WPLMS Öğrenme Yönetim Sistemi

Çevrimiçi öğrenme yönetimi portalınızı oluşturmak için bir WordPress eğitim teması mı arıyorsunuz? WPLMS Öğrenme Yönetim Sistemi kursları, öğrencileri ve öğretmenleri yönetmek için güzel tasarlanmış bir e-öğrenme paketidir. Bu WPLMS Öğrenme Yönetim Sistemi incelemesinde, özelliklerini göstereceğiz ve ihtiyaçlarınız için doğru e-öğrenme WordPress teması olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacağız.


WPLMS Öğrenme Yönetim Sistemi İncelemesi

WPLMS Öğrenme Yönetim Sistemi Hakkında

WPLMS Öğrenme Yönetim Sistemi, ThemeForest tarafından WordPress için bir eğitim temasıdır. Envato Market’te büyük bir portföy sunan VibeThemes’in projesi. Eğitim merkezleri, koçluk merkezleri, öğretmen akademisi ve öğrenci yönetim sistemi oluşturmanıza olanak tanıyan eksiksiz bir çevrimiçi eğitim paketidir..

Bu öğrenme yönetimi paketi, eğitim sisteminizi çevrimiçi duruma getirmek için eksiksiz bir pakettir. WPLMS Öğrenme Yönetim Sistemi esnek ve ölçeklenebilir.

WPLMS Öğrenme Yönetim Sisteminin Özellikleri

WPLMS Öğrenme Yönetim Sistemi çoklu tema tasarımlarıyla birlikte gelir. Tüm bu tasarımlar farklı ve şık. Tema, kurslarınızı ve kategorilerini ayarlamak için inanılmaz menü seçenekleriyle birlikte gelir.

Kursları ve diğer faydalı materyalleri görüntülemek için 4 sütun düzeni ayarlayabilirsiniz. Öğrencilerin ve öğretmenlerin hesaplarını eğitim sitenizde çevrimiçi olarak oluşturmalarına olanak tanıyan eksiksiz bir yönetim sistemine sahiptir..

Temayı etkinleştirdiğinizde, eğitim portalını kontrol etmek için WordPress arka ucunuza birden fazla özel yazı türü ekler.

Bu WordPress temasının çevrimiçi eğitim işiniz için doğru olup olmadığını görmek için WPLMS özelliklerine göz atalım.

WPLMS Öğrenme Yönetim Sistemine Başlarken

WPLMS Öğrenme Yönetim Sistemi kurulmalıdır. Lansman sayfasındaki adım adım talimatları uygulayabilirsiniz ve WordPress ile eğitim portalınızı oluşturma işleminizi gerçekleştirirsiniz.

Çevrimiçi eğitim siteniz için birkaç genel tema ayarı şunlardır:

 • Başlık: Logonuzu, favicon’unuzu eklemenizi, diğer başlık ayarlarını, başlık içeriğini ve daha fazlasını yönetmenizi sağlar.
 • Kenar Çubuğu Yöneticisi: Yeni kenar çubukları ekleyebilir, her sayfa için bir kenar çubuğu seçebilir ve kenar çubuğu ayarlarını içe veya dışa aktarabilirsiniz.
 • Kurs Yöneticisi: Ayarlar kurs sayfaları, yönetici izni, bilgi yarışması kilitleme, ödev kilitleme ve diğer talimatları içerir.
 • Yazı Tipi Yöneticisi: Bilgisayarınızdan Google yazı tipleri, canlı tema düzenleyici için yazı tipleri ve özel yazı tipleri ekleyebilirsiniz.
 • Özelleştirici: Tema ayarlarını özelleştirmek için WordPress varsayılan özelleştirici kullanılabilir. Ayrıca özelleştirici ayarlarınızı diğer WordPress kurulumlarından içe veya dışa aktarmanıza izin verir.
 • PageBuilder Yöneticisi: Örnek mizanpajları yönetmenize ve diğer WordPress kurulumlarından mizanpajları içe veya dışa aktarmanıza olanak tanır.
 • Altbilgi: Altbilgi ayarları üst altbilgi sütunlarını, alt altbilgi sütunlarını, altbilgi logosunu ve telif hakkı metnini içerir.
 • Sosyal Bilgiler: Sosyal bilgiler bölümünde sosyal simgeler, simge türleri ekleyebilir, sosyal simgelerde araç ipucunu etkinleştirebilir ve yerleşik paylaşım düğmelerini temada gösterebilirsiniz.
 • Çeşitli: Site bağlantılarını kilitleyebilir, sayfalara logo yönlendirmeleri ayarlayabilir, eğitmenler için varsayılan komisyon ayarlayabilir ve çevrimiçi eğitim temanız için daha kullanışlı ayarlar yapabilirsiniz.

