Divi Theme & Builder Review (2020): Fiyata Değer Mi?

Divi, piyasadaki en popüler WordPress temalarından biridir. Dünyanın önde gelen WordPress tema mağazalarından biri olan Elegant Themes tarafından oluşturulan Divi, çok amaçlı güzel bir WordPress temasıdır. Bu Divi tema incelemesinde, özelliğine daha ayrıntılı bir şekilde bakacağız ve tüm yaygaraların ne hakkında olduğunu kontrol edeceğiz.


divi-tema

Divi Tema Hakkında

Divi, dünyanın önde gelen WordPress tema şirketlerinden biri olan Elegant Themes tarafından yaratıldı..

Divi, tek tema temasıyla 2 temaya (Divi ve Ekstra) ve 2 eklentiye (Bloom ve Monarch) erişmenizi sağlayan Elegant Temalar tema kulübü üyeliğine dahildir. Ayrıca, her türden bir siteyi sıfırdan oluşturmanıza gerek kalmadan hızlı bir şekilde başlatmanızı sağlayan yüzlerce Divi web sitesi paketi alacaksınız.

Şirket, 10 yıldır çok sayıda web sitesine güç veren ürünleri için premium WordPress desteği sağlıyor.

Elegant Themes’ın merkezi San Francisco’da olmasına rağmen, tüm dünyada 70’den fazla çalışanı olan dağıtılmış bir işgücüdür.

Divi Tema İncelemesi: 100+ Site Paketiyle Paketlenmiş Güçlü Tema

Premium tema ve eklenti geliştiricisi olarak Elegant Themes, WordPress kullanıcılarının güçlü bir temadan ne istediğini bilir. Esneklik ve özelliklerin güzel bir pakette toplanmasını istiyorlar.

Divi istediğim her şeydi! Kullanımı kolay modüller, sürükle ve bırak tasarımı, önceden tanımlanmış düzenler, Özelleştir paneli ve Özel CSS kutusu, müşterilerin aradığı temiz, modern siteler oluşturmak için olağanüstü hızlı ve verimli bir yol sağlar.

-Kathy Kroll Romana

Divi Temasının bazı temel özelliklerine bir göz atalım.

Divi Builder ile Her Türlü Web Sitesi Oluşturun

Zarif Temalar üyeliği satın aldığınızda, kontrol panelinizde 2 farklı Divi çeşidi bulacaksınız: Divi Tema ve Divi Oluşturucu (eklenti).

Divi Teması da dahil olmak üzere Elegant Themes tarafından yayınlanan tüm temalar, web sitenizi kolayca oluşturmanıza ve özelleştirmenize izin veren sürükle ve bırak Divi Builder ile birlikte gönderilir.

Son derece özelleştirilebilir bir WordPress teması istiyorsanız, Divi Teması’nı kullanabilirsiniz. Alternatif olarak, farklı bir tema kullanmak istiyorsanız, ancak bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentisine ihtiyacınız varsa, Divi oluşturucuyu kullanabilirsiniz..

Divi Builder’ın varsayılan düzenleyicisiyle, kendi başınıza güzel düzenler oluşturmak için satırları, sütunları, öğeleri ve modülleri kolayca sürükleyip bırakabilirsiniz. Bu, bir kod satırına dokunmadan, tamamen özelleştirilmiş bir site oluşturmanıza olanak tanır.

divi-oluşturucu arayüzü

Düzeneğinizdeki her modül bir düğmeyi tıklatarak kaldırılabilir veya çoğaltılabilir. Modüller de açıkça etiketlenmiş ve renk kodludur, böylece yeni başlayan biri olsanız bile siteniz için uygun bir düzen kolayca tasarlayabilirsiniz.

Düzeninize yeni bir bölüm eklemek istiyorsanız, bunu 1 tıklamayla yapabilir ve daha sonra bir düğmeye başka bir çift tıklamayla o bölüme yeni modüller ekleyebilirsiniz..

Divi’nin Varsayılan Düzenleyicisi, web sitesi düzeninizin “iskeletini” görmenizi sağlar; web sitesi temanız için yapı taşları gibidir. Ancak biraz daha görsel olan bir tema düzenleyicisini tercih ederseniz endişelenmeyin, Divi de bunu sunuyor, ki daha sonra devam edeceğiz.

