ince gömlek

Moda veya fotoğraf siteniz için bir WordPress teması mı arıyorsunuz? Zephyr birçok şaşırtıcı özellik ve seçenek ile güzel ve zarif bir temadır. Bu Zephyr incelemesinde, özelliklerini göstereceğiz ve blogunuz için doğru tema olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacağız.


Zephyr İncelemesi

Zephyr hakkında

Zephyr, Mojo Marketplace’te size basit ve şık bir blog oluşturmak için tüm özellikleri sunan bir WordPress temasıdır.

Zephyr’in tasarımı temiz ve göz alıcıdır, bu nedenle ziyaretçilerinizi ilk bakışta çeker. Bu temayı kullanarak kişisel, moda veya fotoğraf blog’u oluşturabilirsiniz. Kullanıcılardan iyi değerlendirmeleri vardır ve yeni başlayanlar tarafından WordPress sitelerinde gelişmiş blogculara kullanılabilir..

Zephyr’in Özellikleri

Tonlarca kullanışlı özelliği ile Zephyr farklı ve benzersiz bir düzene sahiptir. Mesajları görüntülemek için basit bir ana sayfa tasarımı ile birlikte gelir. Blogunuz için en iyi görünümü oluşturmak üzere düzenler kolayca değiştirilebilir. Kenar çubuğunda, genel sayfa kaydırmasından ayrı olan ve diğer WordPress temalarından farklı bir kaydırma vardır.

Zephyr birden fazla resim galerisi stiline sahiptir, böylece fotoğraflarınızı bir, iki, üç ve dört sütun halinde görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca tüm sayfalarda hiç bitmeyen bir kaydırma vardır, böylece istediğiniz kadar gönderi görüntüleyebilirsiniz.

Blogunuz için neden iyi bir seçim olabileceğini bilmek için Zephyr temasının temel özelliklerine göz atalım:

Belirsiz Kaydırma

Zephyr temasının sayfalarda belirsiz bir kaydırması vardır, bu nedenle içerik yalnızca aşağı kaydırdığınızda yüklenir. Bu özellik çok az sayıda tema ile birlikte gelir ve sitenizi hızlı yüklemek.

WordPress ayarlarından sayfa başına yayın sayısını ayarlayabilirsiniz. Ancak, bir sayfada maksimum yayın görüntülemenize olanak tanır.

Kenar Çubuğunu Kaydırma

Bu temanın, ekranınızın sol veya sağ tarafına yerleştirebileceğiniz bir kaydırma kenar çubuğu vardır. Kenar çubuğu ayarlarını WordPress özelleştiricisinde Yerleşim Bölüm.

Kenar Çubuğu Düzeni

Ayrıca kenar çubuğunda hangi içeriği göstermek istediğinizi seçmenize izin verir. Son yayınları görüntülüyorsanız, kenar çubuğunda da sonsuz kaydırmayı ayarlayabilirsiniz.

Zephyr temasındaki kenar çubuğunun başka birçok seçeneği vardır, bu nedenle blogunuzu benzersiz bir görünüm vermek için özelleştirmek için widget’larınızı kullanabilirsiniz.

Başlık Özelleştirme

WordPress temaları, varsayılan özelleştiriciyi kullanarak başlığı özelleştirmenizi sağlar. Ancak, özelleştirme logo ve kısa açıklama ile sınırlıdır.

Zephyr size yalnızca başlık düzenini yönetme seçeneği sunmakla kalmaz, aynı zamanda logo konumunu soldan merkeze değiştirmenizi ve başlık arka plan renklerini değiştirmenizi sağlar.

Üstbilgi Düzeni

Ayrıca sayfanıza kenarlık eklemek için satırlar görüntüleyebilir ve blogunuzun güzel görünmesini sağlamak için istediğiniz arka plan resmini yükleyebilirsiniz..

Kaydırıcı Devrimi

WordPress’te varsayılan görüntü kaydırıcısı olmadığını biliyor olabilirsiniz. Zephyr sitenize Devrim Kaydırıcısını ekler, böylece blogunuzda güzel görüntü kaydırıcıları oluşturabilirsiniz.

Bu Devrim Kaydırıcısını kullanmak için çok karmaşık ve yavaş bulursanız, Monolog kaydırıcı eklentisi. Size izin veren basit ama en güçlü resim kaydırma eklentisidir. güzel WordPress kaydırıcıları oluşturun hiç vakit kaybetmeden.

