Revízia súpravy Google Site 2020 – MUSÍTE SI SI PREČÍTAŤ pred inštaláciou na svoje stránky

Chcete vedieť viac o doplnku Site Kit spoločnosti Google?


Súprava stránok Google je doplnok WordPress, ktorý vám umožňuje prepojiť online marketingové služby Google, ako sú Search Console, Google Analytics, Google Optimize, Google Tag Manager, PageSpeed ​​Insights, Google AdSense atď., priamo s hlavným panelom WordPress..

Pomocou súpravy Site Kit získate prehľad o výkonnosti svojich stránok priamo z informačného panela WordPress. V tomto článku podrobne skontrolujeme a analyzujeme doplnok Site Kit a zistíme, čo ponúka a či stojí za vyskúšanie vyskúšať.

Čo je súprava stránok spoločnosti Google?

Súprava stránok

Súprava stránok je doplnok WordPress od spoločnosti Google, ktorý funguje ako sprostredkovateľ medzi vašou stránkou WordPress a marketingovými službami spoločnosti Google. Doplnok bol spustený v októbri 2019 a je k dispozícii na stiahnutie v úložisku WordPress zadarmo. Pomocou tohto doplnku môžete svoju webovú stránku integrovať do nasledujúcich nástrojov Google.

 • Analytics: Google Analytics vám povie, ako používatelia interagujú s vašimi webovými stránkami. Po pripojení svojich stránok k službe Google Analytics sa dozviete, odkiaľ presne prichádza vaša prevádzka, z ktorého príspevku sa darí najlepšie atď.
 • Search Console: Konzola Google Search Console vám pomáha vylepšiť svoje poradie vo vyhľadávaní tým, že umožňuje opraviť existujúce chyby a chyby, ktoré bránia vášmu indexovaniu. Môžete tiež sledovať kľúčové slová, pomocou ktorých používatelia objavia vaše stránky.
 • AdSense: Pomocou služby Google AdSense môžete speňažiť svoje webové stránky umiestnením reklám na svoje stránky.
 • Štatistiky PageSpeed: Zvýšte výkonnosť svojich stránok kontrolou rýchlosti načítania webových stránok na stolných a mobilných zariadeniach a vykonaním potrebných zmien na skrátenie času načítania.
 • Správca značiek: Umožňuje vám spravovať a implementovať marketingové značky na meranie NI vašej reklamy, ako aj na sledovanie webových stránok a aplikácií vo formáte Flash, videa a sociálnych sietí bez toho, aby ste sa dotkli kódu..
 • optimalizácia: Google Optimize je testovací nástroj A / B, ktorý umožňuje prevádzať experimenty na webových stránkach tým, že umožňuje konverziu na vašom webe.

Vo všeobecnosti je sada stránok najlepšia pre vydavateľov, ktorí vlastnia webovú stránku, vývojárov, ktorí spravujú viaceré klientske projekty, autorov doplnkov a webhostingové služby..

Prehľad súpravy spoločnosti Google: Prehľad funkcií

Site Kit ponúka skvelé funkcie pre svojich používateľov. Ako už bolo spomenuté vyššie, pomáha vám to pridať rôzne služby Google na informačný panel WordPress, takže si môžete prezerať všetky svoje prehľady na jednom mieste bez toho, aby ste museli prepínať medzi rôznymi službami. Najlepšie na tomto doplnku je uľahčenie nastavenia všetkých týchto služieb na vašom webe bez toho, aby ste sa museli dotknúť riadku kódu.

Tu sú funkcie, ktoré ponúka doplnok.

 • doprava: Ponúka celkovú správu o návštevnosti vašich webových stránok. Premávka je ďalej rozdelená na organické, sprostredkovacie, priame a e-mailové. Takže viete, odkiaľ presne prichádza vaša premávka.
 • Rýchlosť stránky: Zistite, ako rýchlo sa váš web načítava a nájdite spôsoby, ako ho vylepšiť.
 • adsense: Speňažte svoj web a zarobte si nejaké peniaze navyše
 • Správca značiek: Pomáha sledovať rôzne marketingové značky na vašom webe.
 • Zúženie vyhľadávania: Zobrazuje počet zobrazení a kliknutí, ktoré váš web získal za určité časové obdobie.

