Motyw mostu

Na początku dostępnych jest kilka świetnych, wielofunkcyjnych motywów WordPress, a Bridge jest jednym z najpopularniejszych. W tym przeglądzie motywu Bridge przyjrzymy się jego funkcjom, elastyczności i łatwości użytkowania.


Przegląd motywu brydża

O temacie Bridge

Bridge to wielofunkcyjny motyw WordPress dostępny na pierwszym rynku. Jest tworzony przez Qode Themes, która jest agencją projektowania cyfrowego. Motywy Qode zostały założone w 2013 roku i od tego czasu wydały 15 motywów WordPress.

W krótkim czasie Motywy Qode zdobyły na nich znaczek elitarnego autorytetu dzięki ponad 57 000 sprzedaży. Sprzedali przedmioty warte ponad 2 miliony dolarów. Firma zatrudnia obecnie 38 pracowników i szybko się rozwija.

Motyw Bridge WordPress to ich najpopularniejszy produkt. Został zakupiony ponad 32 000 razy z entuzjastycznymi recenzjami od klientów.

Funkcje motywu Bridge

Podobnie jak wiele premium motywów WordPress, Bridge posiada wiele funkcji. Umożliwiając użytkownikom tworzenie praktycznie dowolnej witryny bez znajomości programowania. Rzućmy okiem na niektóre funkcje.

24 unikalne układy

Motyw Bridge zawiera 24 gotowe do użycia układy, które użytkownicy mogą wdrażać jednym kliknięciem. Układy są podzielone na klasyczne, portfolio, blog, siatkę, lewe menu, jedną stronę, pełny ekran, stronę docelową i kategorie sklepów.

Układy motywów mostu

Każdy układ zapewnia elastyczny zestaw projektu witryny. Możesz użyć dowolnego z tych układów w oparciu o własne wymagania. Wszystkie układy są w pełni konfigurowalne i możesz zmieniać wszystko za pomocą wbudowanych narzędzi.

Ponad 100 unikalnych wersji demonstracyjnych

Bridge został zaprojektowany jako motyw uniwersalny. Ma na celu zaspokojenie potrzeb praktycznie każdego rodzaju strony WordPress, jaką można sobie wyobrazić. Aby osiągnąć ten cel, oferuje ponad 100 unikalnych wersji demonstracyjnych z własnym projektem i treścią.

Jedną z najczęstszych skarg, z jakimi spotykają się użytkownicy z innymi motywami premium, jest to, że ich strona nie wygląda tak, jak demo, które widzieli. Za pomocą motywu Bridge możesz łatwo stworzyć stronę internetową dokładnie taką jak wersja demonstracyjna za pomocą jednego kliknięcia. Cała zawartość projektowa i demo zostanie zainstalowana na twojej stronie. Teraz wszystko, co musisz zrobić, to zastąpić treść własną, a będziesz mieć witrynę internetową gotową do uruchomienia.

Pełny ekran tła i efekt paralaksy

Motyw Bridge daje pełną kontrolę nad sposobem korzystania z obrazów tła w witrynie. Możesz użyć pełnoekranowego obrazu tła, użyj dużego obrazu, dostosowując nagłówek. Umieść przyciski wezwania do działania w nagłówku. Ta elastyczność znajduje odzwierciedlenie w wielu wbudowanych układach i prezentacjach.

Bridge pozwala również dodawać warstwy Parallax na swoich stronach. Daje to stronie wizualną głębię i sprawia, że ​​wygląda bardziej interaktywnie i angażuje. Nie wspominając o tym, że robi wrażenie na użytkownikach odwiedzających twoją stronę.

Darmowe wtyczki w zestawie

Motyw Bridge zawiera dwie dodatkowe wtyczki WordPress dołączone do motywu. Te wtyczki to Visual Composer i Layers Slider.

Visual Composer to jeden z najpopularniejszych programów do tworzenia stron metodą przeciągnij i upuść. Umożliwia łatwe tworzenie dowolnego układu strony, który chcesz, za pomocą prostego edytora przeciągnij i upuść. Visual Composer jest niezwykle potężny, ale niezwykle przyjazny dla początkujących.

