Genesis Theme Framework Review: Plusy i minusy (2020)

Zastanawiasz się, czy Genesis Theme Framework to coś, co powinieneś mieć?


Genesis to sztandarowa platforma motywów StudioPress, jednego z najbardziej znanych centrów tematycznych WordPress na świecie. Genesis działa doskonale samodzielnie, ale jeśli chcesz robić cuda z Genesis, musisz użyć go z motywem potomnym na swojej stronie.

Zmieszany? Nie martw się.

W tym artykule pokażemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o Genesis Framework i jeśli jest to najlepszy motyw WordPress dla Twojej witryny.

Informacje o Genesis Theme Framework

Struktura Genesis

Genesis jest jednym z najlepszych frameworków WordPress. Został pierwotnie wydany przez motyw StudioPress, centrum tematyczne prowadzone przez CopyBlogger Media.

W 2018 roku StudioPress został przejęty przez WP Engine, znanego zarządzanego dostawcę usług hostingowych WordPress.

Struktura motywu WordPress jest scentralizowanym miejscem, w którym hostowane są wszystkie podstawowe funkcje motywu. Oprócz frameworka możesz zainstalować motyw potomny, aby dodać niestandardowy styl do swojej witryny, podczas gdy wszystkie podstawowe funkcje frameworka pozostają nietknięte.

Chociaż framework działa samodzielnie doskonale po wyjęciu z pudełka, działa najlepiej, gdy jest używany razem z motywem potomnym.

Ponieważ podstawowe funkcje są hostowane w ramach, za każdym razem, gdy funkcja jest przestarzała lub błąd został naprawiony w twoim systemie, możesz łatwo wypchnąć aktualizację ze swojego środowiska bez martwienia się o utratę dostosowania w motywie potomnym.

Kto powinien korzystać z Genesis Theme Framework i dlaczego?

Idealnie, struktura motywu Genesis jest świetną opcją dla każdego, kto chciałby uruchomić stronę internetową.

Początkujący WordPress: Jedną z typowych cech początkujących użytkowników WordPress jest to, że często zmieniają wygląd swojej witryny, stale zmieniając tematy. Oznacza to również, że po przejściu na nowy motyw funkcje witryny mogą również zniknąć lub ulec zmianie.

Dzięki platformie Genesis możesz mieć pewność, że Twoje podstawowe funkcje pozostaną nienaruszone, nawet jeśli zaktualizujesz istniejący motyw potomny lub przełączysz się na nowy.

Deweloperzy: Możesz zbudować witrynę klienta na Genesis. Może to drastycznie skrócić czas programowania i ułatwić pracę na dłuższą metę.

StudioPress oferuje również około 35 motywów potomnych Genesis. Ponieważ Genesis jest dobrze znaną strukturą, kilku programistów zewnętrznych wydaje również motywy potomne Genesis.

Co oferuje? Wbudowane funkcje Genesis Framework

Rzućmy okiem na kilka wbudowanych funkcji dostarczanych z Genesis.

 • Konfiguracja motywu jednym kliknięciem: Zainstaluj zawartość demonstracyjną i projekt jednym kliknięciem.
 • Dostosowywanie motywu: Wszystkie funkcje motywu są dodawane za pomocą dostosowywania motywu WordPress, dzięki czemu można wyświetlić podgląd w czasie rzeczywistym.
 • Niestandardowe szablony stron: Otrzymasz szereg gotowych szablonów dla różnych stron, takich jak strona blogu, strona główna, archiwa itp.
 • Konfigurowalny nagłówek: Konfigurowalny nagłówek obsługuje logo firmy, które może być oparte na obrazie lub tekście.
 • Gotowy na widżet: Motywy potomne Genesis często zawierają wiele obszarów gotowych na widżety. Oznacza to, że możesz dodawać dostosowane treści do swojej strony głównej i innych obszarów witryny za pomocą widżetów WordPress.
 • Do 3 opcji układu kolumn: Obsługuje różne układy do 3 kolumn.

i dużo więcej.

Genesis Theme Framework Review: Plusy i minusy

Rzućmy okiem na kilka zalet korzystania z frameworku Genesis.

1. Przyjazny SEO

Genesis SEO friendly

Genesis jest wyposażony w zestaw wbudowanych opcji SEO, które pozwalają dodawać tytuł, meta opis do swoich postów, stron itp. Oznacza to, że możesz zarządzać podstawowym SEO nawet bez dedykowanej wtyczki SEO. Ale jeśli nadal chcesz używać wtyczki SEO, takiej jak wtyczka Yoast, do dodawania znaczników schematu, Genesis automatycznie wyłączy opcję SEO i pozwoli wtyczce przejąć kontrolę.

