Recenzia SeedProd – # 1 Čoskoro bude doplnok o stránke skontrolovaný

Chcete pre svoju novú webovú stránku vytvoriť úžasnú stránku, ktorá bude čoskoro k dispozícii? SeedProd sa môže pochváliť tým, že čoskoro bude # 1 a doplnkom režimu údržby pre WordPress. V tejto recenzii SeedProd preskúmame ich funkcie, aby sme zistili, či spĺňajú humbuk.


O spoločnosti SeedProd Už čoskoro Pro

seedprod preskúmanie

S viac ako 800 000 aktívnymi inštaláciami, SeedProd je najobľúbenejší doplnok, ktorý bude čoskoro k dispozícii, a doplnok pre režim údržby pre WordPress. SeedProd zjednodušuje zostavenie prichádzajúcej stránky alebo stránky údržby a umožňuje vám začať zhromažďovať e-mailovú adresu návštevníkov od prvého dňa..

V roku 2018 sa spoločnosť SeedProd pripojila k Awesome Motive Inc., správcovskej spoločnosti za IsItWP, WPBeginner a niekoľkým obľúbeným doplnkom WordPress, ako sú OptinMonster, WPForms, MonsterInsights atď..

Naozaj potrebujete čoskoro stránku?

Ak vás zaujíma, prečo potrebujete najbližšiu stránku, nižšie je uvedených niekoľko dôvodov, ktoré musíte zvážiť:

1. Nadchnite ľudí

Vytvorenie čoskoro prichádzajúcej stránky je vynikajúci spôsob, ako prinútiť ľudí, aby sa tešili z vášho produktu alebo webových stránok, ktoré sa chystáte uviesť na trh. Blížiaci sa doplnok, ako je SeedProd, je dodávaný s časovačom, ktorý vám umožní ukázať, koľko dní bude trvať, kým sa spustí váš web..

2. Rozširujte svoj zoznam e-mailov od 1. dňa

To, že ste jednoducho spustili blog, neznamená, že sa naň budú prichádzať návštevníci od prvého dňa. Pred spustením stránok sa musíte v zásade spojiť s cieľovým publikom. Vďaka interaktívnej stránke, ktorá bude čoskoro k dispozícii, môžete integrovať svoj e-mailový spravodajca a začať rozširovať svoj zoznam e-mailov, aby ste mohli zostať v kontakte s cieľovým publikom.

3. Vylepšite svoje SEO

Predtým, ako skočíte na spustenie webu, spoločnosť Google dôrazne odporúča, aby ste si pripravili najbližšiu stránku, pretože to pomôže vylepšiť vaše SEO.

Recenzia SeedProd – rýchly pohľad na funkcie a doplnky

SeedProd prichádza so všetkými základnými funkciami, ktoré by ste mohli očakávať od najbližšej verzie a doplnkom údržby. Pozrime sa na jeho vlastnosti a doplnky.

Základné vlastnosti

 • Už čoskoro režim: Vytvorte úžasnú stránku, ktorá bude čoskoro k dispozícii pomocou niekoľkých kliknutí.
 • Režim údržby: Na rozdiel od najbližšej stránky je stránka údržby zvyčajne povolená, keď je váš web mimo prevádzky.
 • Editor v reálnom čase: Rovnako ako v programe WordPress Customizer môžete na svojich stránkach vykonávať úpravy v reálnom čase bez prepínania medzi editorom a stránkou náhľadu..
 • Časovač odpočítavania / indikátor priebehu: Dajte svojim zákazníkom vedieť, ako dlho bude trvať, kým sa spustí váš web.

Pokročilé vlastnosti

 • Integrácia formy optin: Integrujte svoj formulár prihlásenia s obľúbenými nástrojmi e-mailového marketingu, ako sú AWeber, GetResponse, Monitorovanie kampaní alebo Neustály kontakt, čo je lepšou alternatívou e-mailového marketingu k službe MailChimp..
 • 50+ tém: Chcete začať už čoskoro stránku o pár minút? Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať si z rozsiahleho zoznamu tém vstupnej stránky a vylepšiť ich podľa svojich potrieb.
 • Zadarmo 500 000+ obrázkov na pozadí: Získajte prístup k 500 000+ nádherným obrázkom na pozadí od spoločnosti Unsplash.
 • Pop-up kontaktný formulár: Umožnite svojim návštevníkom, aby sa s vami spojili tak, že na svoju stránku pridáte kontaktný formulár s automaticky otváranými oknami spolu s formulárom na odoslanie e-mailu.

addony

 • Naliehavé odpočítavanie: Vytvorte pocit naliehavosti zobrazením časovača odpočítavania pre každého používateľa, aby ste ho povzbudili, aby podnikli požadované kroky, napríklad prihlásenie sa na odber noviniek..
 • Vlastná stránka 404: Pri zaujímavých dizajnoch zbierajte potenciálnych zákazníkov z vašich 404 vlastných stránok.
 • Panel oznámení: Upútajte pozornosť svojich návštevníkov vytvorením lepiacej lišty upozornení a volaním na akcie pomocou odpočítavača.
 • Vlastná prihlasovacia stránka: Jednoducho si vytvorte vlastnú prihlasovaciu stránku pre svoj web WordPress.

