Sucuri Review 2020: Prečo milujeme Sucuri + Klady a zápory

Máte obavy z toho, že hackeri stiahnu vaše stránky, alebo šíria malware svojim návštevníkom? Potom potrebujete bezpečnostný doplnok, ktorý zaistí bezpečnosť vašich stránok. Sucuri je popredné meno v softvérovej bezpečnosti a ich bezpečnostný doplnok pre WordPress patrí medzi najobľúbenejšie. V našej recenzii Sucuri zistite, či je Sucuri pre váš web vhodný.


Sucuri Recenzia

Prečo by všetky weby WordPress mali mať doplnok zabezpečenia

zatiaľ čo WordPress je bezpečný CMS, bezpečnosť je relatívna – a často záleží na akciách (alebo nečinnosti) používateľov.

WordPress je jedným z najpopulárnejších redakčných systémov, ktorý v súčasnosti beží na 31% všetkých webových stránok. Bohužiaľ, vďaka tomu je obľúbená aj medzi hackermi.

Každý deň sú hackermi napadnuté desaťtisíce webových stránok. Ich cieľom je ukradnúť citlivé údaje, ukradnúť váš server alebo e-mail, odoslať spam alebo spáchať podvod, šíriť malware svojim návštevníkom a ďalšie škodlivé aktivity..

Väčšina používateľov programu WordPress nie je odborníkmi na zabezpečenie a nevie o najlepších spôsoboch zabezpečenia svojich stránok.

Ale použitie bezpečnostného doplnku, ako je Sucuri, vám môže automatizovať a viesť vás procesmi, ktoré by ste mali dodržiavať, aby ste sa bránili hackerom.

O spoločnosti Sucuri

Sucuri Inc je popredná spoločnosť zaoberajúca sa bezpečnosťou webových stránok na svete. Je známy ako balík zabezpečenia, ktorý poskytuje bezpečnostný softvér a služby pre váš web.

Sucuri ponúka výkonný doplnok WordPress, ktorý môžete nainštalovať na ochranu svojich webových stránok pred škodlivým softvérom a hackermi. Vytvára viac vrstiev na ochranu vášho webu pred bezpečnostnými hrozbami. Sucuri má cloudproxy firewall, ktorý pred odoslaním na hostiteľský server obchádza všetku vašu komunikáciu. Blokuje akýkoľvek útok škodlivého softvéru alebo pokus hackerov o vystavenie vašich webových stránok riziku a získate iba skutočných návštevníkov.

Tiež zvyšuje rýchlosť a výkonnosť vašich webových stránok. Sucuri je skvelým doplnkom do zoznamu nevyhnutných doplnkov WordPress.

Prečo Sucuri Security?

Sucuri Inc je renomovaná, celosvetovo uznávaná spoločnosť, ktorá ponúka softvér a služby v oblasti zabezpečenia webových stránok pre firmy všetkých veľkostí po celom svete..

Medzi ich softvérové ​​produkty patrí antivírusový program webových stránok a brána firewall a môžu vám tiež pomôcť:

S doplnkom WordPress Sucuri buďte v bezpečí

Sucuri tiež ponúka bezpečnostný doplnok WordPress, ktorý pomôže zabrániť napadnutiu vašich webových stránok. Ponúka nástroje na nepretržité monitorovanie a kontrolu vášho webu a na pripojenie akýchkoľvek bezpečnostných únikov a medzier.

Medzi jeho vlastnosti patrí:

 • Audit činnosti zabezpečenia: Zaznamenáva všetky aktivity súvisiace s bezpečnosťou na vašom webe vrátane prihlásení, neúspešných pokusov o prihlásenie atď.
 • Monitorovanie integrity súborov: Automaticky zistí akékoľvek zmeny v súboroch.
 • Vzdialené skenovanie škodlivého softvéru: Na vyhľadávanie škodlivého softvéru na vašom webe sa používa skener spoločnosti Sucuri, SiteCheck.
 • Monitorovanie čiernej listiny: Kontroly s motormi čiernej listiny zabezpečujú, aby vaše stránky neboli blokované kvôli problémom so zabezpečením.
 • Efektívne bezpečnostné tvrdenie: Zvýraznenie zabezpečenia odstraňuje zraniteľné miesta, napríklad odstránenie displeja verzie WordPress a ochranu adresára odovzdaných súborov.
 • Post-Hack bezpečnostné akcie: Kontrolný zoznam akcií, ktoré by ste mali podniknúť v prípade ohrozenia vašich stránok.
 • Bezpečnostné upozornenia: Prispôsobte, ako a ako často ste dostali oznámenia o všetkých vyššie uvedených činnostiach.

