StudioPress Kenar Çubuğu Yok Pro

Sanat ve müzik sitenizi oluşturmak için bir WordPress teması mı arıyorsunuz? Hayır Kenar Çubuğu Pro, minimalistlerin sanat eserlerini güzel bir şekilde göstermeleri için zarif bir temadır. Bu StudioPress No Kenar Çubuğu Pro incelemesinde, özelliklerini göstereceğiz ve ihtiyaçlarınız için doğru tema olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacağız.


Kenar Çubuğu Pro İncelemesi Yok

Kenar Çubuğu Yok Pro Hakkında

Hayır Kenar Çubuğu Pro, güzel şablonlara sahip ünlü bir WordPress tema mağazası StudioPress’in bir temasıdır. Tamamen duyarlı bir temadır, bu nedenle tasarım mobil cihazınıza göre ayarlanır ve içerik herhangi bir ekran boyutunda kolayca okunabilir.

Bu temayı birden fazla amaç için kullanabilirsiniz. Zarif ve şık stil, işinizi ve hizmetlerinizi profesyonel olarak ziyaretçilerinize sergilemenizi sağlar.

Bir Genesis temasının yararı, ömür boyu güncellemelerle birlikte gelmesi ve yalnızca bir kerelik satın alma ücreti ödeyerek sınırsız sitelerde kullanılabilmesidir..

Kenar Çubuğu Yok Pro’nun Özellikleri

StudioPress No Sidebar Pro içeriğinizi görüntülemek için 3 widget alanına, birden fazla sayfa düzenine, duyarlı tasarıma ve gerçek zamanlı önizlemeyle değişiklik yapmanıza olanak tanıyan canlı bir özelleştiriciye sahiptir..

Siteniz için iyi bir eşleşme olup olmadığını görmek için Kenar Çubuğu Yok özelliklerine ayrıntılı bir göz atalım:

Birden Çok Widget Alanı

Kenar Çubuğu Yok’taki widget alanları, içeriğin sitenizde kolayca görüntülenmesine yardımcı olur. Müşterilerinize yönelik hizmetleri göstermek için istediğiniz widget’ları bırakabilirsiniz.

Widget Alanları

Bu temada 3 widget alanı elde edersiniz. Detaylar burada:

 • Karşılama mesajı: Bu widget alanı içeriğinizi ana sayfadaki yayınların üstünde gösterir. Resim kaydırma çubuğu widget’ınızı buraya ekleyebilirsiniz. Kullanmanızı öneririz Monolog Zamandan tasarruf etmek için yerleşik bir kaydırıcı widget’ı ve diğer şaşırtıcı özelliklerle birlikte gelen görüntü kaydırıcı.
 • Girişten Sonra: WordPress’teki her gönderiden sonra görünecek widget’lar ekleyebilirsiniz. Her yazıdan sonra aynı içeriği tekrarlamanız gerekmediğinden çok zaman kazandırır. Bu içerik, harekete geçirici mesajınız veya bitiş notlarınız olabilir.
 • Bültene üye ol: Bülten şablonu sayfasında görüntülemek için bu bülten kayıt alanındaki widget’ları ekleyin.

Özel Sayfa Şablonları

Hiçbir kenar çubuğunda sayfalar için varsayılan, arşiv, blog ve diğer özel şablonlar yoktur. Her sayfa benzersizdir ve içeriği güzel bir şekilde göstermenizi sağlar.

Sayfa Özellikleri

Bu önceden hazırlanmış şablonlar, tasarıma göre içeriği ayarlayacağından, hiçbir şeyi manuel olarak düzenlemenize gerek yoktur. Bülten şablonu sayfasında da bir widget alanı vardır, böylece ihtiyacınız olan içeriği veya bağlantıları göstermek için widget’ları kolayca ekleyebilirsiniz.

Renkler ve Arka Plan Resmi

Arka plan renklerini, menü bağlantılarını, altbilgi içeriğini, kenar çubuğu widget’larını ve gövde aksanlarını ayarlayabilirsiniz. Size kendi renklerinizi yaratma seçeneği sunar..

