Themify Ajansı

Tasarım ajansları için bir iş WordPress teması mı arıyorsunuz? Themify Agency, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi güzel bir şekilde sergilemek için şık ve modaya uygun bir kurumsal temadır. Bu Themify Agency incelemesinde, özelliklerini göstereceğiz ve ihtiyaçlarınız için doğru tema olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacağız.


Themify Ajans İncelemesi

Ajans Hakkında

Adıyla Ajans, tasarım ajansları ve kurumsal web siteleri için bir temadır. Çevrimiçi olarak en iyi WordPress temalarını sattığı bilinen Themify’ın bir ürünüdür.

Themify Agency, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi sergilemek için harika özelliklere sahiptir. Çok sayıda düzen ve tema görünümü, web sitenizi gereksinimlerinize göre tasarlamanız için size çok şey sunuyor.

Ajansın Özellikleri

Themify temaları, kullanıcıların bir web sitesi oluşturmasını kolaylaştırmak için bir oluşturucu ve diğer birçok özellik ile birlikte gelir. Ajans, portföy, ekip, müşteri referansları için ayrı özel gönderi türlerine ve çalışmanızı görüntülemek için bir bölüme sahiptir. Altbilgi, içeriğinizi ve önemli bağlantılarınızı kolayca eklemek için 4 widget alanını destekler.

Yazı tiplerini, renkleri, arka planları, bağlantı stilini ve daha fazlasını ayarlamanıza izin veren bir özelleştirme paneline sahiptir. Bu panel, parmaklarınızın ucunda tema ayarlarınız üzerinde tam kontrol sağlar.

Bu temayı neden kullanmanız gerektiğini anlamak için özelliklerine ayrıntılı bir göz atalım:

Tema Düzenleri

Ajans birden fazla düzeni destekler. Bu mizanpajlar ayrıca yazılara, sayfalara ve arşivlere ayrılır. Portföy ve ekibin düzenleri tema ayarlarınıza ayrı olarak yerleştirilir.

Düzen Ayarları

Düzeninizi mevcut seçeneklerden kolayca seçebilirsiniz. Kısa kodlar kullanarak özel düzenler oluşturmanıza olanak tanır.

Duyarlı Tasarım ve RTL Desteği

Duyarlı mobil web siteleri aşağıdakilere yardımcı olur: arama motoru sıralamalarınız. Themify Agency tamamen duyarlı ve sitenizi farklı ekran boyutlarında yapılandırmak için ayarlarını da yönetebilirsiniz.

Duyarlı tasarım

Bu tema RTL’yi de destekler, böylece çok dilli bir site oluşturabilirsiniz. Rtl.css stil sayfası tema dosyalarınızda mevcuttur.

Themify Oluşturucu

Themify oluşturucu sitenizi düzenlemenizi kolaylaştırır. Bunu Themify Agency ayarlarından etkinleştirebilirsiniz.

Themify Oluşturucu

Sitenizin her sayfasında, yayınında ve portföy düzeninde, sitenizi oluşturmak için oluşturucu seçeneklerini göreceksiniz. Değişiklikler doğrudan gerçekleşir, bu nedenle düzenlemeyi görmek için WordPress yöneticisi ile sayfa önizlemesi arasında geçiş yapmanıza gerek yoktur.

Özel Yazı Türleri

WordPress yönetici panelinizde temalı olarak eklenen özel yayın türleri arasında slaytlar, portföyler, vurgulamalar, referanslar ve ekipler bulunur.

Özel Yazı Türleri

Bu özel yayın türlerinin ne yaptığını görelim:

Slaytlar

Ana sayfa kaydırıcısına ortam eklemenizi sağlar. Medya içeriği resimler, videolar, galeriler ve metin içeriği içerebilir. Tüm slaytlar burada oluşturulabilir. Ancak, kaydırıcı ayarları WordPress yöneticinizdeki Themify Agency panelinde bulunur.

