Recenzia LearnDash – Vytvorenie online kurzu v WordPress

Chcete vytvárať a predávať online kurzy na svojom webe WordPress? Doplnok LearnPrash WordPress bol navrhnutý presne na tento účel, t. J. Aby vám pomohol vytvárať a predávať online kurzy na vašom webe WordPress. Je to však najlepšia voľba?


V tejto recenzii programu LearnDash sa pozrieme na jeho funkcie, funkcie, ceny a ďalšie informácie, ktoré vám pomôžu rozhodnúť sa, či je to pre vás ten správny doplnok..

Informácie o programe LearnDash

learndash-WordPress-plugin

LearnDash je najobľúbenejší doplnok pre systém správy vzdelávania (LMS) pre WordPress. Používajú ho spoločnosti z 500 Fortune, hlavné univerzity na celom svete a organizácie poskytujúce odborné vzdelávanie, aby vytvorili úžasné kurzy pre svojich používateľov a študentov.

Je to jednoduchý, ale výkonný doplnok plný vynikajúcich funkcií. Svoje nastavenia môžete ľahko nakonfigurovať a vytvoriť si na svojom webe WordPress zaujímavé kurzy. Ak máte skutočne zaujímavé a užitočné informácie o akejkoľvek téme, môžete ľahko rozvíjať online kurzy, predávať ich a zarábať peniaze online. Môžete nastaviť jednorazovú cenu, opakujúce sa platby a predplatné alebo plány členstva na predaj svojich kurzov.

LearnDash vám umožní ponúknuť čitateľom zábavný zážitok z učenia prostredníctvom rôznych techník gamify, systémov odmeňovania a spúšťacích prvkov interakcie. Láka používateľov, aby sa zúčastnili viacerých kurzov a zlepšili zapojenie používateľov na vašich stránkach. Napríklad môžete ukázať pokrok v kurze, doručovať certifikáty, udeľovať body a rozdávať odznaky, aby ste povzbudili študentov.

Recenzia LearnDash: Začíname s programom LearnDash

Plugin LearnDash má skutočne jednoduché a užívateľsky prívetivé rozhranie, ktoré vám umožní bez námahy nakonfigurovať jeho nastavenia na vytváranie online kurzov.

Ak chcete začať, budete si musieť nainštalovať doplnok na svoju webovú stránku WordPress. Ďalšie informácie nájdete v našej príručke o tom, ako nainštalovať doplnok WordPress.

Po nainštalovaní a aktivácii doplnku sa zobrazí LearnDash LMS pridané do ponuky panela nástrojov WordPress. Kliknite na to a choďte na nastavenie. Potom kliknite na ikonu Licencia LMS a zadajte svoje používateľské meno a licenčný kľúč.

insert-poznávací learndash

Licenčný kľúč nájdete vo svojom účte na webovej stránke LearnDash.

Ďalej choďte na Nastavenia PayPal a zadajte svoje údaje o službe PayPal, aby ste mohli prijímať platby.

learndash-PayPal-nastavenia

Potom si môžete prezrieť ďalšie karty v Nastaveniach. Keď ich všetky skontrolujete, nezabudnite kliknúť Uložiť.

Vytvorenie prvého kurzu pomocou programu LearnDash

Ak chcete pridať nový kurz, prejdite na LearnDash LMS »Kurzy z informačného panela WordPress. Potom kliknite na tlačidlo OK Pridať nové.

Teraz uvidíte editor kurzov, ktorý vyzerá rovnako ako bežný editor príspevkov WordPress.

add-nový chodoch learndash

Najskôr zadajte názov kurzu. Potom do oblasti príspevkov pridajte popis kurzu.

Keď sa posúvate nadol, uvidíte to Tvorca kurzu LearnDash. Odtiaľ môžete do svojho online kurzu pridať hodiny, témy a kvízy.

learndash-chodové-builder

Hodiny môžete pridať kliknutím na ikonu pridať na karte Lekcie.

add-lekcie-learndash

Po pridaní požadovaného počtu hodín ich presuňte do pravého stĺpca.

