Zabezpečenie WordFence

Hľadáte doplnok zabezpečenia WordPress? WordFence Security je jedným z najpopulárnejších bezpečnostných doplnkov WordPress na trhu. V tomto prehľade zabezpečenia programu WordFence sa pozrieme na jeho vlastnosti a výkon, aby sme zistili, či je skutočne najlepším bezpečnostným doplnkom WordPress na trhu..


Kontrola zabezpečenia WordFence

Prečo potrebujete doplnok zabezpečenia WordPress

WordPress je najobľúbenejší systém na správu obsahu na svete. Spája viac ako 25% všetkých webových stránok na internete. Toto obrovské množstvo z neho robí populárny cieľ pre škodlivé útoky, hacking pokusy, vstrekovanie kódu atď.

Väčšina používateľov programu WordPress nie je vývojár ani odborník na zabezpečenie online. Existuje niekoľko osvedčených postupov týkajúcich sa zabezpečenia, ktoré môžete dodržiavať, napríklad udržiavanie pravidelných záloh, používanie silných hesiel atď.

Budete potrebovať bezpečnostný doplnok WordPress pre pokročilé veci, ako je napríklad skenovanie škodlivého softvéru, blokovanie podozrivých aktivít alebo monitorovanie zabezpečenia vašich webových stránok.

Po tom sa pozrime, ako program WordFence Security chráni váš web pred bežnými hrozbami.

Nastavenie doplnku zabezpečenia WordFence

Doplnok zabezpečenia WordFence je k dispozícii ako bezplatná, tak aj platená verzia. Platená verzia má ďalšie funkcie a prémiovú podporu. Bezplatná verzia je tiež celkom použiteľná, a to je to, čo budeme používať na kontrolu.

Doplnok WordFence Security funguje hneď po vybalení a predvolené nastavenia by mali fungovať pre väčšinu webových stránok. Doplnok má tiež stránku nastavení, kde môžete nastaviť doplnok tak, aby vyhovoval vašim vlastným požiadavkám.

Stačí navštíviť WordFence »Možnosti na konfiguráciu nastavení doplnku.

Nastavenie doplnku zabezpečenia WordFence pre WordPress

WordFence Security je veľmi výkonný doplnok a je dodávaný s rozsiahlou sadou funkcií a možností. Najprv sa dostanete k nastaveniu základných možností doplnku. To zahŕňa povolenie alebo zakázanie základných funkcií doplnku a poskytnutie ďalšej e-mailovej adresy pre výstrahy.

Na stránke s rozšírenými možnosťami môžete zmeniť spôsob, akým sa doplnok správa a správa na vašom webe. Najprv budete mať upozornenia, môžete povoliť alebo zakázať udalosti, na ktoré chcete dostávať upozornenia. Ak prevádzkujete rušnú webovú stránku, dostanete od výstrah WordFence veľa e-mailov. Mnohé z týchto upozornení nie sú škodlivými činnosťami.

Potom existujú pravidlá brány firewall a pravidlá kontroly. Tu môžete doplnku povedať, ktoré súbory a adresáre majú skontrolovať a upraviť správanie brány firewall. Nemeňte tieto možnosti, pokiaľ neviete, čo robíte.

Keď skončíte, nezabudnite kliknúť na tlačidlo Uložiť zmeny.

Skenujte svoje webové stránky z hľadiska hrozieb pomocou zabezpečenia WordFence

Program WordFence Security sa dodáva s výkonným nástrojom na skenovanie. Stačí navštíviť WordFence »Skenovanie na spustenie skenovania. WordFence skontroluje na vašom webe WordPress bežné hrozby, ako napríklad zadné vrátka, škodlivý a podozrivý kód, MySQL injekcie, atď.

Po dokončení skenovania sa zobrazí počet zistených problémov. Pri každom vydaní sa vám zobrazia podrobné informácie o ňom a praktické rady, ako ho vyriešiť.

Výsledky kontroly zabezpečenia programu WordFence

WordFence je jedným z najpopulárnejších doplnkov WordPress, ktoré používa viac ako milión webových stránok. Zhromažďujú údaje zo stránok WordPress z celého sveta. Pomáha im efektívne sa učiť o nových hrozbách a o tom, ako ich zistiť.

Fóra WordPress sú však plné zmiešaných recenzií od používateľov, ktorí doplnok skutočne používajú. Niekedy zachytí zadné dvierka a škodlivý kód, ktorý iné skenery nezachytia. Niekedy ich nemusí odhaliť. Vždy máte najlepšiu stratégiu nespoliehať sa iba na jeden nástroj, ak máte podozrenie, že by mohlo dôjsť k ohrozeniu bezpečnosti vašich stránok.

Monitorujte svoj živý prenos pomocou zabezpečenia WordFence

Veľké množstvo údajov o návštevnosti ľubovoľných stránok pochádza z automatických robotov, ako sú prehľadávače vyhľadávacích nástrojov, roboti na dolovanie údajov a automatizované roboti na spam. To je celkom bežné a nič, o čom by sa malo panikáriť.

Ak je však váš web pod útokom DDOS, všimli by ste si na svojom webe bombardovanie zásahov z konkrétnych ipsov. Pomocou nástroja na živú komunikáciu v programe WordFence Security môžete tieto adresy IP sledovať v reálnom čase a blokovať ich.

Aj keď informácie zozbierané týmto nástrojom môžu byť veľmi užitočné, majiteľovi webových stránok moc nepomôžu. Väčšina útočných robotov používa rôzne rozsahy adries IP rozmiestnené po rôznych sieťach po celom svete. Je veľmi ťažké efektívne blokovať adresy IP.

Hneď ako zablokujete sieť IP, robot sa prepne na inú sieť. Toto je nekončiaca hra, v ktorej nemôžete vyhrať manuálnym sledovaním a blokovaním vecí.

Ceny a podpora zabezpečenia WordFence

Základný doplnok zabezpečenia WordFence je k dispozícii zadarmo. Cena prémiovej verzie sa začína od 39 dolárov ročne. Pre hromadné licencie existujú rôzne možnosti stanovovania cien.

Podporu bezplatnej verzie doplnku poskytujú oficiálne fóra WordPress.org. Bezplatná podpora je obmedzená a nie je zaručená. Prémiovú podporu poskytuje systém predaja lístkov prostredníctvom e-mailu.

K dispozícii je dokumentácia o tom, ako používať rôzne nástroje v doplnku WordFence Security na oficiálnej webovej stránke.

Naše rozhodnutie o doplnku zabezpečenia WordFence

Doplnok zabezpečenia WordFence je dobrou voľbou pre základné nastavenie zabezpečenia WordPress. Nie je to však najlepší bezpečnostný doplnok WordPress.

To kladie značné množstvo záťaže na váš server. To by mohlo mať vplyv výkonnosť vašich stránok ak ste v prostredí zdieľaného hostenia. Zhovára sa s vašimi dátami WordPress a ukladá veľa informácií do vašej databázy.

Používateľské rozhranie doplnku nie je také dobré. Myslíme si, že sa dá trochu vyčistiť. Stránka možností je ohromujúca a existuje jednoducho príliš veľa možností.

(Ak hľadáte alternatívny bezpečnostný doplnok, pozrite si našu kontrolu zabezpečenia iThemes.)

Zabezpečujeme WordFence Security 3 z 5 hviezdičiek. Tu je prehľad našich hodnotení recenzií:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 3,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 3,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 3,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdneHodnotenie hviezdičkou je prázdne 2,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

Získajte bezpečnosť WordFence teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map