Všetko v jednom SEO Pack

Hľadáte doplnok SEO pre svoju webovú stránku WordPress? Všetko v jednom SEO Pack je populárny SEO plugin WordPress, ktorý používa viac ako milión webových stránok. V tomto prehľade SEO All-One SEO sa pozrieme na jeho vlastnosti, výkon a jednoduchosť použitia.


Recenzia všetko v jednom balíčku SEO

Naozaj potrebujete doplnok SEO pre WordPress?

Od mnohých začiatočníkov sme počuli, že prečo potrebujú SEO zapojiť? Vyhľadávacie nástroje sú hlavným zdrojom prenosu väčšiny webových stránok na internete. Každý deň sa na internete objavujú tisíce nových webových stránok, ktoré súťažia o najvyššie hodnotenie vo výsledkoch vyhľadávania.

Páči sa mi alebo nie tie kľúčové slová, v ktorých sa váš web zobrazuje vo výsledkoch, sú pre mnoho ďalších firiem a webových stránok hodnotné. Zlepšujú svoje SEO, aby s vami mohli súťažiť o hodnotenie týchto výsledkov.

Možno vás tiež prekvapí, keď zistíte, koľko prevádzky vám chýba, ak svoju stránku neoptimalizujete správne.

Doplnok SEO vám pomôže vytvoriť web, ktorý je priateľský pre vyhľadávače. Pomáha vám objaviť nové publikum a zvýšiť návštevnosť a predaj z vášho webu.

Podrobné nastavenia SEO so všetkým v jednom balíčku SEO

Ako už názov napovedá, všetko v jednom balíčku SEO sa snaží stať sa komplexným balíkom SEO. Je to výkonný doplnok s množstvom funkcií a možností. Stačí navštíviť Všetko v jednom SEO »Všeobecné nastavenia na konfiguráciu globálnych nastavení doplnku.

Stránka so všeobecnými nastaveniami pre doplnok All in One SEO Pack

Samotná stránka všeobecných nastavení má rôzne sekcie, ktoré môžete nastaviť pri posúvaní nadol. Má domovskú stránku, názov, vlastné typy príspevkov, kľúčové slovo, zobrazenie, noindex, rozšírené nastavenia atď.

Všetko v jednom balíčku SEO vám tiež umožňuje overiť váš účet nástrojov správcu webu na stránke Všeobecné nastavenia. Môžete tiež pridať svoje ID Google Analytics, aby ste ľahko nastavili Google Analytics na svojich webových stránkach.

Pozri sa na toto používateľská príručka pre balík SEO All in One pre podrobné pokyny.

Nastavenia SEO pre typy obsahu vo WordPress

Balík SEO All in One pridáva pod editorom príspevkov vlastné meta box pre každý typ obsahu (príspevky, stránky alebo vlastné typy príspevkov). Pomocou tohto meta boxu môžete definovať vlastný názov pre každý príspevok, pridať meta popis a kľúčové slová.

Všetko v jednom nastavení príspevku SEO Pack

Okrem základných metaznačiek môžete tiež upravovať niekoľko pokročilých aspektov vašej stránky alebo zverejňovať príspevky SEO. Všetko v jednom SEO vám umožňuje nastaviť značku noindex, nastaviť kanonickú webovú adresu, vylúčiť z nej sitemap a mnoho ďalších možností. Odporúčame vám, aby ste ich nemenili, kým nebudete vedieť, čo robíte.

Správca funkcií s balíkom Vše v jednom SEO

Niektoré funkcie doplnku nie sú v predvolenom nastavení aktivované. Musíte navštíviť Všetko v jednom SEO »Správca funkcií aby ste ich aktivovali. V správcovi funkcií môžete povoliť alebo zakázať nasledujúce moduly:

 • Súbory XML
 • Sociálna meta
 • robots.txt
 • Editor súborov
 • dovozca & vývozca
 • Bad Bot Blocker
 • Perfomance (predvolene aktivovaný)

Aktiváciou modulu sa do ponuky doplnku pridá jeho vlastná stránka nastavení. Túto stránku môžete navštíviť a nakonfigurovať konkrétnu funkciu a správanie sa na vašich stránkach.

Nastavenie súborov XML Sitemap vo všetkých doplnkoch SEO pre všetky

All in One SEO Pack vs Yoast SEO

Yoast SEO a All in One SEO Pack sú dva najobľúbenejšie doplnky WordPress SEO na trhu. Doplnky majú svojich fanúšikov a používateľov, ktorí ich považujú za nevyhnutné pre svoje webové stránky.

Obaja ponúkajú výkonné funkcie. Ale ak ste používateľom SEO, môžete vynechať niekoľko funkcií.

 • Analýza obsahu v doplnku Yoast SEO, ktorý zobrazuje skóre SEO a odporúčania, ako ho vylepšiť.
 • strúhanka
 • Optimalizácia informačných kanálov RSS
 • Indexovanie termínov taxonómie jemného doladenia
 • A niekoľko ďalších funkcií

Podrobnú analýzu nájdete v našej úplnej recenzii SEO.

Tiež sme si všimli, že SEO služby All in One obsahuje vyčerpávajúci zoznam možností na každej stránke nastavení. Doplnok žiada používateľov, aby na každej stránke urobili príliš veľa rozhodnutí, čo je ohromujúce.

Používateľské rozhranie All in One SEO je očami. Vyžaduje si to, aby sa používatelia veľa posúvali a keď sa posúvajú, minuli vyššie uvedené informácie, ktoré sú teraz neviditeľné. Vďaka tomu sa používatelia pri nastavovaní zdĺhavej stránky s nastaveniami cítia mimo kontextu.

Možnosti tvorby cien a podpory pre všetkých v jednom SEO

Všetko v jednom SEO má rozsiahlu online dokumentáciu, ako aj inline kontextovú dokumentáciu zabudovanú priamo do doplnku.

Používatelia môžu získať prémiovú podporu a ďalšie funkcie za 39 dolárov a potom 10 dolárov mesačne alebo 49 dolárov každý rok. Prémiovú podporu ponúkajú doplnkové fóra podpory, videonávody a e-mail.

Rovnako ako u mnohých bezplatných doplnkov nie je zaručená bezplatná podpora pre tento doplnok.

Náš verdikt

Balíček SEO v jednom ponúka komplexnú sadu funkcií, ktoré sa stanú vašim zdrojom SEO. Nemusí byť najľahšie nastaviť a použiť nástroj SEO. Začiatočníkom, ktorí nie sú oboznámení s SEO žargónom, môže byť dosť ťažké. Dáme to 3,4 z 5 hviezdičiek.

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star HalfHodnotenie hviezdičkou je prázdne 3.5 / 5.0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 3,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 3,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 3,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Získajte všetko v jednom balíčku SEO »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map