Köprü Teması

Themeforest’ta bazı çok amaçlı premium WordPress temaları var ve Bridge aralarında en popüler olanlardan biri. Bu Bridge tema incelemesinde özelliklerine, esnekliğine ve kullanım kolaylığına bir göz atacağız.


Bridge teması incelemesi

Bridge Theme Hakkında

Bridge, themeforest pazarında bulunan çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Bir dijital tasarım ajansı olan Qode Themes tarafından oluşturulur. Qode temaları 2013 yılında kuruldu ve o zamandan beri 15 WordPress teması yayınladılar.

Kısa bir süre içinde Qode Themes, tema ormanında 57.000’den fazla satışla güç elit yazar rozeti kazandı. 2 milyon ABD dolarından fazla ürün sattılar. Şirketin şu anda 38 çalışanı var ve hızla büyüyorlar.

Bridge WordPress teması en popüler ürünüdür. Müşterilerden gelen eleştirilerle 32.000’den fazla kez satın alındı.

Köprü Temasının Özellikleri

Birçok premium WordPress teması gibi, Bridge de birçok özellik içerir. Kullanıcıların kodlama bilgisi olmadan neredeyse her türlü web sitesini oluşturmalarına izin vermek. Bazı özelliklere bir göz atalım.

24 Eşsiz Düzen

Bridge teması, kullanıcıların bir tıklama ile dağıtabileceği 24 kullanıma hazır düzen ile birlikte gelir. Düzenler klasik, portföy, blog, ızgara, sol menü, bir sayfa, tam ekran, açılış sayfası ve mağaza kategorilerine ayrılır.

Köprü Tema Düzenleri

Her düzen, web siteniz için esnek bir tasarım seti sunar. Bu düzenlerden herhangi birini kendi gereksinimlerinize göre kullanabilirsiniz. Tüm düzenler tamamen özelleştirilebilir ve yerleşik araçları kullanarak her şeyi değiştirebilirsiniz.

100+ Benzersiz Demo

Bridge, çok amaçlı bir tema olarak tasarlanmıştır. Akla gelebilecek hemen hemen her tür WordPress sitesinin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır. Bu hedefe ulaşmak için, kendi tasarımı ve içeriği ile 100’den fazla benzersiz demo ile birlikte gelir.

Kullanıcıların diğer premium temalarla karşı karşıya kaldığı en yaygın şikayetlerden biri, sitelerinin gördükleri demoya benzememesidir. Bridge temasıyla tek bir tıklamayla demo gibi bir web sitesini kolayca oluşturabilirsiniz. Tüm tasarım ve demo içeriği web sitenize yüklenecektir. Şimdi tek yapmanız gereken içeriği kendinizle değiştirmek ve lansman için hazır bir web siteniz olacak.

Tam Ekran Arka Planlar ve Paralaks Efekti

Bridge teması, web sitenizde arka plan resimlerini nasıl kullandığınız üzerinde tam kontrol sağlar. Tam ekran arka plan görüntüsü kullanabilir, üstbilgiyi özelleştirerek büyük bir görüntü kullanabilirsiniz. Harekete geçirici mesaj düğmelerini başlığa yerleştirin. Bu esneklik, yerleşik düzenlerin ve demoların çoğuna yansır.

Bridge ayrıca sayfalarınıza Paralaks katmanları eklemenizi sağlar. Bu, sayfaya görsel bir derinlik verir ve sayfanın daha etkileşimli ve ilgi çekici görünmesini sağlar. Web sitenizi ziyaret eden kullanıcıları etkilediğinden bahsetmiyorum bile.

Ücretsiz Eklentiler Dahil

Bridge teması, temanızla birlikte verilen iki premium WordPress eklentisi ile birlikte gelir. Bu eklentiler Görsel Besteci ve Katmanlar Kaydırıcısıdır.

Visual Composer, en popüler WordPress sürükle ve bırak sayfa oluşturucularından biridir. Basitçe sürükleyip bırakma düzenleyicisini kullanarak istediğiniz her türlü sayfa düzenini kolayca oluşturmanızı sağlar. Visual Composer son derece güçlü ancak inanılmaz derecede başlangıç ​​dostu.

