Tvorca stránok podľa hodnotenia SiteOrigin: najlepší bezplatný tvorca stránok?

Chcete rýchlo a ľahko vytvoriť zložité rozloženie stránky so stĺpcami, miniaplikáciami atď.? Dajte Tvorca stránok spoločnosti SiteOrigin plugin vyskúšať. V našej recenzii Tvorca stránok od spoločnosti SiteOrigin zistíte, ako vám tento bezplatný doplnok môže pomôcť pri zostavovaní responzívneho rozloženia stránky pomocou widgetov, bez potreby kódovania..


Tvorca stránok podľa kontroly lokality SiteOrigin

O nástroji SiteOrigin Page Builder

SiteOrigin je téma WordPress a rozbočovač pluginov, ktorý vám umožňuje ľahko vytvoriť vysoko prispôsobenú webovú stránku. Page Builder je ľahko použiteľný doplnok WordPress od spoločnosti SiteOrigin, ktorý vám umožní bez námahy vytvárať ohromujúce stránky WordPress bez toho, aby ste si najali vývojára..

Je dodávaný s jednoduchým drag and drop rozhraním, ktoré vyzerá podobne ako rozhranie WordPress. Vďaka tomu sa rýchlo prispôsobí vášmu pracovnému postupu s minimálnou krivkou učenia.

Prečo používať nástroj na tvorbu stránok od spoločnosti SiteOrigin?

Ak ste sa niekedy pokúsili vytvoriť zložitejšiu stránku ako blogový príspevok zameraný na text, viete, že je vstavaná Vizuálny editor WordPress nie je na túto úlohu.

Chcete svoj obsah rozdeliť do responzívnych stĺpcov, používať widgety priamo na svojich stránkach alebo si vytvoriť vlastné šablóny rozloženia? Potom budete potrebovať doplnok typu Tvorca stránok spoločnosti SiteOrigin.

Doplnok Tvorca stránok SiteOrigin je nástrojom drag and drop, ktorý vám umožňuje vytvárať zložité rozloženia stránok pomocou vlastných vstavaných miniaplikácií WordPress a množstva ďalších miniaplikácií z lokality SiteOrigin. Svoje widgety môžete nastaviť v riadkoch a stĺpcoch, ktoré ovládate veľkosť a pomer.

Medzi dostupné widgety patrí:

 • tlačidla
 • textový editor
 • zoznam funkcií s ikonami úžasných písiem
 • Google Mapy
 • obraz
 • kolotoč
 • posuvník obrázkov a videa
 • uverejniť obsah
 • prispôsobiteľné post slučky

SiteOrigin vytvára témy a doplnky pre WordPress. Majú tiež k dispozícii množstvo bezplatných tém, ktoré sú navrhnuté tak, aby fungovali s doplnkom Page Builder.

Skontrolujte tiež: Náš zoznam tvorcov najčastejších stránok.

Ako začať s tvorcom stránok

Nainštalujte a aktivujte doplnok, ktorý je k dispozícii zadarmo v adresári WordPress.org.

V predvolenom nastavení ho môžete použiť na príspevky alebo stránky (môžete to zmeniť pod Nastavenia »Tvorca stránok Ak chceš).

Môžete začať vytvorením nového príspevku alebo stránky. Vo vizuálnom editore sa vpravo vedľa bežných kariet Visual a Text zobrazí nová karta.

Recenzia stránky Tvorca stránky podľa SiteOrigin - tab

Kliknite na ikonu Tvorca stránok kartu a zobrazí sa výzva na pridanie miniaplikácie, riadku alebo preddefinovaného rozloženia.

Recenzia stránky Tvorca stránky podľa SiteOrigin - nová stránka

Môžete si vybrať zo svojich existujúcich miniaplikácií WordPress alebo miniaplikácií zahrnutých do doplnku Page Builder, ako je napríklad obsah príspevku, obrázky alebo posuvníky. Ak pridáte miniaplikáciu, automaticky ju vloží do nového riadku.

Tvorca stránok podľa SiteOrigin Review - widgety

Ak vyberiete miniaplikáciu SiteOrigin, zobrazí sa výzva na inštaláciu doplnku SiteOrigin Widgets Bundle, ktorý je tiež bezplatný.

Ak chcete vytvoriť riadok s viac ako jedným stĺpcom, kliknite na ikonu Pridať riadok Tlačidlo. Môžete si zvoliť počet stĺpcov a ich vzájomný pomer.

Tvorca stránok podľa kontroly lokality SiteOrigin - pridajte riadok

Môžete tiež upraviť riadok a pridať stĺpce. Ak ju chcete upraviť, kliknite na ikonu kľúča nad riadkom. Môžete tiež umiestniť kurzor myši na ľubovoľný widget a upraviť ho alebo odstrániť.

