Revízia MonsterInsights 2020: Je to najlepší doplnok Google Analytics?

Hľadáte najlepší doplnok Google Analytics pre svoje stránky WordPress? Aj keď nie ste osoba s číslami, viete, že analýza je dôležitá: založiť svoju stratégiu na skutočných údajoch je najefektívnejší spôsob, ako rozšíriť svoje stránky. Naša recenzia MonsterInsights vám ukáže, ako vám tento doplnok môže poskytnúť potrebné údaje.


MonsterInsights Recenzie

Dôležitosť služby Google Analytics a dôvod, prečo potrebujete doplnok Analytics

Ak ste už službu Google Analytics používali už skôr, viete, že je to výkonný nástroj s množstvom cenných údajov – ale môže to byť úplne ohromujúce. Ak nie ste odborníkom na analytiku, môže byť veľmi ťažké vedieť, kde začať, alebo ako dať tieto údaje na použitie.

Aký má zmysel analytika, ak nepoužívate údaje na zlepšenie svojich stránok?

Pre väčšinu používateľov potrebujete iba nástroj, ktorý vám poskytne prehľad najdôležitejších údajov v ľahko zrozumiteľnom formáte. Údaje, ktoré môžete okamžite použiť na zlepšenie svojich stránok.

Dobrý analytický nástroj vám pomôže:

 • pochopiť, ktoré témy a formáty sa vášmu publiku najviac páčia, takže ho môžete vytvoriť viac
 • pozrite sa, ako ľudia nájdu váš web, takže sa môžete zamerať na marketingovú taktiku, ktorá funguje
 • nastavte a sledujte svoje ciele konverzie, aby ste vedeli, ako vylepšiť a optimalizovať svoje stránky

Ak ste skúsený používateľ služby Google Analytics, môžete tak urobiť bez doplnku. Doplnok, ako je MonsterInsights, vám však poskytne všetky tieto informácie na prvý pohľad, čo uľahčí analýzu aj v prípade, že ste začiatočník..

Nastavenie služby MonsterInsights je tiež omnoho jednoduchšie ako v službe Google Analytics. Začiatočník programu WordPress nemusí vedieť, ako a kam umiestniť kód sledovania. Nastavenie pomocou MonsterInsights je však omnoho jednoduchšie – na svojom webe nemusíte upravovať žiadny kód.

Predtým „Google Analytics by Yoast“

Ak hľadáte službu Google Analytics podľa vašej recenzie, ste na správnom mieste!

MonsterInsights bol pôvodne vyvinutý Joostom de Valkom, vývojárom spoločnosti Yoast SEO. Keď Yoast rástol, rozhodli sa zamerať výlučne na produkty SEO a doplnok Google Analytics by Yoast našiel nový domov v roku 2016 s Syed Balkhi a bol rebranded ako MonsterInsights.

MonsterInsights má teraz jediný cieľ: uľahčiť analytiku pre začiatočníkov.

MonsterInsights vám prináša ten istý tím, ktorý je pozadu WPBeginner, OptinMonster, a WPForms.

(Pozri naše recenzie OptinMonster a WPForms.)

Ako nastaviť MonsterInsights

Poznámka: Pred nastavením tohto doplnku budete musieť mať už vytvorený účet Google Analytics.

Nainštalujte a aktivujte doplnok a potom prejdite na Štatistiky »Nastavenia. Tu môžete prepojiť svoj účet Google Analytics bez toho, aby ste museli upravovať akýkoľvek kód.

Recenzia MonsterInsights

Kliknite na Overte svoj účet Google začať.

V zobrazenom dialógovom okne kliknite na Ďalej »Kliknutím získate kód Google.

Prihláste sa do svojho účtu Google a kliknite na ikonu dovoliť tlačidlo na udelenie prístupu spoločnosti MonsterInsights k vašim analytickým údajom.

Potom skopírujte autentifikačný kód, ktorý pre vás vygeneroval. Vložte kód do kontextového poľa na hlavnom paneli programu WordPress a znova kliknite na ikonu Ďalšie gombík.

Teraz si z rozbaľovacej ponuky môžete vybrať analytický profil a potom kliknite na tlačidlo Ďalšie.

MonsterInsights Review - vyberte si svoj profil

Nižšie uvádzame niekoľko možností, ako si vybrať:

 • Sledovanie odchádzajúcich kliknutí a sťahovaní: Týmto sa budú sledovať všetky kliknutia a stiahnuté súbory ako Diania vo vašom účte Google Analytics.
 • Povoliť sledovanie anonymných údajov: Toto pošle vývojárovi anonymne informácie o tom, ako používate MonsterInsights, čo im umožní vedieť, aké konfigurácie, motívy a doplnky testovať.
 • Anonymizovať adresy IP: Pomôže to anonymizovať adresy IP návštevníkov.
 • Ignorovať používateľov: Svoju analýzu môžete nastaviť tak, aby nesledovala akcie administrátora, editora a iných užívateľských rolí.
 • Zakázať informačný panel analytiky: Týmto sa deaktivuje informačný panel a zastaví sa zhromažďovanie všetkých údajov, pokiaľ je začiarknuté.

