WPForms Review 2020: Stojí to za humbuk? [Musíte prečítať]

Už vás nebaví vytváranie kontaktných formulárov s nafúknutými a buggy pluginmi WordPress? Pravdepodobne ste neskúšali WPForms, plugin pre formuláre, ktorý je pre začiatočníkov najpriaznivejší pre ekosystém WordPress. V tejto recenzii WPForms sa pozrieme na jej vlastnosti, doplnky a to, čo robí WPForms najintuitívnejším doplnkom WordPress na trhu..


Recenzia WPForms

Prečo váš web potrebuje doplnok na tvorbu formulárov

Každá webová stránka WordPress vyžaduje doplnok kontaktných formulárov, bez ohľadu na jeho výklenok alebo prenos.

Použitie kontaktného formulára vás ochráni pred spammermi a hackermi. Svoju stránku WordPress môžete zaistiť bezpečnejšie pomocou kontaktného formulára namiesto zobrazenia e-mailovej adresy. Týmto spôsobom chránite svoj e-mail pred spammermi, ktorí posielajú nechcené ponuky a phishingové e-maily.

Používanie formulárov tiež šetrí váš čas. Pomocou kontaktného formulára môžete určiť, aké potrebné podrobnosti potrebujete, keď vás vaši návštevníci a potenciálni zákazníci oslovia.

Najlepšie doplnok formulára WordPress vám tiež umožní zahrnúť do kontaktného formulára ďalšie funkcie, ako je začiarkavacie políčko predplatenia e-mailového spravodajstva. Pomôže vám to sledovať vyhliadky a budovať s nimi dlhodobý vzťah.

Ľahko vytvárajte formuláre WordPress v minútach

Vytváranie online formulárov vo WordPress nebolo nikdy jednoduchšie vďaka WPForms.

WPForms často tvrdí, že existuje pre staviteľov formulárov WordPress najprijateľnejších pre začiatočníkov, ktorý existuje, a veľmi zdôrazňuje, aké pohodlie ponúka pri zostavovaní formulára WordPress.

S aplikáciou WPForms nemusíte najať vývojára WordPressu ani sa len dotknúť jediného riadku kódu, aby ste vytvorili formulár WordPress. Mali by ste byť schopní vytvoriť formulár v priebehu niekoľkých minút bez ohľadu na to, či chcete vytvoriť jednoduchý kontaktný formulár alebo komplexný formulár, napríklad registračný alebo platobný formulár..

Žije WPForms podľa svojho humbuku tým, že je najviac vytvárajúci formuláre WordPress pre začiatočníkov? Pozrime sa:

1. Výkonný a užívateľsky prívetivý nástroj WordPress Form Builder

Pomocou ľahko použiteľného drag and drop Builderu WPForms môžete vytvárať akékoľvek formy za pár minút bez toho, aby ste sa museli dotknúť akéhokoľvek kódu..

wpforms review

Pridanie a odstránenie polí formulára je možné vykonať jediným kliknutím. Navyše môžete polia ľahko usporiadať podľa svojich potrieb pomocou drag and drop.

2. Stovky šablón formulárov na výber

šablóny formulárov wpforms

V prípade WPForms nemusíte nutne vytvárať formulár WordPress od nuly. Jadro doplnku je dodávané s niekoľkými preddefinovanými šablónami formulárov, z ktorých si môžete vybrať napríklad:

 • Prázdny formulár
 • Jednoduchý kontaktný formulár
 • Vyžiadajte si cenovú ponuku
 • Darcovský formulár
 • Fakturačný / objednávkový formulár
 • Registračný formulár na odber noviniek
 • Anketa a prieskum
 • A oveľa viac …

Chcete vytvoriť formulár WordPress prispôsobený vášmu odvetviu alebo odvetviu bez toho, aby ste ho museli budovať od základov? Potom musíte nainštalovať Balík šablón formulárov addon.

