Toplam

Total, Themeforest’teki en popüler ve yüksek puanlı premium WordPress temaları arasındadır. Sürükle ve bırak arayüzü ile düzenlenebilen özelleştirilebilir, çok amaçlı bir temadır. Birçok seçenek ve kullanıcı dostu bir arayüz içerir. Toplam incelememizde daha fazlasını öğrenin.


Toplam WordPress tema incelemesi

Toplam Hakkında

Total, hem ücretsiz hem de premium olan birçok kaliteli WordPress teması ve eklentisinin yapımcısı olan WPExplorer tarafından geliştirilmiştir..

Özelleştirmeye odaklanan çok amaçlı bir temadır. Herhangi bir koda dokunmanıza gerek kalmadan sitenizin görünümü üzerinde tam kontrole sahip olursunuz.

Bununla birlikte, kod yapan kullanıcılar için bazı gelişmiş özelleştirme seçenekleri de vardır..

Toplamın Özellikleri

Total, sitenizin görünümünü özelleştirmek için bir ton özelliğe sahiptir.

Tema seçeneklerinin çoğuna Tema Paneli WordPress kontrol panelindeki menü.

Esasta Tema Paneli menüsünde, kullanmadığınız özellikleri devre dışı bırakmayı seçebilirsiniz. Hepsi varsayılan olarak etkindir.

Total Review - tema paneli özellikleri devre dışı bırakmayı etkinleştir

Esnek Tasarım Seçenekleri

Kullanmak Görünüm »Özelleştir menüsünde, sitenizin her bir bölümünün düzeninden renklere ve tipografiye, sitenizin herhangi bir yönünün tasarımını değiştirebilirsiniz..

Tıklamak Genel Tema Seçenekleri ekmek kırıntılarını veya sosyal paylaşımları etkinleştirebilir, sayfalama stilini özelleştirebilir ve hatta sayfa animasyonları ayarlayabilirsiniz.

Toplam İnceleme - genel tema seçenekleri

Gövde, logo, navigasyon, başlık, alt başlıklar vb. İçin ayrı yazı tipleri seçebilirsiniz..

Total Review - tipografi

Özel Giriş Sayfası

Toplam temasının daha benzersiz özelliklerinden biri, giriş sayfanızı özelleştirme seçeneğidir.

Bu, müşterileri için temayı ayarlayan ve markalı bir giriş sayfası görüntülemek isteyen veya çok yazarlı bloglar çalıştıran geliştiriciler için harika bir seçenektir..

Gönderen Tema Paneli »Özel Giriş menüsünde özelliği etkinleştirebilir ve ayarlarınızı seçebilirsiniz. Bir logo yükleyebilir, bir arka plan rengi veya resmi ayarlayabilir, form stili ayarlarını değiştirebilir ve düğme renklerini özelleştirebilirsiniz.

Toplam İnceleme - özel giriş

Üstbilgi ve Altbilgi Oluşturucuları

Total’in bir başka benzersiz özelliği de Üstbilgi Oluşturucu ve Altbilgi Oluşturucu araçlarıdır. Bir sayfayı yedek üstbilgi veya altbilgi olarak kullanmanızı sağlar

İlk olarak, boş bir sayfa oluşturun ve kaydedin (henüz hiçbir içerik eklemeyin).

Sonra şuraya gidin: Tema Paneli »Başlık Oluşturucu veya Altbilgi Oluşturucu ve yeni oluşturduğunuz sayfayı seçin. Sonra tıklayın Değişiklikleri Kaydet.

Total Review - başlık altbilgisi oluşturucu

Şimdi oluşturduğunuz sayfaya geri dönebilir ve ön uç düzenleyiciyi kullanarak düzenleyebilirsiniz (aşağıdaki Görsel Besteci düzenleyicisi hakkında daha fazla bilgi edinin veya Görsel Besteci incelememizde).

Bu özellik, yalnızca şablonlar arasından seçim yapmak veya küçük seçenekleri değiştirmek yerine, üstbilginizin ve altbilginizin her yönünü tamamen özelleştirmenizi sağlar.

Birkaç Özel Yazı Türü içerir

Varsayılan olarak Toplam ile etkinleştirilmiş birkaç özel gönderi türü vardır: referanslar, portföy ve personel.

Görsel Besteci’de Personel Izgarası ve Personel Atlıkarınca öğeleri, Referanslar Kaydırıcısı veya Portföy Izgarası veya Atlıkarınca gibi özel öğeleri kullanarak bunları görüntüleyebilirsiniz.

