Gazeta

Gazeta jest bardzo elastycznym i konfigurowalnym motywem premium, który jest bogaty w funkcje i szybki. Zaprojektowany z myślą o blogach, wiadomościach, czasopismach i innych witrynach publikacyjnych, może być również używany jako elastyczny uniwersalny motyw. Dowiedz się, czy tego motywu szukasz w naszym przeglądzie prasowym.


Przegląd motywów prasowych

O gazecie

Gazeta jest jednym z najpopularniejszych i najwyżej ocenianych motywów WordPress na Themeforest. Motyw w stylu czasopisma, najlepiej nadaje się do witryn z wiadomościami, czasopism cyfrowych i innych publikacji, ale nadal jest wystarczająco elastyczny, aby używać go z dowolną witryną, niezależnie od tematu.

Motyw gazety został opracowany przez tagDiv.

Funkcje gazety

Gazeta jest pełna wielu funkcji. Oto najważniejsze informacje:

Wysoce konfigurowalny design

Celem motywu czasopisma jest ułatwienie dostosowywania witryny i tworzenia profesjonalnie wyglądającego serwisu informacyjnego o niepowtarzalnym wyglądzie. Żadne dwie witryny używające tego motywu nie będą wyglądały tak samo, ze względu na nieograniczone możliwości dostosowywania.

Gazeta zawiera ponad 80 gotowych wersji demonstracyjnych, które można zaimportować jednym kliknięciem. Najnowsze wersje zawierają również wersje demo PRO, które są szybsze i lżejsze.

narzędzie do tworzenia stron tagDiv Composer

Po zainstalowaniu motywu Gazeta możesz uzyskać dostęp do wszystkich opcji dostosowywania bezpośrednio w interfejsie za pomocą tagDiv Composer. Za pomocą tego narzędzia do tworzenia stron możesz zmienić dowolny kolor lub czcionkę. Dzięki motywowi Gazeta masz wiele opcji typografii, ponieważ obsługuje niestandardowe pliki czcionek, czcionki Google i Typekit, więc zasadniczo nie ma ograniczeń.

Dla każdej strony istnieje wiele opcji układu do wyboru dzięki tagDiv Cloud Library.

Przegląd gazet - panel tematyczny

Dla każdej strony istnieje wiele opcji układu do wyboru.

Przegląd gazet - układy

W swoich postach każdy aspekt strony można ukryć lub dostosować.

Przegląd gazet - opcje postów

Pod Kolory motywów i Czcionki motywu, możesz zmienić styl każdej sekcji witryny, od nagłówka do stopki. Gazeta obsługuje niestandardowe pliki czcionek, czcionki Google i Typekit, więc nie ma ograniczeń co do typografii.

Przegląd gazet - kolory i czcionki

Kreator nagłówków i stopek

Jednym ze sposobów, w jaki wiele witryn wygląda podobnie, jest użycie tego samego projektu nagłówka. Gazeta pozwala stworzyć stronę o unikalnym stylu, oferując opcje tworzenia własnego nagłówka i stopki. Za pomocą przycisku Menedżera witryny możesz włączyć Przyklejony nagłówek i wyświetlić nagłówek Mobile. Przeciągnij i upuść w nim elementy, używając elementów w tagDiv Composer.

Przegląd gazet - style nagłówków

Po przejściu na dół strony możesz zaimportować nową stopkę z biblioteki TagDiv Cloud Library lub po prostu utworzyć własną stopkę z nagłówka.

Wbudowana integracja reklam

Dodanie elementu pola reklamowego do tagDiv Composer pozwala tworzyć reklamy zarządzane na każdej stronie lub szablonie witryny i zarządzać nimi. Po prostu przeciągnij element i upuść go w żądanym miejscu, umieść kod lub prześlij obraz partnera i kliknij Zapisz.

Co więcej, możesz teraz wyświetlać reklamy wbudowane w swoich artykułach. Otwórz szablon pojedynczego wpisu za pomocą tagDiv Composer i kliknij zawartość posta. Na karcie Ustawienia reklam zapisz kod i wybierz wyświetlanie po żądanej liczbie akapitów. Motyw gazety obsługuje elastyczne reklamy Google, AdSense i reklamy banerowe.

Przegląd gazet - lokalizacje reklam

Do każdej sekcji wystarczy wkleić kod reklamy z Google Adsense (lub innej sieci reklamowej strony trzeciej). Możesz także wyłączyć reklamę na komputerze, tablecie lub telefonie.

Przegląd gazet - opcje reklam

Liczne elementy do przeciągnięcia & Upuszczać

Motyw gazety zawiera także dziesiątki przedmiotów. Możesz ich używać do wyświetlania artykułów, informacji o autorze, pogody itp.

