itimat

Siteniz için çok amaçlı bir WordPress teması ister misiniz? Credence, tonlarca şaşırtıcı özelliğe sahip güzel tasarlanmış ve güçlü bir temadır. Bu Credence incelemesinde, özelliklerini göstereceğiz ve ihtiyaçlarınız için doğru tema olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacağız.


Credence Review

Credence Hakkında

Credence, çok amaçlı ve güçlü temalar için iyi bilinen bir çevrimiçi mağaza olan Mojo Marketplace’in duyarlı bir WordPress temasıdır.

Bu temanın renkli, parlak ve duyarlı bir düzeni var. İşletmeler, teknoloji şirketleri, çevrimiçi mağazalar ve daha fazlası için en iyisidir. Sınırsız renkler, tema oluşturucular, ızgara desteği ve özelleştirme, Credence’ı harika bir tema haline getirir.

Kredinin Özellikleri

Mojo Marketplace’teki temalar inanılmaz özellikler ve inşaatçılar ile yüklenir. Benzer şekilde, Credence, kodunuzu almadan web sitenizi tasarlamanız için en iyi seçeneklere sahiptir.

Credence, sosyal simgeler, özel tema widget’ları, widget alanları, portföy sayfaları, sayfa şablonları, kaydırıcılar, ızgara stili, altbilgi widget alanları, oluşturucular ve daha fazlası gibi tonlarca özelliğe sahiptir..

Özelliklerine ayrıntılı bir göz atalım:

Duyarlı ve Retina Hazır Tasarım

Kredi tamamen duyarlı tema basit ve sezgisel tasarımı ile ziyaretçileriniz bayılacak. Bu temayı kullanan iki sitenin benzer görünmemesini sağlayan çeşitli stilleri var.

Retina hazır tasarım ve görüntü desteği, mobil kullanıcıların yakınlaştırmadan veya gereksiz kaydırma yapmadan içeriği ve görüntü görüntülerini okumasını kolaylaştırır.

Şekillendirme Seçenekleri

Temadaki temel stil ayarları arka plan seçenekleri, arka plan görüntüsü, gövde yazı tipi renkleri ve bağlantı renkleri gibidir.

Şekillendirme Seçenekleri

Web sitenize yeni bir görünüm vermeniz gerektiğinde bu ayarları düzenlemek ve değiştirmek kolaydır.

Punch Fontları

Credence temasının özel bir yayın türü var Punch Fontları web sitenizde kullanmak üzere Google yazı tiplerini kolayca eklemenizi sağlar.

Punch Fontları

WordPress yöneticinize eklenecek yazı tipi ailesini kopyalamak için talimatlar verilmiştir.

Üstbilgi ve Yan Menüler

Üstbilgi ve yan menüler ayarları birbirine paraleldir. Bu seçeneklerin ilk görünümünde menü konumunu kolayca seçebilirsiniz.

Üstbilgi Menüsü

Bu temada, başlığın birden fazla bölümü vardır. Her bölümü etkinleştirmenize / devre dışı bırakmanıza olanak tanır, böylece sitenizde güzel bir başlık görüntüleyebilirsiniz.

Üstbilgi Ayarları

Başlık metninden menü konumuna, logo konumu, stil, başlık arka planı, kaydırma alanı, başlık widget’ları ve tonlarca daha fazla seçenek bu ayarlarda mevcuttur.

Menü Konumları

Bu tema, kullanıcılarınız için kolay gezinmeyi eklemeniz için bir dizi menü konumu sunar. Menünüzü şaşırtıcı şekilde yerleştirmek için 5’in üzerinde pozisyon var.

Menü Konumları

Her konum için ayrı menüler oluşturabilirsiniz. İnşa edilen önemli yerler navigasyon menüsü, ikincil navigasyon menüsü, ana yan menü ve altbilgi menüsü gibidir..

En İyi Kaydırıcılar

Credence temasında, web sitesinin her bölümü için bir dizi önerilen eklenti bulunur. Görüntü kaydırıcısını da içerir. Seçtiğiniz Credence tema stilinin herhangi birine bir üst kaydırma çubuğu ekleyebilirsiniz.

