Recenzia UpdraftPlus: Je to najlepší záložný doplnok WordPress?

Hľadáte kompletný záložný doplnok WordPress? S viac ako miliónom aktívnych inštalácií je doplnok UpdraftPlus hodnotený ako najdôveryhodnejší záložný doplnok v úložisku WordPress..


V našej aktualizácii UpdraftPlus sa pozrieme na jeho funkcie, doplnky a na čo sa spoločnosť UpdraftPlus odlišuje od konkurencie..

Potrebujete záložný doplnok WordPress?

Ako používateľ programu WordPress je dôležité, aby ste pravidelne zálohovali svoje súbory a databázy WordPress na bezpečné miesto. Ak dôjde k strate údajov v dôsledku nehody, škodlivého útoku alebo inej katastrofy, pravidelné zálohovanie môže byť záchrancom. Týmto spôsobom môžete ľahko obnoviť svoje súbory a databázy, aj keď je celá webová stránka napadnutá, poškodená alebo vymazaná.

Dobrý záložný doplnok WordPress vám umožňuje ľahko zálohovať a obnoviť celú webovú stránku WordPress. Mal by vám tiež umožniť odosielanie záložných súborov na bezpečné vzdialené miesto, aby sa zabezpečila vyššia bezpečnosť.

Ako sa UpdraftPlus hromadí proti konkurencii?

UpdraftPlus je zálohovaný doplnok s najvyššou hodnotou a najviac nainštalovaný v úložisku WordPress. Je to však naozaj najlepší záložný doplnok WordPress? V našej aktualizácii UpdraftPlus sme vyskúšali ich sľuby.

Pozrime sa bližšie na UpdraftPlus a ako zostane pred konkurenciou.

1. Záložný doplnok WordPress typu všetko v jednom

UpdraftPlus je kompletný záložný doplnok WordPress pre vaše stránky. Či už chcete zálohovací doplnok, ktorý vykonáva úplnú zálohu, ukladá sa v cloude a obnovuje súbory a databázy WordPress jediným kliknutím, UpdraftPlus ste sa zaoberali.

Základný doplnok je dodávaný so všetkými funkciami, ktoré kedy potrebujete zo záložného doplnku. Pre pokročilé funkcie, ako je klonovanie a migrácia, zálohovanie súborov mimo WordPress a ďalšie, môžete nainštalovať príslušné doplnky na svoju stránku..

2. Ľahko použiteľné rozhranie

Jednou z hlavných výhod UpdraftPlus je to, že poskytuje ľahko použiteľné rozhranie, ktoré uľahčuje zálohovanie vašich stránok WordPress, aj keď ste úplne začiatočníci. Ak môžete čítať a klikať, môžete zálohovať, plánovať a obnovovať súbory a databázy WordPress.

3. Jediné univerzálne riešenie zálohovania pre WordPress

Či už ste hobby bloger, malý podnik, obchodník s elektronickým obchodom alebo online publikácia, služba UpdraftPlus bude nesmierne užitočná. Najlepšie sa hodí pre webové stránky všetkých veľkostí a rozpočtov.

Bezplatný doplnok je dodávaný s množstvom zabudovaných funkcií zálohovania. To znamená, že aj keď nemáte rozpočet na zálohovacie riešenie, UpdraftPlus vás kryje.

V skutočnosti je to záložný systém „nastavte a zabudnite“. Musíte iba nainštalovať doplnok a naplánovať zálohovanie na vzdialené miesto.

Funkcie UpdraftPlus – Sneak Peek

1. Vykonajte úplné, manuálne alebo naplánované zálohovanie

Jednou z hlavných výhod programu UpdraftPlus je to, že vám umožňuje rýchlo a ľahko vykonávať úplné, manuálne alebo naplánované zálohy.

