Recenzie do roku 2020: Je to najlepší doplnok pre členstvo v službe WordPress?

Chcete vytvoriť webovú stránku členstva? Členská stránka vám umožňuje vytvoriť prémiovú knižnicu obsahu a sprístupniť ju iba registrovaným členom.


MemberPress je jedným z najlepších členských doplnkov WordPress dostupných na súčasnom trhu.

V tejto recenzii členaPress sa bližšie pozrieme na jej funkcie a preskúmame, čo z nej robí jeden z najlepších doplnkov pre členstvo v programe WordPress..

MemberPress

Prečo potrebujete doplnok pre členstvo v službe WordPress?

Uľahčme si to: Ak chcete vytvoriť členskú stránku WordPress.

Členská stránka je forma firemnej webovej stránky s niektorým uzamknutým obsahom, ku ktorému majú prístup iba prihlásení členovia. Umožňuje skryť prémiový obsah za výplatnou bránou, takže nie každý má prístup k obsahu – iba tí, ktorí majú kľúče. „Členstvo“ tu slúži ako kľúč k vašej platobnej bráne. Môžete buď účtovať poplatky za prihlásenie sa na členstvo v programe členstva, alebo požadovať bezplatnú registráciu účtu.

Niekoľko možných dôvodov na vytvorenie členskej stránky je:

 • Zarobte opakovaný príjem predajom členstva.
 • Poskytnite vynikajúci obsah za výplatnou bránou a presadte sa ako autorita.
 • Vytvorte vysoko pútavý zoznam e-mailov.

súvisiace: Ako rozšíriť svoj zoznam e-mailov, REAL FAST!

Plnohodnotná členská stránka vám umožňuje vytvárať rôzne úrovne členstva. Prístup k svojmu obsahu môžete povoliť na základe úrovne členstva. Ďalšou výhodou je, že môžete predávať svoje výrobky za jednorazový poplatok alebo ich predávať prostredníctvom opakujúcich sa odberov.

Vytváranie plnohodnotných členských stránok pre WordPress s MembersPress

MemberPress, ako už názov napovedá, je nástroj, ktorý vám umožňuje vytvoriť si na webe WordPress plnohodnotnú členskú stránku. Predáva sa ako „členský doplnok All-In-One pre WordPress“ a obsahuje kompletnú sadu funkcií, ktoré by ste chceli mať v doplnku pre členstvo. Umožňuje vám vytvárať weby členstva, spravovať členstvá a obsah a bezpečne prijímať platby.

Doplnok sa ľahko používa a manipuluje. Dokonca aj začiatočníci si môžu ľahko nakonfigurovať svoje možnosti a nastavenia. Aktualizácia bola dôsledne aktualizovaná a stala sa ešte príjemnejšou pre začiatočníkov vďaka časovým vylepšeniam.

1. Proces nastavenia MemberPress

Po aktivácii doplnku sa dostanete do sekcie možností doplnku. Na tejto stránke môžete nakonfigurovať možnosti pre stránky, účty, polia, platby, e-maily, marketing atď.

memberpress-plugin-voľby

stránky: Na karte Stránky môžete nakonfigurovať a prispôsobiť rezervované stránky, zoskupiť a vytvoriť slučky stránky členstva a monitorovať možnosti neoprávneného prístupu. Vyhradené stránky sú automaticky vytvorené doplnkom, pretože sú nevyhnutné pre členskú stránku.

účet: Karta Účet obsahuje možnosti na konfiguráciu informácií o členoch. Má štyri hlavné sekcie: povolenia, registráciu, prihlásenie a odhlásenie a uvítaciu správu na stránke účtu.

Fields: Táto karta obsahuje možnosti na povolenie alebo zakázanie polí a na ďalšiu konfiguráciu polí na formulároch registrácie členov a na stránkach používateľského účtu.

memberpress poľom Možnosti

Má dve polia informácií o používateľovi – Polia s menom a Polia s adresou predvolene. Pri registrácii formulára môžete buď požadovať alebo nevyžadovať konkrétne pole.

platby: Na karte Platby môžu používatelia konfigurovať nastavenia platieb. Doplnok MemberPress v súčasnosti podporuje nasledujúce platobné brány: PayPal, Authorize.net a Stripe.

platobných alternatívy memberpress-review-

Z tejto časti môžete pridať a nakonfigurovať jeden alebo viac spôsobov platby. Ďalej si môžete vybrať, či chcete zobrazovať menovky, ikony a popisy platieb.

e-maily: Doplnok obsahuje na tejto karte celú množinu možností e-mailu. Nakonfigurujte meno a e-mailovú adresu, z ktorej sa budú e-maily posielať členom a správcom.

email-Možnosti-memberpress-review

Môžete tiež nakonfigurovať, kedy sa majú e-maily odosielať.

marketing: Karta Marketing vám umožňuje spravovať a ovládať vaše e-mailové účty a zoznamy adries. MemberPress má zabudované doplnky pre viac ako 10 populárnych e-mailových marketingových služieb. Svoje účty môžete synchronizovať so službou MemberPress a pridať do svojich zoznamov e-mailové adresy členov.

