Recenzia MailPoet (2020): E-mailový marketing na WordPress

Potrebujete jednoduchý spôsob odoslania jednoduchých e-mailových spravodajcov priamo z hlavného panela WordPress? Doplnok MailPoet Newsletters môže byť presne to, čo hľadáte. Zistite, aké ľahké je nastavenie v našej správe MailPoet Newsletters.


kontrola poštovej schránky

Prečo potrebujete e-mailový spravodaj

Pomyslite na všetky webové stránky, ktoré každý deň navštevujete – koľko z nich si pamätáte a na ktoré sa vrátite?

Pravdepodobne nie príliš veľa.

Väčšina návštevníkov vášho webu je rovnaká. Môže sa vám váš obsah páčiť, ale po opustení vášho webu sa pravdepodobne nebude vracať.

Preto je dôležité mať e-mailový spravodajca: Mnoho z týchto jednorazových návštevníkov sa môže stať vernými fanúšikmi.

Na rozdiel od sociálnych médií existuje v osobnej e-mailovej schránke niečo osobnejšie a výkonnejšie, keď hovoríte s publikom. A s e-mailom máte väčšiu slobodu vytvárať a odosielať požadovaný obsah bez toho, aby ste sa museli obávať svojvoľného použitia obmedzenia počtu znakov alebo miznú organický dosah.

Spravodaje MailPoet uľahčujú posielanie e-mailových spravodajcov priamo z hlavného panela WordPress – takto:.

Doplnok pre informačné bulletiny MailPoet – prehľad

Recenzia MailPoet

Mailpoet je jednoduchý, ale výkonný e-mailový marketingový doplnok WordPress určený špeciálne pre používateľov WordPress.

Umožňuje vám vytvárať a odosielať e-mailové informačné bulletiny priamo z hlavného panela WordPress. Môžete dokonca spravovať svoj zoznam e-mailov bez opustenia hlavného panela. Vďaka tomu sa odlišuje od iných riešení pre e-mailový marketing, ako sú Aweber, MailChimp atď.

Najlepšie na tomto doplnku je, že vytváranie a odosielanie bulletinov je jednoduché a priame. Pretože používate WordPress a už ste s týmto rozhraním oboznámení, nie je tu žiadna krivka učenia, ktorú by ste mali riešiť, aj keď ste absolútnym začiatočníkom v e-mailovom marketingu..

Ak chcete veci zrýchliť, ponúka krásne navrhnuté vstavané šablóny, ktoré je možné úplne prispôsobiť podľa vašej značky.

Funkcie doplnku MailPoet

MailPoet je vybavený vynikajúcimi funkciami, aby vaše úsilie v oblasti e-mailového marketingu bolo úspešné. Poďme sa rýchlo pozrieť na funkcie, ktoré ponúka.

1. Preddefinované šablóny

MailPoet vám ponúka viac ako 50 krásne navrhnutých šablón. To vám umožní rýchly štart, takže nemusíte začať od nuly. Stačí vyladiť niekoľko zmien, ako je vaša značka, logo atď. A je dobré ísť. Ak to chcete ešte viac prispôsobiť, je to možné, pretože každý kúsok týchto šablón je možné prispôsobiť.

2. Aktualizácie blogu v programe Autopilot

Blog autopilota Mailpoet

Informujte svojich čitateľov o tom, čo na svojom blogu publikujete. Aktualizácie blogu o možnostiach autopilota vám umožňujú zdieľať váš blog s používateľmi, hneď ako stlačíte tlačidlo publikovania. Aktualizácie môžete tiež naplánovať týždenne alebo mesačne.

3. Vitajte nových predplatiteľov

Funkcie MailPoet

Správne privítanie nových predplatiteľov môže zmeniť rozdiel medzi oznámením používateľov e-mailov a e-mailami, ktoré ignorujú. Môžete vytvoriť uvítaciu sériu s jednoduchou automatizáciou a pracovnými postupmi a MailPoet ju odtiaľ vezme.

4. Segmentácia zoznamu

S programom MailPoet je segmentácia zoznamu e-mailov jednoduchá. Pomocou segmentácie môžete potenciálnych zákazníkov rozdeliť do samostatnej skupiny na základe ich záujmov a správania a posielať im osobné e-maily na základe spoločného záujmu, ktorý je preukázané zvýšenie konverzií v porovnaní s ne-segmentovanými e-mailovými správami.

5. Registračné formuláre

Umožňuje vám pridať prihlasovacie formuláre na vaše bočné panely a päty, aby ste z používateľov mohli urobiť zákazníkov.

6. Analytics

analytika poštových balíkov

Vďaka svojej analytickej funkcii je ľahké sledovať otváranie, kliknutia a odhlasovanie. To vám umožní zistiť, ako sa darí vašim spravodajcom, a tiež ich môžete optimalizovať pre lepšiu interakciu a konverziu.

Ako nastaviť svoj informačný bulletin MailPoet

Pozrime sa, ako vytvoriť svoj prvý informačný bulletin pomocou služby MailPoet.

Krok 1: Inštalácia MailPoet

Najprv nainštalujte a aktivujte MailPoet na hlavnom paneli WordPress. Doplnok si môžete stiahnuť a používať zadarmo, až kým nebudete mať 1 000 odberateľov.

Po stiahnutí môžete začať vytvárať informačné bulletiny.

Krok 2: Vytvorenie prvého bulletinu pomocou programu Mailpoet

Ak chcete vytvoriť svoj informačný bulletin, prejdite na adresu MailPoet »E-maily na hlavnom paneli WordPress. Na obrazovke sa teraz zobrazia 4 rôzne možnosti.