Doplnok Balenie šablón formulárov vám umožňuje vybrať si z obrovskej škály preddefinovaných šablón pre každé odvetvie. To znamená, že bez ohľadu na odvetvie, v ktorom sa práve nachádzate, nájdete správnu šablónu formulára vo formáte WPForms. To vám ušetrí čas, pretože nemusíte vždy vytvárať formuláre od základov.

balík šablón wpforms

Namiesto toho jednoducho vyhľadajte šablónu formulára, ktorý chcete použiť, a keď sa zobrazí, kliknite na ňu. Váš formulár by sa teraz mal vytvoriť okamžite. Po vykonaní potrebných zmien môžete pokračovať a publikovať formulár.

3. Jednoducho vložte formulár z editora príspevkov

Ak chcete vložiť formulár do príspevku alebo na stránku, nemusíte manuálne kopírovať a prilepovať skrátený kód. Skôr prejdite do editora príspevkov alebo stránok, kde chcete zverejniť svoj formulár. Kliknite na ikonu Pridať formulár , ktoré nájdete hneď nad textovým editorom. Zobrazí sa modálne kontextové okno s výzvou na výber správneho formulára. Vyberte správny formulár a stlačte Pridať formulár gombík.

wpforms vložiť tvar

Vybudujte si pokročilé formuláre v minútach, nie v hodinách

S aplikáciou WPForms je vytvorenie pokročilého formulára na vašom webe WordPress hračkou. Pozrime sa na niekoľko príkladov toho, ako vám WPForms umožňuje rýchlo a ľahko vytvárať pokročilé formuláre WordPress.

1. Vytvorte formulár prieskumu / prieskumu

Doplnok Prieskumy alebo ankety vám umožňuje rýchlo vykonať prieskum alebo anketu na vašej webovej stránke WordPress. Okrem toho získate tiež prehľady o najlepších prieskumoch vo svojej triede s WPForms.

hlasovanie v prieskume wpforms

V kombinácii s podmienenou logikou môžete dokonca prispôsobiť svoje otázky týkajúce sa prieskumu na základe odpovedí používateľov.

WPForms vám tiež umožňuje verejne zdieľať vaše výsledky na vašom webe alebo so svojimi sledovateľmi na sociálnych sieťach.

2. Vytvorte si vlastný prihlasovací alebo registračný formulár

Ak prevádzkujete web založený na komunite, ako sú členské weby, fóra, špecializované sociálne siete alebo akékoľvek iné stránky, ktoré vyžadujú, aby používatelia zaregistrovali účet, môžete na svojom webe vytvoriť vlastný prihlasovací formulár. Hlavnou výhodou vytvorenia vlastného prihlasovacieho alebo registračného formulára je, že ho môžete vložiť kdekoľvek na svoje stránky.

doplnok wpforms post

Týmto spôsobom nemusíte nutne nasmerovať používateľov na predvolenú prihlasovaciu stránku. Vytvorením vlastnej prihlasovacej stránky môžete svojim používateľom zobraziť konzistentnú značku, vďaka ktorej bude mať váš web profesionálnejší vzhľad.

3. Vyberajte platby vo svojom formulári

Či už chcete prijímať online dary pre svoje neziskové organizácie alebo potrebujete vyberať platby za digitálne sťahovanie, WPForms vám to uľahčí.

Platby môžete prijímať prostredníctvom štandardu PayPal alebo integrácie Stripe.

karty platieb wp

WPForms vám tiež umožňuje zobraziť obrázky vašich produktov v objednávkovom formulári, čo používateľom poskytuje vizuálny pohľad na to, čo si objednávajú.

4. Vytvorte formulár na odoslanie príspevkov

Chcete na svojich stránkach akceptovať obsah generovaný používateľmi?

Pomocou doplnku Post Submission od spoločnosti WPForms môžete prijímať obsah generovaný používateľmi, ako sú články o hosťoch, recenzie používateľov, posudky na vašom webe bez toho, aby ste museli každému používateľovi poskytnúť prístup typu backend. Keď je príspevok odoslaný prostredníctvom formulára na odoslanie príspevku, objaví sa v editore príspevkov ako nový čakajúci príspevok.

doplnok wpforms post

Po vykonaní potrebných zmien môžete príspevok zverejniť alebo dokonca zahodiť.

súvisiace: Ako odoslať formulár bez obnovenia stránky vo WordPress

Všetky potrebné funkcie hneď po vybalení

WPForms prichádza so všetkými funkciami po vybalení z krabice, bez nadúvania.

