Recenzia TrustPulse: Zvyšovanie konverzií pomocou aplikácie Social Proof

Všimli ste si niekedy, že 98% vašich návštevníkov opúšťa vaše webové stránky bez podniknutia akýchkoľvek krokov?


Väčšina ľudí opustí váš web, pretože si nie sú istí, či sú vaše produkty / služby dostatočne dôveryhodné.

Vieme, aké odrádzajúce je vedieť, že ľudia vašej práci neveria. Ale nebojte sa. Teraz môžete svojich používateľov presvedčiť, aby verili, že im môžete ponúknuť to, čo chcú, a že vám môžu dôverovať bez toho, aby sa na to museli rozmýšľať.

Môžete to urobiť tak, že im preukážete sociálny dôkaz svojho podnikania v reálnom čase Softvér TrustPulse.

TrustPulse je softvér FOMO a sociálnych oznámení, ktorý vám pomôže využiť silu spoločenského dôkazu na vybudovanie dôvery a zvýšenie vašich konverzií a predaja..

V tomto prehľade TrustPulse vám poskytneme podrobné informácie o jeho funkciách a tiež sa pozrieme na to, ako ho použiť na svojich webových stránkach na zobrazenie vašich upozornení. Pritom budeme pokrývať:

 • Prečo používať TrustPulse
 • Prehľad TrustPulse
 • Vlastnosti
 • Ako používať TrustPulse
 • Jednoduchosť použitia
 • stanovenie ceny
 • Čo si myslíme o TrustPulse

Začnime teda.

Prečo používať doplnok TrustPulse Social Notification

Nikto sa nestará o to, čo hovoríte o svojej firme. Vďaka aplikácii so sociálnym dôkazom môžete ľuďom dať vedieť, čo si vaši zákazníci myslia o vašom produkte, a povzbudiť používateľov, aby si ho od vás kúpili.

Zobrazovanie spoločenských dôkazov o vašej firme je ako pridanie posudku pre vašich návštevníkov. Je to vynikajúci spôsob, ako do svojej práce pridať dôveryhodnosť. Navyše pomáha vašim klientom mať nestranný názor na vaše podnikanie, čo na oplátku môže pomôcť vybudovať dôveru.

Pomocou služby TrustPulse môžete svojich návštevníkov informovať o legitimite vašej firmy tým, že im ukážete, aké kroky v reálnom čase podnikli vaši používatelia. Môže to byť akákoľvek akcia. Môžete ich upovedomiť o nedávnom predaji, bezplatnej skúšobnej verzii alebo o registrácii prostredníctvom e-mailového spravodajcu, ktorý urobil používateľ.

Vediac o tom, že ostatní používajú vaše produkty / služby, budú vaši návštevníci povzbudzovaní k tomu, aby konali bez váhania. Deje sa tak preto, že tieto oznámenia overujú pravosť vašej firmy.

TrustPulse vám teda pomáha využívať skutočnú silu spoločenského dôkazu na zvýšenie dôvery, zvýšenie konverzie a zvýšenie predaja.

TrustPulse – prehľad

TrustPulse

Ako je spomenuté vyššie, TrustPulse je softvér na automatizáciu marketingu, ktorý vám pomáha využívať silu sociálneho dôkazu na zvýšenie konverzie vašich webových stránok. Pomocou neho môžete sledovať a zvýrazňovať nákup v reálnom čase, registrácie, aktivitu zákazníkov a ďalšie, ktoré ľudí presvedčia, aby na vašom webe vykonali požadovanú akciu..

Ak chcete zvýšiť mieru konverzie, môžete pomocou inteligentného zacielenia zobraziť akcie používateľov správnym ľuďom v správnom čase. Najlepšia vec je, že toto všetko je možné urobiť bez kódovania jedného riadku.

Dokonca aj pokiaľ ide o dizajn, TrustPulse odviedol skvelú prácu. Dodáva sa s krásnymi predpripravenými návrhmi pripravenými na použitie, ktoré sú vizuálne ohromujúce. Okrem toho je tento softvér ľahko použiteľný a 100% efektívny pri nasmerovaní používateľov k zákazníkom. Okamžité výsledky môžete vidieť hneď potom, ako ich začnete používať na svojich stránkach.

Funkcie TrustPulse

TrustPulse prichádza s úžasnými funkciami, ktoré vám pomôžu zvýšiť vaše konverzie a predaj. Pozrime sa na niektoré z nich.

1. O požiarnych hláseniach

Táto funkcia umožňuje zobraziť akcie v reálnom čase, ktoré ľudia vykonávajú na vašom webe. Návštevníci tak budú mať možnosť vidieť upozornenie v reálnom čase, ak dôjde k nákupu alebo ak sa používateľ zaregistruje atď. Zobrazením týchto upozornení na vstupnej stránke a na stránkach pokladnice môžete tiež vyvolať strach, že na vašej vstupnej stránke nezmiznete. návštevníkov. Je to vynikajúci spôsob, ako povzbudiť svojich návštevníkov, aby okamžite konali.

2. Inteligentné zacielenie

Vďaka funkcii inteligentného zacielenia môžete tieto upozornenia a sociálne dôkazy návštevníkom ľahko zobraziť v okamihu, keď ich potrebujú vidieť. TrustPulse umožňuje ovládať pravidlá zacielenia a časovanie, takže ich môžete ľahko použiť na zvýšenie konverzií.

3. Sledovanie udalostí v reálnom čase

s TrustPulse, je možné sledovať všetky priame prenosy, ktoré sa odohrávajú na vašom webe. Môžete ho použiť na zobrazenie týchto akcií ako upozornenie svojim návštevníkom. Patria sem nákupy, registrácie demoverzií, odosielanie formulárov, registrácia na odber bulletinu atď.

