sarmak

Enfold, Themeforest’taki en popüler WordPress temalarından biridir. Kullanıcı dostu ve güzel tasarıma odaklanan duyarlı çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Bu Enfold tema incelemesinde, farklı özelliklerine ve ne kadar iyi çalıştıklarına bir göz atacağız.


Enfold Tema İncelemesi

Enfold Hakkında

Enfold, Viyana, Avusturya’dan bir web tasarım ve geliştirme ekibi olan Kriesi tarafından yaratıldı. Kriesi, WordPress temalarını uzun bir süredir Themeforest pazarında satıyor ve portföylerinde birçok popüler WordPress teması var.

Ekibin Güney Amerika, ABD, Avrupa ve Asya’dan 9 üyesi var. Şimdiye kadar 18 WordPress teması yayınladılar ve dünyanın her yerinden 138.000’den fazla müşteriye sahipler.

Enfold açık ara en başarılı WordPress ürünüdür. 72.000’den fazla müşteri tarafından satın alındı.

Enfold Temasının Özellikleri

Enfold, premium bir WordPress temasından bekleyebileceğiniz tüm özelliklerle ve daha fazlasıyla birlikte gelir. Enfold’u diğer WordPress temaları arasında öne çıkaran bazı temel özellikler.

Önceden Tanımlanmış İçerikle Kolay Kurulum

Premium tema oluştururken kullanıcıların karşılaştığı en yaygın sorunlardan biri, temanın demo gibi görünmesini sağlamaktır. Demo gibi aynı görünüme ulaşmak için kullanıcıların çok sayıda içerik, resim, kaydırıcı eklemesi gerekir.

Önceden tanımlanmış düzenleri tanıtın

Enfold bu sorunu çeşitli kullanım durumları için önceden tanımlanmış içerik sunarak çözer. İstediğiniz düzeni seçmeniz yeterlidir; demo içeriği ile doldurulur. Artık demo içeriğini kendi içeriklerinizle kolayca değiştirebilirsiniz.

Gelişmiş Düzen Editörü

Enfold güçlü bir düzen editörü ile birlikte gelir. Bu kullanımı kolay sürükle ve bırak sayfa editörü aklınıza gelebilecek hemen hemen her türlü düzen oluşturmanıza olanak sağlar. Izgaralar, sütunlar, slayt gösterileri, harekete geçirici mesaj düğmeleri, videolar, resim galerileri vb. Ekleyebilirsiniz. Gelişmiş düzen editörü yeni kullanıcılar için bile son derece esnektir ve kullanımı çok kolaydır.

Düzen oluşturucu

Kullanımı kolay Sürgü

Enfold, basit bir kullanıcı arayüzü ile tam genişlikte kaydırıcılar oluşturmanıza olanak tanıyan kolay bir kaydırıcı ile birlikte gelir. Bu, kaydırıcıların kullanımını biraz karmaşık bulan kullanıcılar için özellikle çok yararlıdır. Enfold ayrıca aynı kolay arayüzü kullanarak slaytlarınıza ekleyebileceğiniz kaydırıcılar için 3D animasyonlarla birlikte gelir.

Enfold, temayla önceden paketlenmiş kendi Layers Slider eklentisi kopyanızla birlikte gelir. Katmanlar Kaydırıcısı, güzel slayt gösterileri oluşturmanıza ve bunları WordPress sitenizin herhangi bir yerinde kullanmanıza olanak tanıyan bir özellik kaydırıcısıdır.

Kenar Çubuğu Yöneticisi

Kenar çubukları çalışmak için bir acı olabilir. Çoğu WordPress teması yalnızca bir veya iki önceden tanımlanmış kenar çubuğu veya widget hazır alanı ile gelir. Enfold, özel kenar çubukları oluşturmanıza ve ardından bir gönderi veya sayfa oluştururken bunları kullanmanıza izin veren kendi Kenar Çubuğu yöneticisiyle birlikte gelir. Özel kenar çubuklarınızdaki herhangi bir widget’ı kullanabilir ve gelişmiş düzen düzenleyiciyi kullanarak herhangi bir yere yerleştirebilirsiniz.