Info: Táto karta poskytuje možnosti na zadanie, správu a úpravu adresy firmy.

všeobecne platí: Karta Všeobecné obsahuje možnosti internacionalizácie (jazykový kód, mena), kompatibilitu témy, SEO a PayWall, pravidlá prepisovania a úlohy na pozadí.

seo-platobnú bránu-settings-memberpress-review

Má možnosť Autorizovať vyhľadávacie nástroje, odkiaľ môžete povoliť vyhľadávacím nástrojom prezerať váš chránený obsah ako autorizovaní členovia. Ak je táto možnosť povolená, vyhľadávacie nástroje môžu indexovať vaše stránky aj na obmedzený obsah.

Ďalšou zaujímavou možnosťou je Paywall. Povolením paywallu môžete svoj obsah zobrazovať všetkým návštevníkom určitý počet krát, než sa váš obsah uzamkne.

dane: Nakoniec táto karta umožňuje zapnúť alebo vypnúť výpočty daní a spravovať nastavenia pre výpočty daní.

2. Vytváranie členstiev

Ak chcete vytvoriť členstvo, musíte prejsť do ponuky Členstvo a kliknúť Pridať nové.

Teraz môžete začať vytvárať nové členstvo, ako je uvedené nižšie:

Create-členstvo-memberpress-review

Pomenujte členstvo, uveďte cenu, typ fakturácie (jednorazový alebo opakujúci sa), trvanie prístupu a popis členstva. Môžete tiež nakonfigurovať možnosti členstva, ako je registrácia, povolenia, cenová schránka atď.

Rovnakým procesom môžete vytvoriť viacero typov a úrovní členstva.

Členstvo-memberpress

3. Konfigurácia prístupových pravidiel – ochrana obsahu

Teraz, keď sme sa pozreli na to, ako vytvoriť členstvo, sa pozrime na ďalšiu zaujímavú funkciu doplnku: Pravidlá prístupu.

Môžete nastaviť pravidlá na ochranu obsahu a určiť, kto má prístup k chránenému obsahu. Najskôr nastavte chránený obsah ako príspevky, stránky, príspevky kategorizované alebo označené určitým spôsobom alebo akýkoľvek súbor na webe. Potom môžete definovať „Podmienky prístupu“, ktoré musí používateľ splniť, aby získal prístup k uzamknutému obsahu.

access-pravidlá-memberpress-review

Jeden príspevok s názvom „Môj druhý príspevok“ je nastavený ako chránený obsah. Na obrázku vyššie môžete vidieť, ako sú pravidlá prístupu nastavené.

Každý, kto si nezakúpil strieborné členstvo a členovia, ktorých mená nezačínajú „Harry“, dostane neautorizovanú správu, ak sa pokúsi príspevok otvoriť. Zobraziť snímku obrazovky nižšie:

Neautorizovaný-message-memberpress-review

Funkcia odkvapkávania a vypršania platnosti obsahu: Ďalšou zaujímavou funkciou zahrnutou v ponuke Pravidlá je odkapávanie obsahu a vypršanie platnosti. Odkvapkávanie obsahu znamená povolenie prístupu k chránenému obsahu po určitej dobe. Používatelia by preto mali skontrolovať váš web z hľadiska prístupu k určitému obsahu s obmedzením. Vďaka tejto funkcii môžete očakávať viac vracajúcich sa návštevníkov a opakujúci sa príjem.

content-odkvapkávaniu-memberpress-review

Podobne vám doplnok umožňuje nastaviť dátum vypršania platnosti pre prístup k chránenému obsahu.

Viac zaujímavých funkcií MemberPress

MemberPress má úžasnejšie funkcie, ktoré vám pomôžu vytvoriť perfektný web pre členov.