Inštalácia doplnku Site Kit na WordPress

Ak chcete používať súpravu Site Kit na svojom webe WordPress, musíte najprv nainštalovať doplnok na informačný panel. Za týmto účelom sa prihláste do svojho dashboardu WordPress a kliknite na Plugin »Pridať nový. Teraz pomocou vyhľadávacieho poľa vyhľadajte doplnok Site Kit.

Inštalácia súpravy lokality

Akonáhle nájdete, kliknite na Nainštalovať teraz nasledovaný Aktivovať tlačidlo pre spustenie doplnku. Po aktivácii doplnku sa na obrazovke zobrazí nasledujúca správa.

inštalácia súpravy Site Kit, doplnku site kit, súpravy site, súpravy google site

Klikni na Spustite inštaláciu Tlačidlo. Tým sa dostanete na novú obrazovku, kde budete musieť overiť vlastníctvo svojho webu.

súprava google google kit, plugin google site kit, kontrola súpravy google google kit

Prihláste sa do svojho účtu pomocou svojho účtu Google. Na obrazovke sa objaví malé kontextové okno so žiadosťou o udelenie povolenia na zobrazenie a správu údajov služby Search Console. V nasledujúcich niekoľkých sekundách vykonajte kroky na udelenie povolenia doplnku na overenie a prístup k svojmu účtu. Po dokončení nastavenia kliknite na ikonu Prejdite na informačný panel Site Kit Tlačidlo. Tým sa dostanete na hlavný panel Site Kit priamo na svoje stránky WordPress.

Ako to vyzerá?.

Informačný panel súpravy Google Site Kit

Pridanie ďalších služieb Google do súpravy stránok

Ak chcete na svojom informačnom paneli získať viac podrobností, umožňuje vám to aj súprava Site Kit. Musíte jednoducho ísť Súprava stránok »Nastavenia. Uvidíte tu 3 rôzne karty:

 • Pripojená služba
 • Pripojte viac služieb
 • Nastavenia správcu

Prejdite na stránku Pripojte viac služieb pútko.

Na paneli Analytics kliknite na ikonu Nastavenie služby Analytics voľba. Pred nastavením služby Analytics nebudete môcť pridať Správca značiek a optimalizácia služby.

Teraz sa prihláste do svojho účtu Google a kliknite na ikonu dovoliť v nasledujúcich krokoch udeľte doplnku prístup k zobrazovaniu prehľadov na hlavnom paneli služby Google Analytics. Teraz budete opäť na hlavnom paneli WordPress, odkiaľ môžete nakonfigurovať svoj účet Analytics kliknutím na ikonu Konfigurácia služby Analytics gombík.

Súprava stránok od spoločnosti Google Analytics

Po tomto kroku vám bude súprava stránok vybavovať všetko. Importuje vaše údaje z Google Analytics a zobrazuje vaše prehľady priamo na hlavnom paneli WordPress. Rovnaký postup môžete zopakovať aj s ostatnými službami.

Kontrola správ v súprave lokality

Teraz, keď je všetko nastavené, je čas skontrolovať prehľady svojich webových stránok. Svoje prehľady si môžete skontrolovať na adrese Súprava stránok »Informačný panel. Tu nájdete všetky služby Google, ktoré ste pripojili k svojmu webu.

prístrojová doska, súprava stránok

Keď sa posúvate ďalej nadol, uvidíte ďalšie prehľady o výkonnosti vašich stránok, o rýchlosti vašich stránok v mobilných zariadeniach a stolných počítačoch atď. Časový rámec týchto prehľadov môžete vybrať aj v pravom hornom rohu obrazovky. Ak máte nainštalovaný Adsense, Site Kit vám ukáže aj správy o tom.

Odpojenie jednej služby na mieste súpravy

Site Kit tiež umožňuje odpojiť vaše služby od vašich webových stránok bez akýchkoľvek komplikácií. Stačí ísť na Súprava stránok »Nastavenia» Pripojené služby. Tu vyberte službu, ktorú chcete odpojiť a kliknite na ikonu editovať pod ním.