Všetky typy polí sú rozdelené do 3 samostatných sekcií: Štandardné polia, Efektné polia a Polia platieb.

 • Štandardné polia zahŕňajú základné typy polí Meno, E-mail, Text s jedným riadkom, Text odseku, Rozbaľovacia ponuka, Viac možností atď.
 • Efektné polia pozostávajú z polí, ako je telefón, odovzdanie súboru, webová adresa / adresa URL, koniec stránky, Captcha atď.
 • Polia platieb obsahujú polia vrátane kreditnej karty, súčtu (suma), jednej položky (platba), viacerých položiek (platba) atď.

wpforms-field-druhy

WPForms je vysoko optimalizovaný pre výkon webu a servera zabezpečiť maximálnu rýchlosť. Môžete tiež nasadiť službu CDN na zvýšenie rýchlosti vašej stránky.

Každý formulár, ktorý vytvoríte, je na 100% citlivý na mobil, takže vaše formuláre budú vždy vyzerať skvele na všetkých zariadeniach.

Najlepšie zo všetkého je, že môžete ľahko vložiť svoje formuláre kdekoľvek na vašom webe, či už sú to blogové príspevky, stránky, widgety bočného panela, päta atď. Všetko, čo musíte urobiť, je chytiť skrátený kód a vložiť ho tam, kam chcete vložiť alebo použite vstavaný widget.

S WPForms budete mať tiež možnosť vytvárať viacstránkové formuláre, povoliť nahrávanie súborov, zobrazovať alebo skrývať polia s podmienenou logikou a oveľa viac.

Desiatky integrácií s doplnkami

WPForms má tiež širokú škálu doplnkov, ktoré vám umožňujú rozšíriť jeho vstavané funkcie a integrovať sa s inými obľúbenými nástrojmi e-mailového marketingu a cloudovými aplikáciami..

Pozrime sa na niektoré z jeho doplnkov nižšie.

Integrácie e-mailového marketingu: Odberateľov môžete do svojho zoznamu e-mailov automaticky pridať z akejkoľvek formy. WPForms sa integruje s nasledujúcimi nástrojmi e-mailového marketingu:

 • Neustály kontakt (nie je potrebný žiadny addon)
 • AWeber
 • MailChimp
 • Monitor kampane
 • GetResponse

Vlastná Captcha: Bojujte proti odoslaniu spamových formulárov povolením Custom Captcha. Môžete zadať svoje vlastné otázky alebo náhodné matematické otázky.

Geolocation: Zhromažďujte a ukladajte údaje o polohe návštevníkov vašich webových stránok spolu s ich zadaním do formulára.

Spracovatelia platieb: Vytvorte darovacie formuláre alebo objednávkové formuláre integráciou PayPal a Stripe do formulára.

Príspevky po odoslaní: Vytvorte front-end formulár na odoslanie príspevkov a začnite prijímať obsah generovaný používateľmi, ako sú príspevky hostí, recenzie používateľov a ďalšie, bez toho, aby sa vaši návštevníci museli prihlásiť.

podpis: Vytvorte zmluvný formulár alebo zmluvný formulár a umožnite používateľom podpísať ho online pomocou myši alebo dotykovej obrazovky.

Registrácia používateľa: Vytvorte si vlastný registračný formulár a vložte ho na najvhodnejšie miesto, aby si používatelia mohli vytvoriť účet na vašom webe bez toho, aby navštívili predvolenú prihlasovaciu stránku..

Zapier: Prepojte svoj formulár s viac ako 500 webovými aplikáciami. Vďaka tomuto doplnku sú možnosti integrácie nekonečné.

Prieskumy a ankety: Zostavujte prieskumy a formuláre a analyzujte údaje pomocou interaktívnych správ.

Opustenie formulára: Spojte sa so svojimi potenciálnymi zákazníkmi, aj keď opustili formulár na polceste.

Formuláre offline: Uložte údaje formulárov v prehliadači v režime offline a odošlite ich po obnovení internetu.