Ayrıca şunları da kontrol edin: En İyi Web Sitesi Oluşturma Platformları

Kullanıma Hazır Düzenler

Divi Teması, yüzlerce kullanıma hazır düzen paketi ile birlikte gelir. Bunlar, temanızı oluştururken size hızlı bir başlangıç ​​sağlayan farklı düzenlere ve renklere sahip eksiksiz tasarımlardır. Önceden hazırlanmış tüm düzenler kolayca ve istediğiniz miktarda özelleştirilebilir.

Siteniz için sıfırdan yeni bir tasarım oluşturmak istemiyorsanız, bir web sitesi paketi kullanmak özellikle yararlıdır. Tek yapmanız gereken kütüphaneden doğru web sitesi paketini seçmek ve WordPress’inize aktarmak ve ardından gerekli özelleştirmeyi yapmaktır.

divi-düzenleri-kütüphane

Her web sitesi paketi belirli bir web sitesi türü için tasarlanmıştır ve söz konusu web sitesi türüne uygun 7-8 sayfa / sayfa düzeni içerir. Bu mizanpajlar önceden oluşturulduğundan, tek yapmanız gereken düzeni içe aktarmak ve kendi içeriğinizi eklemektir.

Mizanpaj gibi Modaya göre kategorilere göz atabilirsiniz & Güzellik, Teknoloji, Sağlık & Fitness, Hizmetler ve daha fazlası. Veya sadece anahtar kelimelerinizi yazarak mükemmel düzeni arayın.

divi-yoga-düzen

Ayrıca, Divi Tasarım Girişimi’nin bir parçası olarak Divi, her hafta yeni bir düzen paketi ekleyeceklerini iddia ediyor.

Divi Layouts ile tam ihtiyaçlarınıza göre web sayfalarını kolayca ve hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.

46+ İçerik Modülünden Divi Düzenine Anında Ekleme

Modüller, Divi temasındaki öğeler olarak da bilinen yapı taşlarıdır. Temanızdaki herhangi bir sayfaya veya düzene ekleyebileceğiniz 46 içerik modülü vardır. İçerik modülleri arasında kaydırıcı, akordeon, portföy, harekete geçirici mesaj, galeriler, videolar, sosyal düğmeler ve çok daha fazlası bulunur.

divi-içerik-modüller

Bir modülü sayfaya sürükleyerek temanızı özelleştirmek için kolayca içerik modülleri ekleyebilirsiniz. Alternatif olarak, (+) düğmesine tıklayarak, istediğiniz içerik modülünü bularak ve bölüme eklemek için tıklayarak Canlı Önizleme’den ekleyebilirsiniz..

divi-eklenti modülü

Çoğu içerik modülü de özelleştirilebilir, bu nedenle varsayılan modül stiline bağlı kalmazsınız. Renkleri, metni, boyutlandırmayı, resmi, kenarlıkları ve daha fazlasını seçebilirsiniz.

özelleştir-divi-modüller

Bu, temanızın görünümü üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar, böylece başkalarınınki gibi görünen bir web siteniz olmaz.

Süper Divi Özelliği: Canlı Önizleme Özelleştirici

WordPress ile sitenizi tasarlarken, sitenizin nasıl göründüğünü görmek için yeni bir pencere açmak için Önizleme düğmesine tıklamanız gerekir. Ancak Divi’nin Canlı Önizleme ile web sitenizi oluştururken nasıl görüneceğini tam olarak görebilirsiniz.

divi-live-önizleme

Hızlı ve kullanımı kolay Canlı Önizleme özelleştirici renkleri, yazı tiplerini, stili ve daha fazlasını değiştirmenizi sağlar. Bu, yeni başlayanlar için bile özelleştirmelerini kolaylaştırır, çünkü değişikliklerini hemen görebilir ve istedikleri zaman geri alabilirler.

Divi, temanızı Varsayılan Editör veya Görsel Oluşturucu ile özelleştirme seçeneği sunduğundan, hangisinin sizin için en uygun olduğunu seçebilirsiniz. Veya temanızı istediğiniz gibi oluşturmak için her ikisinin bir kombinasyonunu kullanın.

Divi’nin Eklenti Uyumluluğu

divi-wordpress

Bir e-Ticaret web sitesi başlatmak ister misiniz? Divi ayrıca piyasadaki en iyi e-ticaret eklentilerinden biri olan WooCommerce’i kutusundan çıkar çıkmaz destekliyor.

