Sidney

Sydney, ücretsiz bir tema ve premium destek ve özelliklere sahip ücretli bir sürüm olarak gelen son derece popüler bir WordPress temasıdır. Bu Sydney tema incelemesinde, bu temayı WordPress kullanıcıları arasında neyin bu kadar popüler kıldığını öğrenmek için bu özelliklere bir göz atacağız.


Sydney Tema İnceleme

Sydney Tema Hakkında

Sydney teması, WordPress tema şirketi aThemes tarafından oluşturuldu. 2013 yılında Charlie Livingston tarafından tek kişilik bir ekip olarak başlatılan aThemes’in artık 6+ çalışanı ve büyüyen bir WordPress tema portföyü var. Şirket felsefelerini şu sözlerle açıklıyor:.

Temalarımızın arkasındaki felsefe, iyi tasarlanmış, kullanımı kolay ve hızlı destek ve sık güncellemelerle desteklenmeleridir (her zaman gelişiyoruz).

-Temalar Ekibi

Sydney, şimdiye kadar sadece WordPress.org tema dizininden 203.000 indirme ile en popüler temasıdır. Şirket, temalarının 600.000’den fazla indirildiğini iddia ediyor.

Sydney Tema WordPress.org tema dizininden ücretsiz bir sürüm ve ücretli bir sürüm olarak iki varyasyonda gelir. Ücretli sürüm ek özellikler + premium destek ile birlikte gelir. Ücretsiz sürümün tüm özelliklerini içerdiğinden eklentinin pro sürümünü gözden geçireceğiz ve daha fazlası.

Sydney Tema Özellikleri

Sydney teması, bunaltıcı kullanıcılar olmadan harika bir dizi özellik sunar. İyi kodlanmış ve standart uyumlu bir WordPress temasının kolaylığı ile premium bir WordPress iş temasının esnekliğini sağlar. İşte Sydney Temasını herhangi bir WordPress sitesi için mükemmel bir seçim yapan bazı özellikler.

Şaşırtıcı derecede güzel tam ekran arka planı

Sydney temasının diğer ücretsiz iş temaları arasında öne çıkan ana özelliklerinden biri tam ekran başlığı görüntüsüdür. Kullanıcılar, harekete geçirici mesaj içeren başlık olarak yüksek çözünürlüklü tam ekran görüntü ekleyebilir. Kullanıcılar ayrıca harekete geçirici mesajla başlıkta tam ekran slayt gösterisi ekleyebilir.

Paralaks arka plan

Paralaks efekti kaydırmayı eğlenceli hale getirir ve kullanıcılar için daha ilgi çekici bir deneyim yaratır. Sydney teması, tema düzeninizdeki herhangi bir satıra paralaks arka plan efekti eklemenizi sağlar. Aynı sayfada birden çok satıra paralaks efekti ekleyebilirsiniz. Paralaksı tam ekran başlığı ve diğer tema özellikleriyle birleştirmek, dakikalar içinde güzel modern web siteleri oluşturmanıza olanak tanır..

600+ Google Yazı Tipine Erişimi Kolaylaştırın

Sydney teması, temanızdaki 600’den fazla Google yazı tipinden herhangi birini yüklemenin daha kolay bir yolunu sunar. Özelleştiriciye gidin ve yazı tiplerini tıklayın. Google fontlarını kullanmak istediğiniz bölümü seçin ve font adını eklemeniz yeterlidir. Google yazı tiplerini kullanmak için ek bir eklenti yüklemenize veya tema dosyalarınızı düzenleyerek bunları yüklemenize gerek yoktur.

Sydney'de Google Yazı Tiplerini Kullanma

Frontpage Blokları

Sydney, modern bir işletme web sitesi için mükemmel bir tema olacak şekilde tasarlanmıştır. Blok tabanlı düzeni kullanarak ana sayfanızı kolayca ayarlamanıza olanak tanır. Web siteniz için hızlıca profesyonel görünümlü bir ön sayfa oluşturmak için yerleşik blokları temanızın ana sayfasına eklemeniz yeterlidir.

