Akıllı Pasif Gelir Pro

Sitenizi bir para kazanma makinesine dönüştürmenize yardımcı olan bir WordPress teması mı arıyorsunuz? Smart Passive Income Pro, ünlü bir bağlı kuruluş pazarlamacısı olan Pat Flynn’in blogunun tasarımına benzeyen bir WordPress temasıdır. Bu Akıllı Pasif Gelir Pro incelemesinde, satış ortağı pazarlama web siteniz için neden mükemmel bir seçim olabileceğini göstereceğiz.


Smart-Pasif-Gelir-Pro-tema-anasayfa

Akıllı Pasif Gelir Pro Hakkında

Smart Passive Income Pro, StudioPress tarafından yayınlanan bir WordPress temasıdır. İnsanlara pasif bir çevrimiçi gelir elde etmeyi öğreten Pat Flynn’in Akıllı Pasif Gelir blogunun doğrudan bir kopyasıdır..

Akıllı Pasif Gelir Pro, Genesis çerçevesinin alt temasıdır, yani Akıllı Pasif Gelir Pro’yu etkinleştirmeden önce Genesis temasının yüklü olması gerekir.

Alt tema, ana temanın tüm özelliklerini devralır. Ana temayı güncelledikten sonra kaybetmekten endişe etmeden alt temada özelleştirmeler yapabilirsiniz. Hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz neden bir çocuk temasına ihtiyacın var.

Bir ana tema olarak Genesis çerçeve, kullanıcılara birçok avantaj sunuyor. SEO ayarları ile birlikte gelir ve çok fazla şişirilmiş özelliği olmayan hafif bir temadır..

Ayrıca Check Out:En İyi Bağlı Kuruluş Pazarlama Eklentileri.

Akıllı Pasif Gelir Pro’nun Özellikleri

Pasif gelirinizi artırmak için optimize edilmiş bir WordPress teması arıyorsanız, Smart Passive Income Pro sizin için doğru tema olabilir. Özelliklerine bir göz atalım.

Güzel Ana Sayfa Tasarımı

Akıllı Pasif Gelir Pro, aşağıdakileri kullanarak özelleştirilmiş bir ana sayfa oluşturmanıza olanak tanır: widget’lar seçeneği. 6 Ön Sayfa widget alanına widget ekleyerek ana sayfayı istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz.

Adresine giderek ana sayfanızın arka plan resmini değiştirebilirsiniz. Görünüm »Özelleştir» Ön Sayfa Arka Plan Görüntüsü.

ön sayfa arka planı

Tanınmış CTA düğmeleri

Ana sayfa ayrıca, ziyaretçileri doğrudan ana sayfanızdan bir açılış sayfasına yönlendirmek istiyorsanız, sizin için yararlı bir özellik olabilecek birkaç öne çıkan harekete geçirici mesaj düğmesi sunmanıza olanak tanır..

Ana sayfaya benzer şekilde, tek yayın girişlerinden hemen sonra özel bir harekete geçirici mesaj ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için Widget’lar paneline gitmeniz ve içeriğinizi Girişten Sonra widget alanı.

girişten sonra widget alanı

3 Sayfa Şablonları

Tema üç özel sayfa şablonunu destekler. Bunlar Arşiv, Blog ve İniş.

Açılış şablonu, sitenizin geri kalanının tasarımına benzeyen yeni bir sayfa oluşturmanıza olanak tanır. Şablon gezinme menüsünü, üstbilgiyi ve altbilgiyi gizler, böylece ziyaretçilerin dikkatiniz dağılmadan harekete geçirici mesajınıza odaklanır.

Temanızın tamamı veya tek tek yayınlar veya sayfalar için düzen ayarlarını değiştirebilirsiniz. Tema sol, sağ ve kenar çubuğunu desteklemiyor.

düzen ayarları

Akıllı Pasif Gelir Pro ve Infinity Pro

Akıllı Pasif Gelir Pro, solepreneurs yardımcı olmak için odaklanmıştır para kazanma web sitesi kurmak. Öte yandan Infinity Pro, dijital işletmelerin bir web sitesi oluşturmasına yardımcı olmaya odaklanıyor.

Bununla birlikte, Infinity Pro, Smart Passive Income Pro’nun solo çevrimiçi işinizi büyütmek için sunduğu özelliklerden daha fazla özellik sunuyor. Örneğin, Infinity Pro ile ek bir sayfa şablonu elde edersiniz, Aday müşteri yakalama özel olarak inşa edilmiş e-posta bülteninizi büyütmek için. Aslında, daha yerleşik widgetlı alanlar da sunuyor. Ancak, Pat Flynn’in bloguna benzeyen bir temanın peşindeyseniz, Smart Passive Income Pro sizin için mükemmel bir seçim olabilir.

Dokümantasyon ve Destek

Temayı satın aldıktan sonra, tıpkı demo sitesi gibi sitenizi nasıl kuracağınızı anlatan belgelerine erişeceksiniz..

Ayrıca temanızı daha da özelleştirebileceğiniz Genesis çerçevesi için kod snippet’lerinin tam bir listesini alırsınız..

Temayı 99,95 $ bir kerelik ücretle alabilirsiniz.

StudioPress her site için bir lisans ücreti almaz, yani temalarını fazladan bir ücret ödemeden istediğiniz kadar sitede kullanabilirsiniz. En iyisi, bir tema satın aldığınızda sınırsız güncelleme ve ömür boyu destek alacaksınız.

E-posta yoluyla destek sunarlar ve destek taleplerine yanıt vermede çok hızlıdırlar.

Bizim Puanımız

StudioPress Akıllı Pasif Gelir Pro, tıpkı Pat Flynn’in blogu gibi bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanır. Ana sayfanızdaki çeşitli önemli yerlere birçok harekete geçirici mesaj düğmesi eklemenize olanak tanır.

Tüm StudioPress temalarında olduğu gibi, Smart Passive Income Pro hızlı, arama motoru için optimize edilmiş, hafif ve duyarlı. Tüm tema özelleştirmeleri Widget’lar ve Özelleştirici seçenekleri kullanılarak yapılmalıdır. Daha önce hiç bir Genesis alt teması kullanmadıysanız, sitenizin demo sitesi gibi görünmesini sağlamak için belgelerine bakmanız gerekebilir..

StudioPress tema koleksiyonunun tamamını denemek isterseniz, Pro Plus Üyeliklerini alabilirsiniz. Üyelik ücreti 499,95 dolar ve mevcut ve gelecekteki tüm temalarına erişebilirsiniz.

StudioPress Smart Passive Income Pro 4.6 üzerinden 5 yıldız veriyoruz. İnceleme puanlarımızın dökümü:

tüm
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız Yarısı 4.5 / 5.0

Özellikleri
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Verim
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Destek
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Kullanım kolaylığı
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Fiyatlandırma
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Akıllı Pasif Gelir Pro’yu Hemen Alın »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map