Ak chcete používať rozloženia, musíte povoliť adresár. Získate tak prístup k 16 rôznym preddefinovaným rozloženiam. Môžete tiež importovať a exportovať svoje vlastné rozloženia.

Ak chcete upraviť stránku z prednej časti vášho webu, môžete kliknúť na ikonu Živý editor počas úpravy alebo prezerania stránky. Živý editor vám tiež umožňuje zobraziť ukážku stránky v 3 rôznych veľkostiach obrazovky.

Tvorca stránok podľa SiteOrigin Review - live editor

Dokumentácia a podpora

SiteOrigin poskytuje množstvo skvelých videí a návodov so snímkami obrazovky, ktoré vám pomôžu začať. Majú tiež články o integrácii tém a pokročilejších nastaveniach a funkciách.

Page Builder sa aktívne rozvíja a vítajú prispievateľov na GitHub. SiteOrigin sa zaväzuje, že doplnok bude vždy k dispozícii zadarmo.

Poskytujú tiež bezplatnú podporu na oficiálnych fórach SiteOrigin a môžete získať e-mailovú podporu zahrnutú do SiteOrigin Premium.

Získajte viac s produktom SiteOrigin Premium

SiteOrigin taktiež ponúka prémiové členstvo, ktoré vám poskytuje prístup k ďalším doplnkom doplnkov a rýchlejšej e-mailovej podpore.

SiteOrigin Premium obsahuje:

 • Vylepšený nástroj na tvorbu stránok: Vytvorte vlastné typy príspevkov, pridajte animácie CSS a ďalšie.
 • Balíčkové doplnky pre widgety: Zahŕňa viac miniaplikácií pre vaše rozloženia, vrátane polí kontaktných formulárov, rozšírených sociálnych miniaplikácií atď.
 • Vylepšenia motívu: Odstráňte atribúty SiteOrigin, získajte komentáre ajaxu a ďalšie.

K dispozícii sú rôzne jednoročné licencie v závislosti od toho, na koľkých stránkach ich chcete používať.

Tvorca stránok podľa SiteOrigin verzus WPBakery

Tvorca stránok spoločnosti SiteOrigin a WPBakery Page Builder (predtým Visual Composer) sú 2 najobľúbenejšie zásuvné moduly na vytváranie a ukladanie stránok pre WordPress.

WPBakery Page Builder je prémiový doplnok dostupný na CodeCanyon. Funguje to veľmi podobne ako Page Builder, s „prvkami“ namiesto „miniaplikácií“. Umožňuje tiež upravovať stránku z prednej alebo zadnej strany vášho webu.

Program WPBakery Page Builder obsahuje omnoho viac prvkov, ako má modul Page Builder, ktorý obsahuje widgety, a poskytuje pre tieto prvky pokročilejšie možnosti. K dispozícii sú tiež stovky doplnkov na rozšírenie funkcií a pridanie ďalších prvkov a možností.

WPBakery Page Builder sa tiež javí byť trochu viac užívateľsky prívetivý a má modernejší, plochý dizajn. Porovnajte vzhľad svojich tlačidiel, napríklad:

Page Builder by SiteOrigin Review - tlačidlo

Predvolené tlačidlo nástroja na tvorbu stránok podľa lokality SiteOrigin

Tvorca stránok podľa kontroly lokality SiteOrigin

Predvolené tlačidlo WPBakery Page Builder

Počet možností v nástroji WPBakery Page Builder môže byť spočiatku trochu ohromujúci, ale hodia sa, ak chcete vytvoriť zložitejšie stránky..

Viac informácií nájdete v našej úplnej kontrole WPBakery Page Builder.

Tvorca cien SiteOrigin Page Builder

tvorba ceny pre stránky

Jadro plugin je úplne zadarmo na použitie. Je k dispozícii na stiahnutie z úložiska WordPress.
Za pouhých 29 dolárov si môžete kúpiť prémiový balík doplnkov, ktoré zvyšujú funkčnosť nástroja Page Builder.

Ak chcete použiť až 5 webových stránok, môžete získať obchodný plán za 49 dolárov. Za neobmedzenú licenciu na webové stránky môžete získať plán pre vývojárov za 99 dolárov.

Náš rozsudok o používaní nástroja SiteOrigin Page Builder

Ak potrebujete iba základný bezplatný nástroj na vytváranie stránok, skvelou voľbou je Nástroj na tvorbu stránok od spoločnosti SiteOrigin. Je aktívne vyvíjaný a podporovaný a používateľské rozhranie je dostatočne intuitívne na rýchle spustenie. Majú tiež podrobnú dokumentáciu, a to vo forme videa aj tutoriálu.

Dáme Tvorca stránok spoločnosti SiteOrigin 4 z 5 hviezdičiek. Tu je prehľad našich hodnotení recenzií:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 3,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte Nástroj na tvorbu stránok podľa stránok SiteOrigin »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map