Vitrin

Storefront, WordPress için WordPress.org dizininden ücretsiz olarak temin edilebilen resmi WooCommerce temasıdır. Çevrimiçi mağazanızı oluşturmak için mükemmel bir temel olan hafif, temel bir temadır. E-Ticaret sitenizi bu tema üzerinde çalıştırmanız gerekip gerekmediğini öğrenmek için Storefront incelememizi okuyun.


Vitrin İncelemesi

Mağaza Hakkında

Storefront, WordPress için en popüler e-ticaret eklentisi WooCommerce’nin arkasındaki geliştiriciler tarafından oluşturuldu. WooCommerce ve Storefront temasını kullanarak ürünlerinizi veya hizmetlerinizi satmak için hızlı ve kolay bir çevrimiçi mağaza kurabilirsiniz.

Storefront, hızlı bir şekilde işlevsel bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için hafif, temel bir tema görevi görür. Temel özelleştirme seçeneklerini içermesine rağmen, daha benzersiz bir stil istiyorsanız, primlerden birine yatırım yapabilirsiniz. çocuk temaları.

Ayrıca şunları da kontrol edin: Çevrimiçi Mağazalar için En İyi e-Ticaret Eklentileri.

Vitrin Özellikleri

Storefront’un özellikleri e-Ticarete odaklanmıştır ve WooCommerce ile hızlı ve kolay bir şekilde mağaza açmanıza olanak tanır.

duyarlı

Vitrin tamamen duyarlı ve herhangi bir boyut ekranına uyacak şekilde ayarlanıyor.

Mobil cihazlarda, ekranın alt kısmına hoş bir ikincil menü eklenir ve ziyaretçilerin hesaplarını yönetmelerine, ürünleri aramasına ve herhangi bir yerden ödeme yapmalarına olanak tanır.

İlişkili: WordPress için En İyi Duyarlı Temalar.

Vitrin İncelemesi - yapışkan altbilgi mobil menüsü

Tam WooCommerce Entegrasyonu

Storefront, WooCommerce geliştiricileri tarafından özellikle popüler e-Ticaret eklentisi ile entegre olacak şekilde tasarlanmıştır.

WooCommerce eklentisini etkinleştirdiğiniz sürece, başlıkta otomatik olarak bir ürün arama çubuğu ve alışveriş sepeti bağlantısı görünür – ayarlar veya kodlarla uğraşmanıza gerek yoktur.

Vitrin İncelemesi - woocommerce entegrasyonu

E-Ticaret Ana Sayfası Şablonu

Vitrin, ana sayfanız için tasarlanmış özel bir şablon içerir. Ürün kategorilerini, son ürünleri görüntüler ve ürünleri, satışları ve en yüksek puan alan ürünleri içerir. (Bunu, sayfanın üst kısmındaki ekran görüntüsünde çalışırken görebilirsiniz.)

Kullanmak için yeni bir sayfa oluşturun ve Ana Sayfa şablonunu seçin.

Vitrin İncelemesi - ana sayfa şablonu

Sonra şuraya gidin: Ayarlar »Okuma ve altında Ön sayfa görüntülenir üstte Statik bir sayfa. Ardından yeni oluşturduğunuz sayfayı seçin.

Mağaza İncelemesi - ana sayfa

Tıkladığınızdan emin olun. Değişiklikleri Kaydet düğmesini tıklayın. Artık ana sayfanız ürün kategorilerinizi gösterecek.

Özelleştirme Seçenekleri

Altında Görünüm »Özelleştir, mağazanızı kendi yapmak için arka plan renginizi, başlık stillerini, bağlantı rengini, tipografiyi, düğme stillerini ve diğer ayarları yapabilirsiniz..

Storefront, diğer birçok eklenti gibi ezici bir özellik dizisiyle şişirilmeden sitenize farklı bir görünüm vermek için yeterli seçeneğe sahiptir.