Slaytlar CPT

Portfolyolar

Çalışmanızı öne çıkarmak için bu özel yayın türünü düzenleyebilir ve fotoğrafları fotoğraflarla ekleyebilirsiniz. Öne çıkan her çalışmada, birden fazla fotoğraf da ekleyebilirsiniz.

Portföyler CPT

Portföyünüz ana sayfada görünecek ve buradaki resimde gösterildiği gibi görünecektir:

Portföy

Tema ayarları panelinde daha fazla seçenek bulunabilir.

Önemli

Ürünleriniz ve hizmetleriniz bu bölümün bir parçası olacaktır. Özel gönderi türü, tüm çalışmalarınızı sitenizde Neler Yapıyoruz Bölüm.

Neler Yapıyoruz

Görüşler

Müşteriye özel gönderi türü, müşterilerinize hizmetlerinizle ilgili geri bildirim ve yorumlar alacaktır. Tüm referansları bu bölüme ekleyebilirsiniz; sitenizin ana sayfasında görüntülenir..

Görüşler

Takımlar

Ajans, şirketinizin arkasındaki ekibi göstermek için bu inanılmaz özelliğe sahiptir. İş gücü yüzlerini web sitesinde görmek için motive hissediyor. Ekip üyelerinizi eklemek için bu CPT’yi kullanabilirsiniz; ana sayfada görünecektir.

Takım üyeleri

Özelleştirme Paneli

Temanın özelleştirme paneline şu adresten erişilebilir: Themify Agency »Özelleştir. Tüm Themify temaları gibi, bu panel size yazı tiplerini, renkleri, bağlantıları, arka planları ve diğer ayarları düzenleme erişimi sağlar.

Paneli Özelleştir

Temel ve gelişmiş ayarlar, özelleştirme panelini kolayca yönetmenize yardımcı olur.

Dokümantasyon ve Destek

Themify Agency, tüm özellik listesi boyunca size yol gösteren ayrıntılı bir belgeye sahiptir. Tüm öğreticiler güzel ekran görüntüleri ve videolar ile iyi açıklanmıştır.

Herhangi bir yardıma ihtiyacınız olduğunda, belgeleri taramanız yeterlidir. Her şey adım adım yöntemde listelenir.

Themify forumları aracılığıyla destek sunar. Hızlı tepki süreleri ile tanınırlar.

Themify Ajansı bir kerelik 49 ABD doları karşılığında kullanılabilir. Themify Agency temasını satın aldığınızda, ücretsiz indirebileceğiniz bir bonus teması ve 30 günlük para iade garantisi alacaksınız.

Tasarım özelleştirme oluşturmak için temanın yanı sıra Photoshop dosyalarına da erişmek istiyorsanız, 69 $ bir kerelik ücret ödemeniz gerekir..

Themify temalarını sınırsız sitelerde kullanabilirsiniz. Tüm Themify temalarına erişmek için Tema Kulübüne yalnızca 79 $ karşılığında katılabilirsiniz.

Bizim Puanımız

Themify Agency, tasarım ajansları, kurumsal işletmeler ve ürün sahipleri için oluşturulmuştur. Birden çok düzen ve tema görünümü ile kullanıcılara modaya uygun bir tarzda çalıştığınızı gösterebilirsiniz.

Sitenizin sayfa hızı konusunda endişeleriniz varsa, Themify Ayarları’nda gereksiz animasyon efektlerini devre dışı bırakabilirsiniz. Görüntüleri genellikle el ile kırpıyorsanız, yükleme süresi iyileştirilmesine yardımcı olabilecek görüntü komut dosyası ayarlarını da devre dışı bırakabilirsiniz. Bunu da kontrol etmelisin hız ve performansı artırmak için mükemmel kılavuz.

Themify Agency’ye 5 üzerinden 5 yıldız veriyoruz. İnceleme puanlarımızın dökümü:

tüm
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boş 3.0 / 5.0

Özellikleri
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Verim
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Destek
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Kullanım kolaylığı
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Fiyatlandırma
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Ajansı Hemen Alın »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map