Belirli bir özel gönderi türü kullanmıyorsanız, bunları özel Tema Paneli kontrol panelinizi karıştırmamak için bir menü.

Blog Post Serisi için Özel Sınıflandırma

Total, blog yayın serisi için özel bir sınıflandırma sağlayan ilginç bir yerleşik özelliğe sahiptir, böylece belirli bir sırayla okunması gereken yayınları birlikte gruplayabilirsiniz.

Bir diziyi düzenlerken bir blog yazısı ekleyebilirsiniz.

Toplam İnceleme - blog yayını serisi ekle

Blog yazısı bir dizinin parçasıysa, gönderinin üstünde bir kutu görüntüler. Kutu, sırayla serinin numaralı bir listesini içerecektir.

Total Review - blog yayını serisi ekranı

10+ Widget Alanı ve 17 Özel Widget

Toplam, altbilginize widget yerleştirmenize ve belirli sayfalar için farklı kenar çubuklarına sahip olmanıza olanak tanıyan 10 widget alanı içerir.

Toplam İnceleme - widget alanları

Kendi widget alanınızı oluşturma seçeneği de vardır. Ardından yeni bir yayın veya sayfa oluştururken, varsayılan kenar çubuğunu değiştirmek için widget alanınızı seçebilirsiniz.

Toplam İnceleme - özel kenar çubukları oluşturma

Toplam’da, işletme bilgilerinizi, sosyal medya feed’lerinizi, yayınlarınızı, videolarınızı ve diğer içeriklerinizi kenar çubuklarınızda görüntülemenize olanak tanıyan birçok widget bulunur..

Toplam İnceleme - özel widget'lar

Premium Eklentiler Dahil

Total, birkaç premium tema ile ücretsiz olarak gelir:

 • Görsel Besteci: Bu sürükle ve bırak sayfası oluşturma eklentisi tema için gereklidir. Daha fazla ayrıntı için Görsel Besteci incelememize bakın.
 • LayerSlider: Karmaşık, çok amaçlı duyarlı bir kaydırıcı eklentisi. Daha fazla ayrıntı için LayerSlider incelemesini okuyun.
 • Slider Revolution: Ayrıntılı, karmaşık kaydırıcılar oluşturmanıza olanak tanıyan popüler bir eklenti. Tüm özelliklerine genel bakış için Slider Revolution incelemesine göz atın.

Gösterge Tablonuzdan Özel İşlemler Ekleme

Daha ileri düzey kullanıcılar için Total, temayı özel işlemlerle daha da kolay bir şekilde özelleştirmenizi sağlar.

Şuraya git: Tema Paneli »Özel Eylemler eylem kancalarını kullanarak sitenin herhangi bir bölümüne kod eklemek için.

Her bir kanca için PHP’nin yürütülüp yürütülmeyeceğini seçebilirsiniz.

Total Review - özel eylemler ve kancalar

Dokümantasyon ve Destek

Total, WPExplorer sitesinde, ekran görüntüleri ve öğreticilerle tüm özellikleri ayrıntılı olarak anlatan kapsamlı yazılı belgelere sahiptir. İhtiyacınız olan bilgileri tam olarak bulabilmeniz için arama yapılabilir.

Temayı satın almanız, 12 aylık bir uzantı satın alma seçeneğiyle birlikte geliştiriciden 6 aylık destek içerir. Özel destek biletleri aracılığıyla destek alabilirsiniz. İncelemelerin çoğu, desteğin yüksek kalitesini ve hızından bahsediyor ve geliştirici, tema hakkındaki tüm yorumlara ve sorulara çok hızlı bir şekilde yanıt veriyor.

Bizim Puanımız

Total, özellikler ve özelleştirme seçenekleriyle doludur, ancak yine de kullanımı kolaydır ve bunaltıcı değildir. Kullanmadığınız özellikleri devre dışı bırakabilmeniz harika – çoğu tema bu seçeneği sunmuyor ve karmaşık arayüzlerle sonuçlanıyor.

Tema ayrıca mükemmel dokümantasyonu ve kalite desteği ile de yüksek notlar alıyor.

Toplam 5 üzerinden 5 yıldız veriyoruz. İnceleme puanlarımızın dökümü:

tüm
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Özellikleri
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Verim
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Destek
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Kullanım kolaylığı
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Fiyatlandırma
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Şimdi Toplam Alın »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map