Renkler

Yerleşik renk temaları ve renk kodu seçenekleri vardır. Ekranınızın sağ tarafında değişikliklerin canlı önizlemesini görebilirsiniz.

Arka plan resmi seçeneği, sitenizin kapağı olarak kendi tam boyutlu resminizi eklemenizi sağlar. Bu resmi eklemeyi planlıyorsanız, mümkün olan en yüksek çözünürlükte olduğundan emin olun.

Yorumlar ve Geri Bildirimler

Bu temayı, özelleştiriciyi kullanarak WordPress sayfalarınızdaki ve yayınlarınızdaki yorumları ve geri bildirimleri kolayca etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak kolaydır. Herhangi bir ayarı işaretlediğinizde canlı olarak görüntülenebilir.

Yorumlar ve Geri Bildirimler

Yorumlar ve geri bildirimler SEO sıralaması siteniz. Kitlenizle etkileşime girer, böylece blogunuzda iyi sayfa görünümleri ve etkileşimler elde edersiniz.

İçerik Arşivleri

Sitenizde çok fazla içerik olduğunda, içeriğin otomatik olarak arşivlenmesi gerekir. Hiçbir Kenar Çubuğu Pro’nun özelleştiricideki içerik arşivi ayarları için ayrı bir bölümü yoktur. Arşiv, yazar, blog, kategori, arama ve etiket sayfaları dahil olmak üzere tüm blog listeleri sayfasını etkiler.

İçerik Arşivleri

Bu ayarlar, arşivlenen içeriğin görüntülenme seçeneğini içerir. Yazı karakterlerini sınırlayabilir ve özellikli resmi etkinleştirebilir / devre dışı bırakabilirsiniz. Sayfalama türü buradan da ayarlanabilir.

Mobil Duyarlı Tasarım

Kenar Çubuğu tam olarak yanıt vermiyor, bu nedenle siteniz herhangi bir mobil cihaz için optimize edilecek ve sorunsuz bir şekilde güzel bir şekilde göz atacak.

Arama motorlarının çoğu duyarlı tasarımı zorunlu kılmıştır. Yeni kod standartları hızlı çalışır ve içeriği görüntülemek için müşterilerinizi kaydırma ekranlarıyla rahatsız etmeyin.

Dokümantasyon ve Destek

Hayır Kenar Çubuğu Pro ile, tıpkı demoda olduğu gibi siteniz için temayı nasıl ayarlayacağınızla ilgili ayrıntılı, adım adım eğiticilere erişebilirsiniz.

Sınırsız sayıda sitede temayı kullanmanıza izin veren bir kerelik satın alma ücreti için Kenar Çubuğu Pro kullanılamaz. Ayrıca sınırsız e-posta desteğine erişebilirsiniz. StudioPress, kullanıcı desteklerinin kalitesi ve hızı ile bilinir.

Genesis çerçevesinin hayranıysanız, StudioPress ProPlus’a yatırım yaparak çok para tasarrufu yapabilirsiniz. Tek seferlik bir ücretle tüm StudioPress temalarına, ayrıca ömür boyu güncelleme ve desteğe erişebilirsiniz. Gelecekte yayınlayacakları yeni temalara da otomatik olarak erişeceksiniz.

Bizim puanımız

Hayır Kenar Çubuğu Pro, hayranları için çalışmalarını sergilemek isteyen sanatçılar ve müzisyenler için hoş bir minimal şablon. Bu temanın bakımı kolay, temiz ve basit bir düzeni var.

No Sidebar Pro 5 üzerinden 5 yıldız veriyoruz. İnceleme puanlarımızın dökümü:

tüm
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boş 3.0 / 5.0

Özellikleri
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Verim
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Destek
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Kullanım kolaylığı
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Fiyatlandırma
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Şimdi Kenar Çubuğu Pro Yok »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map