Ako nastaviť Sucuri na svojich stránkach

Po inštalácii a aktivácii doplnku Sucuri sa zobrazí upozornenie, že na úplné aktivovanie všetkých jeho funkcií je potrebné vygenerovať bezplatný kľúč API..

Sucuri Review - generujte API

Kliknite na ikonu Vygenerujte kľúč API a postupujte podľa pokynov v kontextovom okne.

To je všetko! Doplnok sa automaticky nakonfiguruje.

Teraz môžete prejsť na Sucuri Security »Nastavenia prispôsobiť možnosti, ak chcete. Pravdepodobne budete chcieť skontrolovať nastavenia upozornení v časti Nastavenia »Výstrahy karty.

Ak chcete na webe skontrolovať prítomnosť škodlivého softvéru, jednoducho prejdite na stránku Bezpečnosť Sucuri »Skenovanie malwaru a kliknite na ikonu Skenovanie webových stránok gombík.

Sucuri Review - vyhľadajte malware

Kliknutím na jednotlivé karty zobrazíte podrobnosti o svojich výsledkoch.

Sucuri Review - zobrazenie výsledkov skenovania

Ak kliknete na Bezpečnosť Sucuri »Kalenie, zobrazí sa vám zoznam možností na zvýšenie bezpečnosti vašich webových stránok. Mnohé sú v predvolenom nastavení povolené, ale môžete ich posúvať a zistiť, či sú nejaké ďalšie, ktoré chcete povoliť.

Sucuri Review - tvrdenie

pod Bezpečnosť Sucuri »Post-Hack je návod, ktorý vás prevedie krokmi, ktoré by ste mali podniknúť v prípade napadnutia vašich webových stránok.

Môžete tiež skontrolovať najnovšie prihlasovacie údaje používateľov Sucuri Security »Posledné prihlásenie.

Utiahnite zabezpečenie pomocou webového servera Sucuri

Verzia Pro obsahuje webovú bránu spoločnosti Sucuri, ktorá je reverzným serverom proxy, ktorý filtruje všetku vašu komunikáciu prostredníctvom jedného z rôznych miest prítomnosti (POP) po celom svete..

Inštaláciou firewallu umožníte Sucuri vidieť všetku prichádzajúcu komunikáciu a aktívne chrániť svoju webovú stránku pred DDoS, hrubou silou a inými útokmi..

Získate tiež podrobnejšie správy o stave svojich stránok a bezpečnostných opatreniach.

Dokumentácia a podpora

Spoločnosť Sucuri udržuje na svojich webových stránkach obrovskú vedomostnú základňu so všetkými informáciami a návodmi, ktoré budete potrebovať na zaistenie bezpečnosti svojich stránok pomocou doplnkov. Majú tiež blog, na ktorom uverejňujú bezpečnostné tipy.

Bezplatnú verziu doplnku môžete zverejniť na fóre podpory WordPress.org. Vývojári tu pôsobia a väčšina vlákien na ne reaguje rýchlo a rýchlo ich vyrieši.

Verzia doplnku Pro obsahuje zákaznícku podporu vývojárov prostredníctvom vstupeniek na podporu a existuje dokonca obchodný plán, ktorý zahŕňa podporu živého chatu.

Bezpečnosť Sucuri vs. iThemes

Ak hľadáte najkomplexnejší bezpečnostný doplnok pre WordPress, Sucuri je to, čo potrebujete.

Aj keď iThemes Security a Sucuri majú veľa rovnakých funkcií na zabezpečenie vášho webu WordPress, Sucuri s bránou na úrovni DNS presahuje rámec iThemes Security..

Ak vaše stránky trpia pomalými rýchlosťami načítania v dôsledku útokov DDoS, útokov hrubou silou, spamu alebo iných útokov, musíte skutočne riešiť bezpečnosť na úrovni hostiteľského servera..

Viac informácií o tom si môžete prečítať v príspevku WPBeginnera „Ako nám Sucuri pomohol zablokovať 450 000 útokov WordPress za 3 mesiace“.

Ak však nemáte rozpočet na prémiový bezpečnostný doplnok, môžete uprednostniť iThemes Security, ktoré má o niečo príjemnejšie používateľské rozhranie pre začiatočníkov. Ďalšie podrobnosti nájdete v našej recenzii zabezpečenia iThemes.

Ďalšou obľúbenou možnosťou zabezpečenia WordPress je WordFence. Veríme, že WordFence však nie je najlepšou voľbou. Prečo je prečítané v našej kontrole zabezpečenia WordFence.

Mali by ste si prečítať aj konečnú príručku zabezpečenia WordPress, kde nájdete ďalšie podrobnosti.

Ak si kúpite Sucuri na ochranu svojej webovej stránky WordPress?

