Agencja Themify

Szukasz motywu biznesowego WordPress dla agencji projektowych? Themify Agency to stylowy i modny motyw korporacyjny, który pięknie wyświetla Twoje usługi i produkty. W tym przeglądzie Agencji Themify pokażemy jej funkcje i pomożemy Ci zdecydować, czy jest to odpowiedni motyw dla Twoich potrzeb.


Themify Agency Review

O agencji

Ze swojej nazwy Agencja jest tematem dla agencji projektowych i stron korporacyjnych. Jest to produkt Themify, znany głównie ze sprzedaży najlepszych motywów WordPress online.

Themify Agency ma świetne funkcje do prezentacji Twoich usług i produktów. Liczne układy i skórki tematyczne oferują świetną ofertę na zaprojektowanie witryny zgodnie z własnymi wymaganiami.

Funkcje agencji

Motywy Themify są dostarczane z konstruktorem i mnóstwem innych funkcji, które ułatwiają użytkownikom tworzenie stron internetowych. Agencja ma osobne niestandardowe typy postów dla portfolio, zespołu, referencji klientów oraz sekcję do wyświetlania Twojej pracy. Stopka obsługuje 4 obszary widżetów, aby łatwo dodawać treści i ważne linki.

Ma panel dostosowywania, który pozwala konfigurować czcionki, kolory, tła, stylizację łączy i wiele innych. Ten panel zapewnia pełną kontrolę nad ustawieniami motywu na wyciągnięcie ręki.

Przyjrzyjmy się szczegółowo jego funkcjom, aby zrozumieć, dlaczego powinieneś używać tego motywu:

Układy tematyczne

Agencja obsługuje wiele układów. Te układy są dalej podzielone na posty, strony i archiwa. Układy portfolio i zespołu są umieszczane osobno w ustawieniach motywu.

Ustawienia układu

Możesz po prostu wybrać układ z dostępnych opcji. Umożliwia tworzenie niestandardowych układów za pomocą skrótów.

Elastyczne projektowanie i wsparcie RTL

Pomocne są mobilne strony responsywne Twoje pozycje w wyszukiwarkach. Themify Agency jest w pełni responsywna i możesz również zarządzać jej ustawieniami, aby skonfigurować witrynę na różnych rozmiarach ekranu.

Elastyczny projekt

Ten motyw obsługuje również RTL, dzięki czemu możesz utworzyć wielojęzyczną witrynę. Arkusz stylów rtl.css jest dostępny w plikach motywów.

Themify Builder

Konstruktor Themify ułatwia edytowanie witryny. Możesz to po prostu włączyć w ustawieniach Agencji Themify.

Themify Builder

Na każdej stronie, w poście i układzie portfolio witryny zobaczysz opcje konstruktora do utworzenia witryny. Zmiany następują bezpośrednio, więc nie trzeba przełączać się między administratorem WordPress a podglądem strony, aby zobaczyć edycję.

Niestandardowe typy postów

Niestandardowe typy postów, które dodają się do panelu administracyjnego WordPress z motywem, obejmują slajdy, portfolio, wyróżnienia, referencje i zespoły.

Niestandardowe typy postów

Zobaczmy, co robią te niestandardowe typy postów:

Slajdy

Umożliwia dodanie multimediów do suwaka strony głównej. Treści multimedialne mogą obejmować obrazy, wideo, galerie i treści tekstowe. Tutaj można utworzyć wszystkie slajdy. Jednak ustawienia suwaka są dostępne w panelu Themify Agency w Twoim administratorze WordPress.

Slajdy CPT

Portfele

Aby wyróżnić swoją pracę, możesz edytować ten niestandardowy typ postu i dodać treść ze zdjęciami. W każdej wyróżnionej pracy możesz także dodać wiele zdjęć.

Portfele CPT

Twoje portfolio pojawi się na stronie głównej i będzie wyglądało tak, jak pokazano na tym obrazku tutaj:

Teczka

Więcej opcji można znaleźć w panelu ustawień motywu.

Najważniejsze

Twoje produkty i usługi będą częścią tej sekcji. Niestandardowy typ postu zajmie całą pracę, aby wyświetlić go na swojej stronie w Co robimy Sekcja.

Co robimy

Referencje

Niestandardowy typ postu referencji będzie zbierał opinie klientów na temat twoich usług. Możesz dodać wszystkie referencje w tej sekcji, a zostaną one wyświetlone na stronie głównej Twojej witryny.

Referencje

Drużyny

Agencja ma tę niesamowitą funkcję, aby wyświetlić zespół odpowiedzialny za Twoją firmę. Pracownicy czują się zmotywowani do zobaczenia swoich twarzy na stronie internetowej. Możesz użyć tego CPT, aby dodać członków zespołu, a pojawi się on na stronie głównej.

Członkowie drużyny

Panel dostosowywania

Dostęp do panelu dostosowywania motywu można uzyskać poprzez Themify Agency »Dostosuj. Podobnie jak wszystkie motywy Themify, ten panel zapewnia dostęp do edycji czcionek, kolorów, łączy, tła i innych ustawień.

Dostosuj panel

Podstawowe i zaawansowane ustawienia pomagają w łatwym zarządzaniu panelem dostosowywania.

Dokumentacja i wsparcie

Agencja Themify ma szczegółową dokumentację, która poprowadzi Cię przez całą listę funkcji. Wszystkie samouczki są dobrze wyjaśnione pięknymi zrzutami ekranu i filmami.

Ilekroć potrzebujesz pomocy, wystarczy przejrzeć dokumentację. Wszystko jest wymienione metodą krok po kroku.

Themify oferuje wsparcie za pośrednictwem swoich forów. Są dobrze znane z szybkiego czasu reakcji.

Agencja Themify jest dostępna za jednorazową opłatą w wysokości 49 USD. Po zakupie motywu Themify Agency otrzymasz motyw bonusowy do pobrania za darmo i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do plików programu Photoshop wraz z motywem umożliwiającym dostosowanie projektu, musisz uiścić jednorazową opłatę w wysokości 69 USD.

Możesz używać motywów Themify na nieograniczonej liczbie stron. Aby uzyskać dostęp do wszystkich motywów Themify, możesz dołączyć do ich Klubu tematycznego za jedyne 79 USD.

Nasz wynik

Agencja Themify została stworzona dla agencji projektowych, firm i właścicieli produktów. Dzięki wielu układom i skórkom motywów możesz pokazać użytkownikom swoją pracę w modnym stylu.

Jeśli obawiasz się szybkości strony w swojej witrynie, możesz wyłączyć niepotrzebne efekty animacji w Ustawieniach motywacji. Jeśli zwykle przycinasz obrazy ręcznie, możesz również wyłączyć ustawienia skryptu obrazu, co może skrócić czas ładowania. Powinieneś także to sprawdzić najlepszy przewodnik do zwiększenia prędkości i wydajności.

Dajemy Themify Agency 5 na 5 gwiazdek. Oto podział naszych ocen:

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pustaGwiazdka pusta 3,0 / 5,0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wydajność
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Uzyskaj agencję teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me