Slider Görüntüleri

Kullanmanızı öneririz Monolog web sitenize görüntü kaydırıcıları eklemek için kaydırıcı eklentisi. Credence çok amaçlı bir web sitesi olduğundan Soliloquy sürgüsü onunla inanılmaz bir şekilde çalışacak.

Bu kaydırıcı eklentisi, ana sayfaya kaydırıcı eklemek, başlık, altbilgi, kenar çubuğu ve daha fazlası gibi tüm özelliklerle birlikte gelir. Instagram ve diğer kaynaklardan da kaydırıcılar oluşturabilirsiniz.

Özel Sayfa Şablonları

WordPress web sitelerinin çoğunda, siteyi iş gereksinimlerine göre tasarlamak için yerleşik sayfa şablonları bulunur. Credence’ın kendi özel sayfa şablonları kümesi vardır.

Sayfa Şablonu

Blog sayfaları, portföy sayfaları, boş sayfalar ve daha fazlasını oluşturmanıza olanak tanır. Altında Sayfa Özellikleri ayarlarında, sayfanın tema ayarlarını geçersiz kılarak tema düzenini yönetebilirsiniz.

Tema Düzeni Geçersiz Kılma

Her sayfanın özel sayfa ayarlarını eklemek için tema sayfası widget’ını, gölgeyi, menüyü ve daha fazlasını geçersiz kılabilirsiniz.

Portföy Girişleri

Temanın özel bir yayın türü var Portföy Girişleri web sitenize iş portföyünüzü eklemenizi sağlayan.

Portföy Girişleri

Bu portföy girişlerinden en iyi şekilde yararlanmak için farklı stillerde görüntülenebilir.

Portfolio Görüntüle

Bu, Credence temasıyla portföyünüzün sitenizde nasıl görüneceğinin örneklerinden biridir..

Altbilgi Bölümü

Temanın genel ayarlarında, altbilgi bölümü için seçenekleri bulabilirsiniz. Kapsamlı altbilgi ayarları, altbilgi widget alanını, sütun sayısını, widget alanı arka plan stilini ve daha fazlasını etkinleştirmenizi / devre dışı bırakmanızı sağlar.

Altbilgi Bölümü

Ayrıca altbilgi, altbilgi stilini etkinleştirebilir / devre dışı bırakabilir, altbilgi metni ekleyebilir, metin hizalaması ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Alt Altbilgi Ayarları

Bu ayarlar, ihtiyacınız olan altbilgiyi oluşturmaya yardımcı olur.

Dokümantasyon ve Destek

Credence teması, sitenizi / blogunuzu nasıl hızlı ve kolay bir şekilde çalıştıracağınızı ve çalıştıracağınızı açıklayan ayrıntılı bir belgeye sahiptir. Anlatılan video eğitimleri, otomatik güncellemeler ve destek forumları, herhangi bir sorgunun çözülmesine yardımcı olur.

Kredi, tek bir site lisansı için tek seferlik 59 ABD doları karşılığında kullanılabilir. Ayrıca 5 site lisansı veya geliştirici lisansı da satın alabilirsiniz. Gerekirse, WordPress tema kurulumu ve WordPress site yedeklemesi gibi satın alma işleminize addon hizmetleri de ekleyebilirsiniz..

Mojo pazarına giriş yaparak destek sorularınızı gönderebilirsiniz. SH-Themes, Solstice’nin arkasındaki ekip tüm destek sorgularını zamanında çözer. Ancak, sorularınız için onlara e-posta da gönderebilirsiniz.

Bizim Puanımız

Credence, kişisel blogunuz, küçük veya büyük işletme, içerik, çevrimiçi alışveriş işletmeleri ve daha fazlası için Mojo Marketplace’ten çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Credence ile sitenizi kolayca çalışır hale getirebilirsiniz. Yardıma ihtiyacınız olursa, dokümantasyona başvurarak kolayca bir çözüm bulabilirsiniz..

Tema tasarımları ve seçenekler paneli özelleştirmeyi kolaylaştırır.

Biz Credence 5 üzerinden 5 yıldız vermek. İnceleme puanlarımızın dökümü:

tüm
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Özellikleri
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Verim
Yıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boş 0,0 / 5,0

Destek
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Kullanım kolaylığı
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Fiyatlandırma
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Krediyi Hemen Alın »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me