Çekirdek

Çok amaçlı bir WordPress teması mı arıyorsunuz? Core, Mojo Marketplace tarafından çevrimiçi işletmeler ve ajanslar için güzel, şık ve bilerek tasarlanmış bir temadır. The Core incelemesinde, özelliklerini göstereceğiz ve ihtiyaçlarınız için doğru tema olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacağız.


Çekirdek İnceleme

Çekirdek Hakkında

Çekirdek, yaratıcı WordPress temaları için ünlü bir çevrimiçi mağaza olan Mojo Marketplace tarafından güzel ve çok amaçlı bir temadır..

Tasarım ajansları, küçük işletmeler, fotoğrafçılar ve daha fazlası için geliştirilmiştir. Tema, aralarından seçim yapabileceğiniz 20’den fazla yerleşik web sitesi şablonuna sahiptir. The Core ile ihtiyacınız olan bir web sitesini kolayca oluşturabilirsiniz.

Demo içeriği ve gerekli eklentilere sahip tüm şablonlar, temayı WordPress yöneticinize yükleyip etkinleştirdiğinizde görünür.

Çekirdeğin Özellikleri

Özellik söz konusu olduğunda, The Core bir temada ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Web sitesi hizalama, genişlik, içerik yoğunluğu ve daha fazlası gibi küçük şeylerle ilgilenerek gereksinimlerinizi şaşırtıcı bir şekilde karşılar.

Stil, hizalama ve diğer seçeneklerle sayfalar ve yayın düzeni için bir bölüm vardır. Sosyal profiller bölümü ayrıntılıdır, böylece sosyal kanallarınızı kolayca seçebilirsiniz.

Temel tema, üstbilgi, altbilgi, içerik, tipografi ve daha fazlası gibi tüm bölümleri kapsar. Özelliklerine ayrıntılı bir göz atalım:

Web Sitesi Genişliği

Geliştiricilerin çoğu, kodu düzenleyerek web sitesinin genişliğini nasıl yöneteceklerini bilir. Ancak, Çekirdek, sitenin düzenini 2 seçenekle ayarlamayı çok kolaylaştırır: Tam genişlik ve ortalanmış. Bu seçenekler, web sitenizin ekranını yönetmek için diğer ayarlarla birlikte gelir.

Web Sitesi Genişliği

Ayrıca, sitenizi ekranın solunda, ortasında ve sağında görüntülemenize olanak tanıyan bir web sitesi hizalama seçeneği de vardır..

Web Sitesi Hizalaması

Bunlar, herhangi bir kodu düzenlemeden işi sizin için kolaylaştıran ilk ayarlardır.

Sosyal Profiller

Sosyal profiller bölümü, sınırsız olasılıklarla sosyal kanallarınızı eklemenizi sağlar. Sadece Ekle buton.

Sosyal Profil Ekle

Ad, URL ekleme ve sosyal kanal için uygun simgeyi seçme seçeneklerinin bulunduğu bir açılır pencere açar.

Sosyal Bağlantılar

İhtiyacınız olan sayıda sosyal profil ekleyebilirsiniz.

Başlık ve altbilgi

Başlık, başlık türü, logo konumu, arka plan rengi, açılır renk, yapışkan başlık, üst çubuk ve daha fazlası için ayarları içerir.

Üstbilgi Ayarları

Üstbilgi gibi, altbilgi ayarları da web sitenizin profesyonel alt tabanını kolayca ayarlamak için yararlıdır. Altbilgi seçenekleri, altbilgi widget’larını etkinleştir, sütun sayısı, arka plan, başlık rengi vb..

Altbilgi Ayarları

Telif hakkı metnini ekleyebilir ve konumunu boşluk ve arka plan rengiyle hizalayabilirsiniz.

Telif Hakkı Metni

Diğer altbilgi ayarları sosyal seçenekler, altbilgi menüsü ve daha fazlasını içerir.