Görsel Bir Kısa Kod Düzenleyici

Enfold, temanızla kullanabileceğiniz tonlarca kısa kodla birlikte gelir. Kısa kodlar, WordPress’e birçok şey eklemek için kullanılabilir. Çoğu WordPress teması kısa kodlarla birlikte gelir, ancak kullanıcıların bu kısa kodları gerçekten kullanmasını kolaylaştırmak her zaman zordur. Enfold, ihtiyacınız olduğunda kısa kodları kolayca eklemenizi sağlayan görsel bir kısa kod editörü ile birlikte gelir.

Çeşitli Özellikler

Bu güçlü temada yerleşik daha birçok özellik var. İşte bazı inanılmaz özelliklerin hızlı bir listesi:

 • Mega Menüler
 • 4 Blog bölümü için düzenler
 • Stil üreteci
 • Entypo simge yazı tipi
 • Düzinelerce başlık düzeni
 • Anında arama özelliği
 • Portföy yöneticisi
 • bbPress forum desteği
 • WooCommerce Hazır
 • Çeviri hazır
 • Çok dilli site oluşturmak için WPML ile uyumlu
 • Retina hazır
 • Yerçekimi Formları için özel stiller

Kullanım kolaylığı

Birçok premium WordPress teması, kullanımlarını zorlaştıran özelliklerle biraz şişmiş hissediyor. Enfold temasını kullanarak küçük işletme web sitesi kurmanın ne kadar kolay olduğunu kontrol etmeye karar verdik.

Daha önce de belirttiğimiz gibi, tema demo içerik ithalatçısı ile birlikte geliyor. Etkinleştirildikten sonra istediğiniz demosu seçebilir ve tek bir tıklamayla web sitenize aktarabilirsiniz. Bir sonraki bölüm demo içeriğini kendi içeriğinizle değiştirmektir. Bu rotayı izlemek tema seçeneklerini ayarlama ve diğer görevleri gerçekleştirme ihtiyacını ortadan kaldırır.

Bir kullanıcı temayı manuel olarak kurmaya karar verirse, o kadar da zor değildir. Enfold, oldukça kolay ve basit hale getiren güçlü bir tema seçenekleri paneli ile birlikte gelir. Gelişmiş kullanıcılar, kendi benzersiz mizanpajlarını oluşturmak için yerleşik şablon oluşturucusundan yararlanabilir.

Dokümantasyon ve Destek

Enfold, bir süredir premium WordPress temalarının işinde olan bir WordPress uzmanları ekibi tarafından geliştirildi. Kriesi halkı WordPress ürünlerinin nasıl oluşturulacağını ve destekleneceğini biliyor.

Tema için kapsamlı belgeler mevcuttur. Enfold temasının her özelliği adım adım talimatlarla açıklanmaktadır. Ayrıntılara gösterilen bu dikkat, kullanıcıların web sitelerini hızlı bir şekilde kurmalarını kolaylaştırır. Çok fazla okumak istemeyen kullanıcılar için, temanızı nasıl ayarlayacağınızı ve güçlü özelliklerini nasıl kullanacağınızı gösteren video eğiticileri de bulunmaktadır..

Kullanıcılar ayrıca, geliştiricilerin web sitesinde ve Themeforest’taki destek forumlarına erişerek destek alabilirler. Her lisans size altı aylık destek ve güncelleme hakkı verir.

Bizim Puanımız

Kapsamlı bir incelemeden sonra, Enfold’un çok sayıda özellik içeren çok amaçlı bir tema için mükemmel bir seçim olduğuna inanıyoruz. 5 üzerinden 4 yıldız veriyoruz.

tüm
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Özellikleri
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Verim
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Destek
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Kullanım kolaylığı
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Fiyatlandırma
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Şimdi Enfold Alın »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map