Layers Slider, muhteşem CSS animasyonları ve 3D efektlerle güzel görüntü kaydırıcıları, video kaydırıcıları oluşturmanıza izin veren premium bir WordPress kaydırıcı eklentisidir..

Diğer WordPress Eklentileri ile Entegrasyon

Premium bir WordPress teması satın alırken kullanıcılar için en önemli endişelerden biri, kullanmak istedikleri eklentilerden biriyle çalışıp çalışmayacağıdır. Bridge, kutudan çıkan ücretsiz ve ücretli WordPress eklentilerinin çoğu için tam destek ile geliyor.

Bridge WooCommerce desteği

Dünyadaki WordPress siteleri için en popüler e-ticaret platformlarından biri olan WooCommerce ile tamamen uyumludur. Bridge, WooCommerce mağazanızı devralacak ve herhangi bir çaba harcamadan güzel bir şekilde görüntüleyecek kullanıma hazır mağaza şablonlarıyla birlikte gelir.

Bridge teması, çok dilli web siteleri oluşturmak için bir WordPress eklentisi olan WPML ile de uyumludur. Ayrıca Yerçekimi formları, iletişim formu 7 ve Google Haritalar için stiller içerir.

Mega Menü

Bridge teması, web sitenizin gezinme yapısını oluşturmak için sezgisel yollarla gelir. Ayrıca Mega Menüler oluşturmak için yerleşik desteğe sahiptir. Kullanıcılar hem standart hem de mobil menüleri özelleştirebilir. Aynı anda geniş veya normal alt menüler de oluşturabilirsiniz. Simgelerle veya simgeler olmadan geniş bir menü düzeni seçme seçeneği bile vardır. Ayrıca geniş menünün sütunlarından birine widget ekleyebilir ve istediğiniz düzeni oluşturabilirsiniz.

Çeşitli Özellikler

Bridge teması, standart özellik kümesinden çok daha fazlasını sunar. Dediğimiz gibi bu bir güç merkezi ve her türlü web sitesi için yeterince esnek olacak şekilde tasarlanmıştır. Bridge temasıyla bulduğunuz bazı özellikler.

 • 600+ Google Yazı Tipi
 • 80+ Kısa Kod
 • Tam RTL desteği ile Çeviri için Hazır
 • Dahili Portföy, Galeri, Görüşler
 • Yığma ızgara düzeni
 • Yapışkan başlık
 • Harekete geçirici mesaj düğmeleri
 • CSS 3 animasyonları
 • Ajax sayfa geçişleri
 • İnfografikler ve sayaçlar
 • Harika Font ve Font Zarif simge paketleri
 • Sosyal düğmeler
 • Tam ekran arama
 • Tam ekran menüleri
 • Ve daha fazlası…

Dokümantasyon ve Destek

Premium bir WordPress teması satın alırken aranacak en önemli şeylerden biri dokümantasyon ve destek seçenekleridir. Bridge teması kapsamlı belgelerle birlikte gelir. Web sitenizi kurma hakkında adım adım talimatlar içeren ayrıntılı makaleler içerir. Ayrıca temanın hemen hemen her özelliğini kullanma talimatlarını içerir.

Ayrıca, nasıl hızlı bir şekilde başlayabileceklerini görmek isteyen kullanıcılar için giderek büyüyen bir video eğitimi seçeneği de bulunmaktadır..

Profesyonel uzman desteği geliştiricilerden alınabilir. Resmi destek forumunda yardımcı olmaya istekli, iyi eğitimli ve çok yetenekli bir ekibe sahipler..

Bizim Puanımız

Bridge, yüksek kaliteli profesyonel WordPress temasından bekleyebileceğiniz tüm özelliklerle birlikte gelir. Satış sonrası desteği ve kapsamlı belgeleri vardır. Her türlü WordPress sitesi için mükemmel bir seçim olduğunu söyleyebiliriz. Biz 5 üzerinden 3,8 vermek.

tüm
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız YarısıYıldız derecelendirmesi boş 3,5 / 5,0

Özellikleri
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Verim
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Destek
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Kullanım kolaylığı
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boş 3.0 / 5.0

Fiyatlandırma
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Bridge’i Şimdi Alın »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map