2. Obsługa na najwyższym poziomie

Genesis Theme Framework oferuje wsparcie na najwyższym poziomie wszystkim swoim użytkownikom. Jeśli więc kiedykolwiek potrzebujesz pomocy, łatwo jest znaleźć rozwiązanie, kontaktując się z zespołem ekspertów.

3. Zawsze aktualizowana

Zespół StudioPress stale pracuje nad przestrzeganiem najnowszych standardów WordPress, dzięki czemu masz pewność, że Twój motyw jest na najwyższym poziomie. Możesz także włączyć automatyczne aktualizacje, jeśli chcesz.

4. Ustawienia układu

układ genezy

Dzięki zaawansowanym ustawieniom układu można łatwo dodawać dostosowywanie za pomocą dostosowywania WordPress, nawet przy użyciu podstawowego CSS.

Genesis Framework Ograniczenia

Bez wątpienia Genesis jest najlepszą platformą motywów dla WordPress. Ale to nie znaczy, że jest to najlepszy wybór dla wszystkich.

Na przykład, podobnie jak inne frameworki, Genesis zawiera również niektóre rozdęte wbudowane opcje, które mogą nie być potrzebne, takie jak funkcja SEO WordPress. Jeśli wolisz korzystać z wtyczki SEO, nie potrzebujesz wbudowanych funkcji SEO.

Jeśli chodzi o użyteczność, Genesis przestrzega standardów WordPress. Jednak jako użytkownik WordPress nadal istnieje niewielka krzywa uczenia się, którą trzeba rozwiązać, aby dodać funkcje. Ponadto, tak jak każdy framework, aby w pełni wykorzystać możliwości frameworka, musisz zapoznać się z językiem specyficznym dla frameworka.

Genesis Theme Framework Framework

Cena Genesis

StudioPress oferuje 3 różne plany cenowe na zakup Genesis i inne motywy podrzędne.

Pakiet Genesis Framework: Jest to dostępne za jednorazową opłatą w wysokości 59,95 USD. Możesz używać motywu na nieograniczonej liczbie stron internetowych, otrzymasz nieograniczone aktualizacje i wsparcie premium przez rok.

Członkostwo Pro Plus: Ten plan jest dostępny w cenie 499,95 USD. Ten plan zawiera pakiet Genesis Framework i wszystkie motywy StudioPress.

WOLNY: Tak, możesz bezpłatnie pobrać Genesis Framework i całe motywy StudioPress. Dowiedz się, jak to wykorzystać poniżej.

Jak korzystać z Genesis Theme Framework + WSZYSTKIE 35+ motywy dla dzieci za darmo

StudioPress, twórca Genesis Theme Framework, został przejęty przez WP Engine, jedną z popularnych zarządzanych firm hostingowych WordPress w 2018 roku. Od momentu przejęcia, WP Engine oferuje bezpłatny dostęp do wszystkich motywów StudioPress i Genesis Framework wszystkim użytkownikom, którzy zarejestrują się na plany hostingowe.

Oznacza to, że rejestrując się w dowolnym planie hostingowym WP Engine, możesz bezpłatnie otrzymać Genesis Framework.

Dowiedz się więcej o WP Engine tutaj.

Uzyskaj wszystkie ponad 35 motywów za darmo dzięki WP Engine »

Genesis Theme Framework Review: Nasz werdykt na temat używania go w swojej witrynie

Po naszym przeglądzie motywów Genesis uważamy, że jest to najlepsza platforma motywów dostępna na rynku. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy doświadczonym profesjonalistą, przekonasz się, że jest to przydatne.

Jako początkujący możesz z niego korzystać i mieć pewność, że Twoje funkcje motywu pozostaną nienaruszone niezależnie od używanego motywu potomnego… pod warunkiem, że motyw potomny nie zastąpi podstawowych funkcji.

Jeśli jesteś programistą, możesz łatwo zbudować zaawansowaną stronę internetową na Genesis dzięki dostępnym zaczepom i filtrom.

Jednakże Struktura Genesis może nie być najlepszym wyborem dla Ciebie, jeśli szukasz szybkiego rozwiązania, aby zbudować witrynę taką jak narzędzie do przeciągania i upuszczania. Następnie możesz rozważyć Divi Builder. Możesz sprawdzić naszą recenzję Divi tutaj.

Mamy nadzieję, że ten przegląd motywów Genesis pomoże Ci określić, czy jest to najlepszy wybór dla Twoich potrzeb. Możesz również sprawdzić nasz artykuł na temat korzystania z Genesis Framework & wszystkie motywy StudioPress ZA DARMO.

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wydajność
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Uzyskaj StudioPress Genesis teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map