Pozrime sa:

pripomenutie

Členovia sú vždy veľmi dôležití pre členskú stránku. Z akéhokoľvek dôvodu nemôžete skutočne stratiť žiadneho člena / predplatiteľa. V prípade vypršania platnosti členstva, obnovenia alebo neúspešného pokusu o registráciu môžete poslať e-maily s upozornením a dostať používateľov späť na svoje stránky..

S MemberPress môžete ľahko automatizovať e-maily s upozornením pomocou vašich vlastných alebo predvolených správ. Toto je veľmi užitočná funkcia, pretože vám pomôže získať a udržať viac členov.

add-upomienky-memberpress-review

kupóny

Ďalšou dôležitou vlastnosťou, ktorú možno budete potrebovať na členskej stránke, sú kupóny. MemberPress vám umožňuje ľahko vytvárať kupóny z ponuky Kupóny, ako je uvedené nižšie na snímke obrazovky.

kupóny-memberpress

Doplnky pre členskéPress
MemberPress má hlbokú integráciu s približne 40 službami a softvérom tretích strán. Medzi ne patria rôzne typy služieb e-mailového marketingu, platobné brány, komunity a softvér fóra atď. Vďaka integrovanej integrácii do týchto úžasných softvérových možností tretích strán je doplnok užitočnejší ako kedykoľvek predtým a dobre plní svoj účel..

Doplnok obsahuje väčšinu týchto integrovaných aplikácií ako doplnky. Viac ako 20 doplnkov nájdete na karte Doplnky v ponuke Aktivovať. Tieto doplnky sú pripravené na inštaláciu jediným kliknutím. Musíte iba nainštalovať doplnky, ktoré vás zaujímajú. Týmto spôsobom môžete udržiavať prehľadnosť a prehľadnosť hlavného panela.

memberpress-add-ons

Okrem toho existujú aj ďalšie užitočné možnosti, ako je vytváranie a správa skupín, členov, predplatné, transakcie a systém jemných správ.

Ceny a podpora pre doplnok MemberPress

MemberPress je prémiový doplnok bez bezplatnej verzie. Doplnok ponúka tri úrovne cenových plánov pre rôzne typy používateľov. Všetky tri plány poskytujú ročnú licenciu.

Najzákladnejší plán s názvom „Základný“ stojí 129 dolárov ročne a túto licenciu môžete použiť iba na jednom webe. Ďalší plán „Plus“ je k dispozícii za 249 dolárov ročne a môže sa použiť až pre 10 stránok. Najpokročilejším plánom je program „Pro“, ktorý je k dispozícii za 369 dolárov ročne. Licenciu doplnku „Pro“ môžete použiť na maximálne 30 webových stránok.

memberpress-cenovej-options

Cenotvorba členaPress sa zdá byť nákladná pre startupy, ale je to celkom férová cena za všetky úžasné funkcie, ktoré doplnok ponúka.

Podpora je ďalším veľmi dôležitým aspektom, ktorý musíte skontrolovať pred nákupom digitálneho produktu. Keď už hovoríme o podpore MemberPress, je odhodlaná a spoľahlivá. Tím profesionálnych technikov šťastia poskytuje technickú podporu prostredníctvom systému podporných lístkov. Webové stránky doplnku majú rozsiahlu a komplexnú vedomostnú základňu, kde môžete získať informácie a nápady na používanie doplnku.

Naše rozhodnutie o MemberPress ako o najlepšom doplnku pre členstvo v službe WordPress

MemberPress je jedným z najlepších doplnkov, ktoré vám pomôžu vytvoriť plnohodnotnú členskú stránku WordPress.

Jeho integrácia do populárnych služieb a softvéru tretích strán je tiež chvályhodná. Základný doplnok je dodávaný so všetkými základnými funkciami, ktoré by ste si kedy mohli želať. Pre ďalšie funkcie môžete pridať ich príslušné doplnky.

Používanie doplnku je ľahká práca. Avšak jeho rozsiahla sada funkcií a možností môže niektorých používateľov zmiasť. Porozumeniu rozhrania doplnkov pre netechnológov určite trvá nejaký čas.

Nakoniec, po dôkladnej kontrole doplnku MemberPress, môžeme s istotou konštatovať, že je to skvelý doplnok pre WordPress. Doplnok schopný fungovať ako chrbtica členských stránok, si členPressPress určite zaslúži titul „najlepší“ vo svojom výklenku. Dáme to 4,8 / 5 hviezdičiek. Tu je rozpis nášho skóre kontroly:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 4,8 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získať členaTlač teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map