Gazete

Gazete, özelliklerle dolu ve hızlı olan son derece esnek ve özelleştirilebilir premium bir temadır. Bloglar, haberler, dergi ve diğer yayın siteleri için tasarlanmış olup, esnek bir çok amaçlı tema olarak da kullanılabilir. Gazete incelememizde bu temanın aradığınız tema olup olmadığını öğrenin.


Gazete Tema İncelemesi

Gazete Hakkında

Gazete, Themeforest’teki en popüler ve yüksek puan alan WordPress temalarından biridir. Dergi tarzı bir tema, haber siteleri, dijital dergiler ve diğer yayınlar için en uygun olanıdır, ancak konudan bağımsız olarak her türlü web sitesi için kullanılabilecek kadar esnektir..

Gazete teması tagDiv tarafından geliştirilmiştir..

Gazetenin Özellikleri

Gazete birçok özellik ile doludur. İşte önemli noktalar:

Özelleştirilebilir Tasarım

Dergi temasının amacı, sitenizi özelleştirmenizi ve benzersiz bir görünüme sahip profesyonel görünümlü bir haber sitesi oluşturmanızı kolaylaştırmaktır. Sınırsız özelleştirme olanakları nedeniyle bu temayı kullanan iki site aynı görünmeyecek.

Gazete, tek bir tıklamayla içe aktarabileceğiniz 80’den fazla hazır demo ile birlikte gelir. En son sürümler, daha hızlı ve daha hafif tasarımlar olan PRO demolarını da içeriyor.

tagDiv Composer sayfa oluşturucu

Gazete temasını yükledikten sonra tagDiv Composer’ı kullanarak tüm özelleştirme seçeneklerine doğrudan ön uçtan erişebilirsiniz. Bu sayfa oluşturucuyu kullanarak herhangi bir rengi veya yazı tipini değiştirebilirsiniz. Gazete temasıyla, özel yazı tipi dosyalarını, Google Yazı Tiplerini ve Typekit’i desteklediği için birçok tipografi seçeneğiniz vardır, bu nedenle temelde sınır yoktur.

Her sayfa için, tagDiv Cloud Library ile seçim yapabileceğiniz birçok düzen seçeneği vardır.

Gazete İncelemesi - tema paneli

Her sayfa için seçim yapabileceğiniz çok sayıda düzen seçeneği vardır.

Gazete İncelemesi - düzenler

Gönderilerinizde, sayfanın her yönü gizlenebilir veya özelleştirilebilir.

Gazete İncelemesi - gönderi seçenekleri

Altında Tema Renkleri ve Tema Fontları, sitenizin her bölümünün stilini üstbilgiden altbilgiye değiştirebilirsiniz. Gazete, özel yazı tipi dosyalarını, Google Yazı Tiplerini ve Typekit’i destekler, bu nedenle tipografinizde sınır yoktur.

Gazete İncelemesi - renkler ve yazı tipleri

Üstbilgi ve Altbilgi Oluşturucu

Birçok sitenin birbirine benzemesinin yollarından biri de aynı başlık tasarımını kullanmaktır. Gazete, size kendi üstbilginizi ve altbilginizi oluşturma seçeneklerini sunarak benzersiz bir şekilde tasarlanmış bir site oluşturmanıza olanak tanır. Web Sitesi Yöneticisi düğmesini kullanarak Yapışkan Üstbilgiyi etkinleştirebilir ve Mobil üstbilgiyi görebilirsiniz. TagDiv Composer içindeki öğeleri kullanarak öğeleri sürükleyip bırakın.

Gazete İncelemesi - başlık stilleri

Sayfanın alt kısmına geldiğinizde, tagDiv Cloud Library’den yeni bir altbilgi alabilir veya yalnızca üstbilgiyle yaptığınız gibi kendi altbilginizi oluşturabilirsiniz.

Yerleşik Reklam Entegrasyonu

TagDiv Composer’a bir Reklam kutusu öğesinin eklenmesi, web sitenizin her sayfasında veya şablonunda gösterdiğiniz reklamları oluşturmanıza ve yönetmenize olanak tanır. Öğeyi istediğiniz konuma sürükleyip bırakmanız, kodunuzu yerleştirmeniz veya bağlı kuruluşların resmini yüklemeniz ve Kaydet’i tıklamanız yeterlidir.

Ayrıca, artık makalelerinizde satır içi reklamlar görüntüleyebilirsiniz. Tek Yazı Şablonunuzu tagDiv Besteci ile açın ve Yazı İçeriğinizi tıklayın. Reklam Ayarları sekmesinde, kodunuzu yazın ve istediğiniz paragraf sayısından sonra görüntülemeyi seçin. Gazete teması, duyarlı Google Ads, AdSense ve banner reklamları destekler.

Gazete İncelemesi - reklam konumları

Her bölüm için reklam kodunu Google Adsense’den (veya başka bir üçüncü taraf reklam ağından) yapıştırmanız yeterlidir. Ayrıca masaüstünde, tablette veya telefonda reklamı devre dışı bırakmayı da seçebilirsiniz.