Yayınlar ve Sayfalar

Temel tema, yayınlar ve sayfalar için gereken tüm ayarlara sahiptir. Yayınlar bölümünde blog stili, yorum stili, öne çıkan resim, yuvarlak resim, hizalama, sayfalandırma ve daha fazlası gibi seçenekleri elde edersiniz.

Mesaj Ayarları

Ayrıca bu bölümde tek yazı başlığı ayarlarını ayrı olarak düzenleyebilirsiniz. Kendi seçenekleri var.

Yazı Başlığı

Ayrıca gönderiler için portföy ve etkinlikler oluşturmak için ayrıntılı seçeneklere sahiptir..

Sayfalar bölümü, sayfaları kolayca ayarlamanızı sağlayan başlık yüksekliği, hizalama ve diğer ayarlara sahiptir.

Sayfa Başlığı

Sayfalarınızı ve yayınlarınızı yönetmek için bu ayarları istediğiniz zaman düzenleyebilirsiniz.

matbaacılık

Bu başlık ve gövde, altbilgi ve daha bütün web sitesi tipografi tam kapsayan şaşırtıcı ve ayrıntılı bir bölümdür. Seçenekler yazı tipi, stil, boyut, renk, boşluk ve daha fazlasını içerir.

matbaacılık

Tipografi ayarları web sitesi bölümlerinize göre bölünür. Çoğu zaman aynı yazı tipini tam web sitesi için tutarsınız, ancak bu seçenekler herhangi bir sayfadaki yazı tipi ayarlarını kolayca değiştirmenizi sağlar.

Pencere Öğeleri Bölümü

Temanın widget’lar bölümü harika. Genel bir widget alanı ve altbilgi seçenekleri elde edersiniz. Ancak, bu bölümün şaşırtıcı kısmı farklı sayfalar için kenar çubuklarını yönetmektir.

Pencere Öğeleri Bölümü

Sayfalar ve yayınlar için kenar çubuklarını ayrı ayrı değiştirebilirsiniz, böylece web sitesi tam kontrolünüzde olur.

Duyarlı ve Retina Hazır

Çekirdek tamamen duyarlı tema yani kullanıcılarınız herhangi bir ekran boyutunda veya cihazda en iyi deneyimi yaşayacaktır. Retina hazır seçeneği, içeriğin okunabilir olduğundan ve herhangi bir mobil ekranda güzel göründüğünden emin olun.

Dokümantasyon ve Destek

Temel tema, sitenizi / blogunuzu nasıl hızlı ve kolay bir şekilde çalıştıracağınızı ve çalıştıracağınızı açıklayan ayrıntılı bir belgeye sahiptir..

Çekirdek, tek bir site lisansı için tek seferlik 49 ABD doları karşılığında kullanılabilir. Ayrıca 5 site lisansı veya geliştirici lisansı da satın alabilirsiniz. Gerekirse, WordPress tema kurulumu ve WordPress site yedeklemesi gibi satın alma işleminize addon hizmetleri de ekleyebilirsiniz..

Mojo pazarına giriş yaparak destek sorularınızı gönderebilirsiniz. The Core’un arkasındaki ekip ThemeFuse, tüm destek sorgularını zamanında çözer. Ancak, sorularınız için onlara e-posta da gönderebilirsiniz.

Bizim Puanımız

Core, kişisel blogunuz, fotoğraf, tasarım ve web ajansları, işletmeler ve daha fazlası için Mojo Marketplace’ten çok amaçlı bir WordPress temasıdır. The Core ile sitenizi kolayca çalışır hale getirebilirsiniz. Yardıma ihtiyacınız olursa, dokümantasyona başvurarak kolayca bir çözüm bulabilirsiniz..

Tema tasarımları ve seçenekler paneli özelleştirmeyi kolaylaştırır.

Çekirdek 5’e 5 yıldız veriyoruz. İnceleme puanlarımızın dökümü:

tüm
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boş 3.0 / 5.0

Özellikleri
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Verim
Yıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boş 0,0 / 5,0

Destek
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Kullanım kolaylığı
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Fiyatlandırma
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Çekirdeği Şimdi Alın »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map