LMS – Kurslar, Sertifikalar, Kısa Sınavlar

Tema, çevrimiçi eğitim sitenize kurslar, sertifikalar, sınavlar ve daha fazlasını ekleme seçeneği sunar. Eğitim merkezleri, koçluk merkezleri, kurumsal eğitim merkezleri, öğretmenler ve çevrimiçi eğitimle ilgili diğerleri için eksiksiz bir öğrenme yönetim sistemidir..

WPLMS, eğitmenler için bir komisyon oluşturmak, sertifika şablonları eklemek, ödemeler eklemek ve öğrenciler ve öğretmenlerle ilgilenmek için bir öğrenme yönetim sistemi için daha kullanışlı özellikler için çok çeşitli ayarlara sahiptir..

Öğretmenler, öğrenciler için eğitim portalındaki hesaplarından ödevler, sorular ve sınavlar oluşturabilirler. Öğrencilerin sınavlara girip çözmelerine, ödev teslim etmelerine ve soruları cevaplamalarına olanak tanır.

Diğer özellikler

 • Etkinlikler: Zaman, tarih, mekan, yazar ve diğer ayrıntılarla profesyonel etkinlikler oluşturabilirsiniz. Bu olaylar çevrimiçi bir portalda izlenebilir. Etkinlik kayıtları arka uca da kaydedilecektir.
 • Forum: Konularınızı tartışmak için çevrimiçi eğitim web sitesine forumlar ekleyebilirsiniz. Forumlar, yanıtları izleyebilen ve yeni tartışmalara göz atabilecek bir içerik oluşturucu rolüne sahiptir. Bu içerik oluşturucunun forumlardaki tüm etkinlikleri inceleme erişimi var.
 • Açılır pencereler: Basitçe ekleyin açılır pencereler sitenizde önemli bilgileri veya duyuruları görüntülemek için.
 • Görüşler: Öğrencilerinizden, eğitmenlerinizden ve eğitim portalınızın diğer kullanıcılarından alınan referansları manuel olarak ekleyin.

Dokümantasyon ve Destek

Ayrıntılı belgeler, çevrimiçi eğitim web sitenizi kolayca kurmanıza olanak tanıyan adım adım bir sürece götürür. Kullanıcıların WPLMS Öğrenim Yönetim Sistemine kolayca başlamasına yardımcı olan kullanışlı ekran görüntüleri ve videolar içerir.

Bu temayı indirmek için ThemeForest’ta WPLMS Öğrenme Yönetim Sistemini ziyaret etmeniz ve normal lisansını 64 $ karşılığında satın almanız gerekir. Gereksinim duyduğunuz sayıda siteye kullanabilirsiniz..

Normal lisans, VibeThemes, tema güncellemeleri ve daha fazlasından 6 aylık destek ile birlikte gelir. Ek 19,50 $ ödeyerek desteği bir tam yıla uzatabilirsiniz..

Bizim Puanımız

WPLMS Öğrenme Yönetim Sistemi, WordPress için en iyi çevrimiçi eğitim temasıdır. Bu temayla çeşitli şablon seçenekleri elde edeceksiniz.

Eğitim web sitenizi sağlam ve esnek hale getiren bir dizi önerilen eklenti ile birlikte gelir. Kurulum birkaç dakika sürebilir, ancak kursları, öğrencileri ve öğretmenleri dahil edebileceğiniz eksiksiz bir çevrimiçi eğitim sistemi hazır hale gelirsiniz.

Ayrıca, en iyi WordPress LMS eklentileri hakkındaki bu makaleye göz atın.

WPLMS 4.4 üzerinden 5 yıldız veriyoruz. İşte puanlarımızın dökümü.

tüm
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız Yarısı 4.4 / 5.0

Özellikleri
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Verim
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Destek
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Kullanım kolaylığı
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Fiyatlandırma
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

WPLMS Öğrenim Yönetim Sistemini Hemen Alın »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map