Gazete İncelemesi - reklam seçenekleri

Sürükleyecek Çok Sayıda Eleman & Düşürmek

Gazete Teması düzinelerce öğe içerir. Bunları makaleleri, yazar bilgilerini, hava durumunu vb. Görüntülemek için kullanabilirsiniz..

Son derece özelleştirilebilir Esnek Bloklar ve Esnek Izgaralar, blog yayınlarını esnek bir şekilde görüntülemenizi sağlar. Ziyaretçilerin gönderileri yazar, kategori, kimlik veya etikete göre görüntülemeyi seçebilmeleri için bir Ajax filtresini etkinleştirebilirsiniz. Ayrıca, hangi makalelerin nerede ve nerede gösterileceğini değiştirebilmeniz için bir ofset ekleyebilirsiniz..

Gazete incelemesi - widget'lar

Farklı yayınları görüntülemek için kullanabileceğiniz 25 “engelleme” widget’ı da vardır. Bloklar, blog yayınlarını özelleştirilebilir ve esnek bir şekilde görüntülemenizi sağlar. Ziyaretçilerin gönderileri yazar, kategori veya etikete göre görüntülemeyi seçebilmeleri için Ajax filtresini etkinleştirebilirsiniz.

Gazete incelemesi - BLOKLAR

“Benzersiz yayınlar” özelliği, aynı yayının tek bir sayfada birden fazla gösterilmesini engeller. Başka bir deyişle, aynı gönderilerin birden fazla blokta görünmesinden endişe etmeden tek bir sayfada birden çok blok kullanabilirsiniz.

tagDiv Bulut Kütüphanesi

Gazete Temasını ilk kez yükleyip gerekli tüm eklentileri etkinleştirdiğinizde, tagDiv Cloud Library adlı bir tane alırsınız. Bu, 1000’den fazla şablona, ​​bloklara, sayfalara, üstbilgilere, altbilgilere ve bölümlere erişmenizi sağlar. Güzel Tek Yazı şablonlarından komik 404 şablonlara kadar her birini tek bir tıklamayla içe aktarabilirsiniz.

tagDiv Bulut Kütüphanesi

(Daha kullanıcı dostu bir arayüzle daha gelişmiş galeriler oluşturmanın bir yolunu arıyorsanız, Envira Gallery eklentisi.)

Premium Eklentiler içerir

Gazete teması, ücretsiz olarak sunulan birkaç eklenti ile birlikte gelir:

  1. tagDiv Composer (yükleme gerekir): özel ön uç sürükle ve bırak sayfa oluşturucu
  2. tagDiv Cloud Library (zorunlu): Sayfalar ve makaleler için 1000’den fazla önceden hazırlanmış şablon
  3. tagDiv Haber Bülteni: kitlenizin popüler abonelik sağlayıcılarından birini kullanarak e-posta güncellemelerine kaydolmasını sağlar: Mailchimp, Mailer Lite veya Feedburner.
  4. tagDiv Sosyal Sayacı (gerekli): sosyal medya takipçilerinizin ve hayranlarınızın sayısını gösterir
  5. tagDiv Mobil Tema: mobil cihazlara yüklenen daha hafif, daha hızlı bir tema
  6. Slider Revolution: popüler bir görüntü kaydırma eklentisi

Gazete Teması eklentileri

(Slider Revolution’dan çok daha hızlı ve daha kullanıcı dostu bir görüntü kaydırma çubuğu eklentisi için, Monolog.)

Dokümantasyon ve Destek

tagDiv, resmi web sitesinde Gazete temasının tüm özelliklerini kapsayan mükemmel belgeler sunar. Kapsamlıdır ve her adımın ekran görüntülerini içerir. Bazı özellikler daha fazla açıklama kullanabilir, ancak temel bilgileri kapsayacak ve başlamanız için yeterince şey var.

Gazete temasını satın almanız, özel bir özel destek forumu aracılığıyla geliştiricilerden 6 aylık destek içerir. Maksimum 1 iş günü yanıt süresi ve gerekirse özel e-posta desteği vaat ediyorlar. Ayrıca 12 ay daha destek verme seçeneği var.

Bizim Puanımız

Gazete, büyük esneklik ve tasarım seçeneklerine sahip hoş görünümlü bir temadır. Herhangi bir karmaşık temada olduğu gibi, kesinlikle başlamak için bir öğrenme eğrisi vardır. Bununla birlikte, gezinmek nispeten kolaydır ve arayüzün çoğu esnek ve kullanıcı dostudur.

Yerleşik özelliklerden bazıları, çok temel resim galerisi gibi eklentilerle daha iyi uygulanacaktır (öneririz Envira Galerisi yerine). Bu şekilde, tema değiştirmeye karar verirseniz, resim galerileriniz korunur.

Gazetenin öne çıkan özelliklerinden biri esnek tasarım seçenekleridir. Bu temayı kullanan iki site birbirine benzemez.

Gazete 5 üzerinden 5 yıldız veriyoruz. İnceleme puanlarımızın dökümü:

tüm
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Özellikleri
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Verim
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Destek
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Kullanım kolaylığı
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Fiyatlandırma
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Şimdi Gazete Alın »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me