Themify Basit

Bir e-ticaret WordPress teması mı arıyorsunuz? Themify Simple, Shopify mağazasını kullanarak çevrimiçi bir mağazanın basitliği ve hızlı kurulumu ile bilinir. Bu Themify Simple incelemesinde, özelliklerini göstereceğiz ve ihtiyaçlarınız için doğru tema olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacağız.


Themify Basit İnceleme

Simple hakkında

Simple, Themify tarafından ücretsiz bir WordPress temasıdır. Bu tema zarif ve özellikleri ile şişirilmiş değil. Themify Simple ve Shopify ile bir çevrimiçi mağaza kurmak kolaydır.

Kişisel blogunuzu ve diğer statik web sitelerinizi oluşturmak da esnektir. Tema, çevrimiçi mağaza veya web sitesi oluşturmayı kolaylaştıran Themify Builder tarafından desteklenmektedir.

Basit Özellikleri

Bu temanın özellikleri adı gibi basit. Basit tema Shopify mağaza Shopify Satın Düğme eklentisi yardımıyla entegre etmenizi sağlar.

Temanın birden fazla düzeni, widget’ı, şeffaf yapışkan başlığı, benzersiz sayfa başlığı başlığı ve çok daha fazla özelleştirme seçeneği vardır.

Şimdi Themify Simple’ın özelliklerine bir göz atalım:

Pencere Öğeleri ve Pencere Öğesi Alanları

Doğru widget’lara ve widget alanlarına sahipse, herhangi bir temanın kurulumu kolaydır. Themify Simple, Kenar Çubuğu, Sosyal, Altbilgi Sosyal ve altbilgi aralığı gibi widget’larınızı eklemek için 6 konumla birlikte gelir.

Kenar Çubuğu: Kenar çubuğu widget alanı, web sitesinin, sayfalar, yayınlar, kategoriler, arama formu ve içerik için daha fazla seçenek ekleyebileceğiniz herhangi bir varsayılan WordPress tema kenar çubuğuna benzer. Ayrıca Themify Twitter, Themify Flickr ve diğer widget’lar için de esnektir.

Sosyal: Yalnızca Themify Social widget’ı için oluşturulmuş önemli bir widget alanıdır. Bu widget, sosyal simgelerinizi web sitesinin başlığında bağlantılar içeren görüntüler. Sosyal Bağlantıların ayarları Basit temanın Tema Ayarlarından yönetilebilir.

Sosyal Bağlantılar

Altbilgi Sosyal: Bu widget alanı Sosyal ağa benzer. Sosyal bağlantılarınızı altbilgide gösterecektir. Ayarlar, önceki Sosyal pencere öğesinin ayarlarıyla aynı olurdu.

Altbilgi Pencere Öğeleri ve Metin

Altbilgi ayarları düzeni seçmenize olanak tanır. Normalde altbilginin widget alanlarına bağlıdır. Altbilgi için kullanılabilir konumlara pencere öğeleri ekleyebilirsiniz ve buna göre görüntülenir.

Basit’te, altbilginin düzenini tema ayarlarınızdan düzeltebilirsiniz. Altbilgi metninizi buradan kolayca ekleyebilirsiniz.

Altbilgi Ayarları

Bu temada altbilgi için iki metin seçeneği vardır. Bir onay işaretiyle ayarlarda bu metin seçeneklerini kolayca etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz.

düzenleri

Themify’ın diğer ücretli temaları gibi, Simple da mizanpajlarda ihtiyacınız olan her şeye sahiptir ve ücretsizdir. Arşiv yayını düzenlerini, varsayılan gönderi ve sayfa düzenlerini ve daha fazlasını ayarlayabilirsiniz.

Varsayılan Düzenler

Bu ayarlar tek tıklamayla değiştirilebilir. Kenar çubuğu arşivini, kenar çubuğunu yayınla, sayfa kenar çubuğunu ve daha birçok seçeneği varsayılan düzen ayarlarında yönetebilirsiniz.