 • Newsletter
 • Uvítací e-mail
 • Najnovšie oznámenia o príspevku
 • WooCommerce

Klikni na vytvoriť tlačidlo pod Newsletter.

Šablóny MailPoet

Tým sa dostanete na novú obrazovku, kde si môžete vybrať šablónu pre svoj spravodaj. Vyberte ten, ktorý najlepšie zodpovedá vašej značke. Ak ho nenájdete, nebojte sa. Svoju šablónu si môžete prispôsobiť neskôr.

Šablóna poštovej schránky

Krok 3: Prispôsobenie šablóny e-mailu

Po výbere šablóny budete presmerovaní na novú obrazovku, kde ju môžete začať prispôsobovať pomocou svojho nástroja drag and drop, aby vyhovovala vašim požiadavkám.

Vľavo nájdete Nástroj na tvorbu stránok a na pravej strane uvidíte všetky prvky štýlu, ako je obsah, stĺpec, štýl a ukážka..

Prispôsobenie šablóny poštovej schránky

V hornej časti obrazovky sa zobrazia dve polia, do ktorých môžete pridať svoje predmet a ukážka textu. Sem tam zadajte svoj text.

Ak chcete zmeniť akýkoľvek prvok v šablóne, umiestnite kurzor myši na konkrétnu sekciu a zobrazia sa nastavenia, ikony na odstránenie, kopírovanie a presunutie. Ak chcete vykonať zmeny, použite ikonu nastavení. Časť môžete tiež odstrániť alebo duplikovať.

Prispôsobenie poštovej schránky

Ak chcete presunúť časť z jedného miesta na druhé, použite ikonu Drag to Move a presuňte ju kamkoľvek ju chcete umiestniť. Pomocou možností napravo môžete tiež pridať stĺpce a štýly, napríklad farbu pozadia atď.

MailPoet_Newsletter

Po dokončení stlačte Ďalšie v pravom dolnom rohu obrazovky. Týmto sa automaticky uložia vaše zmeny a dostanete sa na novú stránku, z ktorej môžete odoslať svoj spravodaj.

Krok 4: Posielanie noviniek

Posledným krokom je odoslanie bulletinu. Po kliknutí na Ďalšie v predchádzajúcom kroku sa dostanete na obrazovku s niekoľkými rôznymi možnosťami poľa. Prvým je pridať predmet správy.

V druhom výbere môžete vybrať zoznam, aby ste mohli segmentovať svoje publikum. Nakoniec pridajte e-mailové adresy odosielateľa a príjemcu.

MailPoet_Emails_

Svoje e-maily môžete tiež naplánovať kontrolou Naplánujte si to voľba. Po zaškrtnutí tejto možnosti sa otvorí nové pole, do ktorého môžete pridať dátum a čas, kedy chcete odosielať svoje e-maily.

Bulletiny MailPoet

Akonáhle je všetko pridané, stlačte tlačidlo odoslania (ak ho chcete okamžite odoslať) alebo tlačidlo naplánovania (ak ho chcete naplánovať na neskôr).

Takto je ľahké posielať e-mailové bulletiny s programom MailPoet.

Poslať pokročilé e-maily s

Bezplatná verzia doplnku vám umožňuje odosielať e-maily až 1 000 odberateľom a ponúka obmedzené štatistiky a ďalšie funkcie.

S prémiovou verziou MailPoet získate:

 • Schopnosť posielať e-maily viac ako 1 000 predplatiteľom
 • Pokročilý štatistický informačný panel s podrobnými štatistikami pre každého predplatiteľa a spravodajcu vrátane ľahkej integrácie so službou Google Analytics
 • Vylepšená doručiteľnosť, testovanie skóre nevyžiadanej pošty a automatizované spracovanie okamžitých odchodov s cieľom zabezpečiť, aby vaši odberatelia dostávali vaše informačné bulletiny
 • Prioritná podpora vrátane individuálnej optimalizácie vašich nastavení

MailPoet má tiež niekoľko doplnkov doplnkov dostupných na WordPress.org, ktoré mu umožňujú integráciu s inými službami, ako je WooCommerce, Kontaktný formulár 7 a Gravity Forms..

Naše rozhodnutie o používaní MailPoet

Ak hľadáte jednoduchý spôsob správy jednoduchých e-mailových spravodajcov priamo z informačného panela WordPress, MailPoet je dobrá voľba. Je to jeden z najpopulárnejších a vysoko hodnotených doplnkov e-mailových spravodajcov v adresári WordPress.org.

Pre pokročilejších e-mailových obchodníkov, ktorí potrebujú viac možností pre spúšťače, segmentáciu, analýzu a vykazovanie alebo lepšiu dostupnosť, samostatnú e-mailovú spravodajskú službu ako AWeber, ConvertKit alebo Constant Contact, ktorá je skvelou alternatívou k službe MailChimp..

Jednou zo základných funkcií, ktorú MailPoet chýba, sú lepšie návrhy pre formuláre prihlásenia. Prihlasovacie formuláre sú predvolené pre štýl formulárov vašej témy. Ak chcete lepšie navrhnuté formuláre na prihlásenie alebo viac možností pre vysoko konvertujúce formuláre, ako sú kontextové okná, prelety atď. A funkcie, ako je testovanie rozdelenia A / B, odporúčame použiť doplnok, ako je napríklad OptinMonster. Ak chcete používať program OptinMonster, môžete sa ľahko integrovať do programu MailPoet.

Poskytujeme informačné bulletiny MailPoet 4 z 5 hviezdičiek. Tu je rozpis našich hodnotení recenzií:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 3,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Získajte MailPoet teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map