Motyw Avada

Avada to najlepiej sprzedający się motyw WordPress wszech czasów na Themeforest. W tym przeglądzie motywów Avada przyjrzymy się, co sprawia, że ​​Avada jest tak bardzo popularna wśród użytkowników WordPress.


Przegląd motywu Avada

O temacie Avada

Avada została stworzona przez ThemeFusion, amerykański zespół projektantów stron internetowych założony przez Luke’a Becka i Muhammada Harisa. Avada została po raz pierwszy zaprezentowana na sprzedaż w 2012 roku, od tego czasu jest to stale najlepiej sprzedający się motyw WordPress na rynku.

Ma ponad 170 000 klientów, a ThemeFusion sprzedał do tej pory przedmioty o wartości ponad 5 milionów dolarów.

Wierzymy, że Avada może ułatwić Ci życie, co nas bardzo cieszy. Naszym priorytetem jest Ty, użytkownik, a my to realizujemy, zapewniając każdemu użytkownikowi wsparcie na najwyższym poziomie. Gdy potrzebujesz pomocy, możesz na nas liczyć. Zachęcamy do wypróbowania Avady, zmieni to twoje spojrzenie na to, co może zrobić motyw WordPress.

– Zespół ThemeFusion

Sukces Avady jest bardzo imponujący. Rzućmy okiem na funkcje, które oferuje.

funkcje

WordPress jest używany na 23% wszystkich stron internetowych na świecie. Istnieje wiele rodzajów stron internetowych działających na WordPress i wszystkie one potrzebują motywu, który spełni ich wymagania.

Funkcje Avada

Avada jest dobrze znany jako nóż do zamiany motywów WordPress. Zasłużył na tę reputację, oferując szeroki zakres funkcji zbudowanych z tego motywu.

Nieograniczone wzory

Motyw Avada ma nieograniczone możliwości projektowania. Pozwala stworzyć praktycznie każdy styl projektowania, eliminując potrzebę wielu motywów. Istnieje bardzo łatwy w użyciu panel opcji motywu, który pozwala wybrać nieograniczoną liczbę kolorów i stylów. Umożliwiając korzystanie z popularnego motywu i nadal posiadanie unikalnego projektu.

avadadesigns

W pełni responsywny

Telefony komórkowe i tablety stanowią dużą część ruchu internetowego. Dlatego każda witryna musi reagować, aby dobrze wyglądała na mniejszych ekranach. Avada jest w pełni responsywny od razu po wyjęciu z pudełka. Umożliwia także zmianę szerokości pojemników i pudeł bez przerywania responsywnego układu.

Fusion Core

Rdzeń Fusion to wtyczka dołączana do każdego motywu Avada. Został zaprojektowany specjalnie do współpracy z Avadą i dodaje niezwykle łatwego w użyciu narzędzia do tworzenia stron Fusion. Za pomocą narzędzia do budowania stron możesz projektować własne strony przy użyciu wszystkich funkcji programu Avada. Rdzeń Fusion zawiera również suwak Fusion, generator krótkich kodów i mega menu.

Po wypróbowaniu tego motywu nie będziesz szukać innego. Zawsze. Po prostu niesamowite pod każdym względem, jaki możesz sobie wyobrazić.

-Drazencro, Themeforest User

Integracje

Avada jest w pełni kompatybilny z platformą WooCommerce. Integracja jest niezwykle piękna i daje wystarczające narzędzie do dodania stron docelowych, sekcji blogów, portfolio lub innego rodzaju treści, które chcesz dodać.

avada-woocommerce

Avada jest również w pełni kompatybilna z forami bbPress. Możesz tworzyć fora, nie martwiąc się o skonfigurowanie osobnego motywu dla forów. Pięknie integruje się z resztą witryny.

Ten potężny motyw zawiera również wbudowane style formularzy grawitacyjnych, formularza kontaktowego 7, kalendarza wydarzeń, WPML itp..

Wtyczki

Avada zawiera garść wtyczek dostarczanych z każdą licencją. Otrzymasz kopię wtyczki Fusion Core, napisanej przez zespół Avady, specjalnie do współpracy z Avadą. Ta wtyczka ma suwaki, menu, skróty i pełnoprawny nowoczesny kreator stron.

Oprócz tego otrzymujesz również suwak Revolution, suwak warstw, suwak Parallax Fusion, suwak elastyczny, które są dostarczane z tym motywem. Umożliwia tworzenie pięknych stron za pomocą suwaków i animacji CSS 3.

Czcionka Awesome Vector Icon Fonts

Avada posiada w pełni zintegrowany zestaw ikon Font Awesome, których można używać ze skrótami, mega menu, menu nawigacji, widżetów społecznościowych, menu społecznościowych.

Łatwość użycia

Jest tak wiele opcji i opcji, które są dostarczane z Avadą, że brzmi to jak bardzo złożony system. Sprawdziliśmy to pod kątem łatwości użycia, aby dowiedzieć się, jak przyjazny jest dla użytkownika.

Avada działa od razu po aktywowaniu motywu. Aby jednak przejść do poziomu, w którym witryna wygląda jak jedna z wersji demonstracyjnych, musisz dodać treść do witryny. Na przykład, jeśli chcesz dodać suwaki, musisz najpierw utworzyć suwaki.

Zaawansowany panel administracyjny dla Avada

Avada zawiera bardzo łatwe w użyciu narzędzia do tworzenia suwaków, stron docelowych i dostosowywania motywu tak, jak potrzebujesz. Jest również wyposażony w narzędzie do tworzenia stron, którego można używać do tworzenia całkowicie nowych układów z unikalnym projektem własnego dzieła.

Zobacz także to pełne porównanie ekspertów między Divi a Avadą.

Wszystkie te narzędzia są bardzo łatwe w użyciu, nawet dla najbardziej początkujących użytkowników. Jednak masz również szansę zaimportować zawartość demonstracyjną. Po prostu wybierz wersję demo ze strony Avada i możesz pobrać całą jej zawartość na swoją stronę. Teraz wszystko, co musisz zrobić, to zastąpić zawartość demo własną.

Dokumentacja i wsparcie

Avada Theme informuje o swoim zespole wsparcia na swojej stronie internetowej. Zespół twierdzi, że zapewnia rzeczywiste wsparcie ze strony rzeczywistych osób, które utworzyły motyw.

Z dumą oferujemy NAJLEPSZE wsparcie posprzedażowe w okolicy. Dbamy o Twoją witrynę tak samo jak Ty i pomożemy w każdy możliwy sposób

-Team Avada

Avada jest bardzo dobrze udokumentowana. Każda funkcja motywu jest szczegółowo wyjaśniona i instrukcje krok po kroku w dokumentacji motywu. Dokumentacja jest również dostępna dla dodatkowych wtyczek dostarczanych z Avadą.

Nasz wynik

Po rozważeniu długiej listy funkcji, niesamowitej dokumentacji i łatwości użytkowania, dajemy Avadzie 5/5 gwiazdek. Jest to doskonały motyw, który można wykorzystać do stworzenia niemal każdego rodzaju strony WordPress, jaką można sobie wyobrazić.

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wydajność
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Uzyskaj Avada teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me