Themify Müzik

Themify Music, müzisyenler ve sanatçılar düşünülerek oluşturulmuş bir WordPress temasıdır. Ana sayfa için tam genişlikte video arka planına sahiptir ve kolayca bir müzik çalar ve albüm çalma listesi gömmenizi sağlar. Bu Themify Müzik incelemesinde, siteniz için en iyi tema olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacağız.


themify müzik ekran görüntüsü

Themify Müzik Hakkında

Themify Music, müzisyenler için müzik albümlerini, turlarını, konserlerini ve etkinliklerini tanıtmalarına yardımcı olan özel uyarlanmış özelliklerle birlikte gelir. Hayal ettiğiniz gibi bir web sitesi oluşturmanıza izin veren bir sürükle ve bırak oluşturucu olan Themify oluşturucu ile birlikte gönderilir.

Themify Müzik ile videoları sitenize kolayca yerleştirebilir ve hatta bir ışık kutusuna ekleyebilirsiniz. Tema, ziyaretçilerin dinlemesi ve satın alması için web sitenize özel bir oynatma listesi yerleştirmeyi kolaylaştırır.

Aşağıdaki özelliklerinden bazılarına ayrıntılı bir göz atalım.

6 Özel Yazı Tipi

Themify Müzik teması, özellikle müzik albümlerinizi ve etkinliklerinizi tanıtmak için oluşturulmuş 6 özel yayın türüyle birlikte gelir.

themify müzik albümleri özel yazı türü

 • Etkinlikler: Etkinlikler yazı tipini kullanarak konserlerinizi, turlarınızı ve web sitenizdeki diğer etkinlikleri listeleyin. Bunları kategorilere ayırabilir ve etiketleyebilirsiniz. Ayrıca mekanın bir Google Haritalar görünümünü ekleyebilir ve biletleri hemen satabilirsiniz.
 • Galeriler: Son etkinliklerinizdeki veya fotoğraf çekimlerinizdeki fotoğrafları gösterin. Bunları 6 sütunlu bir duvar galerisinde veya 2, 3 veya 4 sütunlu ızgara düzenlerinde görüntüleyebilirsiniz.
 • Videolar: Videolarınızı YouTube gibi popüler bir video paylaşım sitesinden gömün veya doğrudan sitenize yükleyin. Doğrudan oynatmasını sağlayabilir veya bir ışık kutusunun içinde öne çıkarabilirsiniz. Videoları bir kaydırıcıda görüntüleyebilir veya 2, 3 veya 4 sütun ızgara düzenlerini kullanabilirsiniz.
 • albümler: Web sitenize özel bir oynatma listesi ekleyin ve ziyaretçilerin dinlemesini ve keyfini çıkarmanızı sağlar. Ayrıca doğrudan Albümler sayfanızdan satabilirsiniz.
 • Basın: Ana sayfanızda ve diğer sayfalarda hangi dergilerin yer alacağını gösterin.
 • Portfolyolar: Diğer çoğu Themify temasında olduğu gibi, Müzik de portföy öğelerinizi öne çıkarmak için Portfolio yazı tipiyle birlikte gelir.

widget’lar

Themify Music size birçok widget’lı içerik alanı sunar. Kenar çubuğunun yanı sıra sosyal widget’lara ve üç altbilgi widget’larına widget ekleyebilirsiniz.

themify müziğindeki widget'lı içerik alanı

Ayrıca birçok özel widget ile birlikte gelir. Onlar:

 • Özellik yayınları
 • Etkinlik yayınları
 • Flickr
 • Kategorileri Listele
 • Liste Sayfaları
 • En Çok Yorumlanan
 • Son Yorumlar
 • Sosyal Bağlantılar
 • heyecan

Tam Genişlikte Video Arkaplanı

Tam genişlikte video arka planı eklemenizi sağlayan bir Themify temasının peşindeyseniz, Themify Müzik sizin için en iyi bahis olabilir. Tam bir kapak videosu arka planı görüntülemek için Themify oluşturucuyu açmanız ve ardından Seçenekler »Stil. Ardından, arka plan türünü video olarak seçin.

Altbilgi Müzik Çalar

Müzik-footer-çalar

Footer müzik çalar, Themify Music ile birlikte gelen bir başka benzersiz özelliktir. Masaüstü veya mobil cihazlarla uyumludur ve bir ziyaretçi sitenize göz attığında otomatik olarak müzik çalar. Tema, ziyaretçilerinizin hangi albümlerin çalınacağını seçmesine olanak tanır.

Diğer Faydalı Özellikler

Themify Music ile, çarpıcı bir WordPress web sitesi oluşturun sonsuz. Aşağıda yararlanabileceğiniz birkaç özellik daha var.

 • Ajax Navigasyonu: Ziyaretçilerinizin bir sonraki sayfa bağlantısını tıklamalarına gerek kalmadan yeni sayfalar yüklemelerine yardımcı olur.
 • Paralaks kaydırma efekti: Tema, sayfa kaydırma sırasında arka plan içeriğini ön plan içeriğinden farklı bir hızda hareket ettiren paralaks efektini destekler.
 • Kanca içeriği: Kanca içeriği özelliğini kullanarak şablonu manuel olarak düzenlemeden temanıza içerik ekleyin.

Dokümantasyon ve Destek

Themify Music belgeleri, tüm özellik listesi boyunca size yol gösterir. Tüm eğiticiler güzel ekran görüntüleri ve videolar ile iyi açıklanmıştır.

Themify forumları aracılığıyla destek sunar. Hızlı tepki süreleri ile tanınırlar.

Themify Müzik, bir kerelik 49 $ ücret karşılığında kullanılabilir. Themify Müzik temasını satın aldığınızda, ücretsiz indirmek için bir bonus teması alacaksınız.

Themify temalarını sınırsız sitelerde kullanabilirsiniz. Tüm Themify temalarına erişmek için Tema Kulübüne yalnızca 79 $ karşılığında katılabilirsiniz.

Bizim Puanımız

Themify Müzik, özellikle videoları ve müzik çaları kolayca yerleştirmelerini sağlayan sanatçılar ve müzisyenler için tasarlanmıştır. Etkinliklerinizi ve müzik albümlerinizi tanıtmak için uyarlanmış birkaç yararlı özel gönderi türü ile birlikte gelir.

Sanatçılar için minimalist bir WordPress teması arıyorsanız Themify Müzik sizin için doğru seçim olmayabilir. Aslında, çok az çaba sarf ederek çok sayıda etkileşimli içerik eklemek için oluşturulmuş ağır bir temadır..

Eğer bu konuda endişeleriniz varsa sayfa yükleme süresi, video ve ses oynatmayı otomatik olarak devre dışı bırakmak daha iyidir. Sayfa yükleme süresini artırmak için şu adrese giderek komut dosyası küçültmeyi etkinleştirmek isteyebilirsiniz: Tema ayarları.

Benzer şekilde, daha hızlı sayfa oluşturma için ajax gezinme ve görüntü komut dosyası ayarlarını devre dışı bırakabilirsiniz.

Themify Music’e 4 yıldız üzerinden 4,8 veriyoruz. İnceleme puanlarımızın dökümü:

tüm
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Özellikleri
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Verim
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Destek
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Kullanım kolaylığı
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Fiyatlandırma
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Şimdi Müzik Alın »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map