Ak chcete nastaviť zálohu, stačí kliknúť na ikonu Zálohujte teraz Tlačidlo. Potom sa zobrazí otázka, či potrebujete zálohovať databázy alebo súbory alebo oboje (kombinované zálohovanie).

rýchla záloha updraftplus

Môžete si vybrať manuálne zálohovanie alebo naplánovať zálohovanie v pravidelných intervaloch. Doplnok tiež poskytuje možnosť zvoliť počet plánovaných záloh, ktoré si môžete ponechať. V predvolenom nastavení je záloha nastavená na 2 naplánované zálohy.

2. Zálohujte na vzdialené miesto

Ak potrebujete zálohovať svoje stránky na vzdialené miesto, budete ich musieť nakonfigurovať na webe nastavenie najprv.

zálohovanie rozvrhu updraftplus

Dôrazne sa odporúča zvoliť možnosť vzdialenej zálohy, namiesto jednoduchého ukladania záloh na webový server, na ktorom je hosťovaná vaša webová stránka. Pomáha vám zabezpečiť vaše údaje pred rizikami na celom serveri.

S prémiovým doplnkom môžete poslať zálohu na viac ako jedno miesto určenia.

3. Ľahko klonujte a migrujte svoje stránky WordPress

Svoju lokalitu WordPress môžete migrovať pomocou doplnku Migrator. Doplnok migrátora vykonáva priamu migráciu medzi webmi. Doplnok obsahuje aj niekoľko užitočných funkcií, ktoré potrebujete počas migrácie stránok, vrátane vyhľadávania a výmeny.

Ak chcete naklonovať webovú stránku na testovanie alebo potrebujete vytvoriť vlastnú webovú stránku v miestnej alebo dočasnej doméne a neskôr ju preniesť na aktuálnu webovú stránku, môžete skúsiť doplnok vyskúšať.

4. Obnovte zálohu aj z iných doplnkov

Ak v súčasnosti používate bezplatný záložný doplnok, ktorý neprichádza s možnosťou obnovenia, môžete použiť doplnok UpdraftPlus spolu s doplnkom Importer. Dovozca vám pomôže obnoviť webovú stránku z akýchkoľvek iných doplnkov pre zálohovanie.

5. Ďalšie užitočné funkcie

Kompatibilita viacerých miest: Ovládací panel Zálohovanie / obnovenie je k dispozícii na ovládacom paneli siete. To vám umožní ľahko spravovať vaše zálohy WordPress rôznych webových stránok z jediného dashboardu.

Zálohujte súbory a databázy iné ako WordPress: Môžete tiež zálohovať základné súbory WordPress, súbory iné ako WordPress a databázy.

Spravujte, ktorí používatelia majú prístup k zálohám: Pomocou doplnku Lock Settings môžete zablokovať prístup k UpdraftPlus pomocou hesla. Týmto spôsobom môžete zabezpečiť, aby k zálohám mali prístup iba správni používatelia.

Spustiť z WP-CLI: Pokročilí používatelia WordPress môžu spravovať UpdraftPlus prostredníctvom WP-CLI (rozhranie príkazového riadku). Spravovaním doplnku s rozhraním príkazového riadku môžu používatelia zrýchliť proces vývoja WordPress.

plánovanie: Hlavný doplnok vám umožňuje naplánovať zálohovanie stránok podľa vašich preferencií. Automatické zálohovanie môžete naplánovať každé 4, 8 alebo 12 hodín. Ak nechcete nastaviť viac rozvrhov za deň, môžete zvoliť denné, týždenné, dvojtýždenné alebo mesačné zálohovanie..

Rozsiahle možnosti vzdialeného úložiska: Dôrazne sa odporúča zálohovanie na miesto vzdialeného úložiska, aby sa predišlo rizikám pre celý server. UpdraftPlus poskytuje najširšiu škálu možností vzdialeného úložiska, ako sú Dropbox, Disk Google, Amazon S3 atď.

