Yoast SEO Review 2020: Je to najlepší doplnok SEO pre WordPress?

Porovnávate rôzne doplnky SEO pre WordPress? Váš SEO je jedným z najpopulárnejších doplnkov WordPress vôbec. Je to tiež jeden z najlepších SEO doplnkov pre webové stránky podporujúce WordPress. V tomto podrobnom preskúmaní SEO sa pozrieme na funkcie a výkon doplnku.


Vaša recenzia SEO

Prečo potrebujete doplnok SEO pre WordPress?

WordPress používa najlepšie postupy kódovania a výstupy čistého štandardu kompatibilného s HTML. Vďaka tomu Priateľské k SEO von z krabice.

Tisíce webových stránok však súťažia o získanie najvyšších pozícií vo výsledkoch vyhľadávania pre menej kľúčových slov. Z tohto dôvodu je pre nové webové stránky trochu náročné dosiahnuť lepšiu výkonnosť vo výsledkoch vyhľadávania.

Doplnok SEO vám pomôže ľahko optimalizovať vaše webové stránky s lepšou výkonnosťou vo výsledkoch vyhľadávania. Pomáha s detailami, kde WordPress nemôže veľa urobiť. Napríklad vytváranie obsahu, správa kľúčových slov, odosielanie súborov Sitemap, pomocou nástrojov správcu webu atď.

Váš SEO prichádza s množstvom funkcií na optimalizáciu vašich webových stránok. Má vstavanú analýzu obsahu, meta kľúčové slová a správu popisu, správu duplicitného obsahu, xml súbory Sitemap, sociálne funkcie, bohaté úryvky, a oveľa viac.

Po tom sa pozrime na niektoré z vašich funkcií SEO, ceny a možnosti podpory.

Napíšte lepší obsah pomocou svojho SEO

Doplnok Yoast SEO pridáva metabox Yoast SEO na obrazovku úpravy príspevkov. Tento metabox vám umožňuje pridať názov a popis meta pre váš blogový príspevok. Umožňuje vám tiež zvoliť kľúčové slovo so zameraním na váš príspevok.

Akonáhle si vyberiete kľúčové slovo so zameraním. Váš doplnok SEO analyzuje obsah príspevku v porovnaní s týmto kľúčovým slovom zamerania a priradí mu skóre SEO. Odporúča tiež kroky, ktoré by ste mali podniknúť na zlepšenie tohto skóre SEO.

Váš SEO - SEO skóre

Po použití na niekoľko mesiacov začnete robiť tieto kroky bez toho, aby ste sa pozreli na svoje SEO skóre. Ak ho však máte, umožňuje vám skontrolovať obsah SEO pred stlačením tlačidla publikovania.

Má zabudovanú analýzu skóre čitateľnosti, ktorá ukazuje skóre čitateľnosti vášho obsahu. Potom môžete svoj obsah upraviť tak, aby bol pre vašich používateľov ľahší. Pozrite sa na túto príručku Ako pridať a zlepšiť skóre čitateľnosti v príspevkoch WordPress pre viac detailov.

Ľahko skryť alebo zobraziť obsah vo vyhľadávačoch

Chcete pre svoju reklamnú kampaň vytvoriť vstupnú stránku, ale nechcete sa nechať indexovať vo vyhľadávaní? Váš SEO vám umožňuje obmedziť vyhľadávacie nástroje pridaním stránok bez indexu na stránky, ktoré nechcete indexovať.

Umožňuje vám tiež skryť archívy autorov na blogoch jednotlivých autorov, kategóriách bez indexu, značkách alebo archívnych stránkach.

Prevencia duplicitného obsahu vo vašom SEO

Váš SEO dodáva na vaše webové stránky kanonické prvky prepojenia. Vyhľadávacie nástroje tak pomôžu pochopiť, ktoré odkazy by mali indexovať. Napríklad vaše archívne stránky obsahujú obsah vašich príspevkov. Váš SEO pomáha spoločnosti Google pochopiť, že príspevok uvedený na archívnych stránkach obsahuje kanonický odkaz smerujúci na pôvodný príspevok.

Súbory XML a integrácia vyhľadávacej konzoly

S doplnkom SEO pre WordPress nemusíte inštalovať ďalší doplnok pre súbory XML Sitemaps. Vaše SEO automaticky generuje súbory XML pre vaše stránky a odosiela ich do služieb Google a Bing.

Súbory XML tiež môžete pridať ručne do účtu nástrojov správcu webu. Počkajte, ale služba Yoast má vo vašom hlavnom paneli SEO tiež integrovanú službu Search Console (predtým účet Nástrojov správcu webu). To vám umožní zistiť, ako si vaše stránky vo výsledkoch vyhľadávania vedú, bez toho, aby ste opustili informačný panel WordPress.

