Recenzia Smart Slider 3 (2020): Je lepšie ako soliloquy?

Hľadáte posuvný doplnok pre svoje stránky WordPress? Chcete vedieť, či je Smart Slider 3 pre vás tým správnym doplnkom? V našej recenzii Smart Slider 3 sa pozrieme na jeho funkcie a pomôžeme vám rozhodnúť sa, či je to najlepší zásuvný modul pre vaše potreby a rozpočet..


Informácie o inteligentnom posúvači 3

inteligentné hodnotenie jazdca 3

Smart Slider 3 je jedným z najvýkonnejších a ľahko použiteľných zásuvných modulov pre vaše stránky WordPress. Vydala ho spoločnosť Nextend z Maďarska, ktorá predáva softvér špičkovej kvality pre WordPress a Joomla.

Smart Slider 3 je bezplatný doplnok s 400 000+ aktívnymi inštaláciami pre ich bezplatnú verziu. Jeho bezplatná verzia poskytuje viac funkcií ako ktorýkoľvek iný doplnok v úložisku WordPress. S verziou pro získate aktualizácie na celý život a stovky vzorových posúvačov.

Recenzia Smart Slider 3: veľa šablón s ľahko použiteľným rozhraním

Najlepšie na Smart Slider 3 je to, že aj keď ste absolútny začiatočník, môžete si ľahko vytvoriť úžasný jazdec..

Na rozdiel od väčšiny vysúvacích doplnkov NIE JE rozhranie nafúknuté príliš veľa funkciami. To každému uľahčí vytvorenie jazdca bez ohľadu na to, aký je jeho súbor zručností.

Ako funguje Smart Slider 3

Po inštalácii a aktivácii doplnku môžete prejsť na informačný panel Smart Slider a vytvoriť nový jazdec. Nájdete 2 možnosti: Nová knižnica jazdcov a šablón.

 • Nový jazdec: Túto možnosť použite, ak chcete vytvoriť posúvač od základu.
 • Knižnica šablón: Túto možnosť použite, ak chcete importovať hotový jazdec z knižnice a potom ho prispôsobiť. Nielenže to šetrí čas, ale umožňuje vám tiež zostaviť jazdec s perfektnou farebnou paletou a dizajnom.

Okrem týchto 2 možností nájdete aj vzorový posúvač, ktorý vám pomôže pochopiť, ako inteligentný posúvač funguje ešte predtým, ako pre svoj web vytvoríte..

rozhranie inteligentného posúvača 3

Po kliknutí na tlačidlo Nový posúvač sa zobrazí výzva na výber predvoľby posúvača. Môžete zadať názov jazdca a šírku a výšku jazdca. Vyberte predvoľbu posúvača a kliknite na Vytvoriť.

inteligentný jazdec drag and drop 3

Potom budete vyzvaní na odovzdanie obrázkov alebo videí pre váš posúvač. Môžete jednoducho pretiahnuť súbory a umiestniť ich podľa vašich preferencií. Pri posúvaní nadol sa vám zobrazia všetky dostupné možnosti prispôsobenia a pokyny vysvetľujúce, ako zverejniť posúvač.

rozhranie inteligentného posúvača 3

Ak chcete zobraziť ukážku jazdca, môžete kliknúť na tlačidlo Náhľad v hornej časti.

Funkcie v Smart Slider 3

Teraz, keď viete, aké ľahké je zostaviť jazdec od nuly pomocou funkcie Smart Slider 3, pozrime sa podrobnejšie na ďalšie funkcie.

1. 180+ posúvačových vzoriek:

Vytvorenie vlastného posúvača by mohlo byť únavnou úlohou, najmä ak nie ste dizajnér a často nakoniec vytvoríte priemernú grafiku a diapozitívy. So vzorkou posúvača si môžete byť istí, že váš posúvač vždy vyzerá profesionálne so správnou farebnou kombináciou a prvkami.

Všetko, čo musíte urobiť, je vybrať si z knižnice ten správny vzor posúvača a prispôsobiť ho podľa svojich potrieb.

zoznam vrstiev - inteligentný jazdec 3

Nové vrstvy môžete ľahko pridať z ľavého panela úloh v rámci posúvača. Najlepšie zo všetkého je, že pridané snímky sú prehľadne usporiadané ako vo Photoshope.

2. Animácia:

pridať animáciu - inteligentný jazdec 3

Do každej vrstvy môžete ľahko pridať animáciu. Doplnok tiež obsahuje interaktívnu vizuálnu časovú os pre každú vrstvu, kde je možné ľahko prispôsobiť podrobnosti.

Doplnok podporuje rôzne efekty, ako je efekt Ken-Burns, textový efekt, animácia na pozadí, odhalenie animácie atď.

3. Ľahko použiteľné rozhranie:

Inteligentný posúvač 3 drag and drop Builder

Smart Slider 3 uľahčuje zostavenie pútavého jazdca vďaka ľahko použiteľnému rozhraniu. S jeho tvorcom drag and drop môžete posúvač prispôsobiť tak, ako prispôsobujete obsah v nástroji na tvorbu stránok.