Po výbere možností kliknite na ikonu Uložiť zmeny tlačidlo dole.

To je všetko! Teraz, keď kliknete na Štatistiky »Informačný panel, zobrazia sa vaše dopravné štatistiky.

monsterinsights správy

4 dôvody, prečo váš web potrebuje MonsterInsights

Stále nie ste presvedčení o použití doplnku Analytics, ako je MonsterInsights, keď ho môžete nastaviť bez doplnku? Nižšie je uvedených niekoľko dôvodov, prečo váš web potrebuje MonsterInsights.

1. Ľahko nastavte Google Analytics

MonsterInsights uľahčuje nastavenie Google Analytics. Pomocou niekoľkých kliknutí môžete svoj web prepojiť so službou Google Analytics bez toho, aby ste sa museli dotknúť jediného riadku kódu.

2. Využite rozšírené funkcie sledovania Analytics

MonsterInsights vám umožňuje na vašom webe ľahko povoliť desiatky funkcií sledovania Analytics, ktoré by ste inak mohli vynechať.

Aj keď je jednoduchšie nastaviť základné sledovanie služby Analytics na zhromažďovanie údajov, ako sú relácie, zobrazenia stránok, miera odchodov atď., Základné nastavenie vám neumožňuje povoliť vylepšené prehľady sledovania vrátane, ale nielen, sledovania elektronického obchodu, sledovania formulárov a sledovania sťahovania..

Napríklad, ak potrebujete povoliť sledovanie elektronického obchodu bez doplnku, môžete na svoj web pridať ďalší kód sledovania manuálne. Problém s týmto prístupom je v tom, že aj malá chyba môže skresliť vaše celé údaje Analytics.

S MonsterInsights si nemusíte robiť starosti so skreslením svojich údajov, pretože počas inštalácie sa nemusíte dotýkať žiadneho kódu..

Pozrime sa na niekoľko funkcií sledovania, ktoré môžete pomocou MonsterInsights ľahko aktivovať.

 • Sledovanie elektronického obchodu: Povoľte sledovanie elektronického obchodu pre svoj obchod WooCommerce alebo Digital Downloads.
 • Sledovanie reklám: Pochopte, ktoré reklamné priestory prinášajú najvyššie výnosy.
 • Sledovanie sťahovania súborov: Zistite, koľkokrát používatelia stiahnu vaše súbory.
 • Vlastné dimenzie: Sledujte autorov, kategórie, značky, vyhľadávania, prihlásení používatelia atď. Na vašom webe.
 • Sledovanie AMP Google: Povoľte sledovanie Google Analytics na svojich stránkach s povoleným programom Google AMP.
 • Sledovanie okamžitých článkov na Facebooku: Povoľte sledovanie služby Analytics vo vašich okamžitých článkoch na Facebooku.
 • Sledovanie formulárov: Sledujte všetky svoje online formuláre pomocou služby Google Analytics a zhromažďujte údaje, ako sú zobrazenia formulárov, odoslania a miery konverzie.
 • Google Optimize: Povoľte službu Google Optimize a začnite na svojich stránkach vykonávať testy A / B.
 • Súlad s EÚ: Zlepšiť súlad s GDPR a inými nariadeniami o ochrane súkromia.

3. Ľahko robte informované rozhodnutia

Prehľady služby Google Analytics sú komplexné, ale niekedy môžu byť ohromujúce. To tiež znamená, že ak nie ste odborníkom na službu Analytics, môže byť pre vás ťažké robiť informované rozhodnutia z vašich celých prehľadov služby Analytics.

Ak sa chcete pre svoje podnikanie rozhodovať na základe informácií, musíte sa naučiť techniku ​​oddeľovania pšenice od pliev – získavanie správnych štatistík, ktoré sú pre vašu firmu dôležité, z rozsiahlych prehľadov služby Analytics..

Jednou z najlepších vecí programu MonsterInsights je to, že vám poskytuje najdôležitejšie správy, ktoré sú pre vašu firmu dôležité, a to v ľahko zrozumiteľnom formáte.

recenzia monsterinsights

To znamená, že aj keď nie ste odborníkom na analytiku, MonsterInsights vám pomôže ľahko robiť rozhodnutia na základe údajov, ktoré môžu mať pozitívny vplyv na vaše podnikanie..

4. Nájdite prehľady Analytics priamo v informačnom paneli WordPress

Vďaka aplikácii MonsterInsights môžete okamžite sledovať výkonnosť svojich webových stránok na hlavnom paneli WordPress. Ak chcete zistiť výkonnosť svojich webových stránok, nemusíte sa každý deň prihlasovať do svojho účtu Google Analytics. Namiesto toho to môžete ľahko zistiť tak, že sa jednoducho prihlásite do svojho dashboardu WordPress.

Ako sa MonsterInsights hromadí proti konkurencii?

V repozitári doplnkov WordPress nájdete veľa rôznych doplnkov na sledovanie návštevníkov, ktoré vám umožňujú zhromažďovať štatistické údaje o vašich webových stránkach a poskytujú prehľad o tom, ako vaše webové stránky dosahujú výkony, pokiaľ ide o prilákanie návštevníkov na vaše stránky a ich konverziu na zákazníkov..