Drag-lekcie-to-create-kurzu

Lekcia môže mať veľa tém. Lekcia je nadpis, zatiaľ čo témy sú podnadpisy v rámci hlavného nadpisu.

Ak chcete pridať témy, kliknite na ikonu pridať na karte Témy. Po pridaní potrebného počtu tém ich môžete presunúť do správnych hodín na pravom paneli. Nezabudnite rozšíriť svoju lekciu a pridať k nej témy.

Create-témy, learndash

Podobným spôsobom môžete pridať kvízy lekcií rovnakým postupom. Môžete pridať kvízy lekciu tak globálne pre celý kurz.

learndash-kvízy

Po pridaní dostatočného množstva lekcií, tém a kvízov do svojho kurzu v nástroji na tvorbu kurzov LearnDash môžete prejsť nadol na Nastavenia kurzu LearnDash.

learndash chodoch nastavenia

V tejto časti môžete nastaviť rôzne možnosti kurzu, ako sú materiály kurzu, typ ceny kurzu, body kurzu, pridružený certifikát atď. Po kontrole všetkých nastavení pokračujte a kliknite na Uložiť koncept.

Teraz uvidíte Súvisiaci obsah sekcia pridaná v hornej časti pravého bočného panela na stránke editora kurzu.

spojený-content-learndash

V časti Pridružený obsah sa zobrazujú všetky hodiny, témy a kvízy vytvorené pre váš kurz. Odtiaľto môžete vidieť všeobecný náčrt kurzu.

Poďme ďalej a skontrolujeme, ako pridať obsah do lekcií, tém a kvízov.

Pridávanie obsahu do lekcií, tém a kvízov LearnDash

Teraz, keď sme vytvorili osnovu pre váš prvý online kurz, sme pripravení pridať obsah do hodín, tém a kvízov..

Všetko, čo musíte urobiť, je ísť na internet Súvisiaci obsah a potom kliknite na názov hodiny, témy alebo kvízu, do ktorého chcete pridať obsah. Na tento tutoriál sme klikli Lekcia 1: Úvod.

click-lekcie-to-edit-learndash

Automaticky sa otvorí editor, v ktorom môžete upravovať a pridávať obsah do príslušnej hodiny, témy alebo kvízu. Teraz môžete do svojich lekcií pridať text, obrázky a dokonca aj vložiť videá.

edit-lekcie-learndash

Potom môžete prejsť nadol a nakonfigurovať svoje nastavenia. Nájdete podobné rozhranie pre kurzy, lekcie, témy a kvízy, takže ich všetky môžete ľahko nakonfigurovať.

Po pridaní obsahu do všetkých súvisiacich lekcií, tém a kvízov môžete prejsť do editora kurzu a publikovať svoj kurz.

Ďalšie možnosti doplnku LearnDash

LearnDash prichádza s kompletnou sadou funkcií a možností, ktoré vám umožňujú poskytovať vzrušujúce prostredie elektronického vzdelávania vašim používateľom. Teraz, keď viete, ako vytvoriť online kurz s programom LearnDash, pozrime sa na niektoré z jeho najzaujímavejších funkcií a možností.

1. Certifikáty LearnDash

Svojim používateľom môžete udeľovať oficiálne certifikáty na základe ich výkonu v kvízoch, absolvovania kurzu alebo oboch. Certifikáty sú plne prispôsobiteľné a podporujú dynamické údaje vrátane používateľského mena, názvu kurzu alebo kvízu, skóre a oveľa viac.

Možnosti certifikácie zvyšujú autenticitu vašich kurzov a pomáhajú získať dôveru vašich používateľov.