4. Analytics

Softvér vám tiež umožňuje skontrolovať štatistiku. Pomocou tejto funkcie môžete ľahko sledovať ciele konverzie a zistiť, ktorá stránka dosahuje najvyššie konverzie.

5. Zlučiteľnosť

TrustPulse integruje sa bez problémov s rôznymi platformami ako WordPress, Magento, SquareSpace, Drupal atď. Takže bez ohľadu na váš CMS môžete tento softvér ľahko použiť, ak skutočne chcete zvýšiť počet konverzií.

Toto je len niekoľko funkcií, ktoré softvér ponúka. Existuje omnoho viac.

Ako používať TrustPulse

Ako už bolo uvedené vyššie, TrustPulse funguje ako svedectvo pre vás. Umožňuje vám zobrazovať akcie vašich zákazníkov v reálnom čase, ktoré fungujú ako skutočné odporúčania od ľudí, ktorí dôverujú vášmu produktu / službám.

Po vytvorení účtu v službe TrustPulse môžete začať vytvárať kampane priamo z hlavného panela. Predtým ho však musíte prepojiť so svojím webom. Môžete použiť Pridajte svoju prvú stránku tlačidlo na to.

prehľadná analýza

V ďalšom kroku pridajte názov kampane a svoju adresu URL.

Po dokončení môžete začať vytvárať kampaň. Prvým krokom je práca na vzhľade a vzhľade webovej stránky. Svoju kampaň môžete navrhnúť pomocou rôznych možností, ktoré ponúka softvér. Môžete si zvoliť jazyk, pracovať na správe, ktorú chcete zobraziť, pridať odkazy (na svoju stránku produktu) a urobiť omnoho viac.

Máte tiež možnosť zvoliť polohu, na ktorej sa má zobraziť vaše upozornenie, pridať veľkosť upozornenia, pridať animácie a ďalšie.

Návrh kampane TrustPulse

Ak chcete viac možností, jednoducho sa posuňte nadol a vyberte ikonu Pokročilé nastavenia voľba. Pomocou týchto možností môžete svoju kampaň urobiť vizuálne príťažlivou.

Dizajn a štýl kampane TrustPulse

Ďalším krokom je zachytenie aktivít používateľa. Tu máte dve možnosti:

 • AutoMagic
 • Zapier

Ak zvolíte AutoMagic môžete jednoducho pridať adresu URL stránok, ktoré má softvér sledovať na aktivity. Môžete tiež pridať adresu URL stránky, na ktorú chcete, aby sa vaši návštevníci odoslali po konverzii.

Po dokončení uložte nastavenia nástroja, aby ste mohli začať sledovať aktivity na mieste. Pre použitie druhej možnosti musíte mať účet Zapier.

Ak takú nemáte, prvá možnosť je dobrá. V ďalšom kroku môžete k týmto upozorneniam pridať svoje vlastné pravidlá. Tu si môžete vybrať, kde sa majú tieto oznámenia zobrazovať, zvoliť dĺžku zobrazovania atď. V zásade vám tieto možnosti umožňujú plnú kontrolu nad pravidlami vašich upozornení..

pravidlá nastavenia upozornení, pravidlá dôveryhodnosti

V časti Pokročilé nastavenia tab. Môžete ich použiť, ak chcete skryť / zobraziť oznámenia od anonymných používateľov, vybrať maximálny počet oznámení, ktoré sa majú zobraziť naraz, atď..

Pravidlá TrustPulse

Posledným krokom je zverejnenie kampane na vašom webe. TrustPulse pre vás teraz vygeneruje kód, ktorý musíte skopírovať a vložiť do značky tela súboru šablóny webovej stránky. Po dokončení nástroj okamžite začne sledovať aktivity na vašom webe a akonáhle zistí akciu, zobrazí ju vašim návštevníkom.

Jednoduchosť použitia

TrustPulse je super jednoduché použitie. Na nastavenie nie je potrebné kódovať jeden riadok. Všetko je možné urobiť iba kliknutím myši. Takže, aj keď nemáte predchádzajúce skúsenosti s jeho používaním, môžete s ňou pracovať ľahko.

stanovenie ceny

TrustPulse ponúka 4 rôzne cenové plány. Pre každé z nich môžete začať bezplatnou skúšobnou lehotou.

Ceny TrustPulse

V závislosti od počtu relácií, ktoré váš web generuje, si môžete vybrať najlepší plán pre svoju firmu. Každý z týchto programov obsahuje 14-dňovú záruku vrátenia peňazí, ak nie ste spokojní s tým, čo ponúka.

Najlepšie je, že má bezplatný plán pre začiatočníkov. Ak má váš web 500 relácií alebo menej, nemusíte platiť nič.

Náš verdikt o používaní TrustPulse

Po vyskúšaní všetkých funkcií a otestovaní toho, ako je aplikácia pre používateľov príjemná, to cítime TrustPulse môže byť skvelým doplnkom vašich stránok. Je to super jednoduché zaobchádzanie a dokonca aj začiatočník ho môže ľahko používať. Funkcie sú tiež úžasné.

Môžete nastaviť svoje vlastné pravidlá pre zobrazovanie upozornení, ktoré vám poskytujú úplnú kontrolu nad vašim webom.

Ak si chcete pozrieť viac doplnkov, ktoré vám umožňujú pridať na váš web sociálny dôkaz, prečítajte si náš článok o najlepších doplnkoch pre sociálny dôkaz pre WordPress..

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte TrustPulse teraz »
Zobraziť TrustPulse Coupon »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map