Súprava stránok

Vpravo máte voľbu Analýza odpojenia pre súpravu lokality. Kliknite na túto možnosť. Zobrazí sa kontextové okno s potvrdením, či ho naozaj chcete odpojiť. Kliknite na tlačidlo Odpojiť. A to je všetko.

Výhody súpravy stránok – čo sa nám na nej páčilo

Súprava stránok je pre vás dobrou voľbou, ak je váš web prepojený s rôznymi službami Google a chcete zobraziť prehľady všetkých týchto služieb na jednom mieste..

Uľahčuje sledovanie a analýzu udalostí na vašom webe. Pomocou tohto doplnku môžete získať všetky základné informácie, ktoré potrebujete o svojom webe, ako napríklad to, ako návštevníci objavili vaše stránky, ich správanie na webe atď..

Namiesto prihlásenia sa na rôzne platformy a prezerania prehľadov jednotlivo vám súprava Sit Kit poskytuje všetky prehľady v jedinečnom a centralizovanom dashboarde. Takže už žiadne prepínanie medzi rôznymi kartami prehliadača.

Nevýhody súpravy lokality – čo chýba

Site Kit má aj niektoré nevýhody. Tu je niekoľko z nich.

 • Na prístrojovej doske ponúka obmedzené informácie: Pretože spája toľko služieb Google s informačným panelom WordPress, môžete zobraziť iba obmedzené informácie z každej z týchto služieb. A niekedy to nestačí, najmä pokiaľ ide o prijímanie veľkých rozhodnutí.
 • Chýba vylepšená integrácia elektronického obchodu: Súprava stránok nemá na vašom webe možnosť sledovať rôzne prvky elektronického obchodu. Vo vašom internetovom obchode napríklad nezobrazí výnosy, priemernú veľkosť objednávky, produkty s najlepším výkonom atď.
 • Nie je k dispozícii žiadna možnosť sledovania formulárov: Súprava stránok vám neumožňuje sledovať rôzne formuláre na vašom webe. Ak chcete sledovať svoje kontaktné formuláre alebo objednávkové formuláre a poznať svoje konverzie, môžete byť sklamaní..

Náš verdikt: Je súprava stránok pre vás to pravé?

Sada lokalít môže byť dobrým riešením pre používateľov, ktorí chcú mať jediný informačný panel s minimálnymi podrobnosťami. Služba Site Kit navyše zhromažďuje informácie z každej služby Google a prehľadne ich prezentuje na jednom mieste.

Ak však chcete v plnej miere využívať služby Google, nemusí byť súprava Site Kit vhodná.

Napríklad, Súprava stránok vám umožňuje iba základné nastavenie služby Google Analytics.

So základným nastavením služby Analytics nebudete dostávať podrobné informácie, ako sú údaje o transakciách elektronického obchodu, údaje sledovania sťahovania, údaje sledovania udalostí a ďalšie. Bude si to vyžadovať alternatívu Site Kit ako MonsterInsights, čo je najkomplexnejší doplnok Google Analytics pre WordPress.

monsterinsights, používateľské prihlasovacie a registračné pluginy

S MonsterInsights môžete získať všetky prehľady, ktoré ponúka súprava stránok, vrátane Google Analytics, Search Console, AdSense a ďalších. Spoločnosť MonsterInsights využíva integráciu služby Google Analytics na sledovanie údajov služby Search Console, údajov služby AdSense, údajov sledovania rýchlosti a ďalšie.

Navyše vám poskytuje ďalšie prehľady, ktoré lokalitná súprava neponúka, vrátane údajov o predaji v elektronickom obchode, údajov o pridružených odkazoch atď..

Viac informácií o MonsterInsights nájdete v našej podrobnej kontrole.

Tak to je všetko. Dúfame, že vám tento článok pomohol. Ak ste si užili našu kontrolu súpravy Google Site Kit, možno vás bude zaujímať, ako nastaviť sledovanie sťahovania v WordPress pomocou Google Analytics.

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 3,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 3,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte súpravu stránok od služby Asistent Google »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map