Divi çevrimiçi mağaza düzeni ve WooCommerce eklentisiyle hayallerinizin çevrimiçi mağazasını hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. Çevrimiçi mağazanız tüm cihazlarda inanılmaz görünecek ve web sitenizin farklı bölümlerini oluşturmak için Divi temanızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Çevrimiçi mağaza düzenleri, alışveriş sepeti sayfası ve ödeme sayfası da dahil olmak üzere ürünlerinizi satmanız gereken tüm sayfalarla birlikte gelir.

Divi mağaza sayfası düzenleri, mağaza modülleriyle önceden oluşturulmuş olarak gelir, böylece ürünlerinizi öne çıkan, satışa çıkan ve daha fazlası gibi kategoriler halinde kolayca düzenleyebilirsiniz.

divi-online-mağaza

Ayrıca Divi, RTL desteği ile 32 dilde geliyor. Çeviriler, web sitenizin hem arka ucunu hem de ön ucunu içerir. Aynı inanılmaz temaya sahip çok dilli web siteleri oluşturabilmeniz için WPML’yi de destekler.

Sucuri Güvenli Tema

WordPress temasındaki veya eklentideki bir güvenlik açığı web sitenizin güvenliğini tehlikeye atabilir.

Divi temasının arkasındaki kod, dünyanın önde gelen web güvenlik şirketlerinden Sucuri tarafından denetleniyor. Kodu dikkatle inceledikten sonra Sucuri’nin güvenlik uzmanları Divi’ye güvenli tema mührü verdiler.

divi-güvenlik

İnceleme ekibinin görüşü bu temanın son derece iyi geliştiği ve Divi Temasının Güvenli Tema mührünü hak ettiğini düşünüyoruz. Güvenlik açığı değerlendirmesi sırasında önemli bir sorun tespit edilmemiştir. Kod denetiminde herhangi bir sorun tespit edilmedi

– Sucuri Ekibi

Divi Fiyatlandırması

Divi 2 farklı fiyatlandırma planı sunar: Yıllık Erişim ve Yaşam Boyu Erişim. En popüler planları olan yıllık 89 $ veya ömür boyu erişim ve güncellemeler için 249 $ ‘lık 1 kerelik bir fiyat ödeyebilirsiniz. Her iki plan da tüm temalara (Divi ve Extra) ve eklentilere (Bloom ve Monarch), tema güncellemelerine, premium desteğe, sınırsız web sitesi kullanımına ve risksiz garantiye erişmenizi sağlar.

divi fiyatlandırma

Divi Müşteri Desteği ve Belgeleri

Divi’yi Elegant Themes satın aldığınızda, kapsamlı belgelere, destek forumlarına ve harika destek ekibine tam erişim elde edersiniz.

Elegant Themes, tema sorularınıza yardımcı olmak için her zaman hazır olan iyi eğitimli bir profesyonel kadroya sahiptir..

Buna ek olarak, Zarif Temalar ayrıca Divi ile her şeyi ve her şeyi nasıl yapacağınızı öğrenmenize yardımcı olmak için izlemesi kolay adımlar ve ekran görüntülerine sahip öğreticiler ve kılavuzlar içeren yararlı bir blog çalıştırır..

divi-destek-blog

Destek lisansları, Divi’yi istediğiniz kadar siteye yüklemenizi sağlar. İstemci siteleri oluşturmak için bile kullanabilirsiniz.

Teknik destek yalnızca bilet tabanlı e-postalar yoluyla sunulur.

Divi Builder ve Divi Temasını Kullanma Kararımız

Divi’de sunulan inanılmaz özellikleri dikkatle inceledik. Bir süre sürüş testinden sonra, Divi’yi çarpıcı bir web sitesi kolayca oluşturmak isteyen herkes için mükemmel bir seçim olarak gördük. 5 üzerinden 5 yıldız veriyoruz.

Divi incelememizi beğendiyseniz, WP Bakery Page Builder hakkındaki incelememize göz atmak isteyebilirsiniz.

tüm
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Özellikleri
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Verim
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Destek
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Kullanım kolaylığı
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Fiyatlandırma
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Divi’yi Hemen Alın »
Bkz. Divi Kuponu »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map