ZillaLikes

ZillaLikes, tema kurulumunda Zephyr tarafından gerekli olan bir WordPress eklentisidir. Sadece Zephyr eklenti gereksinimi sayfasından yükleyebilir ve etkinleştirebilirsiniz..

ZillaLikes'i yükle

Eklenti etkinleştirildikten sonra yazılarınıza, sayfalarınıza ve diğer sayfalarınıza benzer düğme ekleyebilirsiniz. Kullanıcılarınıza blogunuzu beğenme seçeneği sunar.

ZillaLikes Ayarları

Kısa kodu ZillaLike’ı belirli sayfalarda veya yayınlarda kullanmak için de kullanabilirsiniz. Şablon etiketli tema dosyalarına da eklenebilir.

Sosyal Seçenekler

Social Options, tema yüklemesinde yerleşik olarak gelir. Gidebilirsin Görünüm »Sosyal Seçenekler sosyal uygulamalarınızın bilgilerini eklemek için.

Sosyal Seçenekler

Açılır menüde bulunan seçeneklerden tonlarca sosyal profil ekleyebilirsiniz. Zephyr, blogunuzu sosyal medya sitelerine entegre etmenizi kolaylaştırır.

reklâm

Blogunuzda reklam görüntüleyebilir ve blogunuzdan biraz para kazanabilirsiniz. Zephyr süresiz olarak kaydırıldığından, reklamlarınızı okuyucuların önünde tutmak ve daha fazla tıklama almak için içerik arasına yerleştirebilirsiniz.

Bu reklamları oluşturmak için şu adrese gidebilirsiniz: Reklam »Reklamlar.

Reklam Yerleşimi

Blogunuzdan para kazanmanın harika bir yolu ve aynı zamanda profesyonel görünüyor. Reklamlarınızın duyarlı olduğundan emin olmanız gerekir, böylece sitenizin mobil sürümünü etkilemez.

Reklamlar dışında, vazgeçen ziyaretçilerinizin ilgisini çekmek için açılır pencereler de ayarlayabilirsiniz. Ancak, bu optin’i daha az kullanışlı bulursanız, kontrol etmeniz gerekir OptinMonster. Planları ayda 9 $ ‘dan başlıyor ve en popüler Pro sürümü, sonsuz olasılıklarla gelen 29 $’ dan satın alınabilir.

OptinMonster’ın güçlü çıkış amacı teknolojisi vazgeçen kullanıcılarınızı abonelere ve müşterilere dönüştürmenize yardımcı olur.

Dokümantasyon ve Destek

Zephyr WordPress teması, temanın her yönünü kapsayan kapsamlı bir yazılı belge ile birlikte gelir. Video eğiticileri YouTube kanalında da mevcuttur.

Bu tema 49 $ bir seferlik ücretle kullanılabilir. Başka bir 49 ABD doları ödeyerek tema sahibinin sitenize yüklemesine izin verirsiniz. Ancak, temayı satın aldıktan sonra ek olarak 149 $ öderseniz, tema sahibi blog’unuzu demo ile çalışan tüm özelliklerle eşleştirir..

Zephyr temasının her kopyasıyla, otomatik olarak indirilip kurulan ücretsiz ömür boyu güncellemeler alırsınız.

Ayrıca, 7/24 kullanabileceğiniz ücretsiz ömür boyu premium desteği ile birlikte gelir. Tema hakkında binlerce soruya göz atabilir, hatta kendi sorunuzu bile sorabilirsiniz..

Bizim Puanımız

Zephyr güzel bir kişisel, moda veya fotoğraf blogu oluşturmak için mükemmel bir blog temasıdır. Farklı blog düzen stilleri, bağlantı kutuları, posta türleri, farklı özelleştirme ayarları ve kaydırma kenar çubuğu ile siz ve kullanıcılarınız için çok basit, göz alıcı bir blog oluşturabilirsiniz..

Zephyr 4.8 üzerinden 5 yıldız veriyoruz. İnceleme puanlarımızın dökümü:

tüm
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 4.8 / 5.0

Özellikleri
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Verim
Yıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boş 0,0 / 5,0

Destek
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Kullanım kolaylığı
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Fiyatlandırma
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Şimdi Zephyr Alın »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map