Chráňte svoj RSS kanál pred zošrotovačom obsahu

Jedným z hlavných problémov, s ktorým sa veľa webových stránok stretáva, je skutočnosť, že niektorí ľudia vytvorili škrabky.

Tieto webové stránky škrabky tvrdia, že na správu obsahu z celého webu používajú kanály RSS. Majú nainštalované skripty, ktoré automaticky získavajú obsah z iných webových stránok pomocou ich informačných kanálov RSS a potom ich publikujú.

Môže to byť nebezpečné pre vaše webové stránky, pretože vyhľadávacie nástroje môžu začať tieto stránky hodnotiť ako prvé.

Váš SEO rieši tento problém pridaním odkazu na svoj vlastný článok s každým informačným kanálom RSS. Takto vyhľadávacie nástroje informujú o umiestnení originálneho článku a efektívne prekonávajú škrabky vo výsledkoch vyhľadávania.

Optimalizujte informačné kanály RSS pomocou svojho SEO

Ďalšie tipy, ako zabrániť zoškrabaniu, nájdete tu Sprievodca pre začiatočníkov o prevencii škrabania obsahu blogu v programe WordPress.

Úpravy robotov a súborov .htaccess sú ľahké

Niekedy bude možno potrebné upraviť alebo preskúmať súbory .htaccess alebo robots.txt. Tieto súbory sa nachádzajú v koreňovom adresári vašej stránky a za normálnych okolností by ste sa na ich zobrazenie museli pripojiť k FTP klientovi.

Váš SEO má vstavaný nástroj, ktorý vám umožní zobraziť vaše súbory .htaccess a robots.txt. Tieto súbory môžete tiež upravovať priamo z informačného panela WordPress. Odporúčame vám však, aby ste pri úprave týchto súborov boli veľmi opatrní.

Upravte nástroje vo svojom doplnku SEO

Možnosti tvorby cien a podpory pre váš doplnok SEO

Váš SEO je jedným z tých doplnkov, ktoré môžete používať zadarmo bez toho, aby ste si museli kúpiť prémiovú verziu doplnku. V skutočnosti je v súčasnosti nainštalovaný na miliónoch webových stránok po celom svete.

Jedinou nevýhodou je, že bezplatný doplnok neprichádza s podporou. Hlavne preto, že by nebolo možné odpovedať na podporné otázky stoviek a tisícov používateľov z celého sveta zadarmo.

Pre doplnok Yoast SEO je k dispozícii rozsiahla dokumentácia a návody. Doplnok poskytuje pokyny na obrazovke pre každú funkciu vo vnútri oblasti správcu. Funkcie a koncepty SEO sú tiež vysvetlené na autorovej webovej stránke. Váš SEO je jedným z najpoužívanejších doplnkov WordPress, takže ľahko nájdete návody a príručky vytvorené ostatnými používateľmi na celom webe..

Pozrite si tohto podrobného sprievodcu krok za krokom Ako nainštalovať a nastaviť.

To neznamená, že podpora nie je k dispozícii. Môžete si kúpiť jednu licenciu na web za pouhých 69 dolárov ročne. Prémiová verzia doplnku vám tiež poskytuje prístup k ďalším funkciám a prémiovej podpore od ľudí za vašim SEO.

Náš rozsudok o vašom SEO ako najlepšom doplnku SEO pre WordPress

Váš SEO ponúka širokú škálu funkcií, ktoré sú nevyhnutné pre správnu optimalizáciu webových stránok. Ako kompletný balík pre SEO veríme, že váš SEO out vykonáva všetky ostatné doplnky WordPress SEO na trhu. Patrí medzi špičkové nástroje SEO našich odborníkov na zvýšenie návštevnosti vašich webových stránok.

Pokiaľ ide o jednoduchosť použitia, veríme, že váš SEO sa snaží, aby ho používatelia mohli veľmi ľahko nastaviť. Doplnok má zabudovanú zabudovanú prehliadku, inline správy pomocníka vedľa každej možnosti a komplexné pokyny zabudované priamo do samotného doplnku. Ak však vezmeme do úvahy, že mnohé z týchto funkcií sú dosť technické a mnohým začínajúcim používateľom sa môžu zdať zastrašujúce.

Všetky základné funkcie doplnku sú k dispozícii zadarmo, čo je dobrá vec. Podporné licencie nie sú pre podniky a jednotlivcov príliš drahé. Začiatočníkom bezplatného doplnku však môže byť ťažké nájsť podporu, ak narazia na problém.

Sme presvedčení, že váš SEO je určite najlepší doplnok SEO pre WordPress na trhu a právom si zaslúži svoje miesto ako jeden z najdôležitejších doplnkov WordPress, ktorý by ste mali mať na všetkých svojich stránkach WordPress. Dáme mu 4,5 z 5 hviezdičiek, tu je rozpis nášho skóre:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Half 4.5 / 5.0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte SEO SEO »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map