Soliloquy Review 2020: Je to najlepší doplnok WordPress Slider?

Hľadáte posuvný doplnok pre svoje stránky WordPress? Soliloquy je jedným z najlepších zásuvných modulov WordPress na trhu. V tejto recenzii Soliloquy sa pozrieme na jej vlastnosti, ceny a výkon.


Recenzia soliloquy - najlepší posuvný doplnok WordPress

O spoločnosti Soliloquy

Soliloquy pôvodne vytvoril Thomas Griffin, ten istý duch OptinMonster, najlepší e-mailový marketingový nástroj a Envira Gallery, najlepší doplnok galérie WordPress.

Soliloquy je jedným z najpopulárnejších zásuvných modulov WordPress v oficiálnom úložisku doplnkov WordPress s viac ako 1 miliónom stiahnutí. Od svojho uvedenia v roku 2012 spoločnosť Soliloquy pomáha blogerom, malým podnikom a dokonca aj spoločnostiam z rebríčka Fortune 500 vytvárať prekrásne posúvače WordPress..

V roku 2018 spoločnosť Soliloquy získala podnik Nathan Singh, podnikateľ so sídlom v Houstone v Texase.

Recenzia Soliloquy: Jednoduché a výkonné posúvač WordPress

Soliloquy je 100% citlivý a mobilný prehliadač WordPress. Umožňuje vám vytvárať krásne jazdce WordPress za pár minút bez toho, aby ste museli najímať vývojárov. Sú tiež známe ako najrýchlejší zásuvný modul WordPress na trhu.

V našej recenzii Soliloquy sme vyskúšali ich sľuby, aby ste sa mohli rozhodnúť, či je to správny doplnok WordPress pre váš web..

Čo je zlé na väčšine posúvačov?

Hlavný problém s posúvačmi je v tom, že sú príliš pomalé. Zle kódovaný jazdec môže výrazne zvýšte čas načítania stránky. Ako viete, rýchlosť je jedným z najdôležitejších faktorov v oblasti SEO. Tieto spodné jazdce môžu nielen poškodiť SEO vášho webu, ale môžu tiež zničiť dojem používateľov.

Ďalším problémom je ľahké použitie. Väčšina posúvačov WordPress je dosť komplikovaná a prichádza s množstvom možností zabalených v zle navrhnutom používateľskom rozhraní. Aby ste to urobili správne, budete musieť s posuvníkom zápasiť.

V tejto recenzii Soliloquy sa pozrieme na to, aké rýchle a ľahké je nastavenie. Porovnávame tiež funkcie a ceny.

Ľahko pridajte posúvače do WordPress pomocou aplikácie Soliloquy

Soliloquy je zďaleka najjednoduchšie použiteľný posuvný doplnok WordPress. Krásne sa integruje do používateľského rozhrania WordPress. Na rozdiel od niektorých iných zásuvných modulov sa Soliloquy cíti ako súčasť vášho natívneho prostredia WordPress.

Vytvorenie jazdca pomocou aplikácie Soliloquy

Dôvodom je, že spoločnosť Soliloquy používa rovnaké osvedčené postupy ako samotná služba WordPress. Vďaka tomu je pre používateľov WordPress veľmi štandardný a ľahko použiteľný.

Pridanie snímok do jazdca je neuveriteľne ľahké. Jednoducho odovzdajte snímky alebo ich vyberte z knižnice médií WordPress.

Možnosti konfigurácie sú jednoduché a priame. Každá možnosť je jasne vysvetlená pomocou kontextovej pomoci.

soliloquysettings

Pridanie jazdca na ľubovoľný príspevok a stránku WordPress je prakticky jednoduché. Môžete jednoducho kliknúť na tlačidlo nad editorom príspevkov a vložiť posúvač. Posuvník môžete tiež kdekoľvek pridať pomocou značiek skráteného kódu alebo šablóny.

Podrobné pokyny nájdete v tomto návode, ako na to ľahko vytvárať responzívny jazdec v programe WordPress pomocou aplikácie Soliloquy

Žiarivé rýchle posúvače pomocou soliloquy

Najúžasnejšou vlastnosťou Soliloquy je rýchlosť. Posuvníky vytvorené so zaťažením Soliloquy neuveriteľne rýchlo. Rozdiel je zreteľne viditeľný a vaši používatelia ho ocenia.

Tam sme sa len nezastavili, vlastne sme vytvorili posúvače s rovnakými obrázkami pomocou iných doplnkov a medzi nimi sme testovali. Tu sú naše výsledky:

Slider Plugin
Čas načítania stránky
žiadosti
Veľkosť stránky
monológ1,34 s26945 KB
Posuvník Nivo2,12 s291 MB
meteor2,32 s271,2 MB
Posuvník revolúcie2,25 s291 MB
LayerSlider2,12 s30975 KB

Ako môžete vidieť vo vyššie uvedených výsledkoch, Soliloquy bol v našich testoch najrýchlejšie zavádzajúcim jazdcom WordPress.

Soliloquy najskôr načíta váš krycí posúvač a potom sa ostatné posúva asynchrónne. Pri testoch to nie je len rýchle, ale aj pre vašich návštevníkov.

Posuvníky pripravené na mobil s technológiou Soliloquy

Soliloquy je citlivý a pripravený na mobil hneď po vybalení. Posúvače, ktoré pridáte, budú na stolných počítačoch, tabletoch a dokonca aj v mobilných telefónoch vyzerať rovnako dobre.

Mobilní používatelia rýchlo prevyšujú počet používateľov stolných počítačov pre väčšinu webových stránok WordPress. Ak používate posuvný doplnok, ktorý s mobilom nefunguje, rušíte dojem používateľa veľkému počtu návštevníkov.