Diskutovali sme o funkciách, funkčnosti a flexibilite, ktoré Sucuri ponúka svojim používateľom. Balík zabezpečenia spoločnosti Sucuri poskytuje najlepšie zabezpečenie na ochranu vašich webových stránok pred škodlivým softvérom a hackermi.

Pozrime sa na 3 kľúčové faktory, ktoré vás prinútia okamžite kúpiť Sucuri.

1. Najkomplexnejšie bezpečnostné riešenie

Spoločnosť Sucuri je známa tým, že je najkomplexnejším a najúčinnejším bezpečnostným riešením na ochranu vašich webových stránok pred hrozbami. Nielenže vás chránia, ale prijímajú aj preventívne opatrenia, aby zabránili podľahnutiu vašej webovej stránky a poškodili všetky útoky na úrovni servera skôr, ako o nich budete vedieť..

Jedným z bežných príkladov bol problém zraniteľnosti Elegant Themes. Spoločnosť Sucuri chránila stovky tisíc webových stránok opravovaním svojich serverov dávno predtým, ako používatelia aktualizovali svoje témy a doplnky.

Sucuri má sledovaciu funkciu, ktorá vedie protokoly pre každú aktivitu. To znamená, že vždy môžete zistiť, čo sa deje s vašim webom, a ľahko vyriešiť problémy. Mal by tiež vykonávať včasné audity zabezpečenia webových stránok, aby váš web nebol chránený pred zraniteľnými miestami.

2. Zabezpečenie WordPress

Sucuri posilňuje zabezpečenie WordPress pomocou funkcie kalenia jedným kliknutím. Na overenie aktivít na vašom webe môžete tiež použiť doplnok Audit WordPress.

Sucuri poskytuje skenovanie na úrovni servera a chráni vaše webové servery WordPress pred útokmi. Okrem toho monitorujú nové a potenciálne bezpečnostné hrozby. O týchto problémoch s bezpečnosťou informujú hlavný tím WordPress a pracujú bok po boku, aby opravili servery. Tím spoločnosti Sucuri je tiež prepojený s témami tretích strán a doplnkami na ich aktualizáciu o útokoch a hackeroch.

Opravy slabých miest na úrovni brány firewall a chránia váš web pred všetkými bezpečnostnými problémami.

3. Bezchybná podpora

Sucuri má zákaznícku podporu 24/7, čo znamená, že vždy nájdete svoj tím k dispozícii. Svojim prémiovým používateľom tiež ponúkajú funkciu okamžitého chatu. Inžinieri spoločnosti Sucuri sú vždy v kontakte s novým vývojom a informujú svojich zákazníkov o bezpečnostných hrozbách.

Môžete sa spoľahnúť na ich tím podpory, ktorý vám pomôže chrániť vaše webové stránky pred útokmi.

Teraz, keď sme diskutovali o dôvodoch nákupu Sucuri, pozrime sa na ich cenové plány.

Ceny za Sucuri

Sucuri ponúka 3 cenové plány pre osobné webové stránky. Všetky tieto plány majú rôzne ceny a vlastnosti. Tieto tri plány sú rozdelené do kategórií Basic, Professional a Business.

Plány cien Sucuri

ich základné plán je cenovo dostupný a každých 12 hodín prehľadáva vaše webové stránky kvôli kontrole zabezpečenia. Je dodávaný s certifikátom SSL šifrovania a stojí 199,99 dolárov ročne.

Profesionálny plán má menej intervalov na skenovanie vašich webových stránok. Kontroluje sa každých 6 hodín, aby chránil vaše webové stránky WordPress pred bezpečnostnými hrozbami. Okrem toho prichádza s vlastným certifikátom SSL a stojí 299,99 dolárov ročne.

Najpokrokovejším a najsilnejším plánom spoločnosti Sucuri je ich podnikateľský plán. Má najrýchlejšiu reakciu na bezpečnostné hrozby a útoky. Ak si zakúpite tento plán, prichádza s okamžitou podporou chatu s tímom Sucuri, upozorneniami na čiernej listine, rozšírenou ochranou DDoS a oveľa viac. Tento plán stojí 499,99 dolárov ročne.

Všetky 3 plány však zahŕňajú neobmedzené čistenie škodlivého softvéru, webový firewall (WAF), schopnosť predchádzania útokom, odstránenie čiernej listiny a ochranu pred hackermi..

Náš verdikt

Sucuri je vynikajúcou možnosťou na zaistenie bezpečnosti vašich webových stránok WordPress pred všetkými druhmi útokov, najmä ak máte rozpočet na profesionálnu verziu. Žiadny iný bezpečnostný doplnok neponúka bránu firewall na úrovni DNS.

Dávame Sucuri 4,6 z 5 hviezdičiek. Tu je prehľad našich hodnotení recenzií:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Half 4,6 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 3,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Získajte Sucuri teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map