Całkowity

Total jest jednym z najpopularniejszych i najlepiej ocenianych motywów WordPress na Themeforest. Jest to konfigurowalny, wielofunkcyjny motyw, który można edytować za pomocą interfejsu przeciągnij i upuść. Zawiera wiele opcji i przyjazny dla użytkownika interfejs. Dowiedz się więcej w naszej ogólnej recenzji.


Przegląd motywu Total WordPress

O sumie

Total został opracowany przez WPExplorer, twórców wielu wysokiej jakości motywów i wtyczek WordPress, zarówno darmowych, jak i premium.

Jest to uniwersalny motyw z naciskiem na personalizację. Masz pełną kontrolę nad wyglądem swojej witryny, bez konieczności dotykania żadnego kodu.

To powiedziawszy, istnieją również zaawansowane opcje dostosowywania dla tych, którzy tworzą kod.

Funkcje Total

Total ma mnóstwo funkcji umożliwiających dostosowanie wyglądu witryny.

Dostęp do większości opcji motywu można uzyskać z poziomu Panel tematyczny menu w desce rozdzielczej WordPress.

Głównie Panel tematyczny menu, możesz wyłączyć wszelkie funkcje, których nie używasz. Wszystkie są domyślnie włączone.

Total Review - funkcje panelu motywu umożliwiają wyłączenie

Elastyczne opcje projektowania

Używając Wygląd »Dostosuj menu, możesz zmienić wygląd dowolnego aspektu witryny, od układu do kolorów i typografii, dla każdej oddzielnej sekcji witryny.

Kliknij Ogólne opcje motywu i możesz włączyć nawigację lub udostępnianie społecznościowe, dostosować styl stronicowania, a nawet skonfigurować animacje strony.

Total Review - ogólne opcje motywu

Możesz wybrać osobne czcionki dla swojego ciała, logo, nawigacji, tytułu, podtytułów itp.

Total Review - typografia

Niestandardowa strona logowania

Jedną z bardziej unikalnych funkcji motywu Total jest opcja dostosowania strony logowania.

Jest to świetna opcja dla programistów, którzy konfigurują motyw dla swoich klientów i chcą wyświetlać markową stronę logowania lub dla tych, którzy prowadzą blogi z wieloma autorami.

Od Panel motywów »Logowanie niestandardowe menu, możesz włączyć tę funkcję i wybrać ustawienia. Możesz przesłać logo, ustawić kolor tła lub obraz, zmienić ustawienia stylu formularza i dostosować kolory przycisków.

Total Review - logowanie niestandardowe

Konstruktory nagłówków i stopek

Kolejną unikalną funkcją Total są narzędzia Header Builder i Footer Builder. Pozwala użyć strony jako zastępczego nagłówka lub stopki

Najpierw utwórz pustą stronę i zapisz ją (nie dodawaj jeszcze żadnych treści).

Następnie przejdź do Panel tematyczny »Kreator nagłówków lub Konstruktor stopek i wybierz właśnie utworzoną stronę. Następnie kliknij Zapisz zmiany.

Total Review - konstruktor stopki nagłówka

Teraz możesz wrócić do utworzonej strony i edytować ją za pomocą edytora frontonu (przeczytaj więcej o edytorze Visual Composer poniżej lub w naszej recenzji Visual Composer).

Ta funkcja pozwala całkowicie dostosować każdy aspekt nagłówka i stopki, zamiast wybierać spośród szablonów lub zmieniać drobne opcje.

Obejmuje kilka niestandardowych typów postów

Domyślnie w Total można włączyć kilka niestandardowych typów postów: referencje, portfolio i personel.

Można je wyświetlać za pomocą specjalnych elementów w programie Visual Composer, takich jak siatka sztabu i elementy karuzeli sztabu, suwak referencji lub siatka portfela lub karuzela.

Jeśli nie używasz określonego niestandardowego typu postu, możesz je wyłączyć w Panel tematyczny menu, aby uniknąć zaśmiecania deski rozdzielczej.

Niestandardowa taksonomia dla serii postów na blogu

Total ma ciekawą wbudowaną funkcję, która umożliwia niestandardową taksonomię serii postów na blogu, dzięki czemu możesz grupować wszystkie posty, które powinny być czytane w określonej kolejności.

Możesz dodać post na blogu do serii podczas jego edycji.

Total Review - dodaj serię postów na blogu

Jeśli post na blogu jest częścią serii, wyświetli się pole u góry postu. Pole będzie zawierać numerowaną listę serii w kolejności.

Total Review - wyświetlanie serii postów na blogu

Ponad 10 obszarów widżetów i 17 niestandardowych widżetów

Łącznie zawiera 10 obszarów widżetów, które pozwalają umieszczać widżety w stopce i mieć różne paski boczne dla określonych stron.

Total Review - obszary widżetów

Istnieje również opcja utworzenia własnego obszaru widżetów. Następnie, gdy tworzysz nowy post lub stronę, możesz wybrać obszar widżetów, aby zastąpić domyślny pasek boczny.

Total Review - utwórz niestandardowe paski boczne

Istnieje również wiele widżetów zawartych w Total, które pozwalają wyświetlać informacje o firmie, kanały społecznościowe, posty, filmy i inne treści na paskach bocznych.

Total Review - niestandardowe widżety

Wtyczki Premium w zestawie

Razem zawiera kilka darmowych motywów premium:

  • Visual Composer: Ta wtyczka „przeciągnij i upuść” jest wymagana dla kompozycji. Zobacz naszą recenzję Visual Composer, aby uzyskać więcej informacji.
  • LayerSlider: Złożona, wielofunkcyjna, responsywna wtyczka do suwaków. Przeczytaj recenzję LayerSlider, aby uzyskać więcej informacji.
  • Slider Revolution: popularna wtyczka, która pozwala tworzyć skomplikowane i skomplikowane suwaki. Przejrzyj recenzję Slider Revolution, aby uzyskać przegląd wszystkich jej funkcji.

Dodaj niestandardowe akcje z pulpitu nawigacyjnego

Dla bardziej zaawansowanych użytkowników Total pozwala w łatwy sposób dostosować motyw do własnych potrzeb.

Wystarczy przejść do Panel tematyczny »Akcje niestandardowe aby dodać kod do dowolnej sekcji witryny za pomocą haków akcji.

Możesz wybrać, czy wykonać PHP dla każdego haka.

Total Review - niestandardowe akcje i haki

Dokumentacja i wsparcie

Total ma obszerną pisemną dokumentację na stronie WPExplorer, która szczegółowo omawia wszystkie funkcje, wraz z zrzutami ekranu i samouczkami. Można go przeszukiwać, dzięki czemu możesz znaleźć potrzebne informacje.

Zakup motywu obejmuje 6 miesięcy wsparcia od programisty, z opcją zakupu przedłużenia na 12 miesięcy. Wsparcie jest dostępne za pośrednictwem prywatnych biletów wsparcia. Wiele recenzji wspomina o wysokiej jakości i szybkości wsparcia, a programista bardzo szybko reaguje na wszystkie komentarze i pytania dotyczące tematu.

Nasz wynik

Total jest pełen funkcji i opcji dostosowywania, ale nadal jest łatwy w użyciu i nie przytłaczający. To wspaniałe, że możesz wyłączyć dowolne funkcje, których nie używasz – większość motywów nie oferuje tej opcji i kończy się na zagraconych interfejsach.

Temat otrzymuje także wysokie noty za doskonałą dokumentację i wsparcie jakości.

Dajemy łącznie 5 z 5 gwiazdek. Oto podział naszych ocen:

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wydajność
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Uzyskaj sumę teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me