Objąć

Enfold to jeden z najpopularniejszych motywów WordPress na Themeforest. Jest to responsywny, wielofunkcyjny motyw WordPress z naciskiem na łatwość obsługi i piękny design. W tym przeglądzie motywu Enfold przyjrzymy się różnym funkcjom i skuteczności ich działania.


Enfold Theme Review

O Enfold

Enfold jest tworzony przez Kriesi, zespół projektantów i programistów stron internetowych z Wiednia w Austrii. Kriesi od dawna sprzedaje motywy WordPress na Themeforest market, a w swoim portfolio ma wiele popularnych motywów WordPress.

Zespół ma 9 członków z Ameryki Południowej, USA, Europy i Azji. Wydali do tej pory 18 motywów WordPress i mają ponad 138 000 klientów z całego świata.

Enfold jest zdecydowanie najbardziej udanym produktem WordPress. Został zakupiony przez ponad 72 000 klientów.

Funkcje motywu Enfold

Enfold zawiera wszystkie funkcje, których można oczekiwać od motywu WordPress premium, a także kilka innych. Oto niektóre z głównych funkcji, które wyróżniają Enfold wśród innych motywów WordPress.

Łatwa konfiguracja ze wstępnie zdefiniowaną zawartością

Jednym z najczęstszych problemów napotykanych przez użytkowników podczas konfigurowania motywu premium jest to, aby wyglądał jak wersja demonstracyjna. Użytkownicy muszą dodać wiele treści, obrazów, suwaków, aby uzyskać taki sam wygląd jak demo.

Otocz wstępnie zdefiniowane układy

Enfold rozwiązuje ten problem, oferując wstępnie zdefiniowaną zawartość dla różnych przypadków użycia. Możesz po prostu wybrać odpowiedni układ, który zostanie wypełniony treścią demonstracyjną. Teraz możesz łatwo zastąpić zawartość demo własną.

Zaawansowany edytor układu

Enfold jest wyposażony w potężny edytor układu. Ten łatwy w użyciu edytor przeciągnij i upuść stronę pozwala stworzyć praktycznie każdy układ, o jakim tylko pomyślisz. Możesz dodawać siatki, kolumny, pokazy slajdów, przyciski wezwania do działania, filmy, galerie zdjęć itp. Zaawansowany edytor układu jest niezwykle elastyczny i bardzo łatwy w użyciu nawet dla nowych użytkowników.

Kreator układu

Łatwe w użyciu suwaki

Enfold jest wyposażony w łatwy suwak, który pozwala tworzyć suwaki o pełnej szerokości z prostym interfejsem użytkownika. Jest to szczególnie przydatne dla użytkowników, którzy uważają, że używanie suwaków jest nieco skomplikowane. Enfold zawiera również animacje 3D dla suwaków, które można dodawać do slajdów za pomocą tego samego prostego interfejsu.

Enfold zawiera własną kopię wtyczki Layers Slider wstępnie spakowaną z motywem. Layers Slider to suwak funkcji, który pozwala tworzyć piękne pokazy slajdów i używać ich w dowolnym miejscu na stronie WordPress.

Menedżer paska bocznego

Paski boczne mogą być uciążliwe w pracy. Większość motywów WordPress ma tylko jeden lub dwa predefiniowane obszary gotowe do paska bocznego lub widgetu. Enfold ma własny menedżer paska bocznego, który pozwala tworzyć niestandardowe paski boczne, a następnie używać ich podczas tworzenia postu lub strony. Możesz używać dowolnych widżetów na niestandardowych paskach bocznych i umieszczać je w dowolnym miejscu za pomocą zaawansowanego edytora układu.

Wizualny edytor krótkich kodów

Enfold zawiera mnóstwo skrótów, których można używać z motywem. Skróty mogą być używane do dodawania wielu rzeczy w WordPress. Większość motywów WordPress zawiera skróty, ale zawsze wyzwaniem jest ułatwienie użytkownikom korzystania z tych skrótów. Enfold jest wyposażony w wizualny edytor krótkich kodów, który pozwala łatwo dodawać kody w razie potrzeby.

Różne funkcje

Istnieje wiele innych funkcji wbudowanych w ten potężny motyw. Oto krótka lista niektórych bardziej niesamowitych funkcji:

 • Mega Menu
 • 4 układy sekcji blogu
 • Generator stylów
 • Czcionka ikony Entypo
 • Dziesiątki układów nagłówków
 • Funkcja szybkiego wyszukiwania
 • Menedżer portfela
 • Wsparcie forum bbPress
 • Gotowy na WooCommerce
 • Tłumaczenie gotowe
 • Kompatybilny z WPML do tworzenia wielojęzycznej strony
 • Gotowa siatkówka
 • Niestandardowe style formularzy grawitacyjnych

Łatwość użycia

Wiele motywów WordPress premium jest nieco rozdętych dzięki funkcjom, które utrudniają ich użycie. Postanowiliśmy sprawdzić, jak łatwo jest założyć małą witrynę internetową za pomocą motywu Enfold.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, ten motyw pochodzi z importera treści demonstracyjnych. Po aktywacji możesz wybrać żądaną wersję demonstracyjną i zaimportować ją do swojej witryny za pomocą jednego kliknięcia. Następną częścią jest zastąpienie treści demo własną treścią. Obranie tej trasy eliminuje potrzebę ustawiania opcji motywu i wykonywania innych zadań.

Jeśli użytkownik zdecyduje się ustawić motyw ręcznie, nie jest to również takie trudne. Enfold jest wyposażony w potężny panel opcji motywu, co czyni go łatwiejszym i prostszym. Zaawansowani użytkownicy mogą skorzystać z wbudowanego konstruktora szablonów, aby tworzyć własne unikalne układy.

Dokumentacja i wsparcie

Enfold został opracowany przez zespół ekspertów WordPress, którzy od dłuższego czasu zajmują się premium motywami WordPress. Ludzie w Kriesi wiedzą, jak tworzyć i wspierać produkty WordPress.

Dla tematu dostępna jest obszerna dokumentacja. Każda funkcja motywu Enfold jest opisana krok po kroku instrukcjami. Ta dbałość o szczegóły sprawia, że ​​użytkownicy mogą szybko skonfigurować swoje strony internetowe. Dla użytkowników, którzy nie lubią czytać za dużo, dostępne są również samouczki wideo, które pokazują, jak skonfigurować motyw i korzystać z jego zaawansowanych funkcji.

Użytkownicy mogą również uzyskać wsparcie, wchodząc na fora pomocy technicznej w witrynie dla programistów oraz w Themeforest. Każda licencja uprawnia Cię do sześciu miesięcy wsparcia i aktualizacji.

Nasz wynik

Po dokładnej analizie uważamy, że Enfold to świetny wybór dla motywu wielofunkcyjnego z mnóstwem funkcji. Dajemy mu 4 na 5 gwiazdek.

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

Wydajność
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

Pobierz Enfold teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map