StudioPress Executive Pro Review

Hľadáte tému, ktorá zobrazuje vaše najdôležitejšie projekty popredné miesto? Program Executive Pro je detskou témou WordPress pre rámec Genesis. Umožňuje vám vynikajúcim spôsobom predstaviť vaše obchodné ciele a víziu. V tomto prehľade Executive Pro Review budeme podrobne zdieľať funkcie, aby sme vám ukázali, prečo môže byť táto téma perfektnou voľbou pre vaše stránky.


Executive Pro Review

O spoločnosti Executive Pro

Executive Pro je téma spoločnosti StudioPress, populárneho vývojára témy WordPress. Je to jednoduchá téma, ktorá vám pomôže predviesť svoje prémiové služby svojim klientom v elegantnom štýle. Má vstavané skrinky na funkcie alebo reklamné bloky, ktoré zobrazujú vaše dôležité produkty s obrázkami, aby ich zákazníci mohli vidieť na prvý pohľad na vašej webovej stránke..

StudioPress vám poskytuje výhodu jednorazového nákupu s celoživotnými aktualizáciami, takže môžete použiť túto tému na ľubovoľnom počte webových stránok..

Funkcie programu Executive Pro

V tejto téme je k dispozícii jednoduchý a elegantný dizajn s množstvom funkcií. Executive Pro je postavený tak, že vám umožní ľahko vytvoriť silný web pomocou widgetov a ľahkého prispôsobenia.

Prezrite si niekoľko kľúčových funkcií, ktoré vám umožnia rozhodnúť sa, prečo môže byť program Executive Pro tou pravou voľbou:

Prispôsobovač tém

Zaujíma vás úprava vašej témy v reálnom čase? Program Executive Pro obsahuje nástroj na prispôsobenie tém, ktorý vám umožňuje upravovať farebnú schému, obsah, obrázok na pozadí a ďalšie.

Prispôsobovač tém

Môžete vyskúšať žiarivé farby a vidieť, ako sa menia na pozadí vašich stránok v reálnom čase. Umožňuje vám tiež vytvoriť vlastnú farebnú schému. Ak farba nie je vhodná, môžete tiež použiť obrázok na pozadí a zobraziť ho v ukážke. Môžete zmeniť ľubovoľný počet obrázkov a získať tak najlepší obrázok na pozadí svojej stránky.

Pomocou prispôsobovača môžete zmeniť farbu odkazov a iné štýly odkazov. Podobne ako farba pozadia, môžete použiť ľubovoľnú farebnú schému pre odkazy, ktoré sa zhodujú s vašimi stránkami a obrázkami.

Oblasti miniaplikácií témy

Program Executive Pro prichádza s viacerými oblasťami miniaplikácií, ktoré si môžete prispôsobiť a vytvoriť tak výkonnú webovú stránku. Svoju celú domovskú stránku môžete upraviť tak, aby pridávala widgety pre obrázky a ďalší užitočný obsah.

Pri výbere rozloženia stránok v stĺpci 2 alebo 3 stĺpce pomôže oblasť miniaplikácie Primárny bočný panel. V oblasti miniaplikácie Domovská stránka s výzvou na akciu však môžete pridať svoju výzvu na akciu alebo tlačidlo s odkazom.

Téma Widgety

Posuvník obrázka môžete pridať do oblasti miniaplikácie Posuvník domovskej stránky. Odporúčame vám použiť monológ doplnok na posúvanie obrázkov, ktorý je dodávaný s jednoduchou pomôckou na pridávanie posúvača obrázkov do ľubovoľnej oblasti miniaplikácie.

Jedným z najdôležitejších widgetov je After Entry. Toto je jedinečná funkcia, ktorá sa dodáva s veľmi malým počtom tém aplikácie StudioPress. Ak máte stovky stránok alebo príspevkov, nemusíte pridávať tú istú správu po každom príspevku manuálne. Do tejto oblasti miniaplikácií môžete jednoducho pridať správu alebo akýkoľvek užitočný obsah a to je všetko.

Oblasti miniaplikácie Domovská stránka a Stredná stránka vám umožňujú prispôsobiť hornú a strednú časť stránky. Do tejto oblasti môžete pridať ponuku, ikony sociálnych médií, boxy funkcií a ďalší obsah.

Táto téma má tiež 3 oblasti miniaplikácií pre pätu, takže môžete pridať rýchle odkazy, podrobnosti o polohe alebo ľubovoľný iný widget podľa vášho výberu. Ak sa chcete dozvedieť viac, mali by ste si prečítať o nich Päta WordPress.

Oblasť pravej miniaplikácie hlavičky

Ako bolo uvedené vyššie, program Executive Pro má veľa oblastí miniaplikácií. Ďalšou dôležitou oblasťou miniaplikácií je hlavička vpravo. Zvyčajne sa zobrazuje v pravej hornej časti vedľa názvu alebo loga vašej stránky.

Táto oblasť miniaplikácií akceptuje iba niekoľko typov miniaplikácií, ako sú vlastné ponuky, vyhľadávací formulár a textové miniaplikácie. Ak budete mať túto oblasť miniaplikácií, ušetrí vás to od úpravy kódu a upravíte podrobnosti hlavičky.

Citlivý a optimalizovaný

Možno viete, že všetky webové stránky by mali reagovať tak, aby fungovali dobre s vyhľadávacími nástrojmi. Executive Pro je téma plne reagujúca a funguje skvele na všetkých veľkostiach obrazovky. Mali by ste to skontrolovať čo je responzívna téma.

Je tiež optimalizovaný na výkon rýchlejšie ako obvykle. Obsah je rozdelený do polí a je zrýchľuje web umiestniť sa vo vyhľadávačoch.

Dokumentácia a podpora

Získate prístup k podrobným návodom na nastavenie témy Executive Pro na svojej stránke tak, ako to funguje v ukážke..

Program Executive Pro je k dispozícii za jednorazový nákupný poplatok, ktorý vám umožňuje používať tému na neobmedzenom počte webových stránok. Získate tiež prístup k neobmedzenej e-mailovej podpore. StudioPress je známa kvalitou a rýchlosťou ich používateľskej podpory.

Ak ste fanúšikom rámca Genesis, môžete investovaním do StudioPress ProPlus ušetriť veľa peňazí. Jednorazovým poplatkom získate prístup ku všetkým témam StudioPress, k celoživotným aktualizáciám a podpore. Získate tiež automatický prístup ku všetkým novým témam, ktoré v budúcnosti zverejnia.

Naše skóre

Téma Executive Pro je vhodná pre podniky, ktoré zobrazujú a propagujú produkty a služby na svojich stránkach. Ľahké nastavenie témy pomocou viacerých oblastí miniaplikácií vám umožní rýchlo a bezchybne prevádzkovať vaše stránky.

Poskytujeme Executive Pro 5 z 5 hviezdičiek. Tu je rozpis našich hodnotení recenzií:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte Executive Pro teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map