Funkcie a doplnky v jazdci Soliloquy

Soliloquy ponúka užívateľom pekné čisté užívateľské rozhranie bez nepokojov. Na rozdiel od iných doplnkov WordPress, ktoré majú príliš veľa možností, Soliloquy ponúka ďalšie funkcie ako doplnky.

Doplnky v hre Soliloquy

Ak chcete použiť ďalšiu funkciu, jednoducho ju aktivujte na stránke s doplnkami. Týmto spôsobom udržujete prehľadnejšie rozhranie posúvača.

Tento prístup tiež zrýchli načítavanie jazdcov. Pretože doplnok načíta iba potrebné skripty a nie všetko, čo je zabalené.

Tu je zoznam doplnkov dostupných pre Soliloquy:

Doplnky s viacerými licenciami

 • Posuvné motívy: Vyberte si zo zoznamu preddefinovaných šablón, aby ste ľahko vytvorili posúvač.
 • Plán: Naplánujte si snímky na konkrétne časové intervaly.
 • Ochrana: Zabráňte používateľom sťahovať vaše snímky zakázaním pravého kliknutia.
 • Instagram: rýchlo importujte svoje obrázky z účtu Instagram.

Doplnky licencií pre vývojárov:

 • WooCommerce: Predávajte viac pomocou interaktívnych posúvačov produktov vo vašom eCommerce obchode.
 • Odporúčaný obsah: Ľahko uvádzajte svoje články na domovskej stránke.
 • Lightbox: Ľahko vytvorte jazdec lightboxu.
 • Kolotoč: Urobte z jazdca citlivý kolotoč.
 • Dynamický: Vytvorte posúvače z rôznych zdrojov.
 • Miniatúry: Pridajte miniatúrne obrázky ako navigáciu pre posúvače
 • Pinterest: Pridajte do posuvného ovládača gombík
 • Posuvník PDF: Zmeňte svoje súbory PDF na nádherné snímky
 • Predvolené: Urýchlite proces vytvárania pomocou predvolených nastavení.
 • CSS: Prispôsobte si vaše posúvače podľa vašich predstáv pomocou vlastných CSS a štýlov.

3 dôvody, prečo kúpiť soliloquy

Teraz, keď sme sa zaoberali rôznymi funkciami Soliloquy, možno sa pýtate, či je Soliloquy tou najlepšou voľbou pre váš web. Tu je niekoľko faktorov, ktoré odlišujú spoločnosť Soliloquy od jej konkurencie:

1. Jednoduché a výkonné

So serverom Soliloquy je vytvorenie úžasného obrázka alebo posúvača videa hračkou. Ak chcete vytvoriť posúvač, stačí len presunúť súbory obrázka alebo videa do poľa Native Slider. Prípadne môžete zvoliť možnosť Externý posúvač, ak chcete odovzdávať obrázky z externého zdroja, napríklad z Instagramu.

soliloquy editor

Ak chcete, môžete obrázky podľa potreby usporiadať a vložiť jazdec kamkoľvek na svoj web. Soliloquy sa dodáva aj s mnohými vopred pripravenými šablónami, ktoré vylepšujú vzhľad jazdca WordPress. Posuvník môžete dokonca prispôsobiť pomocou CSS.

2. Nefunkčný doplnok

Soliloquy prichádza s množstvom funkcií, ktoré vám pomôžu vytvoriť krásne posúvače WordPress tak, ako chcete.

Aby sa rozhranie zbavilo neporiadkov, ponúka Soliloquy ďalšie funkcie ako doplnky. Kedykoľvek potrebujete ďalšiu funkciu, môžete ju aktivovať na stránke s doplnkami.

3. Vysoký výkon

Ak zostanú nedefinované, posúvače môžu byť produktom náročným na zdroje na vašom webe. Z tohto dôvodu odporúčame zvoliť ľahký doplnok, ktorý vyžaduje minimálne zdroje na vytvorenie posúvača WordPress.

Doplnok Soliloquy je vysoko optimalizovaný pre výkon webu a servera. V skutočnosti je to najrýchlejšie zavádzajúci posúvač WordPress v našich testoch.

Jadro doplnku poskytuje iba obmedzené funkcie na vytvorenie základného posúvača WordPress. V závislosti od vašich potrieb sa môžete rozhodnúť pre vyššiu licenciu, aby ste získali pokročilejšie funkcie posúvačov a doplnky.

Podpora a ceny za modul Sliloquy WordPress Slider Plugin

Cena za Soliloquy sa začína od 19 dolárov za licenciu na jeden web bez akýchkoľvek doplnkov. Ich program Multi vám umožňuje prístup k základným doplnkom za 49 dolárov. Ich najpredávanejší plán je však stanovený na 99 dolárov za jeden rok podpory, neobmedzený počet stránok, všetky doplnky a prioritnú podporu..

soliloquy price

Soliloquy má tiež hlavný plán, ktorý vám poskytuje celoživotný prístup k doplnku za 249 USD.

Podporu poskytuje e-mailový podporný systém založený na lístkoch so skvelým obratovým tímom. Doplnok vám tiež poskytuje prístup k podrobnej dokumentácii s krok za krokom a návodmi.

Náš verdikt o soliloquy ako najlepšom doplnku WordPress Slider Plugin

Pokiaľ ide o nadúvanie zabalené v iných zásuvných moduloch, zistili sme, že Soliloquy je požehnaním. Je neuveriteľne rýchly, má pevný kód a čisté používateľské rozhranie. Je to určite jeden z najviac ľahko použiteľných doplnkov WordPress, aký sme kedy videli.

Myslíme si, že si právom zaslúži názov najlepšieho posuvného doplnku WordPress na trhu. Dáme to 5/5 hviezdičiek! Tu je prehľad našich hodnotení recenzií:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte Soliloquy teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map