľko ďalších funkcií LayerSlider je:

 • Drag and drop vizuálny editor: Ľahko použiteľný vizuálny editor vám umožní vytvárať krásne jazdce s nekonečnými možnosťami prispôsobenia.
 • 200+ animačných efektov: LayerSlider uľahčuje zostavenie krásneho jazdca na vašom webe WordPress s ohromujúcimi animačnými efektmi vrátane prechodov snímok, paralaxy atď..
 • Posuvník obsahu: Prezentácia množstva informácií na obmedzenom priestore už nie je výzvou. Pomocou posúvača obsahu LayerSlider môžete dynamicky sťahovať obsah z príspevkov a stránok a zobrazovať ho publiku.
 • Tony možností prispôsobenia: V LayerSlider sú možnosti prispôsobenia nekonečné. Doplnok sa dodáva s 18 sklzmi jazdca, množstvom prémiových šablón jazdca a rozloženiami špecifickými pre dané zariadenie.

Ako vytvoriť svoj prvý jazdec

Nainštalujte a aktivujte doplnok a budete presmerovaní na LayerSlider WP »Všetky jazdce Ponuka.

Kliknite na ikonu Pridať nové tlačidlo začať.

LayerSlider Review - pridať nové

Zadajte meno a kliknite na tlačidlo OK Pridajte jazdec.

LayerSlider Review - meno

V hornej časti sa zobrazia karty, ktoré ukazujú, že ste na stránke Nastavenia.

LayerSlider Review - nastavenie posúvača

Pod tým sa zobrazia všetky možnosti pre váš posúvač. Môžete zmeniť veľkosť, animácie, rýchlosť, možnosti navigácie a ďalšie.

LayerSlider Review - nastavenia

Po dokončení výberu nastavení kliknite na ikonu šmykľavky karta v hornej časti.

K dispozícii sú 2 Kliknutím nastavíte tlačidlá vľavo. Horná časť slúži na nastavenie obrázka a spodná 1 na nastavenie miniatúry. Ak necháte miniatúru prázdnu, použije sa samotný obrázok. Môžete tiež nastaviť trvanie jednotlivých obrázkov, vybrať si z viac ako 100 prechodových efektov a (voliteľne) nakonfigurovať odkazy.

LayerSlider Review - vyberte obrázky

Pod ním môžete do jazdca pridať ďalšie vrstvy. Existuje mnoho možností na pridanie ďalších obrázkov, textu, HTML, videí, obsahu uverejneného atď.

LayerSlider Review - pridajte vrstvy

Môžete tiež nastaviť prechody jednotlivých vrstiev.

LayerSlider Recenzia

Ak chcete pridať ďalšiu snímku, kliknite na zelené znamienko plus v hornej časti pod ikonou šmykľavky pútko.

Po dokončení kliknite na ikonu Uložiť zmeny tlačidlo dole.

Môžete získať skrátený kód na zobrazenie jazdca z LayerSlider WP »Všetky jazdce na obrazovke, kde budú uvedené všetky vaše posuvníky.

Možnosti dokumentácie a podpory pre LayerSlider

LayerSlider má online dokumentáciu a často kladené otázky na svojej oficiálnej webovej stránke. Dokumentácia obsahuje návody na inštaláciu, zostavovanie jazdcov, pokročilé úpravy, riešenie problémov, a pomoc vývojárom. Často kladené otázky sa zaoberajú aj mnohými bežnými problémami.

Váš nákup LayerSlider je dodávaný so 6 mesačnou podporou od vývojárov, ktorá zahŕňa pomoc s opravami chýb a zodpovedaním všeobecných otázok. Môžete si zvoliť zakúpenie rozšírenej podpory na ďalších 12 mesiacov.

LayerSlider vs. Soliloquy

K dispozícii je veľa posuvných doplnkov, ale odporúčame monológ ako najlepší responzívny posúvačový doplnok pre WordPress.

Väčšina zásuvných modulov je nafúknutá s obrovským množstvom funkcií, ktoré ľudia v skutočnosti nepoužívajú. Navyše majú často veľmi mätúce rozhrania a spomaľujú výkon vašich stránok.