Widget Alanları

Mağaza 6 widget alanı içerir:

 • Başlığın Altında: Başlığın altında tam genişliği görüntüler. Satış banner’ları ve diğer CTA’lar için iyi
 • Kenar çubuğu: Her sayfada ve yayında, sağda veya solda görüntülenir (altındaki tarafı değiştirebilirsiniz) Görünüm »Özelleştir» Düzen)
 • Altbilgi 1, 2, 3 ve 4: sitenizin her sayfasında altbilgide dört sütun halinde görüntülenir

Mağaza İncelemesi - widget alanları

Kolayca Genişletilebilir

WooCommerce ve Storefront, büyük ve destekleyici bir toplulukla oldukça popüler bir kombinasyon. Belirli özellikler eklemek veya mağazanızın görünümünü değiştirmek istiyorsanız, çok sayıda çocuk temasının yanı sıra ücretsiz ve premium eklentiler mevcuttur.

Eklenti uzantıları şunları içerir:

 • yorumlar: ana sayfanızdaki veya sitenizdeki en iyi incelemelerinizi vurgulamanıza olanak tanır
 • Fiyatlandırma tabloları: ürün ve hizmetlerinizin özelliklerini göz alıcı bir şekilde sergileyin
 • Paralaks kahramanı: paralaks efektleriyle ana sayfanıza büyük resim çeken bir dikkat ekleyin

Vitrin İncelemesi - eklentiler

Ayrıca, farklı bir endüstri veya nişte uzmanlaşmış bir düzineden fazla resmi çocuk teması da mevcuttur. İçerirler:

 • Galleria: moda ve tasarım mağazaları için
 • Çıkış: teknoloji ile ilgili mağazalar için
 • Oyuncak dükkanı: çocuklar için eğlenceli bir tema
 • Eczane: sağlık endüstrisi için
 • Otel: hizmet ve rezervasyon süresi satanlar için tasarlanmıştır; WooCommerce Bookings eklentisiyle de entegre olur

Vitrin İncelemesi - Çocuk Temaları

Dokümantasyon ve Destek

WooCommerce, sitelerinin Storefront da dahil olmak üzere tüm temaları ve eklentileri için belgelere sahip özel bir bölümüne sahiptir. Onların Kurulum & Yapılandırma belge, temayı demoda olduğu gibi yükleme ve kurma konusunda size yol gösterecek ve ana özelliklerin nasıl çalıştığını gösterecektir.

Ücretsiz Storefront temasının kullanıcıları yardıma ihtiyaç duyarlarsa WordPress.org destek forumlarına mesaj gönderebilirler. Topluluk orada çok aktif ve çoğu destek talebi oldukça hızlı bir şekilde çözülüyor.

WooCommerce’den herhangi bir premium alt tema veya eklenti satın alırsanız, bir destek bileti açabileceğiniz Yardım Masasına erişebilirsiniz.

Bizim Puanımız

Storefront, WooCommerce eklentisini kullanan e-Ticaret siteleri için mükemmel bir temel temadır. Entegrasyon sorunsuzdur ve tamamen işlevsel bir çevrimiçi mağaza oluşturmayı kolaylaştırır.

Tema çok sade görünüyor, ama bu kasıtlı. Hafif ve şişmesiz tasarımı, bireysel ihtiyaçlarınıza göre genişletmeyi ve özelleştirmeyi kolaylaştırır.

Çevrimiçi mağazalar için daha benzersiz bir görünüm isteyen veya daha gelişmiş seçeneklere ihtiyaç duyan kullanıcılar muhtemelen resmi bir WooCommerce alt temasına ve / veya Storefront eklentilerine yatırım yapmanın avantajlarından yararlanır.

Storefront’a 5 üzerinden 5 yıldız veriyoruz. İnceleme puanlarımızın dökümü:

tüm
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Özellikleri
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Verim
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Destek
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Kullanım kolaylığı
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Fiyatlandırma
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Şimdi Vitrin Alın »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map