Po porovnaní MonsterInsights s niekoľkými rôznymi doplnkami WordPress Analytics je niekoľko vecí, ktoré sa nám páčia v súvislosti s MonsterInsights..

1. Skúsenosti používateľov

Užívateľská skúsenosť je jediným faktorom, ktorý odlišuje spoločnosť MonsterInsights od konkurencie. Nielenže bude pre vás veľmi jednoduché nastavenie, ale aj jeho nastavenia sledovania a pracovné postupy sa stanú najvhodnejšími doplnkami Google Analytics pre WordPress..

Pri nastavovaní Google Analytics na WordPress nie je potrebné dotýkať sa žiadneho kódu. Ak môžete ukazovať a klikať, môžete použiť program MonsterInsights.

2. Všetky funkcie sledovania, ktoré potrebujete v jednom produkte

Či už ste vydavateľ, obchodník s elektronickým obchodom alebo majiteľ malej firmy, pre spoločnosť MonsterInsights bude rovnako užitočné..

kontrola sledovania elektronického obchodu spoločnosti Monsterinsights

Napríklad, ak prevádzkujete obchod WooCommerce, možno viete, že nájdete desiatky doplnkov Analytics špecifických pre WooCommerce, ktoré vám pomôžu sledovať interakcie so zákazníkmi. Nevýhodou týchto doplnkov pre konkrétny produkt je to, že obmedzujú vašu schopnosť využívať plnú možnosť sledovania Analytics. V tomto príklade nebudete môcť sledovať odosielanie formulárov prihlásenia, sledovanie sťahovania a sledovanie ďalších udalostí, ktoré priamo nesúvisia s elektronickým obchodom..

Na druhej strane, keďže MonsterInsights je plne vybavený doplnok Analytics, môžete na svojom webe sledovať veľa udalostí, ktoré sú pre vaše podnikanie dôležité. Úplný zoznam Funkcie MonsterInsights.

3. Najobľúbenejší doplnok Google Analytics

S takmer 15 miliónmi stiahnutí a viac ako miliónom aktívnych inštalácií je MonsterInsights najobľúbenejší doplnok Google Analytics pre WordPress. Vďaka tomu nájdete v oficiálnom úložisku doplnkov veľa bezplatných doplnkov tretích strán, ktoré vám umožnia ľahko vylepšiť funkcie sledovania Analytics..

Napríklad, tady bezplatný doplnok tretích strán, ktorý podporuje program MonsterInsights.

4. Nevyžaduje sa žiadny účet tretej strany

Napríklad Jetpack Stats vyžaduje, aby ste prepojili svoje stránky s WordPress.com, aby ste mohli začať aktivovať funkciu sledovania stránok. Pre používateľov, ktorí nechcú zdieľať štatistické údaje o premávke s WordPress.com, nie je možné používať štatistiku Jetpack.

Na druhej strane vám spoločnosť Google posiela veľa informácií o vyhľadávaní, takže už o vašich návštevníkoch vedia.

Spoločnosť MonsterInsights jednoducho prepojí váš web s Google Analytics, takže nemusíte vytvárať ďalší účet.

5. Najvhodnejšie pre webové stránky všetkých veľkostí a rozpočtov

Ďalšou vecou, ​​ktorá sa nám na službe MonsterInsights páči, je to, že sa zmestí do vášho rozpočtu.

Napríklad, ak ste vydavateľ, ktorý chce vedieť, ako funguje váš web na stránkach s povoleným programom Google AMP alebo v okamžitých článkoch na Facebooku, stačí sa prihlásiť na odber plánu Plus. Okrem toho, ak chcete povoliť sledovanie elektronického obchodu, môžete získať aj verziu Pro.

Čo ak však nemáte rozpočet na doplnok Analytics?

Žiaden strach! Bezplatná lite verzia je k dispozícii na stiahnutie z oficiálneho archívu. Pred zakúpením prémiovej verzie si môžete najprv vyskúšať lite verziu.

Je samozrejmé, že MonsterInsights je najlepším doplnkom bez ohľadu na veľkosť a rozpočet vášho online podniku.

Dokumentácia a podpora

Stránka doplnku WordPress.org a Webové stránky MonsterInsights mať všetky návody, ktoré potrebujete na nastavenie doplnku a napraviť prípadné problémy.

Pre bezplatnú verziu doplnku je podpora komunity k dispozícii na fórach podpory WordPress.org.

Používatelia verzie MonsterInsights Pro majú prístup k vysoko hodnotenej podpore od vývojárov.

Náš verdikt

MonsterInsights plní svoj cieľ zjednodušiť analytiku pre začiatočníkov. Poskytuje vám dôkladné informácie o službe Google Analytics bez toho, aby ste ich museli premôcť. Je to jednoducho najlepší doplnok Google Analytics pre WordPress.

Cítime istotu, keď poskytneme spoločnosti MonsterInsights 5 z 5 hviezdičiek. Tu je rozpis našich hodnotení recenzií:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte MonsterInsights teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map