Layers Slider to wysokiej jakości wtyczka do WordPressa, która pozwala tworzyć piękne suwaki obrazu, wideo, z niesamowitymi animacjami CSS i efektami 3D.

Integracja z innymi wtyczkami WordPress

Jednym z głównych problemów użytkowników przy zakupie motywu WordPress premium jest to, czy będzie on działał z jedną z wtyczek, których chcą używać. Bridge zapewnia pełną obsługę wielu darmowych i płatnych wtyczek WordPress po wyjęciu z pudełka.

Obsługa Bridge WooCommerce

Jest w pełni kompatybilny z WooCommerce, która jest jedną z najpopularniejszych platform eCommerce dla stron WordPress na świecie. Bridge jest wyposażony w gotowe do użycia szablony sklepów, które przejmą Twój sklep WooCommerce i wyświetlą go pięknie bez żadnego wysiłku.

Motyw Bridge jest również kompatybilny z WPML, wtyczką WordPress do tworzenia wielojęzycznych stron internetowych. Obejmuje również style formularzy Gravity, formularza kontaktowego 7 i Map Google.

Mega Menu

Motyw Bridge zawiera intuicyjne sposoby tworzenia struktury nawigacji witryny. Ma także wbudowane wsparcie do tworzenia Mega Menu. Użytkownicy mogą dostosowywać zarówno menu standardowe, jak i mobilne. Możesz także tworzyć szerokie lub normalne podmenu w tym samym czasie. Istnieje nawet opcja wyboru układu szerokiego menu z ikonami lub bez. Możesz także dodać widżety do jednej z kolumn szerokiego menu i utworzyć dowolny układ.

Różne funkcje

Motyw Bridge oferuje znacznie więcej niż tylko standardowy zestaw funkcji. Tak jak powiedzieliśmy, jest to potęga i ma być wystarczająco elastyczny dla każdego rodzaju strony internetowej. Oto kilka innych funkcji, które znajdziesz w motywie Bridge.

 • Ponad 600 czcionek Google
 • Ponad 80 skrótów
 • Gotowy do tłumaczenia z pełną obsługą RTL
 • Wbudowane portfolio, galeria, referencje
 • Układ siatki murowanej
 • Przyklejony nagłówek
 • Przyciski wezwania do działania
 • Animacje CSS 3
 • Przejścia stron Ajax
 • Infografiki i liczniki
 • Pakiety ikon Czcionka Niesamowita i Czcionka Elegancka
 • Przyciski społecznościowe
 • Wyszukiwanie pełnoekranowe
 • Menu pełnoekranowe
 • I wiele więcej…

Dokumentacja i wsparcie

Jedną z najważniejszych rzeczy, na które należy zwrócić uwagę przy zakupie motywu WordPress premium, jest dokumentacja i opcje pomocy technicznej. Motyw Bridge zawiera obszerną dokumentację. Zawiera szczegółowe artykuły z instrukcjami krok po kroku na temat konfigurowania witryny. Zawiera także instrukcje korzystania z niemal każdej funkcji motywu.

Istnieje również rosnąca liczba samouczków wideo dla użytkowników, którzy chcieliby zobaczyć, jak szybko zacząć.

Profesjonalne wsparcie ekspertów jest dostępne od programistów. Mają dobrze wyszkolony i wysoko wykwalifikowany zespół, który chętnie pomaga na oficjalnym forum wsparcia.

Nasz wynik

Bridge posiada wszystkie funkcje, których można oczekiwać od wysokiej jakości profesjonalnego motywu WordPress. Ma świetne wsparcie posprzedażowe i obszerną dokumentację. Powiedzielibyśmy, że jest to świetny wybór dla każdego rodzaju witryny WordPress. Dajemy to 3,8 na 5 gwiazdek.

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullOcena Gwiazda PołowaGwiazdka pusta 3,5 / 5,0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

Wydajność
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pustaGwiazdka pusta 3,0 / 5,0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

Zdobądź most teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map