Brzozowy

Czy chcesz zbudować idealną stronę internetową dla swojej firmy? Możesz rozważyć użycie prostego i eleganckiego motywu Brzoza. W tej recenzji Birch pokażemy Ci funkcje i czy jest to idealny motyw dla Twojej witryny.


Recenzja brzozy

O brzozie

Brzoza to responsywny motyw WordPress zaprojektowany przez Adama Millsa.

Jest to prosty, elegancki, przyciągający wzrok motyw, który koncentruje się na stworzeniu idealnej witryny dla Twojej firmy. Jest to pięknie zaprojektowany motyw, który przyciąga uwagę użytkowników dzięki unikalnym funkcjom i różnym opcjom dostosowywania. Brzoza zawiera mnóstwo przydatnych funkcji, dzięki którym ten motyw jest idealny dla Twojej firmy.

Cechy brzozy

Brzoza oferuje szeroki zakres niestandardowych funkcji, które pomogą Ci zbudować tę prostą i elegancką witrynę dla Twojej firmy. Typografia tego motywu jest piękna i czysta i pomoże czytelnikom bardziej zaangażować się w witrynie. Brzoza ma wiele różnych opcji dostosowywania strony głównej, dzięki którym będzie się wyróżniać i przyciągać uwagę użytkowników.

Oto kilka kluczowych funkcji, które sprawiają, że motyw Brzoza jest doskonałym wyborem dla Twojej witryny.

Responsive i Retina Ready

Brak elastycznego motywu może frustrować użytkowników i powodować obniżenie poziomu rankingi wyszukiwarek tak więc motyw responsywny na komórki jest bardzo ważny. A Birch reaguje na urządzenia mobilne, co oznacza, że ​​Twoja witryna będzie idealnie zoptymalizowana dla każdej przeglądarki, urządzenia i rozmiaru ekranu. Ponadto Birch jest gotowy na siatkówkę, co oznacza, że ​​Twoje zdjęcia pozostaną ostre na wszystkich urządzeniach.

Polecane Wideo

Polecane filmy są bardzo podobne do polecanego obrazu, z tym wyjątkiem, że zamiast obrazu masz wideo. Film przyciągnie uwagę użytkowników, pokazując im, co oferuje im Twoja firma. Możesz po prostu dodać kod do umieszczenia na YouTube lub Vimeo, aby pokazać go na górze strony lub na stronie głównej.

Suwak Paralaksy

Możesz przyciągnąć wzrok użytkowników za pomocą pięknego suwaka paralaksy na stronie głównej. Suwak wyświetla obrazy tła i warstwy z efektem paralaksy. Wiele popularnych witryn internetowych wybiera ten efekt, aby zwiększyć wygodę użytkowników, a Ty też powinieneś.

Strona główna

Strona główna zawiera wiele różnych przydatnych opcji dostosowywania, które wyróżnią ją wśród użytkowników. Wszystkie sekcje strony głównej są opcjonalne i można je łatwo włączyć / wyłączyć w razie potrzeby.

Strona główna recenzji brzozy

  • Strona główna Bio: Promuj swoje biografie lub udostępniaj ciekawe informacje o swojej firmie.
  • Widżety stopki na stronie głównej: Wyświetl unikalną kolekcję widżetów stopki dla swojej strony głównej i inną kolekcję dla innych stron.
  • Strona główna Referencje: Za pomocą suwaka wyróżnij najlepsze referencje.
  • Strona główna Polecane posty: Wybierz z dowolnej kategorii postów, aby pokazać fragment najnowszego postu.
  • Polecane strony: Zaznacz 3 dowolne strony swojej witryny.

Skróty

Brzoza jest prosta w użyciu skróty wbudowane od razu. Możesz łatwo dodawać przyciski z niestandardowymi komunikatami, linkami i kolorami bez konieczności znajomości wszystkich skomplikowanych kodów. Skróty znacznie poprawią funkcjonalność i różnorodność treści bez frustracji związanej z nauką zaawansowanych technik tworzenia stron internetowych lub wynajęciem programisty, który wykona kodowanie za Ciebie. Możesz także formatować tekst i obrazy w kolumny i wyświetlać pokazy slajdów z obrazami.

Dostosowywanie

Brzoza oferuje nieograniczoną opcję kolorów, dzięki czemu możesz stylizować dowolny element dokładnie tak, jak chcesz. Gdy zmieniasz kolory, możesz wyświetlić podgląd zmian w czasie rzeczywistym na swojej stronie. Ponadto dzięki Birch możesz użyć dowolnej czcionki Google do dostosowania tekstu i nagłówka.

Kolory recenzji brzozy

Opcje motywu

Możesz użyć opcji motywu, aby uruchomić nową witrynę w kilka minut i rozpocząć dostosowywanie witryny za pomocą kilku kliknięć myszy.

Dokumentacja i wsparcie

Kupowanie brzozy oznacza, że ​​masz dostęp do bezpłatnego dożywotniego wsparcia 24/7. Filmy szkoleniowe są również dostępne na YouTube, aby pomóc Ci zrozumieć, jak skutecznie używać motywu Brzoza.

Motyw brzozy zawiera obszerną pisemną dokumentację, która obejmuje każdy aspekt tematu.

Z każdą kopią motywu Birch otrzymujesz bezpłatne dożywotnie aktualizacje, które są automatycznie pobierane i instalowane na Twojej stronie.

Brzoza jest dostępna za jednorazową opłatą w wysokości 59 USD. Kupując Birch, zyskujesz dostęp do ton różnych wtyczek premium, które pozwolą Ci zaoszczędzić ponad 150 USD.

Nasz wynik

Brzoza to idealny uproszczony motyw do stworzenia eleganckiej, minimalistycznej witryny dla Twojej firmy. Dzięki polecanemu filmowi, skrótom, suwakowi paralaksy, różnym ustawieniom personalizacji i bio stronie głównej możesz stworzyć bardzo prostą i elegancką witrynę dla swojej firmy.

Dajemy brzozę 5 na 5 gwiazdek. Oto podział naszych ocen:

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wydajność
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Uzyskaj brzozę teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me