Ukladací priestor UpdraftVault: Ak vás už nebaví používať možnosť vzdialeného úložiska tretej strany, môžete sa rozhodnúť pre úložisko UpdraftVault. Výhodou je, že UpdraftVault je plne integrovaný do doplnku, takže zálohovanie môžete spravovať iba niekoľkými kliknutiami.

Vysoká bezpečnostná záloha: UpdraftPlus vám umožňuje šifrovať zálohy databázy kvôli bezpečnosti.

Výkonné funkcie podávania správ a monitorovania: UpdraftPlus vám tiež poskytuje sofistikovaný nástroj na vytváranie prehľadov, ktorý zobrazuje stav prebiehajúcich záloh a upozorňuje vás v prípade chýb a upozornení..

súvisiace: Ľahko zálohujte svoje stránky WordPress.

Ceny za aktualizáciu

UpdraftPlus je najvhodnejší pre webové stránky všetkých veľkostí bez ohľadu na váš rozpočet.

Lite verziu je k dispozícii na stiahnutie zadarmo v úložisku WordPress. Lite verzia je pre vás postačujúca, ak chcete nastaviť alebo naplánovať úplnú zálohu svojho webu. Svoju stránku môžete tiež rýchlo obnoviť v prípade straty údajov. Lite verzia vám tiež umožňuje nastaviť vzdialené zálohy na Dropbox, Disk Google, Amazon S3, UpdraftVault, Rackspace Cloud, FTP, DreamObjects, Openstack Swift a e-mail..

Cena prémiovej verzie sa začína od 70 dolárov za 2 licencie na web. Vďaka prémiovej verzii získate prístup ku všetkým doplnkom, bezplatnú podporu a aktualizácie na jeden rok a 1 GB bezplatného úložiska na odber aktualizácií UpdraftVault..

aktualizovanie cien

Existujú 4 rôzne platobné plány pre UpdraftPlus.

 • osobné: 2 licencie za 70 dolárov.
 • obchodné: 10 licencií za 95 dolárov.
 • kancelária: 35 licencií za 145 dolárov.
 • podnik: Neobmedzené licencie za 245 USD.

Ak potrebujete použiť iba určitý doplnok bez toho, aby ste sa museli prihlásiť na odber drahého prémiového plánu, potrebné doplnky si môžete kúpiť jednotlivo.

Podpora aktualizácie

Rozsiahla dokumentácia, ktorú poskytuje UpdraftPlus, vám pomôže prejsť všetkými aspektmi používania doplnku UpdraftPlus.

Podpora sa poskytuje prostredníctvom podporných fór. Tím UpdraftPlus spravuje dve fóra: fórum WordPress pre používateľov bezplatného doplnku a fórum podpory zákazníkov pre prémiových zákazníkov. Ak nie ste platiacim zákazníkom, môžete si kúpiť pomocný balíček a získať tak pomoc.

Ak si však zakúpite balík podpory pre incident, ktorý sa ukáže ako súvisiaci s chybou, dostanete úplnú náhradu.

Náš verdikt o UpdraftPlus ako najlepší záložný doplnok WordPress

S viac ako miliónom aktívnych inštalácií je UpdraftPlus najobľúbenejší naplánovaný záložný doplnok v úložisku WordPress. Z hľadiska funkcií je to jeden z najkomplexnejších záložných doplnkov WordPress.

UpdraftPlus uľahčuje nastavenie a obnovenie zálohy aj pre absolútnych nováčikov. Podporuje viac možností zálohovania v cloude ako väčšina ostatných doplnkov.

Ak potrebujete zálohovacie riešenie, ktoré neohrozuje rýchlosť, UpdraftPlus je tou najlepšou voľbou. Pretože je vysoko optimalizovaný pre výkon servera, v porovnaní s väčšinou svojich konkurentov spotrebuje menej serverových prostriedkov.

Môžeme povedať, že UpdraftPlus je jedným z najlepších zálohovacích doplnkov WordPress na trhu.

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získať UpdraftPlus teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map