2. Pokročilé možnosti speňaženia

LearnDash robí predaj vašich online kurzov veľmi ľahkým. Má jednoduché možnosti, ktoré vám umožňujú nastaviť cenu vašich online kurzov, zvoliť rozvrh platieb a prijímať objednávky. Môžete ho nastaviť na jednorazový nákup, opakujúce sa platby alebo členské plány.

3. Profily používateľov

LearnDash vytvára front-end užívateľské profily pre vašich zákazníkov. Prejdením do svojich užívateľských profilov môžu ľahko sledovať svoju aktivitu v kurze.

4. Možnosti výkonnej správy

LearnDash vám poskytuje výkonné možnosti správy, aby ste dobre usporiadali svojich študentov a kurzy. Môžete zoskupiť svojich študentov, spúšťať správy o zápise používateľov, pokroku a kvízových výkonoch, vypršať prístup k kurzom a oveľa viac.

5. AddDash Addons

LearnDash obsahuje množstvo bezplatných a prémiových doplnkov, ktoré vám umožňujú rozšíriť funkčnosť vášho systému riadenia vzdelávania. Má rozšírenia pre WooCommerce, bbPress, Stripe, MailChimp (tiež vyskúšajte tieto lepšie alternatívy k MailChimp), Slack a mnoho ďalších populárnych aplikácií..

Úplný zoznam funkcií LearnDash nájdete na oficiálnej webovej stránke LeanDash.

Plugin LearnDash: Ceny a podpora

LearnDash je prémiový doplnok s 3 cenovými plánmi. Najlepšie na ich cenách je, že občas ponúkajú výraznú zľavu, takže dávajte pozor!

learndash-cenová

1. Základné: Základný plán zvyčajne stojí 199 dolárov, môžete ho však získať lacnejšie, keď ponúkajú zľavu. Ponúkajú zľavu až 40%.

Ak si zakúpite tento plán, môžete získať 1 licenciu lokality a všetky funkcie LearnDash okrem ProPanel. ProPanel je rozšírený doplnok pre reporting pre LearnDash.

2. Plus balík: Balík Plus zvyčajne stojí 299 dolárov. Môže byť použitý až na 10 webových stránkach. Zahŕňa všetky funkcie LearnDash vrátane ProPanel.

3. Profesionálny balík: Bežná cena balíka Pro je 369 dolárov. Pomocou tohto balíka môžete získať až 25 licencií na web.

Všetky tieto cenové plány zahŕňajú podporu a aktualizácie na 1 rok. Navyše získate súbory demo stránok LearnDash.

Centrum pomoci spoločnosti LearnDash poskytuje bohatú časť Častých otázok, kde nájdete odpovede na otázky týkajúce sa predpredaja, technické otázky a ďalšie všeobecné otázky. Ak potrebujete osobnú podporu, musíte otvoriť podporný lístok.

Naše rozhodnutie o používaní doplnku LearnDash na vašom webe WordPress

Plugin LearnDash je bezpochyby najvýkonnejší a užívateľsky prívetivý doplnok WordPress LMS. To vám umožní ľahko vytvoriť plnohodnotné online kurzy na vašom webe WordPress a zarobiť si peniaze ich predajom.

Doplnok obsahuje kompletnú sadu funkcií na organizovanie kurzov a vašich zákazníkov. Má tiež zaujímavé možnosti, ako zapojiť svojich študentov a povzbudiť ich, aby absolvovali viac kurzov.

Okrem toho má integráciu s množstvom populárnych doplnkov a aplikácií, takže môžete pomocou svojich obľúbených nástrojov pridať funkčnosť do systému riadenia vzdelávania..

Veríme, že LearnDash je dokonalý doplnok pre správu vzdelávacích systémov, ktorý je dnes k dispozícii. Preto dôrazne odporúčame program LearnDash všetkým našim používateľom, ktorí chcú vytvárať online kurzy, predávať ich a zarábať peniaze.

Dáme mu 4,5 z 5 hviezdičiek. Tu je rozpis nášho skóre kontroly:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte LearnDash teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me