Sydney, Site Kökenli Sayfa Oluşturucu, Görsel Besteci ve Beaver Builder dahil olmak üzere çoğu WordPress sayfa oluşturucu eklentisiyle de tamamen uyumludur. Bu size web siteniz için sınırsız sayıda açılış sayfası oluşturma özgürlüğü verir.

Crelly Kaydırıcı Desteği (Pro)

Sydney Tema pro sürümü ücretsiz Crelly Slider eklentisi için yerleşik destek ile geliyor. Sydney temasının başlık bölümü tam ekran slayt gösterileri görüntüleyebilir ve Crelly Slider eklentisiyle birlikte çalışır. Bu, herkesin çok az çaba ve kodlama bilgisi olmayan güzel bir kaydırıcı eklemesini son derece kolaylaştırır.

Özel Widget’lar

Sydney, ücretsiz sürüme dahil olan 12 özel widget ile birlikte gelir. Temanın pro sürümü, web sitenize herhangi bir yere ekleyebileceğiniz 4 ek özel widget içerir. Temaya eklenen özel widget’ların listesi:

 • İletişim bilgileri widget’ı
 • Video widget’ı
 • Harekete geçirici mesaj widget’ı
 • İstemciler widget’ı
 • Çalışan widget’ı
 • Gerçekler widget’ı
 • En son haber widget’ı
 • Hizmet türleri widget’ları
 • Liste widget’ı
 • Sosyal profil widget’ı
 • Görüşler widget’ı
 • Beceri widget’ı
 • Zaman çizelgesi widget’ı (Pro)
 • Atlıkarınca widget’ında son haberler (Pro)

Sayfa Şablonları

Sydney temasının ücretsiz sürümü, kullanım için iki sayfa şablonu ile birlikte gelir. Ön sayfa şablonu bir Sydney teması ön sayfası oluşturmak için kullanılabilir. Her tür sayfa oluşturmak için kullanabileceğiniz tam genişlikte bir sayfa şablonu. Bu tam genişlikte şablon, ücretsiz veya ücretli WordPress sayfa oluşturucu eklentilerinden herhangi biriyle açılış sayfaları oluşturmak için de kullanılabilir.

Pro sürümü, farklı düzen seçeneklerine sahip beş ekstra sayfa şablonu ile birlikte gelir. Bu sayfa şablonlarında kişi, öne çıkan başlık varsayılanı, özellikli başlık geniş, başlık yok – varsayılan, başlık yok.

Dokümantasyon ve Destek

Genellikle, ücretsiz WordPress temaları ayrıntılı belgelerle birlikte gelmez. Çoğu ücretsiz tema, geliştiricilerin garantili yanıtı olmadan çok sınırlı destek seçeneklerine sahiptir. Sydney teması, temanın ücretsiz sürümü için bile mükemmel belgeler sağlar. Belgeler, temanızı ayarlamak ve tüm özelliklerini kullanmak için video eğitimlerini içerir.

Kullanıcılar ayrıca tema geliştiricilerinin sorularını cevaplayabileceği destek forumlarına soru gönderebilir. Temanın profesyonel sürümü, öncelikli desteğe ve ücretli sürüm için bir yıllık garantili güncellemelere erişmenizi sağlar.

Temanın büyük bir ücretsiz kullanıcı tabanına sahip olduğu düşünüldüğünde, ücretsiz kullanıcıları ve ücretli müşterileri için ayrıntılı belgeler ve destek sunmanın mükemmel olduğunu düşünüyoruz..

Bizim Puanımız

Sydney bir işletme web sitesi için ideal bir WordPress temasıdır. Muhteşem bir tasarıma sahiptir ve kullanımı çok kolaydır. Özelleştirme seçenekleri kullanıcılara kontrol sağlamak için yeterlidir, ancak bunlardan çok fazla değildir. Biz 5 üzerinden 3,6 vermek.

tüm
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız YarısıYıldız derecelendirmesi boş 3,5 / 5,0

Özellikleri
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boş 3.0 / 5.0

Verim
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Destek
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Kullanım kolaylığı
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Fiyatlandırma
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boş 3.0 / 5.0

Şimdi Sydney alın »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map