LayerSlider nie je zlý doplnok. Je výkonný a má veľa funkcií. Rozhranie však nie je veľmi priateľské pre začiatočníkov – bolo vytvorené s ohľadom na vývojárov.

Niektoré z dizajnov pokožky sa tiež javia ako celkom staré:

LayerSlider Review - aký je rok

3D navigačné tlačidlá

Soliloquy dáva užívateľovi na prvom mieste. Bol navrhnutý tak, aby bol ľahký a ľahký pre začiatočníkov. Posuvník môžete zostaviť za pár minút.

Najlepšie zo všetkého je, že Soliloquy nespomalí vaše stránky. Je to najrýchlejší posuvný doplnok, ktorý sme testovali:

Slider Plugin
Čas načítania stránky
žiadosti
Veľkosť stránky
monológ1,34 s26945 KB
Posuvník Nivo2,12 s291 MB
meteor2,32 s271,2 MB
Posuvník revolúcie2,25 s291 MB
LayerSlider2,12 s30975 KB

Je to preto, že je navrhnutý tak, aby používal hybridnú techniku ​​nazývanú dynamické asynchrónne predpätie ajaxu.

Viac informácií nájdete v našej úplnej recenzii Soliloquy.

Ako sa LayerSlider hromadí proti konkurencii

LayerSlider je oveľa viac ako len obyčajný doplnok pre posúvače WordPress. Ďalej uvádzame niekoľko spôsobov, ako LayerSlider zostane pred krivkou:

1. Desiatky šablón na výber

LayerSlider umožňuje importovať desiatky vzorových šablón pre vaše jazdce, galérie a kontextové okná. To znamená, že môžete rýchlo spustiť návrh bez toho, aby ste ho museli stavať od nuly.

2. Vytvorte kontextové okná zamerané na konverziu

Či ich milujete alebo ich nenávidíte; nemôžete poprieť skutočnosť, že kontextové okná môžu na vašom webe priniesť viac konverzií.

Od infobaru po veľkoformátovú a modálnu až po uvítacie kontextové okná, môžete vytvoriť akýkoľvek druh objaviť sa kampaň, ktorú si dokážete predstaviť pomocou LayerSlider. Môžete doladiť vzhľad a ovládať, kedy a ako sa majú zobrazovať kontextové okná. Ak chcete rozšíriť svoj zoznam e-mailov, môžete dokonca vložiť svoje predplatné na odber noviniek.

3. Zaznamenajte každú zmenu pomocou revízií LayerSlider

Revízie vrstvy

LayerSlider prichádza s kompletným systémom riadenia verzií. Uloží záznam každej zmeny, ktorú urobíte na dizajne. To vám umožní zistiť, aké zmeny boli vykonané v každej nahrávke potiahnutím posúvača.

Umožňuje vám tiež ľahko sa vrátiť späť k predchádzajúcej verzii.

LayerSlider Pricing

Bežnú licenciu LayerSlider je možné zakúpiť za pouhých 26 dolárov. S bežnou licenciou môžete použiť doplnok na jednom webe WordPress. Získate tiež bezplatnú podporu na 6 mesiacov a všetky budúce aktualizácie.

Podporu môžete predĺžiť na 12 mesiacov za ďalších 7,50 USD.

Za rozšírenú licenciu budete musieť zaplatiť jednorazový poplatok 125 USD. S rozšírenou licenciou môžete doplnok spojiť s prémiovým motívom.

Náš verdikt: Ak si kúpite LayerSlider?

LayerSlider je populárny doplnok, pretože má veľa možností animácie a prechodu, čo vám umožňuje vytvárať komplikované posúvače so všetkými druhmi obsahu a zábavných efektov.

Zistili sme, že rozhranie je trochu mätúce a nie príliš užívateľsky príjemné, ale dokumentácia obsahuje množstvo návodov, ktoré vám pomôžu, keď uviaznete. Naučiť sa používať všetky funkcie však môže chvíľu trvať.

Poskytujeme LayerSlider 4,2 z 5 hviezdičiek. Tu je rozpis našich hodnotení recenzií:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Half 4,2 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 3,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 3,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte LayerSlider teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map