Balík šablón formulárov: Vyberte si z obrovskej ponuky preddefinovaných šablón, ktoré vám ušetria čas.

Ceny a podpora pre doplnok WPForms

Najlepšie na WPForms je, že je najvhodnejší pre webové stránky všetkých veľkostí a rozpočtov.

Či už prevádzkujete blog, malú firmu, neziskovú organizáciu, elektronický obchod alebo akékoľvek iné webové stránky, zásuvný modul WPForms bude rovnako užitočný..

Ak nemáte rozpočet na doplnok kontaktného formulára alebo ak chcete vyskúšať základné funkcie pred výdavkami na prémiovú verziu, môžete začať s Lite verziou, ktorú si môžete bezplatne stiahnuť z oficiálneho archívu doplnkov WordPress..

Cena za základnú verziu sa začína na 31,60 dolárov za licenciu na jeden server. Okrem toho získate prístup k doplnku Balíčky šablón formulárov.

Ich najobľúbenejší program je Pro, ktorý vám umožní prístup ku všetkým doplnkom pre 25 webov a prioritnú podporu na jeden rok, čo stojí 159,60 dolárov.

Ponúkajú tiež program Elite pre neobmedzené weby, podporu viacerých miest WordPress a funkciu správy klientov za 239,60 dolárov.

Podporu poskytuje e-mailový systém podpory založený na lístkoch. Zamestnanci technickej podpory WPForms sú rýchlo a vysoko hodnotení v používateľských recenziách. Všetky funkcie a doplnky sú dobre vysvetlené v rozsiahlej dokumentácii, s návodmi krok za krokom a ľahko použiteľnými sprievodcami.

WPForms Lite verzus Pro

Bezplatná alebo nízka verzia WPForms je skvelá voľba, ak práve začínate. Ponúka obmedzené funkcie formulára, ktoré vám umožňujú vytvoriť základný kontaktný formulár na vašom webe. Nástroj na vytváranie a presúvanie myšou uľahčuje navrhovanie formulára a pridávanie polí do neho. Navyše máte na výber iba 4 rôzne šablóny.

WPForms Pro očividne ponúka viac funkcií ako jeho lite verzia. Okrem všetkých šablón dostupných v lite verzii ponúka profi verzia 3 ďalšie šablóny.

Máte tiež nejaké ďalšie polia, ktoré môžete pridať na svoje stránky, napríklad telefónne číslo, dátum a čas, hodnotenie hviezdičkami atď. Pro verzia tiež umožňuje nahrať súbor a heslo chrániť váš formulár.

Plán Pro a Elite tiež ponúka prioritnú podporu. A rovnako ako lite verzia, aj pro verzia veľmi dobre reaguje na mobilné zariadenia a je kompatibilná s rôznymi prehliadačmi. Ak chcete vytvoriť rozšírený kontaktný formulár, ako je fakturačná objednávka alebo informačný bulletin, odporúčame vám zvoliť si profesionálnu verziu..

Naše rozhodnutie o WPForms ako o najlepšom doplnku WordPress Forms Plugin

WPForms bol postavený s jediným cieľom: vytvoriť doplnok WordPress, ktorý je jednoduchý a výkonný, takže aj absolútny začiatočník môže vytvárať formuláre WordPress bez toho, aby musel najať vývojára.

Formy vytvorené pomocou WPForms sú neuveriteľne rýchle a SEO priateľské. Drag and drop Builder robí vytváranie formulárov hračkou. Najlepšie zo všetkého je, že umožňuje integráciu s rôznymi nástrojmi, ako sú e-mailové marketingové nástroje, platobné procesory, webové aplikácie a ďalšie užitočné doplnky.

Môžete tiež vyskúšať úplné porovnanie medzi,

 • WPForms vs TypeForm
 • WPForms vs FormStack

Môžeme s istotou povedať, že WPForms je plugin pre formuláre WordPress, ktorý je pre začiatočníkov najviac prístupný. Dáme to 5/5 hviezd. Tu je rozpis našich hodnotení recenzií.

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte WPForms teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map