WordFence Security

Szukasz wtyczki zabezpieczającej WordPress? WordFence Security to jedna z najpopularniejszych wtyczek bezpieczeństwa WordPress na rynku. W tym przeglądzie WordFence Security przyjrzymy się jego funkcjom i wydajności, aby dowiedzieć się, czy jest to naprawdę najlepsza wtyczka bezpieczeństwa WordPress na rynku.


Przegląd bezpieczeństwa WordFence

Dlaczego potrzebujesz wtyczki zabezpieczającej WordPress

WordPress to najpopularniejszy na świecie system zarządzania treścią. Obsługuje ponad 25% wszystkich stron internetowych. Ta ogromna liczba sprawia, że ​​jest popularnym celem ataków złośliwych, hakerstwo próby, wstrzyknięcie kodu itp.

Większość użytkowników WordPress nie jest programistami ani ekspertami w zakresie bezpieczeństwa online. Istnieje kilka najlepszych praktyk bezpieczeństwa, które można zastosować, takich jak regularne tworzenie kopii zapasowych, używanie silnych haseł itp.

Będziesz potrzebować wtyczki bezpieczeństwa WordPress do zaawansowanych rzeczy, takich jak skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, blokowanie podejrzanych działań lub monitorowanie bezpieczeństwa witryny.

Powiedziawszy to, rzućmy okiem na to, jak WordFence Security chroni twoją witrynę przed typowymi zagrożeniami.

Konfigurowanie wtyczki WordFence Security

Wtyczka WordFence Security jest dostępna zarówno w wersji darmowej, jak i płatnej. Wersja płatna ma dodatkowe funkcje i wsparcie premium. Darmowa wersja jest również użyteczna i właśnie tego użyjemy do recenzji.

Wtyczka WordFence Security działa od razu, a ustawienia domyślne powinny działać w przypadku większości stron internetowych. Wtyczka ma również stronę ustawień, na której można skonfigurować wtyczkę, aby spełniała własne wymagania.

Po prostu odwiedź WordFence »Opcje strona, aby skonfigurować ustawienia wtyczek.

Konfigurowanie wtyczki WordFence Security do WordPress

WordFence Security to bardzo potężna wtyczka oferująca szeroki zestaw funkcji i opcji. Najpierw skonfigurujesz podstawowe opcje wtyczek. Obejmuje to włączanie lub wyłączanie podstawowych funkcji wtyczki oraz podawanie dodatkowego adresu e-mail dla alertów.

Strona opcji zaawansowanych umożliwia zmianę sposobu działania i działania wtyczki w witrynie. Najpierw masz alerty, możesz włączyć lub wyłączyć zdarzenia, o których chcesz otrzymywać powiadomienia. Jeśli prowadzisz ruchliwą stronę internetową, będziesz otrzymywać wiele e-maili od zabezpieczeń WordFence w formie alertów. Wiele z tych alertów nie jest szkodliwym działaniem.

Następnie są reguły zapory i reguły skanowania. Tutaj możesz powiedzieć wtyczce, które pliki i katalogi mają przeskanować i dostosować zachowanie zapory. Nie zmieniaj tych opcji, chyba że wiesz, co robisz.

Po zakończeniu nie zapomnij kliknąć przycisku Zapisz zmiany.

Skanuj swoją witrynę w poszukiwaniu zagrożeń za pomocą WordFence Security

WordFence Security jest wyposażony w potężne narzędzie do skanowania. Po prostu odwiedź WordFence »Skanuj aby zainicjować skanowanie. WordFence sprawdzi Twoją witrynę WordPress pod kątem typowych zagrożeń, takich jak backdoory, złośliwy i podejrzany kod, Zastrzyk MySQL itp.

Po zakończeniu skanowania pokaże liczbę znalezionych problemów. Przy każdym numerze zobaczysz szczegółowe informacje na ten temat wraz z praktycznymi poradami, jak to naprawić.

Wyniki skanowania WordFence Security

WordFence to jedna z najpopularniejszych wtyczek WordPress używanych przez ponad milion stron internetowych. Zbierają dane z witryn WordPress na całym świecie. Pomaga im skutecznie uczyć się o nowych zagrożeniach i jak je wykryć.

Jednak fora WordPress są pełne mieszanych recenzji użytkowników, którzy faktycznie korzystają z wtyczki. Czasami wyłapuje backdoory i złośliwy kod, którego nie skanują inne skanery. Czasami może ich nie wykryć. Zawsze najlepszą strategią jest nie poleganie na jednym narzędziu, jeśli podejrzewasz, że bezpieczeństwo Twojej witryny może zostać naruszone.

Monitoruj ruch na żywo dzięki WordFence Security

Duża liczba ruchu w dowolnej witrynie pochodzi z automatycznych botów, takich jak roboty wyszukiwarek, roboty wyszukiwania danych i automatyczne roboty spamujące. To jest całkiem normalne i nie ma powodów do paniki.

Jeśli jednak twoja strona jest atakowana przez DDOS, zauważysz bombardowanie trafieniami z określonego IP na twoją stronę. Korzystając z narzędzia ruchu na żywo w WordFence Security, możesz monitorować te adresy IP w czasie rzeczywistym i blokować je.

Chociaż informacje gromadzone przez to narzędzie mogą być bardzo pomocne, nie pomagają właścicielowi witryny zbytnio. Większość botów atakujących używa różnych zakresów adresów IP rozproszonych w różnych sieciach na całym świecie. Bardzo trudno jest skutecznie blokować adresy IP.

Zaraz po zablokowaniu sieci IP sieć botów przełącza się na inną sieć. To niekończąca się gra, w której nie można wygrać, ręcznie monitorując i blokując rzeczy samodzielnie.

Ceny i wsparcie dla WordFence Security

Podstawowa wtyczka WordFence Security jest dostępna za darmo. Ceny wersji premium zaczynają się od 39 USD rocznie. Istnieją różne opcje cenowe dla licencji zbiorczych.

Obsługę darmowej wersji wtyczki zapewniają oficjalne fora WordPress.org. Bezpłatne wsparcie jest ograniczone i nie jest gwarantowane. Wsparcie premium zapewnia system sprzedaży biletów oparty na wiadomościach e-mail.

Dostępna jest dokumentacja na temat korzystania z różnych narzędzi we wtyczce WordFence Security na oficjalnej stronie internetowej.

Nasz werdykt w sprawie WordFence Security Plugin

Wtyczka WordFence Security to dobra opcja do podstawowej konfiguracji zabezpieczeń WordPress. Jednak nie jest to najlepsza wtyczka bezpieczeństwa WordPress.

To powoduje znaczne obciążenie twojego serwera. Może to mieć wpływ wydajność Twojej witryny jeśli korzystasz ze wspólnego hostingu. Bałagan z danymi WordPress i przechowuje wiele informacji w bazie danych.

Interfejs użytkownika wtyczki nie jest tak świetny. Uważamy, że można to trochę posprzątać. Strona opcji jest przytłaczająca i jest po prostu zbyt wiele opcji.

(Jeśli szukasz alternatywnej wtyczki bezpieczeństwa, sprawdź naszą recenzję iThemes Security).

Dajemy WordFence Security 3 na 5 gwiazdek. Oto podział naszych ocen:

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pustaGwiazdka pusta 3,0 / 5,0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pustaGwiazdka pusta 3,0 / 5,0

Wydajność
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pustaGwiazdka pusta 3,0 / 5,0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullGwiazdka pustaGwiazdka pustaGwiazdka pusta 2,0 / 5,0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

Uzyskaj WordFence Security teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map