Vytvorenie jazdca pomocou tohto doplnku nie je jednoduché. Jednoducho prejdite na Inteligentný jazdec v ponuke správcu a potom kliknite na ikonu Pridať snímku gombík.

Pri odovzdávaní mediálnych súborov do jazdca sa vám zobrazí spôsob zverejnenia tohto jazdca na vašich príspevkoch, stránkach a súboroch motívov. Stačí prejsť nadol po stránke a nájdete aj možnosti prispôsobenia.

nastavenie inteligentného posúvača 3

Najlepšie je, že ak chcete výrazne prispôsobiť vzhľad svojho posúvača, môžete povoliť odborník mode. Zobrazí sa rozšírené možnosti prispôsobenia.

4. Zostavte jazdce pre akékoľvek účely

Smart Slider 3 vám umožní vytvoriť jazdec na akékoľvek účely. Niekoľko prípadov použitia je:

 • Vytvorte prezentáciu a predstavte svoje portfólio
 • Dynamicky zobrazujte svoje blogové príspevky, videá YouTube, príspevky na Instagrame atď.
 • Na vstupnej stránke zobrazte posúvač celej stránky, ktorý pokrýva oblasť nad záhybom stránky.

Podpora a ceny pre Smart Slider 3

inteligentné určovanie cien slider 3

Smart Slider 3 má rozsiahlu dokumentáciu, ktorá vás prevedie všetkými aspektmi vytvárania a publikovania jazdcov na vašom webe WordPress. Prevádzkujú tiež kanál YouTube, kde postupne pokrývajú všetky príručky Smart Slider 3.

Smart Slider 3 ponúka iba podporu založenú na lístkoch. Môžete sa s nimi skontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára uverejneného na stránke podpory.

Najlepšie zo všetkého je, že s akoukoľvek licenciou získate VŠETKY funkcie funkcie Smart Slider 3. Existujú 3 rôzne cenové plány:

 • Jedna doména (35 USD): Zrejme pre 1 web
 • Podnikanie (150 USD): Pre 10 webov
 • Neobmedzený (250 USD): Pre neobmedzené weby

Smart Slider 3 vs. Soliloquy

Smart Slider 3 a Soliloquy sú 2 z najlepších zásuvných modulov pre WordPress. Pozrime sa na porovnanie jednotlivých jazdcov, takže sa môžete rozhodnúť, ktorá z nich je pre vaše potreby tou najlepšou voľbou.

Porovnanie používateľského rozhrania:

Rozhranie Soliloquy spôsobí, že sa budete cítiť ako súčasť svojho rodného prostredia WordPress. Na druhej strane, rozhranie Smart Slider 3 vyzerá trochu inak. Je navrhnutý tak, aby proces vytvárania snímky bol rýchly a ľahký aj pre používateľov začiatočníkov.

Ak chcete pre svoj posuvný doplnok použiť minimalistický informačný panel, mali by ste sa pozrieť na stránku Soliloquy.

Vďaka funkcii Smart Slider 3, hoci prístrojová doska nie je taká elegantná ako Soliloquy, nie je tu žiadna krivka učenia, ktorá by sa dala riešiť pri zostavovaní jazdca.

Vlastnosti & Porovnanie cien

Soliloquy prichádza s množstvom vstavaných funkcií a doplnkov. Inteligentný jazdec 3 sa naopak zameriava na poskytovanie stoviek vzoriek jazdca, takže používatelia môžu rýchlo zostaviť jazdec bez toho, aby ho museli stavať od nuly..

Smart Slider 3 v súčasnosti ponúka 5 typov jazdcov, 23+ typov vrstiev a 100+ vzorových posúvačov.

Cena za Soliloquy sa začína na 19 USD. Ale štartovací plán vám poskytuje iba základné funkcie. Ak chcete získať všetky funkcie, musíte sa prihlásiť na odber svojho vývojárskeho plánu za 99 dolárov.

Cena za Smart Slider 3 sa začína na 35 USD. Za 35 dolárov získate všetky funkcie tohto doplnku a automatické aktualizácie na celý život.

Náš verdikt o inteligentnom jazdci 3

Smart Slider 3 je najlepšou voľbou pre používateľov, ktorí chcú ľahko použiteľný posuvný doplnok dodávaný s hromadou pripravených šablón jazdca. Za 35 dolárov si môžete kúpiť profesionálnu verziu, ktorá ponúka všetky dostupné funkcie.

Všetky posúvače navyše reagujú na 100%, čo znamená, že na telefóne, tablete a počítači budú vyzerať dobre.

Dúfame, že vám tento článok pomohol rozhodnúť, či je Smart Slider 3 tou najlepšou voľbou pre váš web.

Ak sa vám tento článok páčil, môžete vyskúšať aj našu recenziu doplnku Soliloquy.

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte inteligentný jazdec 3 teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map