Dodatkowy

Szukasz motywu magazynu WordPress? Extra to pięknie zaprojektowany motyw magazynu obsługiwany przez narzędzie Divi do przeciągania i upuszczania. W tej recenzji Extra Themes Themes pokażemy jej funkcje i pomożemy Ci zdecydować, czy jest to odpowiedni motyw dla Twoich potrzeb.


dodatkowy zrzut ekranu

O Extra

Extra to jeden z najlepszych motywów magazynu WordPress wydanych przez Elegant Themes. Elegant Themes to miejsce, w którym znajdziesz najlepsze motywy i wtyczki WordPress.

Extra jest oparty na frameworku Dragi Drop Builder. Kreator Divi pomaga w łatwy sposób zmienić wygląd swoich postów i stron za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Dodatek jest dostarczany z wieloma nowymi modułami konstruktora Divi, które są tworzone specjalnie na potrzeby blogerzy i publikacje online.

Funkcje Extra

Podobnie jak każdy inny motyw zbudowany w środowisku konstruktora Divi, Extra pozwala dostosować dowolny element do swoich postów i stron. Oprócz zwykłej funkcji konstruktora Divi, Extra oferuje nową opcję znaną jako Kreator kategorii, dzięki czemu możesz łatwo zmieniać wygląd strony głównej i inne układy kategorii. Oto niektóre z jego niesamowitych funkcji.

W pakiecie z Divi Builderem

Dzięki interfejsowi przeciągnij i upuść konstruktora Divi możesz łatwo tworzyć piękne posty i strony oparte na fabule.

Na stronie WordPress i edytorze postów możesz dodawać treść za pomocą domyślnego edytora i dostosowywać układ za pomocą interfejsu wizualnego konstruktora.

dodatkowy kreator divi

Niekończące się możliwości dostosowywania układów

Dodatkowy motyw zawiera również Kreator kategorii z zupełnie nowym zestawem modułów pocztowych.

Pomaga to dostosować każdy element układu, niezależnie od tego, czy jest to strona główna, czy strona kategorii, zgodnie z Twoimi potrzebami.

Strona główna w stylu magazynu

W motywie Extra domyślnie tworzone są dwa układy kategorii. Oni są Kategoria domyślna i Strona główna.

Możesz wyświetlić te kategorie, przechodząc do Dodatkowy »Kreator kategorii. Aby edytować stronę główną, wystarczy kliknąć przycisk edycji pod opcją strony głównej.

układy kategorii

Dzięki narzędziu Divi do przeciągania i upuszczania możesz teraz dodawać dowolne moduły postów i zmieniać wygląd swojej strony głównej tak, jak chcesz.

edytuj kategorię strony głównej

Suwak Piękne polecane posty

Dzięki Extra możesz łatwo tworzyć suwaki na stronie głównej i innych układach strony, które pobierają zawartość z określonego zestawu postów.

Po dodaniu polecanego modułu pocztowego do układu kategorii możesz dostosować ustawienia i zmienić jego wygląd.

opisany suwak postu

Domyślnie tylko polecane posty są wyświetlane na suwaku. Musisz albo oznaczyć niektóre posty jako polecany, albo wyłączyć opcję polecanych postów i wybrać określoną kategorię postów do wyświetlenia na suwaku.

3 menu nawigacji

Motyw obsługuje 3 menu nawigacyjne: menu główne, dodatkowe i stopki. Możesz utworzyć różne menu i wybrać menu, które ma się pojawiać w każdej lokalizacji.

Extra zawiera również zestaw niestandardowych mega menu, które wyświetlają najnowsze lub ulubione posty bezpośrednio w menu rozwijanym.

Dodatkowe dostosowania

Oprócz domyślnego dostosowania motywu WordPress, Extra obsługuje dwie różne opcje dostosowywania: Dostosowywanie motywu i Moduł dostosowywania.

Korzystając z tych dostosowań, możesz zmienić wygląd swojej witryny, patrząc na podgląd na żywo.

Extra daje również Edytor ról opcja, w której można ograniczyć opcje interfejsu konstruktora Divi dla różnych ról użytkowników WordPress.

Niestandardowe widżety

Dodatkowy motyw zawiera następujące niestandardowe widżety:

  • Reklamy
  • Autorski
  • Zaloguj sie
  • ostatnie komentarze
  • Najnowsze posty
  • Najnowsze recenzje
  • ostatnie tweety
  • Najnowsze filmy
  • Obserwatorzy sieci społecznościowych

Wbudowane opcje recenzji

Możesz poprosić czytelników o sprawdzenie swoich postów za pomocą prostej oceny w gwiazdkach. Może to być świetna funkcja, jeśli chcesz utworzyć niszową witrynę z recenzjami lub dodać witrynę eCommerce do swojej witryny, aby użytkownicy mogli dodawać recenzje do list produktów..

przejrzyj posty

Motyw umożliwia także sortowanie postów lub produktów na podstawie ocen użytkowników.

Łatwe dodawanie projektów

Oprócz standardowych postów i stron na blogu możesz znaleźć nowy niestandardowy typ postów znany jako Projekty. Możesz znaleźć Projektowanie na pulpicie nawigacyjnym WordPress.

Niestandardowy typ postu Projektowanie może być świetną funkcją, jeśli chcesz zaprezentować swoje portfolio na swojej stronie. Alternatywnie możesz użyć typu wpisu, aby wyświetlić listę swoich produktów, jeśli integrujesz witrynę sklepu eCommerce z witryną.

Dokumentacja i wsparcie

Motyw Extra ma obszerną dokumentację, która prowadzi użytkownika przez proces instalacji i konfiguracji motywu. Dzięki pięknym zrzutom ekranu i filmom daje szczegółowe wyjaśnienie różnych funkcji motywu Extra.

Aby pobrać motyw Extra, musisz dołączyć do klubu Elegant Themes. Ich osobisty plan zaczyna się od 69 USD rocznie. Po dołączeniu otrzymasz pełny dostęp do wszystkich motywów.

Aby uzyskać wsparcie premium, możesz skorzystać z forów pomocy aplikacji Elegant Themes. Eleganckie motywy są dobrze znane z jakości i szybkości ich obsługi.

Nasz wynik

Motyw „Eleganckie motywy dodatkowe” najlepiej nadaje się dla tych, którzy chcą dostosowywać motywy swojego bloga bez konieczności zatrudniania programisty WordPress.

Kreator przeciągania i upuszczania pozwala z łatwością tworzyć dowolne strony. Ponadto możesz użyć konstruktora przeciągnij i upuść, aby pracować nad kategoriami za pomocą nowego zestawu modułów.

Jedynym minusem jest to, że każdy moduł utworzony za pomocą konstruktora Divi utworzy krótki kod na twojej stronie. Jeśli zdecydujesz się przejść na nowy motyw z Divi, prawdopodobnie będziesz musiał poświęcić dużo czasu, aby pozbyć się tych skrótów ze swojej strony.

Dajemy dodatkowe 5 na 5 gwiazdek. Oto podział naszych wyników.

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wydajność
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Uzyskaj dodatkowe teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me