Najjednoduchší spôsob, ako aktivovať najbližší servis a údržbu

SeedProd je plnohodnotný prémiový doplnok na zostavenie nadchádzajúcej stránky. Bezplatnú verziu SeedProd nájdete aj v úložisku doplnkov WordPress.

Bezplatná verzia vám umožní čo najskôr zostaviť základné stránky a stránky údržby. Vďaka prémiovej verzii môžete stránky integrovať do svojho e-mailového marketingového nástroja, pridať kontaktný formulár, vybrať si z viac ako 50 motívov vstupných stránok a ďalšie.

Po inštalácii a aktivácii programu SeedProd Pro budete presmerovaní na stránku Licencie, kde môžete overiť svoj licenčný kľúč, získať viac informácií o používaní programu SeedProd a začať s doplnkom..

seedprod recenzia - licenčná stránka

Stačí kliknúť na ikonu Prejdite na stránku nastavení na licenčnej stránke. Budete presmerovaní na stránku, na ktorej môžete na svojom webe povoliť skorý príchod alebo režim údržby.

seedprod review - umožnite čoskoro stránku

Predtým, ako povolíte akýkoľvek režim, možno budete chcieť navštíviť nástroj na tvorbu stránok, aby ste videli, ako bude stránka vyzerať.

SeedProd sa dodáva s tvorcom stránok v reálnom čase, ktorý vyzerá podobne ako WordPress Customizer. Všetky prispôsobenia je možné vykonať pomocou nástroja na tvorbu stránok. Najlepšie zo všetkého je, že nemusíte prepínať medzi staviteľom a stránkou náhľadu.

seedprod v reálnom čase staviteľ

Tu je niekoľko vecí, ktoré môžete urobiť v nástroji na tvorbu stránok:

Vyberte iný obrázok na pozadí

Vyberte si z 500 000+ obrázkov na pozadí Unsplash. Keď vyberiete obrázok, môžete ho okamžite importovať na pozadie svojej vstupnej stránky.

seedprod review - zmena pozadia

Pridajte časovač odpočítavania

Môžete zadať dátum ukončenia a okamžite pridať na svoju stránku odpočítavací časovač.

Základná vstupná stránka

Ak chcete na svojom webe vybudovať základnú vlastnú vstupnú stránku, jednoducho kliknite na kartu Vstupné stránky Nastavenia SeedProd str. Potom zadajte adresu URL, ktorú chcete pre svoju vstupnú stránku. Potom kliknite na tlačidlo OK Vytvoriť stránku.

už čoskoro prehodnotíme stránku - vstupnú stránku

Teraz sa zobrazí výzva na zadanie názvu stránky a výber motívu.

seedprod review - vyberte tému

Po výbere témy pre svoju stránku sa vám odošle tvorca stránky v reálnom čase, kde si môžete stránku prispôsobiť podľa svojich predstáv..

Ceny pre SeedProd

SeedProd ponúka 4 rôzne cenové plány, ktoré začínajú na 29,60 dolárov za základný plán.

Licencia Plus vám umožňuje používať SeedProd na 3 webových stránkach za 69,60 USD ročne. Pre neobmedzené weby a kompletné funkcie si môžete kúpiť program Pro za 99,20 dolárov ročne.

Pre celoživotné aktualizácie a prioritnú podporu si môžete kúpiť licenciu Ultimate za 239,20 dolárov ročne.

Vyskúšajte tiež doplnky, ktoré budú čoskoro dostupné prostredníctvom doplnkov WordPress.

Náš verdikt o použití SeedProd na vytvorenie pripravovanej stránky

Bezpochýb, SeedProd je # 1 čoskoro a režim údržby plugin z dobrého dôvodu. Môžete tiež vytvoriť základnú vstupnú stránku so SeedProd, čo je obrovský bonus.

Tvorca stránok v reálnom čase uľahčuje prispôsobenie vašich stránok, ktoré prichádzajú čoskoro, a údržby. Najlepšia vec je, že môžete vykonať všetky zmeny na svojej stránke a dokonca si ju okamžite zobraziť.

Odporúčame SeedProd pre používateľov, ktorí chcú rýchlo a ľahko stavať už čoskoro, údržbu a základné vstupné stránky.

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte SeedProd teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map