Şeffaf Yapışkan Başlık

Birden çok temalı yapışkan başlığı görmüş olabilirsiniz. Bununla birlikte, Basit temanın şeffaflık gibi özelliklere sahip yeni ve benzersiz bir başlığı vardır.

Şeffaf yapışkan başlık, herhangi bir konumdan herhangi bir sayfaya gitmenizi kolaylaştırır. Sayfadaki herhangi bir konuma serbestçe kayabilirsiniz ve başlıktaki menü içerikle örtüşmek için güzel görünür.

Duyarlı tasarım

Basit, mağaza sayfalarınızı ve statik sayfalarınızı tasarlamak için Themify Builder’daki güçlü seçeneklere sahip tamamen duyarlı bir temadır. Bu sayfalar ve içerik herhangi bir çözünürlük veya cihazda güzel görünecek.

Duyarlı tasarım

Duyarlı tasarım ayarlarını WordPress yönetici arka ucunuzdaki Basit tema ayarlarından da düzenleyebilirsiniz.

Özelleştirme

Basit’teki özelleştirme seçeneği, yazı tiplerini, renkleri, bağlantıları, arka planı, resimleri ve daha fazlasını düzenlemek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. İnternet sitesi veya çevrimiçi mağaza. Özelleştir panelindeki Themify Seçenekleri ile temanın stili kolaylaşır.

Paneli Özelleştir

İki seçeneği görebilirsiniz: Temel ve Gelişmiş. Tema stilinizi düzenlemek için daha az seçeneğe ayrılmıştır. Yazı tiplerini, renkleri, bağlantıları ve diğer kullanışlı tema stili ayarlarını yönetmek için her seçeneği tek tek gözden geçirin.

Dokümantasyon ve Destek

Themify Simple, tüm özellik listesi boyunca size yol gösteren ayrıntılı belgelere sahiptir. Tüm öğreticiler güzel ekran görüntüleri ve videolar ile iyi açıklanmıştır.

Herhangi bir yardıma ihtiyacınız olduğunda, belgeleri taramanız yeterlidir. Her şey adım adım yöntemde listelenir.

Themify forumları aracılığıyla destek sunar. Hızlı tepki süreleri ile tanınırlar.

Themify Simple ÜCRETSİZ olarak kullanılabilir. Basit temayı indirdiğinizde, ücretsiz indirmek için bir bonus teması ve 30 günlük para iade garantisi alacaksınız.

Tasarım özelleştirme oluşturmak için temanın yanı sıra Photoshop dosyalarına da erişmek istiyorsanız, 69 $ bir kerelik ücret ödemeniz gerekir..

Themify temalarını sınırsız sitelerde kullanabilirsiniz. Tüm Themify temalarına erişmek için Tema Kulübüne yalnızca 79 $ karşılığında katılabilirsiniz.

Bizim Puanımız

Basit çevrimiçi mağazalar, bloglar veya kişisel web siteleri için inşa edilmiştir. Birden çok düzen ve tema görünümü ile ürünlerinizi ve hizmetlerinizi kullanıcılara güzel bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Sitenizin sayfa hızı konusunda endişeleriniz varsa, Themify Ayarları’nda gereksiz animasyon efektlerini devre dışı bırakabilirsiniz. Görüntüleri genellikle el ile kırpıyorsanız, yükleme süresi iyileştirilmesine yardımcı olabilecek görüntü komut dosyası ayarlarını da devre dışı bırakabilirsiniz. Bunu da kontrol etmelisin hızı ve performansı artırmak için nihai kılavuz.

Themify Simple 5 üzerinden 5 yıldız veriyoruz. İnceleme puanlarımızın dökümü:

tüm
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boş 3.0 / 5.0

Özellikleri
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Verim
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Destek
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Kullanım kolaylığı
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Fiyatlandırma
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Şimdi Basit Olun »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map