Wysoce konfigurowalne bloki Flex i siatki Flex umożliwiają elastyczne wyświetlanie postów na blogu. Możesz włączyć filtr Ajax, aby odwiedzający mogli wyświetlać posty według autora, kategorii, identyfikatora lub tagu. Ponadto możesz dodać przesunięcie, aby zmienić, które artykuły pokazują i gdzie.

Przegląd gazet - widżety

Istnieje również 25 widżetów „blokowych”, których można używać do wyświetlania różnych postów. Bloki umożliwiają wyświetlanie postów na blogu w elastyczny i dostosowywalny sposób. Możesz włączyć filtr Ajax, aby odwiedzający mogli wyświetlać posty według autora, kategorii lub tagu.

Przegląd gazet - BLOKI

A funkcja „unikalnych postów” zapobiega wyświetlaniu tego samego postu więcej niż raz na jednej stronie. Innymi słowy, możesz używać wielu bloków na jednej stronie, nie martwiąc się o te same posty wyświetlane w więcej niż jednym bloku.

Biblioteka chmurowa tagDiv

Po pierwszej instalacji motywu gazety i włączeniu wszystkich wymaganych wtyczek otrzymujesz bibliotekę tagDiv Cloud Library. Umożliwia to dostęp do ponad 1000 szablonów, bloków, stron, nagłówków, stopek i sekcji. Od pięknych szablonów Single Post po śmieszne 404, możesz zaimportować każdy z nich jednym kliknięciem.

Biblioteka chmurowa tagDiv

(Jeśli szukasz sposobu na tworzenie bardziej zaawansowanych galerii z bardziej przyjaznym interfejsem, zdecydowanie zalecamy Wtyczka Envira Gallery.)

Zawiera wtyczki Premium

Motyw gazety jest dostarczany w pakiecie z kilkoma wtyczkami dołączonymi bezpłatnie:

 1. tagDiv Composer (wymagana instalacja): niestandardowe narzędzie do tworzenia stron typu przeciągnij i upuść
 2. tagDiv Cloud Library (wymagane): ponad 1000 gotowych szablonów stron i artykułów
 3. TagDiv Newsletter: pozwala odbiorcom zapisać się na aktualizacje e-mail przy użyciu jednego z popularnych dostawców subskrypcji: Mailchimp, Mailer Lite lub Feedburner.
 4. TagDiv Social Counter (wymagany): pokazuje liczbę obserwujących i fanów w mediach społecznościowych
 5. TagDiv Mobile Theme: lżejszy, szybszy motyw ładujący się na urządzenia mobilne
 6. Slider Revolution: popularna wtyczka suwaka obrazu

Wtyczki motywu gazety

(Zalecamy, aby uzyskać znacznie szybszą i bardziej przyjazną dla użytkownika wtyczkę suwaka obrazu niż Slider Revolution Monolog.)

Dokumentacja i wsparcie

tagDiv oferuje doskonałą dokumentację na oficjalnej stronie internetowej, która obejmuje wszystkie funkcje motywu Gazeta. Jest kompleksowy i zawiera zrzuty ekranu z każdego kroku. Niektóre funkcje mogą wymagać więcej wyjaśnień, ale jest ich wystarczająco dużo, aby omówić podstawy i zacząć.

Zakup motywu „Gazeta” obejmuje 6 miesięcy wsparcia ze strony programistów za pośrednictwem dedykowanego prywatnego forum wsparcia. Obiecują maksymalny czas reakcji 1 dzień roboczy oraz wsparcie w zakresie prywatnej poczty e-mail w razie potrzeby. Istnieje również opcja przedłużenia wsparcia o kolejne 12 miesięcy.

Nasz wynik

Gazeta to ładnie wyglądający motyw z dużą elastycznością i opcjami projektowania. Podobnie jak w przypadku każdego skomplikowanego tematu, na początku jest zdecydowanie krzywa uczenia się. Jednak nawigacja jest stosunkowo łatwa, a większość interfejsu jest elastyczna i przyjazna dla użytkownika.

Niektóre z wbudowanych funkcji zostaną lepiej zaimplementowane za pomocą wtyczek, takich jak bardzo podstawowa galeria obrazów (zalecamy Galeria Envira zamiast). W ten sposób, jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się zmienić motywy, Twoje galerie zdjęć zostaną zachowane.

Cechą wyróżniającą Gazetę są elastyczne opcje projektowania. Żadne dwie witryny używające tego motywu nie będą wyglądały podobnie.

Dajemy Gazecie 5 na 5 gwiazdek. Oto podział naszych ocen:

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wydajność
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

Pobierz teraz gazetę »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map